Jump to content
[I-B-R-O]

Cazin gaming server

TDM ili SD   

27 members have voted

1. 1. da vidimo za sta smo

• samo TDM
      4
    • samo SD
      8
    • rotacija svakih 20 minuta TDM i SD
      15

Recommended Posts

Server je cool :D , danas sam bio i izvrsio masakar , pola killova sam ih pistoljem pocafno ko bebe u kreveticu..

[url="http://img147.imageshack.us/my.php?image=236472549732da80565e784.png"][img]http://img147.imageshack.us/img147/9961/236472549732da80565e784.th.png[/img][/url]

dobaaar, nema nikako trenutno i ping mi je 66, kad bude vishe raje vjerovatno ce skociti do 100 al bitno je da se igra, i et bujrum pucati kad god nismo mi cicije ko neki sto vishe pricaju a malo rade, a sto je najbolje nisu nas jeknuli, hehehe, see ya

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='315064' date='02.03.2009, 21:27']82.193.210.221:20349
server je jako dobar,,cijeli dan se igra,,ping ne ide preko 100
naravno kod nekih ide,al manjina,,
malo smo ja i ibro ustimavali zezali se,,

planiramo da metnemo onaj vrag ROTATE
da se jedna mapa igra TDM pa za njom S&D pa mozda i CTF
da za svakog ma nesto,
pa vajk u krug[/quote]

ovo vam je najbolje za pocetak ima takvih servera i na njima se uvijek igra i ne mroate nista kucati u konzolu da mijenjate ima codrcon tool program preko kojeg se mijenja :D

www.cod-rcontool.com/modules.php?mod=download

skinite ga ovde i kad ujdes u program iams da ukucas ip i port npr ip je 217.26.75.58:28963

ustvari je ip ovo 217.26.75.58 a ovo je port 28963 i onda password ukucas i ides na znacku tacno u gornjem lijevom cosku i koentovo si se i mozes stavljati rotacije s&d tdm i ta sranja

Dodajte na xf ovog tipa sto pravi te servere xf:wuxa
Drago mi je da je dobar server i da ste zadovoljni.Reko sam ovom wuxi da stavi ime Cazin Gaming sd & tdm server i da stavi u rotaciju jednu mapu sd drugu tdm.Server se restrtuje svki dan tako da sve sto konzole postave na rcon sutra ce biti vraceno na default.

[quote name='tomahawk' post='315153' date='03.03.2009, 11:43']Dodajte na xf ovog tipa sto pravi te servere xf:wuxa
Drago mi je da je dobar server i da ste zadovoljni.Reko sam ovom wuxi da stavi ime Cazin Gaming sd & tdm server i da stavi u rotaciju jednu mapu sd drugu tdm.Server se restrtuje svki dan tako da sve sto konzole postave na rcon sutra ce biti vraceno na default.[/quote]

al tebao ja iskljuciti MG da ne iskljucujemo svaki dan,,,hahaha

Evo server ne radi.

Edit: Evo sad radi, mozda ga resetirao neko bio... Edited by 3rror

E nek ste jednom i vi uzeli taj server da se [b]negubate[/b] vise heheh

boldirani tekst je

Nemojte govoriti ljudima na serveru da je server samo za cazinjane -.-

ev vako posto je kupljen server red je da se i napise oklen pare i sve to ...

uce

A Sabina???Cini mi se da je ona rekla da ce dati 10 marki izgleda da nas je samo zahebavala :D

[quote name='pingvin' post='315540' date='05.03.2009, 12:19']A Sabina???Cini mi se da je ona rekla da ce dati 10 marki izgleda da nas je samo zahebavala :D[/quote]

nazalost ,zbog recesije koja je zahvatila zapadnu evropu nasa uvazena kraljica foruma nije mogla da izvrsi uplatu za server ... :ag:

[quote name='lucky' post='315543' date='05.03.2009, 12:46']nazalost ,zbog recesije koja je zahvatila zapadnu evropu nasa uvazena kraljica foruma nije mogla da izvrsi uplatu za server ... :ag:[/quote]
:icon_cheesygrin:

[url="http://cazin.net/v4/index.php?option=com_content&task=view&id=1181&Itemid=87"][img]http://cazin.net/v4/images/stories/aura/cazingameservervelikaaa_copy.jpg[/img][/url]

:kiffer:

Server nam je predobar... Ima dosta raje...

Samo treba u s&d namjestiti kad mene ubije da mogu gledat samo gdje su igrači mog tima a ne obadva.... Nadam se da ste me skontali :D

Server dobar, iako imam ping 100, igram bez belaja.

Prijedlog je samo da se staze limitiraju na 15 minuta
da se ukljuci teambalance, iskljuci dim, iskljuce strojnice

naravno da se iskljuci enemy spectate i freespectate i mislim da bi to bilo to.

p.s.
laki, dobro sabiranje, dodjemo ti :)

ne mozes jer ti ionako dovoljno dajes za cod2 zajednicu :)

[quote name='[I-B-R-O]' post='315650' date='05.03.2009, 20:54']
Server dobar, iako imam ping 100, igram bez belaja.

Prijedlog je samo da se staze limitiraju na 15 minuta
da se ukljuci teambalance, iskljuci dim, iskljuce strojnice

naravno da se iskljuci enemy spectate i freespectate i mislim da bi to bilo to.

p.s.
laki, dobro sabiranje, dodjemo ti :)[/quote]

free i enemy spectate nek se iskljuci a da se iskljuce strojnice i dim to nebi bilo to :D i staze na 15 min ne mozes odigrati 8 rundi u s&d za 15 min

Server nije bas zlatan, ali je Cazinski tako da je u svakom slucaju interesantno igrat na njemu :)

S&D ne treba biti vremenski ogranicen nikako, nego na 20 rundi, a DM/TDM bi bilo dobro na 15 min. ogranicit.

Btw. primjetio sam da su mape ogranicene, cini mi se da se samo mali broj mapa ponavlja. Mislim da bilo dobro stavit tu vise mapa...

Ono sto je vaznije je cl_maxpackets - staviti minimalno 60 i com_maxfps. Maxfps je neogranicen, a treba ga ogranicit na 250... a ne ovako s 333 se moze otic na neka inace "nedostupna" mjesta kroz bugove, i onda se ljudi kickaju zbog toga. Edited by 3rror

[quote name='3rror' post='315911' date='06.03.2009, 23:12']Server nije bas zlatan, ali je Cazinski tako da je u svakom slucaju interesantno igrat na njemu :)

S&D ne treba biti vremenski ogranicen nikako, nego na 20 rundi, a DM/TDM bi bilo dobro na 15 min. ogranicit.

Btw. primjetio sam da su mape ogranicene, cini mi se da se samo mali broj mapa ponavlja. Mislim da bilo dobro stavit tu vise mapa...

Ono sto je vaznije je cl_maxpackets - staviti minimalno 60 i com_maxfps. Maxfps je neogranicen, a treba ga ogranicit na 250... a ne ovako s 333 se moze otic na neka inace "nedostupna" mjesta kroz bugove, i onda se ljudi kickaju zbog toga.[/quote]

ako treba to mogu ja uraditi samo mi dajte FTP podatke od servera