Jump to content

Recommended Posts

[quote name='Steve' post='303620' date='18.01.2009, 23:04']daj reference,

mozda ne vrijedi ni tih para :unsure:[/quote]

Onda neka se ni ne bavi sa tim poslom!

Ovo uni

Snalaze se ljudi. Taj lik/firma stal je vec, ne moze nikako unistiti strucnjake, jer strucnjaci ili imaju svoju firmu ili vec imaju vece poslove koje taj lik/team nikad nece dostignut ;)

[quote name='TequilA' post='303624' date='18.01.2009, 23:11']Snalaze se ljudi. Taj lik/firma stal je vec, ne moze nikako unistiti strucnjake, jer strucnjaci ili imaju svoju firmu ili vec imaju vece poslove koje taj lik/team nikad nece dostignut ;)[/quote]

Ne mogu svi raditi projekte po par deset ili stotina hiljada maraka.

cini mi se da nasem narodu kad kazes 400 KM on konta nije to nista, a kad mu kazes 1000 KM vece su ti sanse da dobijes posao..

[quote name='Clark Gable' post='303629' date='18.01.2009, 23:14']cini mi se da nasem narodu kad kazes 400 KM on konta nije to nista, a kad mu kazes 1000 KM vece su ti sanse da dobijes posao..[/quote]

Nisu svi isti, al tako se to i radi, isto kao sa odjecom.

[quote name='Clark Gable' post='303629' date='18.01.2009, 23:14']cini mi se da nasem narodu kad kazes 400 KM on konta nije to nista, a kad mu kazes 1000 KM vece su ti sanse da dobijes posao..[/quote]
Upravo tako Gable.Treba ljude pucati cijenom ali vratiti kvalitetom.

Tu se slazem s tobom. Vidi ja ne volim, kad firme koje su pune para, oce neki bezveze design ili traze nesto da bude kao u skladu s tim poslom koji rade i spremni su dati dosta, ti takvi najvise zarade. Dok bi mozda za iste ili manje pare dobili 10x bolji sajt ;) Ali sta ces, toga svugdje ima, ali ko zna, nece kupiti nista od tog. Ako mozes da potsavis link ili mi daj slike neke, njegovih dizajna :)

[quote name='TequilA' post='303632' date='18.01.2009, 23:17']Tu se slazem s tobom. Vidi ja ne volim, kad firme koje su pune para, oce neki bezveze design ili traze nesto da bude kao u skladu s tim poslom koji rade i spremni su dati dosta, ti takvi najvise zarade. Dok bi mozda za iste ili manje pare dobili 10x bolji sajt ;) Ali sta ces, toga svugdje ima, ali ko zna, nece kupiti nista od tog. Ako mozes da potsavis link ili mi daj slike neke, njegovih dizajna :)[/quote]

Naletio sam slucajno, pa nebi stavljo link.

Al posto se ja bavim istim poslom, ne mogu da svatim ovakve cijene, pa cak ako se radi i o template.

e pa .index nesto sam vec slicno napisao ne temi za web al-hayek..

uglavnom prije da da ce neko kod nas prihvatiti stranicu koja je 200 km koji radi neki klinac koji je digo joomlu i odmah kao zna radit stranice nego da mu radi neka firma sto je kvalitet za nekih 1500-2000 km.

nemojte pomisliti da imam sta protiv joomle al nije sve u instalaciji joomle, odabiru template-a i izmjeni sadrzaja. ako se vec koristi joomla dajte onda da bar dizajn bude unikat..

[quote name='TequilA' post='303624' date='18.01.2009, 23:11']Snalaze se ljudi. Taj lik/firma stal je vec, ne moze nikako unistiti strucnjake, jer strucnjaci ili imaju svoju firmu ili vec imaju vece poslove koje taj lik/team nikad nece dostignut ;)[/quote]

www.studioms.net - to je stranica od naseg majstora sanela muhamedagica, raidera

odlicno radi u flashu i sve... ne vrijedi to toliko bezveze :D

huh.. moram priznati - TAKO MI ALLAHA - sve sam poznatiji :lol: .. sjećam se (a nije ni davno bilo-neka ovo potakne sve druge) kad sam prezentaciju radio po 70 KM.. 100 KM.. kad sam neke page-ove radio za 20 KM, .. ali to je bio neki početak - jadno ha? - Sad, sa svojim znanjem, poslovanjem.. zarađujemo preko 1000 KM po projektu.. sad ćete reći .. kakve su ovo majmunske cijene.. sajt sam radio.. huh.. ima Boga mi više od pola godine.. skoro godina dana eto.. i naravno, kad sam tad počinjao, bilo mi je to .. PUNO - no kad vidim da za nešto dobro ljudi plaćaju više - onda sam i ja počeo drukčije.. naravno, ovdje kolega Mirza dobro reče .. i to ko nije shvatio nek' se okani biznisa - ljude treba puknuti jakom cijenom - a uzvratiti kvalitetom - no svima nam je jasno da isto tako možemo izgubiti klijenta no od rizika nema profita :)

hah.. da se malo ogradim - jer znam da će moja konkurencija sada reći - lol sajta - programiranje - ništa nisam radio. Samo sam htio da imam neku web strančicu u flashu o sebi, o tome što radim.. (tako je krenulo prije godinu dana) - a sada očekujte nešto puno bolje.. :) ubrzo naravno

nato tenkiju za reklamu - nadam se da će na googlu neko pokupiti link i posjetiti me te javiti se na mejl :)

ps. nisam ljut nit me briga na indexa.. no.. :lol:

on najbolje zna šta je želio s ovim komentarom

ali ovo je Boga mi najjadnije.. samo da nađem, sekunda :D

[quote]Onda neka se ni ne bavi sa tim poslom!

