Jump to content
Guest

Sihr - dzini

Recommended Posts

Guest
[b]Simptomi oboljele osobe /Znakovi[/b]

1. Stalna bol u zelucu
2. Povremena glavobolja koja ne prestaje sa uzimanjem medicinskog lijeka
3. Jaka tegoba u predjelu prsa, narocito poslije ikindije pa do kasno u noc..
4. Uzasni snovi
5. U snu vidi kao da pada s visokog mjesta
6. U snu vidi zivotinje koje ga tjeraju
7. Utrnutost jednog dijela tijela
8. Periodi napada (zivcani grcevi)
9. Mjenjanje slike u ocima, tako da muz (zarucnik) vidi svoju zenu (zarucnicu) u ruznom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog je tome sto sejtan (sotona, vrag, djavo) koji je zaduzen za sihr (crna magija) njeno lice cini ruznim, pokazujuci svoj lik na njenom licu i obratno
10. Odvratnost prema susretima
11. Iznenadno prevrtanje ljubavi u mrznju
12. Uvelicavanje povoda za svadju iako su oni beznacajni
13. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje podrazumijeva njegov supruznik
14. Odvratnost prema mjestu gdje sjedi njegov supruznik. Tako cete vidjeti covjeka koji je van svoje kuce sasvim normalan, ali ulaskom u kucu osjeti zestoku tjeskobu
15. Covjek vidi nepomicne stvari kako se krecu, a pokretne vidi stabilnim i nepomicnim
16. Odsutnost duha, smetenost i velika pospanost
17. Nejasan smusen govor
18. Netremicno gledanje u jedno mjesto
19. Zelja za samocom
20. Potpuna povucenost u sebe
21. Stalna sutnja
22. Smirenost, nepokretnost i konstantna lijenost
23. U snu cuje kako ga neko doziva
24. Cuje glasove kako ga dozivaju ali ne vidi osobe
25. Prestanak rada jednog cula

Osoba koja osjeca simptome kao sto je bol u odredjenom dijelu tijela, neka se prvo obrati ljekaru i potrazi lijek. Ako i nakon toga osjeca bol (ili neki drugi od simptoma) i nije nasla lijeka kod savremene medicine, onda neka se obrati kod onih koji lijece Kur'anom. Kao i u medicini, nije moguce sve probleme rijesiti jednom terapijom.

[b]Hamajlije i zapisi[/b]

Nema sumnje da je najveci neprijatelj covjeka neznanje. Svjedoci smo kako muslimani danas, usljed nepoznavanja svoje vjere praktikuju mnogo toga

mislim da je slicna tema postojala...

al vishe info na www.lijecenje-kuranom.com

sto se tice hamajlija , ljudi nose zapise pojednih ajeta i uzdaju se u to a ne uzdaju se u Allaha dz.

MECA, ako je ovo tako kako si napisao onda sam pozivitan na 5 navedenih simptoma ..

lijepo je znati sve ove simptome, kako Meca napisa. Jer, znate, svakodnevno prokleti

Sihri znaju biti zeznuti...
Poznajem osobe kojima je to zamalo zivot unistilo, pogotovo ako ti se desavaju cudne stvari a ti ne znas uzrok...
Treba se cuvati uvijek

Danas je izgleda to kod nas postalo popularno raditi drugima kao pojesti burek :mellow: ...
Najvise se radi zbog ljubavi zavoliti / rastaviti

to je tacno vis postalo zalosno sta se radin, mnogi poricu to ali je istina
Najgore je to sto covjek ponekad i ne zna da je pod uticajem takvih stvari....

Znam kad nam je hodza pricao bas u vezi tih zapisa. On kaze da je bolje procuti
na dan par sura i sjeti se Allaha dz.s. nego nositi te zapise jer navodno oni nista
ne pomazu protiv te crne magije...

Sto kazu VJERA JE NAJJACA kako u Allaha dz.s. tako i u svoj duh i tijelo

Hodza je pricao isto tako da je zarucnik doveo svoju zarucnicu kod hodze jer ona pred samo
vjencanje htjela odustati od braka, pocela se cudno ponasati itd....
Kad su je odveli kod hodze on je otkrio da su baceni ti sihiri te da se ona navodno neuda
za tog momka i rasturi citavu vezu....

