Jump to content
[I-B-R-O]

Cazin gaming server

TDM ili SD   

27 members have voted

1. 1. da vidimo za sta smo

• samo TDM
      4
    • samo SD
      8
    • rotacija svakih 20 minuta TDM i SD
      15

Recommended Posts

[quote name='Dobar_Los_Zao' post='304529' date='21.01.2009, 18:38']Ja sam ZA, bitno da imamo gdje igrati, a Sefko je provjerio, nebi kupovao nesto sto nije OK, moze se kupiti i bolji server ali i vishe kosta, na kraju ce ispast da 5 ljudi placa server koji kosta par stotina KM... ako nam se ukaze potreba i bude nas dosta vise, lako se prebacimo, jer ovaj i nije neka lova...

Druga opcija je da skupimo pare, pa ako bude zainteresovanih dosta, i skupimo vecu sumu, mozemo kupiti i skuplji server....

pozzz... by: D_L_Z[/quote]

par stotina?? hahahaa pa neuzimas auto jebote.. od 60-80

ev da nebi srali cudo, napravio sam malu racunicu.

1. Sefko
2, ja
3. haris
4. omer
5. fudo
6. bactrim
7. laki
8. armin

po 15 KM i imamo server. Jel ok?

da ne baljezgamo i ne trazimo od sviju, jer ocigledno ljudi vise vole kakiti po necemu neg pomoci da se sto prije rjesi "problem"

Ljudi, nije da ja serem po Vasem radu. Ali fakat server od 30 slotova je ne potreban. Dovoljno vam je 16, original i de. Zasto .de, zato sto ce te na nl serverima, ponekad imati laggove, i ping je veci nego na .de. Toliko od mene

[quote name='[I-B-R-O]' post='304616' date='21.01.2009, 21:43']
ev da nebi srali cudo, napravio sam malu racunicu.

1. Sefko
2, ja
3. haris
4. omer
5. fudo
6. bactrim
7. laki
8. armin

po 15 KM i imamo server. Jel ok?

da ne baljezgamo i ne trazimo od sviju, jer ocigledno ljudi vise vole kakiti po necemu neg pomoci da se sto prije rjesi "problem"[/quote]

Ev sad je i kolega Bujdo reko dati uče

[quote name='CAZINJANIN' post='304655' date='21.01.2009, 21:34']Ev sad je i kolega Bujdo reko dati uče

[quote name='sanel87' post='304669' date='21.01.2009, 23:00']de malo bolje izracunaj...[/quote]

Ermin se nije izjasnio da hoće...
A ti će

[quote name='TequilA' post='304645' date='21.01.2009, 22:21']Ljudi, nije da ja serem po Vasem radu. Ali fakat server od 30 slotova je ne potreban. Dovoljno vam je 16, original i de. Zasto .de, zato sto ce te na nl serverima, ponekad imati laggove, i ping je veci nego na .de. Toliko od mene[/quote]

potpisujem

bolje je uzeti server s 24 slota il 18 .de npr moj klan ima 2 public servera s hrvatskom i njemackom ip od 18 slotova i na njima se uvijek igra uvijek je pun a da vi uzmete server od 30 slotova to dzabe kad nikad nece biti pun osle dzabe pare radije kupite od 24 slota il 18 jer ne vjerujem da ce ih puno dolaziti na server od RIP servera,s&d party,toujane FOREVER,RABBITS,LanWars nasa 2 publica ti serveri su uvijek puni, btw na nasim serverima ping je 40-50 cak i s ruskinim internetom :D

ne raspravlja se o tome koliki treba i sta treba, nego dajte pare.

kupicemo ovaj na 3 mjeseca, pa cemo na "greskama" uciti ...

... sutra pare kod Ibre... 15,00 KM nebi trebao predstavljati problem za nikog.... na dobrovoljnoj je bazi, ko ne zeli nikakav belaj...

lovu na sunce... :lol: ili zatvaram temu :bj:

do sada se pisu postovi a da bar pisu oni koji su rekli ucestvovati, fino je kad neko nesto iznese ako je vezano za server, a ne zasto 30, zasto holandski, zasto ne org, kako god bilo hebem ti 15 il 20 KM to je na 3 mj kad vidimo kako je onda mozemo dalje, ja vam garantujem kome se god predlozi od ovih net klubova da bi i oni dali ucesce i vise, jer nije fora igrati na tudjim serverima dje vas niko nezna, fora je igrati na necem sto mozemo reci da je nase pa to bilo i 3 mj pa to bio i ping 999

mislim da je teq samo htio pomoci,ja isto npr. nebi nikad uzimao .nl srv zbog pinga,a zavisi i gdje je hostan u .nl,ako hocete kad skupite pare kazite cifru koliko imate i mogu vam pogledati kod boljih srv. hostera koliko je 30 slotni .de srv,jer ce vam biti puno bolji za igrati...

