Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Izrael ponovo ubija Palestince vise od 250 zrtava

Recommended Posts

[quote name='bosnjaknp' post='298463' date='04.01.2009, 23:46']Ovo je najmanje sto mozemo mi Bosnjaci, iz ove nase perspektive.

[img]http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1924/25/76/1519673049/n1519673049_30121858_3330.jpg[/img]

BOJKOT ALLAHOVIM NEPRIJATELJIMA ![/quote]

Zidi su vlasnici svega! Cak je i ovaj forum na kojem pises je mozda zidovski :P

[quote name='bosnjaknp' post='298455' date='04.01.2009, 22:40']Sve da jesam licemjer i pokvarenjak nisam.. Ja zna sto znaci rijec solidarnosti i znam da je meni taj Arapin,Palestinac,Turcin, brat po vjeri i nemam problem i krizu svojeg "JA". U casnom KUR AN-u pose,djelo se vrednuje prema nijetu ,i Allah dz.s zna njihov nijet kakav je,a vjeruj mi znao bi i ja da se nalazim u takvoj situaciji.Niko na svijetu nema mozda apsolutnu podrsku,ali HAMAS je ima i preko 90%,sto je sasvim dovoljno. Sto se tice jevreja , ja ih mogu tako mi jedinog Allaha dz.s, i tvrdim i tvrdicu do sudnjeg dana da se sa njima treba boriti sve dok Allahova ne bude gornja, pa sad na ovaj ili onaj nacin,nego oruzjem,neko hemiskom,neko bojkotovanjem.. Mudzahidi se obracunavaju sa vlastitim izdajicama,i oni nikada nece biti porazeni.. Ako treba do sudnjeg dana ce biti gerilskog rata po islamskim zemljama sve dok se kjafir ne bude potisnuo sa poluotoka poslanika s.a.w.s, oni buraz mnogo ne traze, samo hoce svoje.. [url="http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok"]http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok[/url][/quote]

svi smo mi solidarni sa ovim zrtvama,to i svijet pokazuje javnom podrskom po svjetskim metropolama, svijet se buni protiv tolikih civilnih zrtava,taj svijet nije izasao na ulice da, da podrsku Hamasu,to moras shvatiti.nemojte Boga mijesati u ratove jer Bog sa ratovima nema nista. to je najveca glupost islamista sto se u ovakvim situacijama obracaju Bogu i tako ubjedjuju narod da ce Bog sve odraditi umjesto njih,zato su i oni klanjali u dzamiji koju su srusili Izraelci misleci da ce Bog pobiti Izraelce umjesto njih.koje li zablude.rat se dobija odlucnoscu i hrabroscu i patriotizmom prema svojoj domovini. kako se moze covjek boriti za svoju domovinu koji tvrdi da mu je vjera vaznija od domovine.kako ti objasnjavas bosnjaknp,da je najestremniji cionist BEN Gurion pripremio revoluciju '48.godine i za par dana protjerao vise od polovine Palestinaca a da oni nisu znali sta im Zidovi pripremaju. jesu li Palestinci bili potpuno nezainteresovani sta se oko njih zbiva ili su vjerovali da ce ih Allah sacuvati od Jevreskih cionista. nece,Bog nikog sacuvati,pa nije ni nas Bosance sacuvao.nije ni nama niko kriv sto su nas Srbi uhvatili na spavanju i pogresnoj nozi,ocitali nam lekciju i Bosnjaci danas kukaju placu,tuzakaju sve i svakoga. nekad steknem dojam da je Sulejman Tihic u pravu kad kaze;prestanite sa cmizdrenjem i samosazaljevanjem nad sobom. muslimani Bliskog istoka ce pobijediti cionizam kad budu spremni dati cetrdeset miliona poginulih u borbi za oslobodjenje Palestine ali prije toga moraju imati deset Nobelovaca iz podrucja, fIZIKE,ATOMSKE FIZIKE,hemije,biologije,matematike,nano-tehnologija.

znas li bosnjaknp koliko treba vremena za ovo sto sam napisao?

gledaj sad,imas kucu namjestenu sa dobrim stvarima,ostavio si je otkljucanu i lopovi su usli u kucu i pokrali te.

normalno ti psujes i zakon i drzavu,policiju,nevalja ovo nevalja ono,ni jednog momenta nisi pomislio koliko si ti sam odgovoran za to sto su te pokrali.

toliko je drugih stvari da ih sve nenabrajamo gdje smo sami krivi kao pojedinci,kao kolektivitet, politicko vodjstvo i narocito one vodje koje su neodgovorne prema svom narodu. u ovaj rat su Hamas gurnuli Iran i Sirija a sad sute ko kucke,ne javljaju se.

vidis Jevreji presjekose Gazu na tri mjesta i zauzese je za dva dana.sad tek nastaju muke za Palestince,koliko ce im pomoci moja i tvoja solidarnost,to je veoma upitno.