Ljudi cuvajte se :)

Ponovo pozivam te "bacace" sihra i ostalih gluposti da bace na mene kakav taj zapis ili sta jer ne vjerujem ni sekunde u takva da prostis sranja pa eto... <_<

[quote name='Incubus' post='299139' date='07.01.2009, 11:49']Ponovo pozivam te "bacace" sihra i ostalih gluposti da bace na mene kakav taj zapis ili sta jer ne vjerujem ni sekunde u takva da prostis sranja pa eto... <_<[/quote]

Također.

[quote name='Incubus' post='299139' date='07.01.2009, 11:49']Ponovo pozivam te "bacace" sihra i ostalih gluposti da bace na mene kakav taj zapis ili sta jer ne vjerujem ni sekunde u takva da prostis sranja pa eto... <_<[/quote]

hehehe bom stari imas m...a da ti samo vidis sta se od ljudi radi kad im ko sta nacini hehehe

kolega mi pricao da je isao sa svojom tetkom kod hodze i kako ju je hodza lijecio zeno odjednom u zrak se podigla i sama stoji, on crko. ako laze on lazem i ja. a ima i na you tube dosta toga za pogledati

ja vjerujem u to i nedaj Boze nikom pa ni meni.

Ima tu svasta, ja sam dosta pogledao snimaka od one FATIME KOVACIC
nisam mogao vjerovati da jednu curu moraju drzati 4 covjeka za stolicu kojom se ona snagom otima i fakticki REZI :unsure:

a jedan mi hodza isto pokazivao sto je lijecio jednog covjeka
To je isto toliko strasno, nedaj bas boze nikome.... Kako se samo covjek krivi, totalno cudne pokrete izvodi i ispusta razne zvukove iz sebe, zvukove koje
sigurno do sad nigdje niste culi... strava i uzas :o

puskarski hodza to pravi a gnjilavacki rastavlja :rofl: :rofl:

i kod tetke u Lidjanima isto njena komsinica je nagazila i pocela se cudno ponasati i preko noci je htjela ubiti svoju djecu ganjala ih nozem dok se cojk nije probudio i zaustavio je,vodili je psihijatru itd nista nije pomoglo neg pomoglo je lijecenje kur'anom,moja tetka joj nosila voca i istrese joj u ciniju jabuke,mandarina i banana i ona njoj kaze sta cemi ovo,moja tetka pitala sto,kaze pa sto mi donosis zmije s jabukama i mandarinama (ja sam tu bio kad se to desilo za raspust),ja se usro jbte uospte nije njezin glas neg ko da je glas nekvog cudovista ja se usro ziv

P.S. moderator nek spoji moja 2 posta

[quote name='Osman_10' post='299444' date='08.01.2009, 00:31']dzin ako udje u dijete to dijete je jace od 5 ljudi bgm to sam ja cuo i kod mog dajdze na miostrahu jednoj su curi s 16 god. isceravali dzina iz nje, dajzda bio u dzamiji i gledo i kasnije nama prico,kae da cura prica rezeci nesto deseto nikako nije na nasem jeziku i da iz dlanova izvlaci nokte i ljuske od jaja[/quote]

Ali gledajte kako se svasta podudara, ne znam je li tko od vas citao malo knjige o tim dzinima. Ja sam ih dosta procitao i najvise mi se svidjele

"SVIJET DZINA" i "Razgovor sa Dzinom Muslimanom"

u tim knjigama spominje se kako se Sejtani hrane sa NOKTIMA.... bas kad Osman spomenu Nokte
Pa onda zasto nevalja rezati nokte navece itd.....

[quote name='Harriess666' post='299449' date='08.01.2009, 01:51']Ali gledajte kako se svasta podudara, ne znam je li tko od vas citao malo knjige o tim dzinima. Ja sam ih dosta procitao i najvise mi se svidjele

"SVIJET DZINA" i "Razgovor sa Dzinom Muslimanom"

u tim knjigama spominje se kako se Sejtani hrane sa NOKTIMA.... bas kad Osman spomenu Nokte
Pa onda zasto nevalja rezati nokte navece itd.....[/quote]

haj dobro al ima ti nekih mali milion vrsta ja bash neznam nikog da ima tako nesto jedino one neke Obicne sejtane ... a ti taki sto reze kad izlaze pomocu ucenja kurana na osobama odmah priumjetis na ocima da nesto nije Ok ....

