Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Izrael ponovo ubija Palestince vise od 250 zrtava

Recommended Posts

[quote name='bosnjaknp' post='298105' date='04.01.2009, 00:19']IKRE BISMI RABIKKE, Allah dz.s nek ti se smiluje..

[font="Verdana Tahoma Arial Helvetica sans-serif"][size=2]"O vjernici, ne uzimajte jevreje i krscane za prijatelje-zastitnike. Oni su jedni drugima prijatelji i zastitnici!..." (El-Maide, 51)

"O vjernici, za prisne prijatelje samo jedni druge uzimajte! Ostali vam samo propast zele!..." (Ali 'Imran, 11)

"...S Mojim i svojim neprijateljima ne prijateljujte i ljubav im ne poklanjajte! Oni poricu Istinu koja vam dolazi..." (El-Mumtehane, 1)[/size][/font][/quote]

Mislim da sam rekao svoje mi

[quote name='farko_Legenda' post='298107' date='04.01.2009, 01:22']Mislim da sam rekao svoje mi

[img]http://fc17.deviantart.com/fs40/f/2009/003/7/d/Stop_the_War_I_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc78.deviantart.com/fs41/f/2009/003/a/9/Help_the_Palestinian_People_I_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc37.deviantart.com/fs40/f/2009/003/b/2/Help_Us_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc86.deviantart.com/fs40/f/2009/003/3/c/Stop_with_Killing_I_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc32.deviantart.com/fs41/f/2009/003/d/5/Oh_Palestine_I_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc04.deviantart.com/fs40/f/2009/003/2/3/Oh_Palestine_II_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

farko ti stvarno ponekad pises gluposi,

("iz tvojih usta u Bozije usi...."-estagfirullah

p.s

de sad sredi preko veze nek i ovo neko smakne!

Mnogi ljudi nerazumiju o cemu se tu radi.Naime da nebi duljio svi mi znamo da su Zidovi cini mi se 1948.godine napali na Palestince i protjerali ih sa njihove zemlje mada je Zidovima i danas jasno da su okupatori i osvajaci odnosno UBICE vlastite brace.Kada kazem brace tu onda mislim na konstataciju da Palestinci i Zidovi poticu od jednoga naroda
a Zidovi sebe smatraju IZABRANIM NARODOM i da mogu raditi sta zele i po Palestini i po cjelome svjetu jer kao izabrani narod oni misle da su posebni a narucito poslje drugog svjetskoga rata.Dakle ono sto je njima Hitler i nacisti radili za vrjeme drugoga svjestkoga rata oni to rade Palestincima od 1948.godine.