[quote name='suhi' post='304742' date='22.01.2009, 01:53']mislim da je teq samo htio pomoci,ja isto npr. nebi nikad uzimao .nl srv zbog pinga,a zavisi i gdje je hostan u .nl,ako hocete kad skupite pare kazite cifru koliko imate i mogu vam pogledati kod boljih srv. hostera koliko je 30 slotni .de srv,jer ce vam biti puno bolji za igrati...[/quote]

takve informacije se i traze, samo eto ovdje se jos iskljucivo trazi ucesce, a ne pametovanje al eto mi smo ljudi moremo i vidjeti ak je nesto dobronamjerno pa et ako imate konkretne informacije bujrum a prazna slama vajk po forumu se brsti...

[quote name='B3bs0n' post='304482' date='21.01.2009, 13:08']znas li sta je rcon ? :D i kako se upravlja s tim... evo ti ip i rcon od mog servera... da vidim bil znao sta... hahahaha samo pssssttttt :) :)
(adsl preso na snagu) :D psttttt[/quote]
Kako ti sebi smijes davat za pravo da znas nesto bolje od nekog drugog?
Nemoj covjece dizat mi zivce, ostat ces bez servera, pa et i tog belaya :lol:

ljudi da se i ja izjasnim,,,PARE NA SUNCE,, uzimamo samo na 3 mjeseca sto kazu ibroo i hari,,to je probni da vijamo kako i sta ide,,pa lipo i kad bi bio ogroman ping,,sta fali,,bar cemo znati poslije sta da kupimo i sta da trazimo,,
ee sad znaci u ovih nekoliko dana nek se samo izjasne oni koji su vooljni dati pare,
hvala vam!

ejjj ko je reko da ja necu ucestvovati :D

coJk nema net-a jedan dan i odma ne ucestvuje :rofl: ,nemojte taKo :D

et i ja sa da se to uzme,a vi gledajte odakle i sta :gba:

[quote name='eXorcist' post='304778' date='22.01.2009, 08:42']ejjj ko je reko da ja necu ucestvovati :D

coJk nema net-a jedan dan i odma ne ucestvuje :rofl: ,nemojte taKo :D

et i ja sa da se to uzme,a vi gledajte odakle i sta :gba:[/quote]

ma ko je to reko, mozda cazinjanin, ma nismo mi ni sumnjali u tebe, samo nisi se javio znamo il se fax-as il se sex-as, a oba su vavljana razloga znaci ti si takodjer IN, super ajmo dalje...

Ja bih vam volio pomoći kako tako, uglavnom tu sam pa me zovnite ako vam bilo

[quote name='knjigovodjE' post='304768' date='22.01.2009, 07:33']ljudi da se i ja izjasnim,,,PARE NA SUNCE,, uzimamo samo na 3 mjeseca sto kazu ibroo i hari,,to je probni da vijamo kako i sta ide,,pa lipo i kad bi bio ogroman ping,,sta fali,,bar cemo znati poslije sta da kupimo i sta da trazimo,,
ee sad znaci u ovih nekoliko dana nek se samo izjasne oni koji su vooljni dati pare,
hvala vam![/quote]

uvazeni kolega ja sma mislio da cete vi pokrenuti akciju za kupovinu a-servera ...

ja sam isto za to da se pare istoce sto prije i da se zakupi server ...
hocel se pare meni davat ?

[quote name='Soul' post='304762' date='22.01.2009, 06:24']Kako ti sebi smijes davat za pravo da znas nesto bolje od nekog drugog?
Nemoj covjece dizat mi zivce, ostat ces bez servera, pa et i tog belaya :lol:[/quote]
-A sto se tice servera,kao sto je ibro rekao naucit cete na "greskama" ako ovaj put pogrijesite u necem...
tequila & suhi su vam rekli ono sto sam i ja mislio... ;) sretno