Fora je u tome sto nigdje nema bas ono jedan video ne kojem bi bilo fakticki sve opisano zasto i kako to sve izgleda
ima nekih stvari na youtube, mnoge su istinite a mnogih ima i ne istinitih :am:

jedino otici kad su kakava masovna istjerivanja dzina u dzamiji mada sam cuo da moze preci iz osobe u osobu
kad se tako istjeriva :unsure:

[quote name='Harriess666' post='299458' date='08.01.2009, 01:49']Fora je u tome sto nigdje nema bas ono jedan video ne kojem bi bilo fakticki sve opisano zasto i kako to sve izgleda[/quote]

Ja sam gledao na Nacionalnoj Geografiji (Nacional Geography) al davno .. i tako da se vidjelo ono par osoba koje su u zabludi totale a i sam sam pro

17. Nejasan smusen govor
A tebe to nebi vutra ubila? a? Vokal od mjuze odere, ne?

18. Netremicno gledanje u jedno mjesto
Bolje mi je i za racunarom sijedit i providt sate i ucit, nego ici se glupirat vani i sebi kazne nabijat.. ne?

19. Zelja za samocom
Dobro, vise volim bit sam, nego slusat glupe ljude koji mi filozofiraju

20. Potpuna povucenost u sebe
To se zove emo, ono miran sam ja covjek, ne diram nikog :D

21. Stalna sutnja
Budala prica, pametan suti, u ovom slucaju sam ja pametni...

22. Smirenost, nepokretnost i konstantna lijenost
Dobro, jes mi muka otic nekad u skolu kad sam mahmoran i kad nesh moram ici radit vani oko kuce.. :D

23. U snu cuje kako ga neko doziva
To vecinom bude drug, tj uvijek mi ukrade joint! :@

24. Cuje glasove kako ga dozivaju ali ne vidi osobe
Yuh, pa jarane i ti da se srokas, ko da bi ti sta vidio kroz maglu? :S

25. Prestanak rada jednog cula
Zagluhio bi i ti uz MaryJane i uz jak vokal

[quote name='Harriess666' post='299458' date='08.01.2009, 01:49']Fora je u tome sto nigdje nema bas ono jedan video ne kojem bi bilo fakticki sve opisano zasto i kako to sve izgleda
[b]ima nekih stvari na youtube[/b], mnoge su istinite a mnogih ima i ne istinitih :am:

jedino otici kad su kakava masovna istjerivanja dzina u dzamiji mada sam cuo da moze preci iz osobe u osobu
kad se tako istjeriva :unsure:[/quote]

kucaj Sheytan Cikarma :D ja dva dana nisam spavo :D

To je meni bilo sa kolegom, pa je isao lijecit se na jedno mijesto. Vjerujem mu sve i rijec sta je bilo, tako da mogu reci samo.. ne daj Boze ni kome, pa ni meni ;) Radio sam i ja prije svasta, al' kad vidis sta je "visa sila", budes manji od makovog zrna ;)

Da i ja znam za primjer gdje se cura drogirala uzimala i lsd i svasta a roditelji mislili da je nagazila i umjesto da je vode kod doktora vodili je kod hodze. Kad je dosla do doktora vec je bilo gotovo. Sad joj nema pomoci. <_<
Razumnom dosta. Bar meni. Kakvi sihri kakve karafeke...kako je samo lako narod dovesti u zablude svakakve...strasno..

[quote name='Incubus' post='299813' date='09.01.2009, 00:24']Da i ja znam za primjer gdje se cura drogirala uzimala i lsd i svasta a roditelji mislili da je nagazila i umjesto da je vode kod doktora vodili je kod hodze. Kad je dosla do doktora vec je bilo gotovo. Sad joj nema pomoci. <_<
Razumnom dosta. Bar meni. Kakvi sihri kakve karafeke...kako je samo lako narod dovesti u zablude svakakve...strasno..[/quote]

jesi mozda cuo da Sulejman Bugari ima komunu za odvikavanje od droga... jesil mozda cuo da je Hamzu raznatovic preveo na islam ..=?

prvo se ide kod doktora ako je sve u redu , a i dalje se osjecas lose, ides kod hodze..

procitaj knjigu lijecnje Kur`anom ili odi na [url="http://www.lijecenje-kuranom.com"]http://www.lijecenje-kuranom.com[/url] procitaj malo...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='299546' date='08.01.2009, 12:08']kucaj Sheytan Cikarma :D ja dva dana nisam spavo :D[/quote]

daj ako mozes dati tacan link,ja ukuco ono milion cikarmi a skoro sve lazno,maske stavljene i to daj tacan link