Naime oni su Palestinski narod sabili na jedan mali prostor i od toga prostora napravili dva KONCENTRACIJSKA LOGORA odnosno pojas GAZE i Zapadnu obalu.E sada ti isti Zidovi koji kazu da su najdemokraticniji narod na svjetu i pozivaju se na Holokaust oni drze Palestince u dva Koncentraciona logora i nedopustaju povratak ljudi na svoju zemlju niti dodpustaju bilo kakav normalan zivot na podrucjima gdje trenutno zive Palestinci.Dakle Palestinski narod se pati i zivi vec skoro 80.godina u kampovima dok Zidovi izgradjuju vile i kuce svojim doseljenicima na podrucju Palestine.Svatko ko se suprostavi tome Zidovi ga nazivaju Teroristom a ukoliko ih netko osudi od strane Krcana zbog toga oni ih nazivaju mrziteljima Izraela.Palestinski narod je na izborima izabrao Hamas kao politicku opciju i to je njihovo pravo a Hamas nikada nece priznati Izrael kao drzavu sve dok Zidovi nevrate i pedalj otete Palestinske zemlje i tu su ljudi u pravu.Naravno ja nepodrzavam sve ono sto Hamas radi odnosno ubijanje civila ali oni su u pravu kada zele slobodu za svoj narod i svoju zemlju.Otkako je americki precjednik Bush usao u bijelu kucu zadnjih osam godina Izrael je shvatio da mu je to sansa da u potpunosti otkloni bilo kakvu mogucnost da Palestinci vrate svoju zemlju.Oni su u zadnjih osam godina krenuli u IZGLADNJIVANJE i BLOKADU Palestinaca i tim pritiskom zele da Palestinci prihvate mirovni sporazukm kojim bi se stvorila Palestinska zemlja koja bi bila okruzema Zidovima koji bi kontrolirali svaki segment zivota u takvoj vjestackoj zemlji a Palestinci bi bili dovedeni do istrebljenja.Naravno da bi Palestinci bililudi da prihvate takav dogovor cime bi sebe strpali u koncentracijski logor.Nakon svake blokade i svih ponizavanja Hamas je odlucio da raketira jedan dio Izraela pa cak i da se sukob razbukta samo da bi se konacno rjesio problem Palestinskog naroda i njihove patnje.Kada je bivsi Americki precjednik Dzimi Karter posjetio Palestinke kampove prije godinu ili dvje on je javno izjavio ovdje u Americi da Palestinski narod zivi u nehumanim uslovima i da su to koncentracioni logori i osudio Izraelsku politiku.
Samo dan nakon toga Zidovski lobi u Americi se obrusio na njega zbog takve izjave ali Dzimi Karter je ostao pri svojoj izjavi i ponovio pred medijima sve ono sto je ranije rekao.
Zidovi ce morati shvatiti jednu stvar a to je:niti su oni odabrani narod,niti oni mogu zadrzati tudje niti mogu dobiti rat u kojemu su unaprjed osudjeni na propast.Dakle Zidovi ili ce vratiti svu Palestinsku zemlju koju su oteli ili ce platiti ceh koji su napravili.Ukoliko dodje do veceg sukoba mislim da ce Iran i jos neke muslimanske zemlje intervenisati a u prvu ruku Indonezija,Pakistan,Egipat a mislim da bi ih Rusija i Kina mogle podrzati.