Ovo uništava [b]stručnjake[/b] na tom podrocju[/quote]

a.. kruše :)

posto kazes da je ta tvoja stranica od prije godinu dana, nece onda komentarisat dok ne vidim to novo..

gledo sam elmontkuhinje i cafe bar gol, imal jos ti referenci?

Objektivno mi

[quote name='Steve' post='304423' date='21.01.2009, 01:56']posto kazes da je ta tvoja stranica od prije godinu dana, nece onda komentarisat dok ne vidim to novo..

gledo sam elmontkuhinje i cafe bar gol, imal jos ti referenci?[/quote]
Meni se svidjaju njegovi radovi <3
Dobro momak radi i trudi se bar ;)
Vidijeli smo mi ovd mnoge filozofe koji "rade" u dizajn firmama.. Pa dokle su dogurali?.. :D
Nego raidere samo ti jaro cepaj ....

[quote name='Soul' post='304448' date='21.01.2009, 06:12']Meni se svidjaju njegovi radovi <3
Dobro momak radi i trudi se bar ;)
Vidijeli smo mi ovd mnoge filozofe koji "rade" u dizajn firmama.. Pa dokle su dogurali?.. :D
Nego raidere samo ti jaro cepaj ....[/quote]

Pa gdje su ti radovi?
Dajte ljudi malo primjera, kakvi filozofi, dokle su dogural?

[quote name='kisobran' post='304464' date='21.01.2009, 12:00']Svaka čast raidere tebi a pusti du

lol... evo šta je meni najbitnije

kao prvo, da imam što više klijenata
kao drugo, da mi je nakon svakog završenog projekta klijent rekao HVALA - svaka čast
kao treće, da vidim na njegovom licu zadovoljstvo
kao četvrto, da vidim da se on osjeća kao čovjek koji ima web sajt a ne kao neko izvaran za pare
kao peto, nema petog :)

evo ovako.. kreno samo ja može se reći ima godina dana s tim.. znate zašto nisam prezentirao radove tu? Jer ste katili brate :) ..

Meni ne treba niko određivati kako ću ja u SVOM DIZAJN STUDIJU ( vidite - ključna riječ je SVOM - mom ) znači ljudi vi nemate pravo glasa.. stfu - cijenu svog rada.. a to što vi igrate se u adobe suite, i pravite nešto, zadivljujete "mlađeg brata".. to vi ostavite za sebe, znate?

haha, od juče, posjetioci na stranici su mi porasli :) .. polako, nemam puno bandw. :P

[quote name='hacy' post='304426' date='21.01.2009, 01:17']Objektivno mišljenje:

Trazis pomoc za neke jednostavne stvari, kao sto je safe mode
Same stranice ( znam 100 ljudi sto cudi zato necu ulazit u samo obliku i izgled) su katastrofa, programski, skoro pa za 8 svjetsko cudo, ili u prevodu, pokvaren template.
Stranica "studia" je template odnosno, slabo editovan template sa strane poput templatemonster.com, i bas me zanima, jesil platio licencu za njega, jer ga trzis.

Idemo dalje, bilo bi lijepo, da nas uvjeris, u to tvoje znanje, i pokazes nam ta jedan projekat.[/quote]

MORAM dati ogd. na ove besmislice. Nisam ja neki majstor, i ne znam puno o kompjuterima, a kamo li o web dizajnu, ali osjećam se dužnom da odbranim Sanela, ne samo zato što je on moj muž, već zbog toga što ja najbolje znam koliko on truda ulaže u stranice koje radi, koliko mu je bitno da ne "sfušeri" nekom i samo dobije pare, znam koliko ga zabrine kad nešto ne može napraviti dobro (ne zbog toga što tako klijent želi) nego zato što on tako želi.

Ma koliko mu je nekad za nešto bilo ptrebno dosta vremena nije nikad rekao:"Ma haj šta fali, ostaviću to ovako"-- nego je radio dok to nije i usavršio!
Željela bih svim srcem dati vam (onima koji sumnjaju) još par adresa što je radio, ali neću bez njegove dozvole, jer on nije trenutno kod kuće.

Ali ima vremena, živi bili pa vidjeli!!!

ej ljudi, necemo sad pricati o tome kako neko radi, koliko je truda ulozeno, necemo kritikovati ovdje neciji rad, dizajn i slicno.. ako to zelite otvorite temu..

ovdje je pitanje bilo vrlo jednostavno, hajmo se osvrnuti na njega

[quote name='.index' post='303487' date='18.01.2009, 18:43']Dakle za