Jump to content
Sign in to follow this  
Inzinjer

Veliki povratak pojasa nevinosti

Recommended Posts

[quote name='Inzinjer' post='299214' date='07.01.2009, 15:26']U Italiji se gotovo masovno proizvodi

Ako mi ne vjeruje kakva je to veza? Da on meni nest tak kupuje ph :an:

Dobio bi on dvicu od mene!

[quote name='_Loccca_' post='299217' date='07.01.2009, 15:30']Ako mi ne vjeruje kakva je to veza? Da on meni nest tak kupuje ph :an:

Dobio bi on dvicu od mene![/quote]

Zenska to je vise fora, nemozes to nositi :lol: A tebi ionako ne treba vi

[quote name='_Loccca_' post='299217' date='07.01.2009, 16:30']Ako mi ne vjeruje kakva je to veza? Da on meni nest tak kupuje ph :an:

Dobio bi on dvicu od mene![/quote]
Pa ima i muski kupis i ti njemu pa zakilti i onda si i ti sigurna ti njemu das svoje kljuc on tebi svoj i rahat :)
Jedino treba kakvu dobru bravu metanti na ovo da nebi ljudi provaljivali :)

[quote name='Inzinjer' post='299220' date='07.01.2009, 15:32']Pa ima i muski kupis i ti njemu pa zakilti i onda si i ti sigurna ti njemu das svoje kljuc on tebi svoj i rahat :)
Jedino treba kakvu dobru bravu metanti na ovo da nebi ljudi provaljivali :)[/quote]

mah to ja mislim ima i daljinsko otkučavanje i zaključavanje :P na daljinu da se more, preko telefona, kaj auto hehe

[quote name='VIZIOS' post='299219' date='07.01.2009, 15:30']Zenska to je vise fora, nemozes to nositi :lol: A tebi ionako ne treba vi

"Oceanovih 12" sve otkljucava, dzabe vam je. (A tu su i nocni majstori.)

han de nemojte se sad corvati :) kazu da ima sve sigurnosne mjere da se nemere otkljucati bez kljuca
pa sad et ostajemo da vjerujemo smo u to sto tvrde :)

hahhhaah svaka cast tako i treba gdje ces nasim curama za kraj ufatiti ako kaze da nece da nosi nama dvica :D :D ...

[quote name='FaRuK' post='299243' date='07.01.2009, 16:20']hahhhaah svaka cast tako i treba gdje ces nasim curama za kraj ufatiti ako kaze da nece da nosi nama dvica :D :D ...[/quote]

Imal ovaj pas i GPRS :lol: da poslje sms ako se otvori nasilno buhaha

hahahhahaha to kad se uzme nasoj nekoj curi treba zavariti budale to bi gevikt razvalilo kamol tu kljucaonu ...

[quote name='FaRuK' post='299245' date='07.01.2009, 16:27']hahahhahaha to kad se uzme nasoj nekoj curi treba zavariti budale to bi gevikt razvalilo kamol tu kljucaonu ...[/quote]

zato je garancija haha

eee stari to je biznis bom kad dodje kod nas ja sam nabavio software jeftino odkljucavam :D

ja cu sebi kupiti ako ima kakav futrovani za zime to u onomzeljezu izadjes na -15 i nama kad se otkljucas mozes ga cuki baciti :)

Treba od proizvodjaca traziti da izbaci koji modeli imaju sa kojom opremom :)

[quote name='BeLaY' post='299251' date='07.01.2009, 17:37']eee stari to je biznis bom kad dodje kod nas ja sam nabavio software jeftino odkljucavam :D[/quote]
Sine softver ima samo Sejko Trgic i Pedo na maloj lisi za ove modele nek i na cemu tehnika nema svoje prste pa
makar i na ovom :)

budalastina zesca...
ako mi nevjeruje i netreba mi, ako mu nemogu vjerovat provjericu ga par puta! i to je to

[quote name='ljubičica' post='299340' date='07.01.2009, 21:32']ma bezveze , budale

[quote name='Harriess666' post='299454' date='08.01.2009, 01:25']STA AKO ODE DUZE NA PUT KAKO SE U WC :D[/quote]
Sa pojasom dodje i drenaza, drenira se debelo crijevo i mokracni kanali i ide sve u vrecicu. Nema skidanja. :lol:

Normalno sve u vrecicu pa poniti kuci portiru opstinskog vijeca da hrani pilice :)

A te rijeci povjerenja i to mislim da je smijesno o tome i pricati jer toga NEMA i NEPOSTOJI
uzaludno se zavaravati nekim stvarima ali svjedoci smo i dan dans da samo take veze pucaju
zbog toga sto on ili ona ma nesto sa strane ili u braku od jednom seskonta da on ili ona imaju
nekog pored tako da te rijeci su uzalud....