Jump to content
[I-B-R-O]

Cazin gaming server

TDM ili SD   

27 members have voted

1. 1. da vidimo za sta smo

• samo TDM
      4
    • samo SD
      8
    • rotacija svakih 20 minuta TDM i SD
      15

Recommended Posts

[quote name='MECA' post='304901' date='22.01.2009, 16:21']i ja bi ucestvovao al ne igram online slab mi PC[/quote]
ma pojacacemo ga bitno je da imas zelju da ucestvujes iako ne igras al rijesicemo i to...

Guest
[quote name='PC_DoctorE ' post='304903' date='22.01.2009, 16:23']ma pojacacemo ga bitno je da imas zelju da ucestvujes iako ne igras al rijesicemo i to...[/quote]

ja bi bas volio igrati online al

256 mb ram 64 vga tako da i ne pomisljam

Kolega bas bi volio da rijesis problem da mozes igrati online ... ja ti , januar i ibro ... niko nas nije i niti ce nas pobjediti ... jos online sta bi im radili ...

ja garantiram za tebe i +MECU da hoce moci igrati ... a bom za ostale negarantiram nista ... :D

[quote name='lucky' post='304938' date='22.01.2009, 17:02']Kolega bas bi volio da rijesis problem da mozes igrati online ... ja ti , januar i ibro ... niko nas nije i niti ce nas pobjediti ... jos online sta bi im radili ...[/quote]

:D Zajebi tu kombinaciju... ti, meca, januar, ibro... chiteri jedni nismo kod Ruske.. :bj:

Savjetuju ovo-ono.Imam ovaj server za klan.Super je server za tu cijenu.Nelaga-ne varira ping itd itd.
Ako nam savjetujete server od LOWPING-a ili drugih vrhunskih servera onda nam pomozite kupicemo,samo dajte učesce,lako vam je pamet prosipati kako samo VI znate da su ovi ili oni serveri dobri a ovi drugi lo

24 slot javni Call of Duty 2 game server 275.41 kn
Trajanje najma : 6 mjeseci, popust 10% -165.25 kn
Ukupno za platiti 1,850.75 kn ovo je hrvatski server na 6 mjeseci

30 slot javni Call of Duty 2 game server 344.26 kn
Trajanje najma : 3 mjeseca, popust 5% -51.64 kn
Ukupno za platiti 1,208.36 kn ovo vam je isti server na 3 mjeseca pa mala usporedba cijena

[quote name='MECA' post='304935' date='22.01.2009, 16:59']ja bi bas volio igrati online al

256 mb ram 64 vga tako da i ne pomisljam[/quote]

Kad skupljamo vec za server..mozemo i neki comp naci Meciju na ebayu...nesto do 50 euro...haj kad smo dzometni..ljudi smo nismo...wahah

[quote name='Alucard23' post='305177' date='23.01.2009, 04:29']Kad skupljamo vec za server..mozemo i neki comp naci Meciju na ebayu...nesto do 50 euro...haj kad smo dzometni..ljudi smo nismo...wahah[/quote]
haj moremo samo nek vas sto vise igra :D

[quote name='Alucard23' post='305177' date='23.01.2009, 03:29']Kad skupljamo vec za server..mozemo i neki comp naci Meciju na ebayu...nesto do 50 euro...haj kad smo dzometni..ljudi smo nismo...wahah[/quote]

jes da je zeza al nije ni mjesto ni vrijeme, on da je za davanja dobio bi pravi racunar al mislim da nije za prikupljanja prema tome nek stane ovdje

[quote name='FaRuK' post='305184' date='23.01.2009, 07:02']haj moremo samo nek vas sto vise igra :D[/quote]

sala al fkt treba imati granicu, mislim ja se sa arminom zezam kako cemo mu ukupiti para za mis al opet je to nasa sala al da mu neko kaze sa strane to je uvreda, haj da ne brisemo postove nek stane ovdje...

[quote name='tomahawk' post='305164' date='23.01.2009, 02:32']24 slot javni Call of Duty 2 game server 275.41 kn
Trajanje najma : 6 mjeseci, popust 10% -165.25 kn
Ukupno za platiti 1,850.75 kn ovo je hrvatski server na 6 mjeseci

30 slot javni Call of Duty 2 game server 344.26 kn
Trajanje najma : 3 mjeseca, popust 5% -51.64 kn
Ukupno za platiti 1,208.36 kn ovo vam je isti server na 3 mjeseca pa mala usporedba cijena[/quote]

ovaj 24 slotni server nije los,tu ce jos biti raje konstantno 24/7h na njemu...

[quote name='B3bs0n' post='305270' date='23.01.2009, 13:36']ovaj 24 slotni server nije los,tu ce jos biti raje konstantno 24/7h na njemu...[/quote]
Nemoj pametovati.Hoces li dati pare ili neces???

[quote name='pingvin' post='305272' date='23.01.2009, 14:38']Nemoj pametovati.Hoces li dati pare ili neces???[/quote]

nemora svak znati hocul dati... to ce znati samo jedan coek :) ostalo see yaa ;)

[quote name='B3bs0n' post='305273' date='23.01.2009, 13:39']nemora svak znati hocul dati... to ce znati samo jedan coek :) ostalo see yaa ;)[/quote]
Znaci neces.

[quote name='CAZINJANIN' post='305307' date='23.01.2009, 14:46'][b]koje ste vi p.. mi da smo prawi ljudi već bi imali server,,, vako je sve i jedna tema o

ucesce je po 10 KM. ja cu do noci dati lucky-ju pare :D

Ako ne navucemo tih 13 ljudi, dacemo jos po 2 KM :D

i ja cu isto dati mu pare do noci ... :D
bom ljudi hajmo izuvanje dosta je bilo price ... :D

da se u ponedeljak uplate pare kome trebaju ...

[quote name='PC_DoctorE ' post='304691' date='21.01.2009, 23:45']do sada se pisu postovi a da bar pisu oni koji su rekli ucestvovati, fino je kad neko nesto iznese ako je vezano za server, a ne zasto 30, zasto holandski, zasto ne org, kako god bilo hebem ti 15 il 20 KM to je na 3 mj kad vidimo kako je onda mozemo dalje, ja vam garantujem kome se god predlozi od ovih net klubova da bi i oni dali ucesce i vise, jer nije fora igrati na tudjim serverima dje vas niko nezna, fora je igrati na necem sto mozemo reci da je nase pa to bilo i 3 mj pa to bio i ping 999[/quote]

hari kupite Boga mi na manje slotova / ne mora baš biti 18.. to se možete dogovoriti s tim gdje kupujete.. i obavezno uzmite de server.. pokajaćete se ako budete išli na nl. Za nas bosance, holandski serveri nisu za pohvaliti. mislim, znam to, imam iskustva.. a evo tequila još više..zatim Alien itd. Uredu je to.. 15 KM nije ništa.. no kad vam se zgadi taj vaš koji kupite onda je gotovo.. vjerujte da će pola ljudi ohladiti od toga.. razumijete..

kako god želite, neću učestvovati, pa neću ni da dajem dalje komentare.. ali dobro razmisli/te :)

bezze je da dajete.. koliko već, 150 KM ? pff..

veceras su vec neki uplatili kod LUCKY-JA:
to ce biti :
JA
I-B-R-O
PINGVIN
LUCKY
DOBAR_LOS_ZAO
PC_DOCTORE
TOMAHAWK

ocekujemo naravno jos uplataa...et mi smo probili led,.