[quote name='GAGO2' post='298146' date='04.01.2009, 02:15']Mnogi ljudi nerazumiju o cemu se tu radi.Naime da nebi duljio svi mi znamo da su Zidovi cini mi se 1948.godine napali na Palestince i protjerali ih sa njihove zemlje mada je Zidovima i danas jasno da su okupatori i osvajaci odnosno UBICE vlastite brace.Kada kazem brace tu onda mislim na konstataciju da Palestinci i Zidovi poticu od jednoga naroda a Zidovi sebe smatraju IZABRANIM NARODOM i da mogu raditi sta zele i po Palestini i po cjelome svjetu jer kao izabrani narod oni misle da su posebni a narucito poslje drugog svjetskoga rata.Dakle ono sto je njima Hitler i nacisti radili za vrjeme drugoga svjestkoga rata oni to rade Palestincima od 1948.godine. Naime oni su Palestinski narod sabili na jedan mali prostor i od toga prostora napravili dva KONCENTRACIJSKA LOGORA odnosno pojas GAZE i Zapadnu obalu.E sada ti isti Zidovi koji kazu da su najdemokraticniji narod na svjetu i pozivaju se na Holokaust oni drze Palestince u dva Koncentraciona logora i nedopustaju povratak ljudi na svoju zemlju niti dodpustaju bilo kakav normalan zivot na podrucjima gdje trenutno zive Palestinci.Dakle Palestinski narod se pati i zivi vec skoro 80.godina u kampovima dok Zidovi izgradjuju vile i kuce svojim doseljenicima na podrucju Palestine.Svatko ko se suprostavi tome Zidovi ga nazivaju Teroristom a ukoliko ih netko osudi od strane Krcana zbog toga oni ih nazivaju mrziteljima Izraela.Palestinski narod je na izborima izabrao Hamas kao politicku opciju i to je njihovo pravo a Hamas nikada nece priznati Izrael kao drzavu sve dok Zidovi nevrate i pedalj otete Palestinske zemlje i tu su ljudi u pravu.Naravno ja nepodrzavam sve ono sto Hamas radi odnosno ubijanje civila ali oni su u pravu kada zele slobodu za svoj narod i svoju zemlju.Otkako je americki precjednik Bush usao u bijelu kucu zadnjih osam godina Izrael je shvatio da mu je to sansa da u potpunosti otkloni bilo kakvu mogucnost da Palestinci vrate svoju zemlju.Oni su u zadnjih osam godina krenuli u IZGLADNJIVANJE i BLOKADU Palestinaca i tim pritiskom zele da Palestinci prihvate mirovni sporazukm kojim bi se stvorila Palestinska zemlja koja bi bila okruzema Zidovima koji bi kontrolirali svaki segment zivota u takvoj vjestackoj zemlji a Palestinci bi bili dovedeni do istrebljenja.Naravno da bi Palestinci bililudi da prihvate takav dogovor cime bi sebe strpali u koncentracijski logor.Nakon svake blokade i svih ponizavanja Hamas je odlucio da raketira jedan dio Izraela pa cak i da se sukob razbukta samo da bi se konacno rjesio problem Palestinskog naroda i njihove patnje.Kada je bivsi Americki precjednik Dzimi Karter posjetio Palestinke kampove prije godinu ili dvje on je javno izjavio ovdje u Americi da Palestinski narod zivi u nehumanim uslovima i da su to koncentracioni logori i osudio Izraelsku politiku. Samo dan nakon toga Zidovski lobi u Americi se obrusio na njega zbog takve izjave ali Dzimi Karter je ostao pri svojoj izjavi i ponovio pred medijima sve ono sto je ranije rekao. Zidovi ce morati shvatiti jednu stvar a to je:niti su oni odabrani narod,niti oni mogu zadrzati tudje niti mogu dobiti rat u kojemu su unaprjed osudjeni na propast.Dakle Zidovi ili ce vratiti svu Palestinsku zemlju koju su oteli ili ce platiti ceh koji su napravili.Ukoliko dodje do veceg sukoba mislim da ce Iran i jos neke muslimanske zemlje intervenisati a u prvu ruku Indonezija,Pakistan,Egipat a mislim da bi ih Rusija i Kina mogle podrzati.[/quote]
pa nesto je cudno da svi arapi cute i niko nista ne preduzima.Hezbolah se ne cuje,Iranci kao nesto trtljaju a za sve to vrijeme u Gazi se melje meso.
glupi Hamas pravi rucne rakete,koje naslijepo ispaljuje u pravcu Izraela ( i to je najsmjesniji dio - u pravcu Izraela - ) bez ikakvog veceg ucinka i onda dodju Izraelci nayebu im se majke ko nikad prije.vidjecemo gdje ce biti Hamas poslije svega ovoga,i vidjecemo kako ce se suprostaviti kopnenoj invaziji.sumnjam da mogu da imaju ucinak poput hezbolaha ali nikad se ne zna. tesko se sve i jednom bliskoistocnom narodu koji ima islamiste za vodje,izraelci pogodili dzamiju u kojoj su se ljudi molili Bogu,zao mi je dzamije sto je tesko ostecena a najvolio bih da su pobijeni svi ovi sto su se molili Bogu.rat bjesni oko njih a oni se mole Bogu.

''Dakle Zidovi ili ce vratiti svu Palestinsku zemlju koju su oteli ili ce platiti ceh koji su napravili.Ukoliko dodje do veceg sukoba mislim da ce Iran i jos neke muslimanske zemlje intervenisati a u prvu ruku Indonezija,Pakistan,Egipat a mislim da bi ih Rusija i Kina mogle podrzati.''

ovo se nece nikad dogoditi,dok god se svi muslimani ovog podrucja ne oslobode islamista koji su veca opasnost za njih od cionista.kad potpuno ociste svoje redove od ove bagre tad ce im poceti svanjivati i dolaziti sloboda. Edited by lucky
izbrisane vulgarnosti

[quote name='siroko' post='298293' date='04.01.2009, 17:41']pa nesto je cudno da svi arapi cute ko pi-cke i niko nista ne preduzima.Hezbolah se ne cuje,Iranci kao nesto trtljaju a za sve to vrijeme u Gazi se melje meso.izgleda da islamisti nemaju muda iako se toliko kurce sa dzihadom i ostalim proseravanjima.

