Jump to content
Sign in to follow this  
Enchi

Moja TV

Recommended Posts

[quote name='jedancoek' date='16 September 2009 - 13:55 ' timestamp='1253102108' post='339699']
Ma skidaće svako prva dva mjeseca, a poslije će dodijati i to.
[/quote]
Ja bi volio da mogu biti takav ali ne mogu.Povraca mi se kad vidim dugme DOWNLOAD ali svaki put kliknem na njega :D

Al meni jez veze da neko skida neku seriju, ili gomilu video materijala recimo, kada će sve to jednog dana na našim malim ekranima postati [b][color="#FF0000"]REPRIZE[/color][/b] :D

dobro ste vi to izracunali ali mislim da ce se moci vidjeti ta granica, jer ima nas koji cemo rokati sto kazete prva 2 mjeseca maximum sto se tice skidanja, ali flat na fer osnovi se odnosi na to da ce ko predje vec npr prvi dan taj njihov fer limit, njegova brzina biti umanjivana do kraja sedmice ili npr mjeseca, ako je to smanjenje od vasih sto kazete 30 % ili cak 50 % gdje su onda oni gubitci na koje ne racunamo te cemo od preostalih 60 % dobiti npr 40 ili cak manje te nam brzina download-a spada na brzinu koju daju wireless i kablovski net, to je shit, tako da ako neko bude imao priliku to testirati da nas uputi u dalje, jer muka mi je od ovih tv kanala al ako je to cijena neta onda radije da idem kupiti sebi bolju antenu...ccc

men netreba tv , nek nediraju mi brzinu koju sada imam i gotovo ... ili neka u flatu naprave razrede za brzine pa plati koju brzinu hoces ...

[quote name='hauptman' date='16 September 2009 - 17:44 ' timestamp='1253115864' post='339733']
sutra 17.09.2009 planirano je pu

[quote name='hauptman' date='16 September 2009 - 16:44 ' timestamp='1253115864' post='339733']
sutra 17.09.2009 planirano je pu

[quote name='lucky' date='16 September 2009 - 17:23 ' timestamp='1253114630' post='339723']
men netreba tv , nek nediraju mi brzinu koju sada imam i gotovo ... ili neka u flatu naprave razrede za brzine pa plati koju brzinu hoces ...
[/quote]
Jelde tebi ne treba :D :D Da nije spala pretplata za CS???

[quote name='hauptman' date='16 September 2009 - 16:44 ' timestamp='1253115864' post='339733']
sutra 17.09.2009 planirano je puštanje prve moja tv u cazinu,po puštanju imaće te info iz prve ruke,,sretno
[/quote]

Eto mene po novi router i Motorola STB, a vi recite da nemate :D

[quote name='jedancoek' date='17 September 2009 - 08:56 ' timestamp='1253174163' post='339802']
Eto mene po novi router i Motorola STB, a vi recite da nemate :D
[/quote]
Eto i mene mr @hauptman, ja sam najstariji forumas ili formulas, kako god, pa ako hocu da dozivim da to vidim, moraju mi prvome dati ?! :)

[quote name='olderman' date='17 September 2009 - 11:18 ' timestamp='1253179126' post='339824']
Eto i mene mr @hauptman, ja sam najstariji forumas ili formulas, kako god, pa ako hocu da dozivim da to vidim, moraju mi prvome dati ?! :)
[/quote]
Ne znam hoce li moci tako jer koliko sam cuo imaju spiskovi(navodno dosli iz Sarajeva) na kojima su imena korisnika koji ce uci u testnu fazu.

[quote name='pingvin' date='17 September 2009 - 10:51 ' timestamp='1253181116' post='339833']
Ne znam hoce li moci tako jer koliko sam cuo imaju spiskovi(navodno dosli iz Sarajeva) na kojima su imena korisnika koji ce uci u testnu fazu.
[/quote]

I ja sam tako cuo, a evo i na osnovu cega su vrsili odabir korisnika

Eno počela im je prezentacija u pošti. Najžalosnije je što su donijeli samo jedan STB, tako da ćemo se vjerovatno još načekati.
  • Upvote 1

[quote name='Enchi' date='17 September 2009 - 12:07 ' timestamp='1253182074' post='339838']
I ja sam tako cuo, a evo i na osnovu cega su vrsili odabir korisnika

· Zavisno od količine opreme koju posjedujemo
· Tehnička mogućnost za realizaciju MojaTV usluge
· [b]Dužina pretplatničkog staža[/b]
· Visina mjesečne fakture.

