Jump to content
Sign in to follow this  
farko_Legenda

"Regina" na Eurosongu !

Recommended Posts

Sedmočlano vijeće BHRT-a odlučilo je da će BiH na 54. takmičenju za pjesmu Evrovizije predstavljati bend Regina , sa kompozicijom "Bistra voda".
Kako nisam čuo pjesmu , ne znam o kakvom se stilu radi. Uglavnom, BiH svake godine ide na ne

[quote name='farko_Legenda' post='301149' date='12.01.2009, 22:51']Sedmočlano vijeće BHRT-a odlučilo je da će BiH na 54. takmičenju za pjesmu Evrovizije predstavljati bend Regina , sa kompozicijom "Bistra voda".
Kako nisam čuo pjesmu , ne znam o kakvom se stilu radi. Uglavnom, BiH svake godine ide na ne

[quote name='Virus' post='301163' date='12.01.2009, 22:16']ne moram ni cuti pjesmu , odma mogu donijeti zakljucak JAKO LOS Izbor... slabu komisiju imamo definitivno :([/quote]

Regina je KVALITETNA muzika, za razliku od onoga tvoga, sto postas po forumu u temi muzika.

Regina nije los bend...A sad kakva je ta pjesma ne znam ...Nisam je slusala...Vidjet cemo

[quote name='VIZIOS' post='301167' date='12.01.2009, 23:21']Regina je KVALITETNA muzika, za razliku od onoga tvoga, sto postas po forumu u temi muzika.[/quote]

Kolumbo samo sam iznio svoje misljenje...

znj :)

[quote name='Virus' post='301171' date='12.01.2009, 22:24']Kolumbo samo sam iznio svoje misljenje...

znj :)[/quote]

Pa i ja sam svoje, i nemoj da neciji rad ponizavas, to mozes tek poceti kad budes bolji od njih, a posto nisi, pa da kolumbo

[quote name='VIZIOS' post='301175' date='12.01.2009, 23:26']Pa i ja sam svoje, i nemoj da neciji rad ponizavas, to mozes tek poceti kad budes bolji od njih, a posto nisi, pa da kolumbo[/quote]

svak slusa sta hoce/zeli i sta kome pase.. regina mi ne sjeda nikako, i to je to...

svak ima pravo na svoje misljenje, a moje je takvo da su totalni promasaj.. :)

ajd sad pajki.. pa-pa :)

[quote name='Virus' post='301178' date='12.01.2009, 22:28']svak slusa sta hoce/zeli i sta kome pase.. regina mi ne sjeda nikako, i to je to...

svak ima pravo na svoje misljenje, a moje je takvo da su totalni promasaj.. :)

ajd sad pajki.. pa-pa :)[/quote]

Eh onda reci meni ne pa

[quote name='Virus' post='301181' date='12.01.2009, 22:32']jako mi je zao al poznajem muziku, s obzirom da me rahmetli Bajro Redzic poducavo, ne dugo, al jos u glavi ostalo...[/quote]

Nije vidjet, jer ako je za tebe ono sto promovises muzika, eh bogam onda ... Ja mislim da bi se Bajro tri puta okreno u mezarluku, da moze vidjet tvoje rijeci

PS. To da si ucio, ne znaci da si naucio

[quote name='VIZIOS' post='301182' date='12.01.2009, 23:33']Nije vidjet, jer ako je za tebe ono sto promovises muzika, eh bogam onda ... Ja mislim da bi se Bajro tri puta okreno u mezarluku, da moze vidjet tvoje rijeci

PS. To da si ucio, ne znaci da si naucio[/quote]

ne kazem da sam naucio , al bitno da znam za tebe bar dvije note... daj jednostavno ohladi furaj svoj đir sta hos i ne lupetaj bezveze , regina mi nije ok, tebi jes, i bok... sta ih uvelicavas :)

De gustibus non est disputandum.. (ak znash prevesti)

zavrsena diskusija.

Lijep pozdrav...

De gustibus non est disputandum.. (ak znash prevesti)

ovdje se nije i

[quote name='eclipsic' post='301246' date='13.01.2009, 00:19']pjesma mora biti zabavnijeg tipa ako zeli dobar plasman[/quote]

oni su tu svoju pjesmu izveli i sada je na timu stručnjaka da je dorade, obrade i od nje naprave ne

Ehh dobra je bas ta raznolikost nasih predstavnika, to mi je super, a Regina je prica za sebe, meni su super, cesto ih slusam.
Evo jedne meni drage pjesme

n-joy

[url="http://www.youtube.com/watch?v=AoZ9S5WdP60&feature=channel"]http://www.youtube.com/watch?v=AoZ9S5WdP60...feature=channel[/url]

To nam bas i nije donijelo neki bolji plasman ;)

[quote name='TequilA' post='301298' date='13.01.2009, 02:16']To nam bas i nije donijelo neki bolji plasman ;)[/quote]

Jesi ti zaboravio Lejlu :P

[quote name='TequilA' post='301298' date='13.01.2009, 02:16']To nam bas i nije donijelo neki bolji plasman ;)[/quote]

Lejla bila 3.

Dobro pjeva ovaj lik, ali spotovi su im bezveze, kopiraju bandove americke i onaj njihov gothic style...

[quote name='Na_BrDu_GaNgStEr' post='301396' date='13.01.2009, 10:19']Dobro pjeva ovaj lik, ali spotovi su im bezveze, kopiraju bandove americke i onaj njihov gothic style...[/quote]

ah drug, danas svako nekog kopira ...

Ne slusam nesto posebno reginu.Al mislim da bi mogli solidno proci na Euroviziji.Ne ocekivam sad neki grandiozan uspjeh.