glupi Hamas pravi rucne rakete,koje naslijepo ispaljuje u pravcu Izraela ( i to je najsmjesniji dio - u pravcu Izraela - ) bez ikakvog veceg ucinka i onda dodju Izraelci nayebu im se majke ko nikad prije.vidjecemo gdje ce biti Hamas poslije svega ovoga,i vidjecemo kako ce se suprostaviti kopnenoj invaziji.sumnjam da mogu da imaju ucinak poput hezbolaha ali nikad se ne zna. tesko se sve i jednom bliskoistocnom narodu koji ima islamiste za vodje,izraelci pogodili dzamiju u kojoj su se ljudi molili Bogu,zao mi je dzamije sto je tesko ostecena a najvolio bih da su pobijeni svi ovi sto su se molili Bogu.rat bjesni oko njih a oni se mole Bogu.

''Dakle Zidovi ili ce vratiti svu Palestinsku zemlju koju su oteli ili ce platiti ceh koji su napravili.Ukoliko dodje do veceg sukoba mislim da ce Iran i jos neke muslimanske zemlje intervenisati a u prvu ruku Indonezija,Pakistan,Egipat a mislim da bi ih Rusija i Kina mogle podrzati.''[/quote]

Fala bogu da je to opet samo tvoje jedno usko-subjektivno misljenje.
I hvala Allahu dz.s sto ima ljudi koji misle i drugacije..

@izgleda da islamisti nemaju muda iako se toliko kurce sa dzihadom i ostalim proseravanjima.

Ironija i sarkazam, koliko samo imas usko vidjenje ovog svearapskog problema.
Da li si ti upoznat da nikada gerilski rat i borba na Allahovom putu,sve dok Allahova ne bude gornja se i dan danas vodi sirom Avganistana,Iraka,Cecenije,Libana,Palestine..
Da je umet jedinsven i da te zemlje nemaju izdajnicke placene vlade,naravno od strane zidova i amerike mnogo bi bilo lakse i mudzahidima koji se bore u pustinjama za svaki pedalj,i ne dozvoljavaju kjafiru da kroci na kontintet poslanika s.a.w.s .
To koliko oni nemaju hrabrosti vidjelo se,vecina njih se borila na vise stratista u svijetu pa su stigli i do Bosne sumovite,preko brda sinjih gora,a vecina od njih nije ni znala dje se ona nalazi na karti svijeta,ali opet tu su bili da spasu bosanske muslimane od istrebljenja i bijesa cetnicke kame..

@esko se sve i jednom bliskoistocnom narodu koji ima islamiste za vodje,izraelci pogodili dzamiju u kojoj su se ljudi molili Bogu,zao mi je dzamije sto je tesko ostecena a najvolio bih da su pobijeni svi ovi sto su se molili Bogu.rat bjesni oko njih a oni se mole Bogu.

Nazalost tvoja nesreca lezi u nepoznavanju temelja i osnovnim postulatima Islama kao jedine monoteistivke religije na svijetu.
Tu ti ja ne mogu pomoci..U casnom Kur anu stoji da Allah dz.s nece promijeniti jedan narod,dok uistini taj narod ne rijese sam sebe da promijeni..

[font="Verdana Tahoma Arial Helvetica sans-serif"][size=2]dalje,evo teksta od

pa mogao bi ovaj sejh pokazati licnim primjerom kako se brani ummet.toliko je ratova na tom prostoru bilo a dicni sejh moralise li moralise i drzi vazove ummetu. ja mislim da je on davno trebao zaleci za ummet a on jos uvijek brabonja.
--------------------------
Edited by lucky
vulgarnosti izbrisane

[quote name='siroko' post='298314' date='04.01.2009, 19:31'][url="http://www.liveleak.com/view?i=312_1231071363"]http://www.liveleak.com/view?i=312_1231071363[/url]

pogledajte ovaj video,ja sam ostao sokiran kako islamisti indiktriniraju ovu mladu djecicu s tamo neki obecanjima.

sta vi stvarno mislite o svemu ovome?[/quote]

A sta ti mislis o ovome ?!

[url="http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI"]http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI[/url]

Sehad u srcu vjecno cemo nositi !

[quote name='bosnjaknp' post='298320' date='04.01.2009, 19:47']A sta ti mislis o ovome ?!

