Jump to content
[LoLLipop]

da li biste bili s prostitutkom?

Recommended Posts

Vjerujem da ste culi za slucaj prostitutke koja je umrla u Mostaru neki dan. ako niste, pogledajte novosti na www.cazin.net

uglavnom, da li biste bili s prostitutkom? ili, ako ste vec bili, sta vas je natjeralo na to i u cemu je car?

da li je to samo izraz muske nesigurnosti da svojoj partnerici kaze svoje fantazije ili nesto drugo?

:evil: ma kakve nesigurnosti i fantazije to je sex na brzinu,mada ima veoma dobrih u tim stvarima al bolestine su opasne,,evo ovdje gdje ja budem ima jedna crvrna ulica i tu ti stoje te stose prodaju al nemoze nijedna da bude na cesti dok neode na pregled i neustanovi se da je zdrava i da ce redovno ici na preglede,ustvari registrovane su i zdrave...al i jeftine od 15 do 20 eura nades sebi groma he he he smijesno jes al eto staje zensko samopostovanje cast pojedinima...tu ti dolaze one koje zele zaradit par stotina eurica,uglavnom dolaze cure od 18 pa ima i onih od 50 godina pa navalite ko zeli ima tu za male pare... he he he ma ovde je ludnica stose tice prostitucije..al kad su kakve feste nefali striptizeta... :hahahaha: mada to dole kod nas je veoma zeznuto jer dolaze i rade po kafanama i tako pocesti a samo bog zna kako je bolesna i koju bolestinu siri nije ona dzabe utekla iz svoje zemlje kad je gore registrovana ko hiv pozitivna a u bosni to niko nezna,puno je povoljno tlo za takve kao ona i bice njih jos zato treba se toga rijesit....

jok, al ja mislio da ti hoces kurve... :):grin: izgledalo je kako da si zainteresirana za ... :)

Ja nisam ni znala da toga ima kod nas???

:evil: ima muska javna kuca ovde u nl ma sve imaju samo nek se hmmm. :lol:

"]
uglavnom, da li biste bili s prostitutkom?

Bi ako je na njezin ra

ima i na njen racun kondom.... :lol:

kako sam se ismijao juce... sad ove nasi vozaci tj. kamiondzije imaju u kamionima list papira i oni to koriste kao certifikat zdravlja. Juce jedan kamiondzija izlazi iz kamiona i sav sretan nama odmah sa vrata pokazuje uvjerenje od doktora da je zdrav! :hahahaha: Jako mnogo ovih vozaca kamiona koji idu u Hercegovinu a to je rasireno ovih dana se koriste uslugama prostitutki al ovo im je dalo za pamet!

Ja kao i smiri nisam znala da toga ima u nasoj bosni, kontala sam naravno da ima negdje pojedina,,, ali po pricama cini mi se da je to dosta prosireno dole.... Dali je to istina ili se to meni samo cini???? :roll:

:cool: ma ima zar neznate za javnu kucu koja je bila u blatnoj pa one djevojke kad se ide u sarajevo na cesti e gdje vi zivite cure drage ma znate vi sve al neznate,pitajtese gdje ti vasi decki odu kad izadu sami :looooooooooLlllL: ma nebi oni to he he...

U Blatnoj nema vise... a, nisam primjetio ni u Sarajevo kad idem one tamo kraj ceste da stoje. Policija je ima jedno dvije godine pozatvarala sve javne kuce po Bosni ali prostitutke se preselile po vikendicama, hotelima, kaficima...

ma kemo nece sad stajat kad je hladno nego ljeti i u proljece sam ih ja gledavo prosle godine al eto promjenilo se a vidim i blatne nema,sad je postalo malo zeznuto al ima toga kad covjek naumi i nade sebi po kafani one rade....

prostitutka koja je umrla u mostaru - do prije 2 god. boravila je u SLOVENIJI gdje i "radila" neko vrijeme.... to ih je obavijestila bosanska policija

to sam gledo neku noc na slo. televiziji...

mogu reci da je bila jako aktivna... presla po evrope :)

najdraze mi je bilo kad sam cuo da je bila ukarajinka, a ne rumunka :mrgreen: :grin:

Boravila je ona i u Sloveniji, a osim u Mostaru "radila" je i u Zenici, Sarajevu, Vitezu... a boravila je i u Srbiji.
Iza nje je ostao cetverogodisnji sin u Ukrajini!

prica se da se je nakon obavijesti o smrti ukrajinke u hercegovacke bolnice prijavilo nekoliko stotina muskinja koji su zeljeli da im se napravi hiv test. to su samo oni koji su smjeli pojaviti. ako je toliki broj i onih koji misle da ce to proci od meda i bakinih obloga, onda cemo tek imati pravih problema.

bole i ponekad svoju desnicu upotrebit nego kajat se zbog 15 minuta zadovoljstva,,,,hihihih...

bole i ponekad svoju desnicu upotrebit nego kajat se zbog 15 minuta zadovoljstva,,,,hihihih...

<{POST_SNAPBACK}>

Moj edo znas po sebi kad cojek popije da Nebira ja sa kakvim sam gaborima bio al u neznanju znao sam kad dodem kuci i dodem sebi povracati po dva dana al jbg stas :D

Kad se sjetim Fate samo :P

Moj edo znas po sebi kad cojek popije da Nebira ja sa kakvim sam gaborima bio al u neznanju znao sam kad dodem kuci i dodem sebi povracati po dva dana al jbg stas  :D

Kad se sjetim Fate samo  :P

<{POST_SNAPBACK}>

PItacu te nesto al neljuti se i halali na direktnoscu. Nebojis se ti tripera side sifilisa.... itd itd itd mislim da bi od te koje cure trudnoca najmani belaj bila..... nevjerujem da u tom stanju svaki put opremu stavis, neigraj se zivotom...Pripazite malo na sebe...

Opremu nikakvu inace ne koristim a posebno kad popijem onda i ne pomisljam tad sam jasigurniji :D A sad sto se tice prenosivi boljesti jbg ono ako je sudbina ti ces zaraziti i tamo gdje si najsigurniji...