Jump to content
Sign in to follow this  
Loca

Zasto muskarci moraju biti gadovi?

Recommended Posts

[quote name='pinky' post='328059' date='06.06.2009, 21:27']Ali treba biti realan, nama curama trebaju malo takvi. Ako je momak predobar prema curi, svakoj dojadi brzo, prodje je "ceif", mota ga oko prsta dok joj ne dojadi i onda noga. A za "gadovima" mi letamo i pokusavamo sve da nas zavole, da se zaljube, a momci nisu glupi i vide to kakve smo mi cure tako da smo same krive, [b]jer mi pravimo od nji to sto jesu.[/b][/quote]

Bravo.

[quote name='pinky' post='328059' date='06.06.2009, 20:27']Eh... zasto, zato sto su muskarci :D

Ali treba biti realan, nama curama trebaju malo takvi. Ako je momak predobar prema curi, svakoj dojadi brzo, prodje je "ceif", mota ga oko prsta dok joj ne dojadi i onda noga. A za "gadovima" mi letamo i pokusavamo sve da nas zavole, da se zaljube, a momci nisu glupi i vide to kakve smo mi cure tako da smo same krive, jer mi pravimo od nji to sto jesu.

meraba ^_^[/quote]

Ziva istina, primjer vidi na svojoj curi..dok sam ja bio dobar, ona me je doslovno zajebavala..sad kad sam ja postao malo vise bezobrazan, lopov, te u jednu ruku gad, sam hadzija...covjek dobiva svu panju koja mu je potrebna....smatram da treba sve izvagati tj. po potrebi biti gad, po potrebe biti lijep, brizan, pazljiv... recemo 50:50

[quote name='Vento' post='328238' date='07.06.2009, 23:40']Bravo.[/quote]

kolega nemozete zene kriviti za to sto ste vi takvi postali ... :D
sala na stranu ... :D
uvijek sam bio dobar ... drugim nacinima sam trazio da joj vrijeme samnom bude uzbudljivo ... a ne na nacin da budem gad ... :D

pa to onda dodjemo do one teze sto je irma postavila psihicko zlozstavljanje hehe,mislim gadost potice osjecanje prema osobi skojom si,neces biti gad ako nezelis izgubit ono sto vrijedi..