[font="Verdana Tahoma Arial Helvetica sans-serif"][size=2] Allah s.w.t.a Najbolje zna sta che biti u skorije vrijeme!!!

Dovu braco, odklanjajmo uveche prije spavanja po 2 rekeata(sto vise rekeata to bolje), za nashu bracu! Odklanjajmo, to ce njima pa i nama koristit, bit' cemo pitani InshAllah, da li si i ti osecao bol kao shto su osecali bol u Palestini, Iraku, Avganistanu, Checeniji, Sudanu, Kashmiru... svuda dje nasha braca vode rat protiv kafira, a Allah dz.s ponizio kafira!!!

Tako mi Allaha dz.s, nije pravedno da neko pati a drugi da uziva!!!
Tako mi Allaha s.w.t.a, nije pravedno da neko ima da pojede sta pozheli a neko nema ni hljeb da zamijesi!
Tako mi Allaha s.w.t.a ne pise nam se dobro, ako nastavimo da nas NE zanimaju nasa braca i sestre u svijetu koji se bore protiv kafira!!!
MUslimani su jedno tijelo!!! MUSLIMANI SU braca!!! To nam Poslanik s.a.w.s potvrdjuje, a to je naredjeno od Allaha s.w.t.a, pa kuda idemo Allah nam se smilov'o?

Allah dz.s da nagradi svakog ko i trun ulozhi kako bi stek'o Allahovo s.w.t.a zadovoljstvo! Nek vas Allah s.w.t.a nagradi svakim slovom koji ste uperili protiv OKUPATORA! PROTIV IZRAELA, da vas Allah dz.sh nagradi zato sto branite ISTINU!!![/size][/font]

[quote name='bosnjaknp' post='298463' date='04.01.2009, 23:46']Ovo je najmanje sto mozemo mi Bosnjaci, iz ove nase perspektive.

[img]http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1924/25/76/1519673049/n1519673049_30121858_3330.jpg[/img]

da li ti ima

[quote name='bosnjaknp' post='298494' date='05.01.2009, 00:04'][font="Verdana Tahoma Arial Helvetica sans-serif"][size=2] Allah s.w.t.a Najbolje zna sta che biti u skorije vrijeme!!! Dovu braco, odklanjajmo uveche prije spavanja po 2 rekeata(sto vise rekeata to bolje), za nashu bracu! Odklanjajmo, to ce njima pa i nama koristit, bit' cemo pitani InshAllah, da li si i ti osecao bol kao shto su osecali bol u Palestini, Iraku, Avganistanu, Checeniji, Sudanu, Kashmiru... svuda dje nasha braca vode rat protiv kafira, a Allah dz.s ponizio kafira!!! Tako mi Allaha dz.s, nije pravedno da neko pati a drugi da uziva!!! Tako mi Allaha s.w.t.a, nije pravedno da neko ima da pojede sta pozheli a neko nema ni hljeb da zamijesi! Tako mi Allaha s.w.t.a ne pise nam se dobro, ako nastavimo da nas NE zanimaju nasa braca i sestre u svijetu koji se bore protiv kafira!!! MUslimani su jedno tijelo!!! MUSLIMANI SU braca!!! To nam Poslanik s.a.w.s potvrdjuje, a to je naredjeno od Allaha s.w.t.a, pa kuda idemo Allah nam se smilov'o? Allah dz.s da nagradi svakog ko i trun ulozhi kako bi stek'o Allahovo s.w.t.a zadovoljstvo! Nek vas Allah s.w.t.a nagradi svakim slovom koji ste uperili protiv OKUPATORA! PROTIV IZRAELA, da vas Allah dz.sh nagradi zato sto branite ISTINU!!![/size][/font][/quote]