[url="http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI"]http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI[/url]

Sehad u srcu vjecno cemo nositi ![/quote]

17:20 - Norve

[quote name='bosnjaknp' post='298320' date='04.01.2009, 17:47']A sta ti mislis o ovome ?! [url="http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI"]http://www.youtube.com/watch?v=BDrsAYPIvHI[/url] Sehad u srcu vjecno cemo nositi ![/quote]

nemoj biti takav covjek i licemjer.nemoj me loviti na senzibilnost,moj stav je poznat po ovom pitanju,ali isto tako i vas islamista,koji kazete oni su pali na Allahovom putu i oni su sehidi. sto znaci da vi imate opravdanje za ove strasne zrtve medju Palestincima.Hamas se je vojnicki obracunao sa svojim protivnicima i tako se domogao vlasti,tako bar oni tvrde da imaju apsolutnu podrsku palestinskog naroda,u sta ja licno sumnjam.posljedice su tu a uzrok je, ko; Hamas ili Narod koji mu je dao podrsku kako oni tvrde. ni Alija Izetbegovic nije dobio izbore u Bosni i HERCEGOVINI A DOSAO JE NA VLAST I CIJELO SE VRIJEME PRICA U NJEGOVIM MEDIJIMA DA JE ON POBJEDNIK PRVIH PARLAMENTARNIH IZBORA U BiH.JA ne mogu generalno optuziti sve Jevreje,jer vjerujem da ima i onih koji su protiv ovakve cionisticke politike prema Palestincima ali mogu osuditi one koji daju podrsku i Hamasu i one jevreje koji daju podrsku jevrejskim cionistickim strankama,koje su dobro naucile Hitlerove metode. jedni se hrane strahom od drugih i tako u nedogled.

bosnjaknp, Arapi i drugi muslimani ne arapi se moraju obracunati sa svojim vlastitim izdajnicima,ako hoce totalni sukob sa Izraelom a prvenstveno sa islamistickom ulemom u njihovim redovima.

[quote name='farko_Legenda' post='298354' date='04.01.2009, 20:41']Ovakav Musliman nisam ![/quote]

ti si bas plitak u glavi...

de se malo prokontaj, prokontaj malo sta se tu radi pa mucni glavom, pa onda napisi..

ljudi se drugacije ne mogu suprostaviti Izraelu , pa idu na te demonstracije, hamas radi teroristicke napade , sve u cilju samo jednog da se to jednom zaustavi... Vidis li ti da je izrael mocna sila,aman svasta...

ovi natpisi , paljenje izarelski zastava , americki sve se to radi da se na neki nacin pokusaju supostaviti .. Edited by lucky
obrisana slika

[url="http://pincom.info/index.php?p=opsirnije&s=61886"]http://pincom.info/index.php?p=opsirnije&s=61886[/url]
i sta sada,ni jedna arapska drzava ni da mrdne.
[quote name='Virus' post='298367' date='04.01.2009, 18:51']ti si bas plitak u glavi... de se malo prokontaj, prokontaj malo sta se tu radi pa mucni glavom, pa onda napisi.. ljudi se drugcije ne mogu suprostaviti Izraelu , pa idu na te demonstracije, hamas radi teroristicke napade , sve u cilju samo jednog da se to jednom zaustavi... Vidis li ti da je izrael mocna sila,aman svasta... ovi natpisi , paljenje izarelski zastava , americki sve se to radi da se na neki nacin pokusaju supostaviti ..[/quote]
a zasto moraju pisati da Bog blagoslovio Hitlera,kad su mogli to napisati na mnogo po njih bolji nacin,recimo: ne cinite nama ono sto su cinili vama u Varsavskom getu.mi Palestinci nismo krivi za vasu sudbinu.

a ko je stvarno kriv za Palestinsku sudbinu,to nek palestinci sami rasciste medju sobom. Edited by lucky
vulgarni dio teksta izbrisan

[quote name='siroko' post='298372' date='04.01.2009, 20:57']a zasto moraju pisati da Bog blagoslovio Hitlera,kad su mogli to napisati na mnogo po njih bolji nacin,recimo: ne cinite nama ono sto su cinili vama u Varsavskom getu.mi Palestinci nismo krivi za vasu sudbinu.

a ko je stvarno kriv za Palestinsku sudbinu,to nek palestinci sami rasciste medju sobom.[/quote]

Ovi ubijaju preko 200 zrtava , a sta ce ovi sjediti skrsteni ruku...

ja nista nisam reko za natpis , nego da se jedino mogu oduprijeti jakom izarelu na taj nacin, terorizam, demonstracije tipa ovakvih natpisa, i paljenja zastava ..

