Jump to content
[I-B-R-O]

Cazin gaming server

TDM ili SD   

27 members have voted

1. 1. da vidimo za sta smo

• samo TDM
      4
    • samo SD
      8
    • rotacija svakih 20 minuta TDM i SD
      15

Recommended Posts

Evo, Sefko je dogovorio s nekim likom cod2 server na 3 mjeseca 65 Edited by 3rror

[quote name='tomahawk' post='304433' date='21.01.2009, 02:47']Holandski server,ping malo veci 60-70 al kolko para tolko muzike.
Server je inace 90

I'm in, ajmo ljudi pustite pricu pare na sunce, da ne budemo seljaci da imamo svoj server hebemu belaj...

Daj nemojte bit smijesni :lol:
Kod firme solucija (Drug drzi to), naravno sve legit i firma prijavljena, jeftini serveri + nizak ping + ako kupis unapred kao sto vi to uzimate, dobijete domenu i hosting besplatno :)
Solucija.ba Pa bom pogledajte ;)

P.S
Imao sam kod njega server, sve pohvale.. :)
+ Hostaju ca 150 domacih sajtova.. tako da su dosta ozbiljni sto se tice rada i svega

Mene uvijek mozete racunati li bezze mi je sto ce doci par zidova iz cazina i kaciti se (ogranicen broj slotova) a kad im spomenes pare samo se izgube, ali to ce nam ici na zivce kasnije.Bitno je da mi kupimo server :)

Sto ce vam 30 slotova ? NL server ? Glupost! Uzmite neki .de

[quote name='bac3m' post='304450' date='21.01.2009, 08:31']Mene uvijek mozete racunati li bezze mi je sto ce doci par zidova iz cazina i kaciti se (ogranicen broj slotova) a kad im spomenes pare samo se izgube, ali to ce nam ici na zivce kasnije.Bitno je da mi kupimo server :)[/quote]

Hahahaha to ti je pub server...tu ce ti dolaziti svak ne samo iz cazina likovi...al vidi se ko je

i samo da i ja upitam sto server od 30slotova ? da nece praviti lag mozda ? hmm ma sve ce to biti kull jelde :D

Pff, nije valjda da cete uzimati cracked ? Nemojte toga ljudi

pa i ja kazem samo ako uzmu cracked server onda ce ljudi postajati pro igraci preko noci :D
danas nezna pomjeriti puske... a drugi dan cilja kroz zid ceka kad ces izaci :D
al hajd da vidimo i tu pricu... a tu ce biti kickova i bezveze... dodje tequila koji ima mis g5 slusalice boli glava... cuje te s pola mape.. i onda ce neki koji bude imo rcon letati po mapi ko muha bez glave tequila ga sacekati lipo :D i on ce reci "kako si znao" i odmah kick hahahahaha :D
ljudi opustite se hepo server crack... org uzmite... moj savjet.. p.s.

[quote name='B3bs0n' post='304471' date='21.01.2009, 11:42']Hahahaha to ti je pub server...tu ce ti dolaziti svak ne samo iz cazina likovi...al vidi se ko je

ehehehe moj kolega necu dati upravo zbog tebe sad... a dogovarao sam se zlatnim da cu dati... ni meni nije problem,kao ni tebi fala Bogu... al bit je sto ja necu dati a igrat cu na njemu... :) a ti sad razmisli kako... zato ti sad psttttt.
Jaooo sto volim sto ste pro gameri,pa cete bez price igrati na serveru... pstttt :)

[quote name='bac3m' post='304476' date='21.01.2009, 12:53']Vrlo dobro sam upoznat sa karakteristikama ove vrste servera i postoji nacin kako nekom zabraniti pristup zato opet pstttttt.[/quote]

znas li sta je rcon ? :D i kako se upravlja s tim... evo ti ip i rcon od mog servera... da vidim bil znao sta... hahahaha samo pssssttttt :) :)
(adsl preso na snagu) :D psttttt

[quote name='B3bs0n' post='304479' date='21.01.2009, 11:58']ehehehe moj kolega necu dati upravo zbog tebe sad... a dogovarao sam se zlatnim da cu dati... ni meni nije problem,kao ni tebi fala Bogu... [b]al bit je sto ja necu dati a igrat cu na njemu[/b]... :) a ti sad razmisli kako... zato ti sad psttttt.
Jaooo sto volim sto ste pro gameri,pa cete bez price igrati na serveru... pstttt :)[/quote]
Kao da je trebalo biti drukcije :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Imam pametnijeg posla neg bociti se pirocancima.
Haj zivio.

Obrisan komentar b3bsonu.

Ova tema je otvorena da se dogovori ko će pomoći za kupovinu game servera, a ne raspoznavanje komandi modova za admin funkciju il razno

hmm ma uzmite de.. ;) najbolji su.. i nek bude org... :)
a kisobran brisi onda i bac3mov post... ni on nije vezan za temu...
see yaa

Ja sam ZA, bitno da imamo gdje igrati, a Sefko je provjerio, nebi kupovao nesto sto nije OK, moze se kupiti i bolji server ali i vishe kosta, na kraju ce ispast da 5 ljudi placa server koji kosta par stotina KM... ako nam se ukaze potreba i bude nas dosta vise, lako se prebacimo, jer ovaj i nije neka lova...

Druga opcija je da skupimo pare, pa ako bude zainteresovanih dosta, i skupimo vecu sumu, mozemo kupiti i skuplji server....

pozzz... by: D_L_Z

[quote name='B3bs0n' post='304471' date='21.01.2009, 11:42']Zlatni hmm de vidi imal kakvi cro il de servera...a nije ni ping velak 40-60... i uzmite najbolje org server... jer ako vam se daje 10KM za server onda odite negdje dadnite jos 10KM za key i [b]necete imati muka nikakvi s chiterima... :) :) :) [/b]
see yaa...[/quote]

origigi ili ne tu ce biti cheatera... pun qrac to je nasoj raji zabavno.. al kewl je sve =)

[quote name='TequilA' post='304473' date='21.01.2009, 11:44']Pff, nije valjda da cete uzimati cracked ? Nemojte toga ljudi[/quote]

i prije se htjelo original, a pola raje koristi ukradene.. cheatera ce biti na oba ili crack ili original isti je qrac.. evo kraj mene sjede trojica sa original wh-om :rofl:

ne mislim ni igrati cod2 a pogotovo ne na takvim serverima, ali ako se vec uzima nek se uzme onako koliko raje ima kakve key-ove

Ljudi moratel vi na sve i jednoj temi bti glupi... Server se uzima iz holandije pa taman da nam ping bude 999, a sad oko rcon-a,, admina i sl nema price uvijek ce biti neko na serveru s toga nema se sta pitati ko ce biti... Bi ce ko bude...

Ovo nije tema za pametovanje, ovo je tema da se ka