Tako da nam preostaje samo da cekamo
[/quote]
Ako sam dobro razumio kad sam pricao sa ljudima iz Telekoma uzimali su korisnike koji su se prijavili u 2009 na ADSL.Oni najstariji nisu se nasli na spisak jedino ako su radnici Telekoma.Oni dobijaju pravo u testnoj fazi i u buducnosti im se ova usluga nece naplacivati :D Edited by pingvin

[quote name='pingvin' date='17 September 2009 - 13:12 ' timestamp='1253189574' post='339863']
Ako sam dobro razumio kad sam pricao sa ljudima iz Telekoma uzimali su korisnike koji su se prijavili u 2009 na ADSL.Oni najstariji nisu se nasli na spisak jedino ako su radnici Telekoma.Oni dobijaju pravo u testnoj fazi i u buducnosti im se ova usluga nece naplacivati :D
[/quote]

Ja sam ove kriterije nasao na njihovom portalu, evo [url="http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5885bcfeeee.html"]linka[/url]

Nove informacije :D

Drugi uredjaj za drugi TV se dobije uz 8 KM mjesecne nadoknade.

Uredjaji u testnoj fazi su stari uredjaji koji nisu dobri.Test koji je radjen slabo prosao pa se cekaju novi Motorolini uredjaji koji bi trebali dati puno bolje rezultate.

Potvrda mog navoda o brzini(ostaje ista sa dodatnim uredjajima) i dalje stoji.Potvrdjeno danas :D

Stric Hauptman je dobio moju TV :) i neznam samo gdje dodjete vi do takvih informacija a neznaju ih ni u BH telekomu !!

Televizija je pravo dobra, zasad ima 37 kanala, dobiće je samo ko bude na spisku a to za 8 km za STB je vjerovatno la

[quote name='CAZINJANIN' date='18 September 2009 - 13:48 ' timestamp='1253274504' post='339942']
Stric Hauptman je dobio moju TV :) i neznam samo gdje dodjete vi do takvih informacija a neznaju ih ni u BH telekomu !!

Televizija je pravo dobra, zasad ima 37 kanala, dobiće je samo ko bude na spisku a to za 8 km za STB je vjerovatno la

to su sigurno informacije od postara iz sarajeva, znas u njih su postari skolovaniji od nasih direktora, kad je u nas do diploma lako doci...bitnoo je meni da iko dobije da znam hocul se ja pripremati da predjem na tu uslugu, al mislim da hocu jer svisnu od ovih kanala i antenaaa

[quote name='PC_DoctorE ' date='19 September 2009 - 01:43 ' timestamp='1253317398' post='339989']
to su sigurno informacije od postara iz sarajeva, znas u njih su postari skolovaniji od nasih direktora, kad je u nas do diploma lako doci...bitnoo je meni da iko dobije da znam hocul se ja pripremati da predjem na tu uslugu, al mislim da hocu jer svisnu od ovih kanala i antenaaa
[/quote]
Ja sam samo prenio sto mi je covjek ispricao koji radi u Telecomu i koji tu uslugu koristi vec malo duze nego sto mi o njoj raspavljamo.Covjek nije postar i nije bitna diploma i kako je ko do nje dosao vec informacije koje sam ja dobio iz prve ruke od ljudi koji vec koriste uslugu a ne reklamiraju je.I sam znas da se sve prvo u Sarajevu proba pa tek onda pusti drugima pa zato ne vidim zasto ove informacije ne bi bile dobre.

Svi cemo preci na tu uslugu jer je bolja od kablovskih televizija koje koristimo samo je covjek predlozio da malo sacekamo jer test nije prosao najbolje zbog opreme koja je losa.

[quote name='CAZINJANIN' date='18 September 2009 - 21:25 ' timestamp='1253305551' post='339975']
ti si fakat dosadan na svakoj temi... kako ti ne dosadi
[/quote]

Sto ? :huh: samo pitam valjal to ? ne smije li se ni to na forumu ?

[quote name='pingvin' date='19 September 2009 - 07:33 ' timestamp='1253342028' post='340002']

Svi cemo preci na tu uslugu jer je bolja od kablovskih televizija koje koristimo samo je covjek predlozio da malo sacekamo jer test nije prosao najbolje zbog opreme koja je losa.
[/quote]

Slazem se sa ovim da je bolja od kablovske televizije, jer imas dosta naprednih mogucnosti koji nema u kablovskoj televiziji, a i kvalitet slike koji je digitalan je daleko bolji u odnosu na obicnu kablvsku televiziju.

[quote name='Enchi' date='19 September 2009 - 13:32 ' timestamp='1253359967' post='340032']
Slazem se sa ovim da je bolja od kablovske televizije, jer imas dosta naprednih mogucnosti koji nema u kablovskoj televiziji, a i kvalitet slike koji je digitalan je daleko bolji u odnosu na obicnu kablvsku televiziju.
[/quote]
Kablovska je mozda jedina stvar za koju mi je zao dati pare :D Davno bi je ugasio da nije Discovery channel-a a na digitalnoj vazda mijenjaju kljuceve pa je zato izbjegavam.