[quote name='farko_Legenda' post='298354' date='04.01.2009, 20:41'][img]http://img142.imageshack.us/img142/3378/pakhitlereh5.jpg[/img]

Ovakav Musliman nisam ![/quote]

slika govori mnogo,al ti ne vidis farko,ti si jos kid.
ti vidis samo sta pise al to nije razlog da te osudjujemo :(
sa samo jednim razlogom pise God bless Hitler i to bas crvenom,
valjda skontas.
imas um,pokusaj da gledas sliku i nadjes u njoj poruku natpisa.

p.s

tesko je biti musliman,znam po sebi.

u linzu bile demonstracije zbog desavanja u palestini i gazi.
moram reci da sam iznenadjen sa austrijancima,svaka im cast.
ovdje mislim na policiju koja je na tako lijep nacin kontrolisala
saobracaj i cak stavise nereda nije uopste bilo!
posto su demonstranti isli kroz sami centar linza gdje su tramvajske linije,
tramvajski saobracaj je isao malo sporije zbog demonstranata.
neko vrijeme je bio obustavljen.
takodjer se divim svim tim ljudima na organizaciji jer ipak sam vidio vlastitim ocima
kad organizatori govore raji da se sklone u stranu da par tramvaja prodje.
ovo su bile mirne demonstracije i vecina ljudi su bili palestinci koji su napustili svoju domovinu.
demonstracijama su se pridruzili i ljudi iz drugih drzava,vecinom muslimani.
ono sto sam primjetio jeste bilo da su i austrijanci bili dirnuti s onim sto su vidijeli.
bilo je tu dosta ljudi koji su osjetili ruku izraela,a u oci svima je pao djecak spaljenog lica kojeg
mozete i vidijeti na nekim mojim slikama.njega su najvise slikali.
tu sam sklopio prijateljstvo s jednim voditeljom palestinske tv kuce koji je primjetio da slikam neobicno.
taj dan sam napravio 800 slika ,al najvise je onih sto ne zelite vidijeti.

chudim se samo islamskom svijetu,mi bi bili najveca svjetska sila da se ujedinimo!!!!!

BUdo Hodza

svaka cast na tome, i mi bi se trebali ugledati na ostale zemlje i napraviti isto..

[quote name='Virus' post='298367' date='04.01.2009, 19:51'][b]ti si bas plitak u glavi...[/b]

de se malo prokontaj, prokontaj malo sta se tu radi pa mucni glavom, pa onda napisi..

ljudi se drugacije ne mogu suprostaviti Izraelu , pa idu na te demonstracije, hamas radi teroristicke napade , sve u cilju samo jednog da se to jednom zaustavi... Vidis li ti da je izrael mocna sila,aman svasta...

ovi natpisi , paljenje izarelski zastava , americki sve se to radi da se na neki nacin pokusaju supostaviti ..[/quote]
Hvala na arugmentovanoj raspravi !

[img]http://fc94.deviantart.com/fs41/f/2009/004/b/a/Boy_burned_in_face_II_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc27.deviantart.com/fs41/f/2009/004/8/e/Boy_burned_in_face_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[img]http://fc84.deviantart.com/fs41/f/2009/004/b/a/Boy_burned_in_face_I_by_BUDOHODZA.jpg[/img]