samo ti cekaj Allahovu zastitu. ti si poceo ko i reis Ceric u jucerasnjoj hutbi u SARAJEVU,svu je obavezu i duznost prebacio na Allaha dzellesanuhu,a ne veli grebem ti sve ovodunjalucko dobro,odoh ja u Gazu,idem poginuti na Allahovom putu a ove dvore ,dva mercedesa nekoliko Hugo Boss i Armani odijela i novcano bogatstvo cu ostaviti djeci poginulih boraca koji dadose svoje zivote za ovo sto ja danas imam. koje bi to velicanstveni cin bio da je bosanski reis otisao i izgubio zivot braneci prvenstveno islam i Palestince,ali nece jarane draza su njema dva mercedesa racuni u SWiss bankama nego islam i Palestinci a nebi ni tebi nista falilo da ides da se boris za ideju u koju si uvjeren,svijetom vladaju licemjeri koji traze zrtve za svoje ciljeve.

mozda nije ovaj rat zbog pustinje, nego nafte. najveci dio naftovoda, od Bliskog istoka do Kaspijskog mora i srednje Azije, treba da ide za Izrael, pa odatle jevreji treba da je preprodaju cijelom svijetu.
jedan pogled na kartu i sve je jasno.

[url="http://tinyurl.com/2ph5a2"]http://tinyurl.com/2ph5a2[/url]

a gaza im se isprijecila na tom putu velikih gasovoda,koji bas ovuda treba da prodju jer Amerikanci vise nemaju povjerenja u ostale saveznike kao sto imaju u Jevreje. Plestinci ce i ovaj put biti koleteralna steta.

evo kakav bojkot radi www.islambosna.ba

"BOJKOT izraelskih proizvoda i tvrtki koje podr

[quote name='Virus' post='298543' date='05.01.2009, 11:30']evo kakav bojkot radi www.islambosna.ba

"BOJKOT izraelskih proizvoda i tvrtki koje podr

[quote name='bosnjaknp' post='298463' date='05.01.2009, 00:46']Ovo je najmanje sto mozemo mi Bosnjaci, iz ove nase perspektive.

pronadjite slicnost na slikama :icon_cheesygrin:

svi koji imate nokije promptno ih skrsite od zid..

[quote name='snake' post='298546' date='05.01.2009, 11:37']pronadjite slicnost na slikama :icon_cheesygrin:

svi koji imate nokije promptno ih skrsite od zid..[/quote]

ne daj se snake :) Svi bi ne

[quote name='farko_Legenda' post='298547' date='05.01.2009, 12:43']ne daj se snake :) Svi bi nešto bojkotovali, pa zašto ne bi lijepo pušku pa u džihad. Nego ovako se prave veliki ljudi i humaniste ![/quote]

svakako druze farko, sit sam pateticnih ispada nasih "dobrih bosnjana" i bojkotiranja kjafirskih proizvoda, a garant ih 90% nosa najnovije Nokie N96, , pocev od Reisa pa nadalje..

hajte " muslimani " ( pocev od ovih najvecih na forumu ) organizirajte javne proteste pa se odrecite svojih nokia, nike patika, intelovih procesora, levis farmerki, pepsi cole, sve to iskupite na hrpu pospite arapskom ( iskljucivo saudijskom jer je dokazano najvise muslimanska ) naftom i zapalite... ( benzin kao derivat ne dolazi u obzir jer se dobija pomocu kjafirske, najvjerovatnije cionisticke tehnologije)...

ko navija za Arsenal , nek se odmah salta ili na Manchester City ili Fulham, jer to drze nasa braca, Arapi..

za Manchester united takodje nije pozeljno navijati jer ga drze amerikanci koji su samo deklarativno amerikanci, a u stvari su potomci drevnih cionistickih rabina, porijeklom sa brda Cion ili Sion..

preporuca se kladjenje protiv gore navedenih , cionistickih sportskih kolektiva, jer se kladjenje ( kocka )kao grijeh po islamu, [u]nulira[/u] sa kladjenjem protiv cionistockih stetocina...

[b][size=4]Hamas pristao na pregovore[/size][/b][img]http://www.net.hr/2009/01/03/0098007.17.jpg[/img][b]Hamas planira poslati izaslanstvo u Egipat na prve diplomatske pregovore od početka desetodnevnog izraelskog napada na pojas Gaze, izjavio je jedan njegov du

ovaj Sarkozy je pravi m*donja..
jedini europski drzavnik koji stvari uzima u svoje ruke..

cudim se kako ti Hozane i tvoj ahbab nerko niste otisli u Palestinu, kad ste znali ici u Iran , vala bilo bi fer da i u Palestinu odete...

woops... ja zaboravio da se ti bojis drzati pusku u ruci...

selam alejkum

ovo meni sve smrdi na pokusaj da se Iran isprovocira i uvuce u rat..
za sad se Iran ne oglasava..

[quote name='snake' post='298568' date='05.01.2009, 14:22']ovo meni sve smrdi na pokusaj da se Iran isprovocira i uvuce u rat..
za sad se Iran ne oglasava..[/quote]

ima ti ovo smisla....

[quote name='šaban' post='298577' date='05.01.2009, 15:10']ima ti ovo smisla....[/quote]

po meni je pametno sto Iran cuti, a Izraelci i onako nece nista rijesiti sa ovom ofanzivom, osim sto ce jos vise zakuhati situaciju i non stop biti gravitirati izmedju rata i mira i na taj nacin terorizirati i vlastiti narod.. ...
zali boze jedino nevinih zrtava..

"Oslobađanje Palestine"
Vođa Hamasa obećao pobjedu
Najutjecajniji vođa Hamasa u Gazi Mahmud al-Zahiri obećao je u ponedjeljak, u svom prvom televizijskom obraćanje od početka izraelske ofanzive, "pobjedu" svog pokreta prema Izraelu i "brisanje" jevrejske dr

[quote name='Borba_Za_Grad_Cazin' post='298563' date='05.01.2009, 13:03']cudim se [b]kako ti Hozane[/b] i tvoj ahbab nerko niste otisli u Palestinu, kad ste znali ici u Iran , vala bilo bi fer da i u Palestinu odete...

woops... ja zaboravio da se ti bojis drzati pusku u ruci...

selam alejkum[/quote]

@šabane, biilo bi krajnje vrijeme, a obzirom da si pisao odmah post poslije, i uzimajući u obzir korektnost prema gore prozvanom(op.a Hozan) da jasno i decidno daš do znanja da TI nisi taj...

[quote name='šaban' post='298565' date='05.01.2009, 13:09'][b][size=3]Hezbollah sprema napad na Izrael?

[/size][/b][i][b]Amos Yadlin, šef Mosada, upozorio je na napad libanskog šiitskog Hezbollaha na izraelsko-libansku granicu...[/b][/i][i][b]05.01.2009. 12:34[/b][/i]Prema Yadlinu, čije je riječi prenio ovaj izvor, libanska šiitska milicija mogla bi uzeti za izgovor izraelsku vojnu ofanzivu pokrenutu 27. decembra protiv Hamasa u pojasu Gaze te otvoriti "novi front".

Izrael je odlučio da mobilizira desetke hiljada rezervista, čije bi snage mogle biti namijenjene za odbranu sjeverne granice u slučaju napada Hezbollaha, javio je radio.

Isti izvor javlja da su visoki izraelski dužnosnici odbacili mogućnost direktne provokacije Hezbollaha, ocjenjujući da bi palestinske naoružane organizacije u Libanu mogle stupiti u akciju.

Autor: FENA[/quote]

[quote name='snake' post='298579' date='05.01.2009, 14:17']po meni je pametno sto Iran cuti, a Izraelci i onako nece nista rijesiti sa ovom ofanzivom, osim sto ce jos vise zakuhati situaciju i non stop biti gravitirati izmedju rata i mira i na taj nacin terorizirati i vlastiti narod.. ...
zali boze jedino nevinih zrtava..[/quote]

Jedino ispravno rečeno...

[img]http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1917/77/91/1105249622/n1105249622_30235313_612.jpg[/img]
[img]http://photos-g.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v1917/77/91/1105249622/n1105249622_30233958_7947.jpg[/img]
[img]http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1978/228/95/1128258183/n1128258183_262762_1543.jpg[/img]

Your not alone Palestin brother !
GO HAMAS,free Palestina !

Moderatora molim da selektira slike, jer smatram da fotografije poluraspadanutih tijela spada u dno etičke percepcije novinarstva !

[quote name='farko_Legenda' post='298679' date='05.01.2009, 19:58']Moderatora molim da selektira slike, jer smatram da fotografije poluraspadanutih tijela spada u dno etičke percepcije novinarstva ![/quote]
cak ti se i palestinka mrtva djeca gade
sta ces kad nisu bila ziva kad je slikano to su opasni terosristi i smaknuti su u cilju mira