[quote name='siroko' post='298330' date='04.01.2009, 20:13']nemoj biti takav covjek i licemjer.nemoj me loviti na senzibilnost,moj stav je poznat po ovom pitanju,ali isto tako i vas islamista,koji kazete oni su pali na Allahovom putu i oni su sehidi. sto znaci da vi imate opravdanje za ove strasne zrtve medju Palestincima.Hamas se je vojnicki obracunao sa svojim protivnicima i tako se domogao vlasti,tako bar oni tvrde da imaju apsolutnu podrsku palestinskog naroda,u sta ja licno sumnjam.posljedice su tu a uzrok je, ko; Hamas ili Narod koji mu je dao podrsku kako oni tvrde. ni Alija Izetbegovic nije dobio izbore u Bosni i HERCEGOVINI A DOSAO JE NA VLAST I CIJELO SE VRIJEME PRICA U NJEGOVIM MEDIJIMA DA JE ON POBJEDNIK PRVIH PARLAMENTARNIH IZBORA U BiH.JA ne mogu generalno optuziti sve Jevreje,jer vjerujem da ima i onih koji su protiv ovakve cionisticke politike prema Palestincima ali mogu osuditi one koji daju podrsku i Hamasu i one jevreje koji daju podrsku jevrejskim cionistickim strankama,koje su dobro naucile Hitlerove metode. jedni se hrane strahom od drugih i tako u nedogled.

bosnjaknp, Arapi i drugi muslimani ne arapi se moraju obracunati sa svojim vlastitim izdajnicima,ako hoce totalni sukob sa Izraelom a prvenstveno sa islamistickom ulemom u njihovim redovima.[/quote]

Sve da jesam licemjer i pokvarenjak nisam..
Ja zna sto znaci rijec solidarnosti i znam da je meni taj Arapin,Palestinac,Turcin, brat po vjeri i nemam problem i krizu svojeg "JA".
U casnom KUR AN-u pose,djelo se vrednuje prema nijetu ,i Allah dz.s zna njihov nijet kakav je,a vjeruj mi znao bi i ja da se nalazim u takvoj situaciji.Niko na svijetu nema mozda apsolutnu podrsku,ali HAMAS je ima i preko 90%,sto je sasvim dovoljno.
Sto se tice jevreja , ja ih mogu tako mi jedinog Allaha dz.s, i tvrdim i tvrdicu do sudnjeg dana da se sa njima treba boriti sve dok Allahova ne bude gornja, pa sad na ovaj ili onaj nacin,nego oruzjem,neko hemiskom,neko bojkotovanjem..
Mudzahidi se obracunavaju sa vlastitim izdajicama,i oni nikada nece biti porazeni..
Ako treba do sudnjeg dana ce biti gerilskog rata po islamskim zemljama sve dok se kjafir ne bude potisnuo sa poluotoka poslanika s.a.w.s, oni buraz mnogo ne traze, samo hoce svoje..

[url="http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok"]http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok[/url]

[quote name='bosnjaknp' post='298455' date='05.01.2009, 00:40']Sve da jesam licemjer i pokvarenjak nisam..
Ja zna sto znaci rijec solidarnosti i znam da je meni taj Arapin,Palestinac,Turcin, brat po vjeri i nemam problem i krizu svojeg "JA".
U casnom KUR AN-u pose,djelo se vrednuje prema nijetu ,i Allah dz.s zna njihov nijet kakav je,a vjeruj mi znao bi i ja da se nalazim u takvoj situaciji.Niko na svijetu nema mozda apsolutnu podrsku,ali HAMAS je ima i preko 90%,sto je sasvim dovoljno.
Sto se tice jevreja , ja ih mogu tako mi jedinog Allaha dz.s, i tvrdim i tvrdicu do sudnjeg dana da se sa njima treba boriti sve dok Allahova ne bude gornja, pa sad na ovaj ili onaj nacin,nego oruzjem,neko hemiskom,neko bojkotovanjem..
Mudzahidi se obracunavaju sa vlastitim izdajicama,i oni nikada nece biti porazeni..
Ako treba do sudnjeg dana ce biti gerilskog rata po islamskim zemljama sve dok se kjafir ne bude potisnuo sa poluotoka poslanika s.a.w.s, oni buraz mnogo ne traze, samo hoce svoje..

[url="http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok"]http://www.youtube.com/watch?v=eO7LM5BPWok[/url][/quote]

Ovo je najmanje sto mozemo mi Bosnjaci, iz ove nase perspektive.

[img]http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1924/25/76/1519673049/n1519673049_30121858_3330.jpg[/img]

BOJKOT ALLAHOVIM NEPRIJATELJIMA !