Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Izrael ponovo ubija Palestince vise od 250 zrtava

Recommended Posts

[quote name='farko_Legenda' post='296795' date='30.12.2008, 00:16']pomoći da, ali koliko god treba pomoći Palestincima, tako treba pomoći i djeci sa juga Izraela na čije kuće i

[quote name='farko_Legenda' post='296915' date='30.12.2008, 13:09']bojim se da je omjer puno uravnto

[quote name='Red_star' post='296931' date='30.12.2008, 15:59']Ma dok god Palestinci budu podr

[quote name='Kemal_S' post='297016' date='30.12.2008, 21:35']Sta ti znas sta je terorista?

Ko tebi daje pravo da nekog nazivas teroristom?[/quote]
A

Amerika i EU su palestincima nanijeli nepravdu kao i BiH. Cionisticki rezim je na osnovu genocida nad Palestincima u Derjasinu, Kabihu i Mesdzidul-Aksau dobio drzavu. EU i Amerika traze od Arapski zemalja priznavanje existencije Izraela. Mislim da je ovdje sramota govoriti o existenciji jedne drzave a ne spomenuti da tamo vec postoji jedna drzava koja je bez naroda ostala. Srbocetnici su u BiH na osnovu genocida dobili Dodikistan. Muslimani su izlozeni velikom sabijanju. Sabija nas fizicki, duhovno i politicki, i bojim se rastuce radikalizacije, koja ce neminovno dovesti do razvoja unutrasnje agresivnosti i dovesti nas do nimalo pametnih radikalnih rjesenja.

[quote name='Kemal_S' post='297016' date='30.12.2008, 20:35']Sta ti znas sta je terorista?

Ko tebi daje pravo da nekog nazivas teroristom?

Dodju zidovi, Palestinci ih prime, dadnu dom i hranu, ovi se nakote i pocnu ubijati nevine. Jel to tebi politika?

[b]Nek se isele tamo odakle su i dosli[/b]. Da znas taj [b]jug Izraela je sve zemlja Palestinaca, oteta od Zidova [/b]i na njima sad prave kuce, naselja i sinagoge.

ko kad bi neko doso kuci tvojoj i reko samo pisni i pobicemo vas. Ti bi sutao. [b]Jesi papak.[/b][/quote]
U moru tvoji uvreda, koji i priliče klasičnom nedostatku suvislog arugmenta vidim i kardinalni nedostatak informacija. Naravno, ima

[url="http://img244.imageshack.us/my.php?image=n72017474417510075702ui1.jpg"][img]http://img244.imageshack.us/img244/200/n72017474417510075702ui1.th.jpg[/img][/url]

BOJKOT !
GO HAMAS !

Teheran

'Svijet ignorira Palestinu kao nekad BiH'
'Napadi cionističkih snaga na pojas Gaze nesumnjivo podsjećaju na genocid koji su Srbi izvr

mislim da bi se ti sonda prvi javio da ides ubijati muslimane u palestini ili gdje god ti se pruzi prilika a moza di i za vrijeme rata i ubijao.

[quote name='farko_Legenda' post='297046' date='30.12.2008, 22:51']U moru tvoji uvreda, koji i priliče klasičnom nedostatku suvislog arugmenta vidim i kardinalni nedostatak informacija. Naravno, ima

Masser nemoj se ljutiti ali covjek je u pravu.Svatko onaj ko zeli moze otici u Palestinu i boriti se protiv Zidova.E sad to sto mnogi Muslimani nezele ili se boje to je sad druga stvar.
Sonda je u pravu kada kaze ovo za ove Saudijske bogatune i druge Arape koji imaju milijarde.Ti isti milijarderi daju pare da se grade razne Dzamije po recimo Bosni i drugim zemljama u kojima ti Saudijci i njima slicni imaju licne interese.Zasto te bogate zemlje nepmognu i nepodrze Palestince u njihovoj borbi za slobodu??????Zalosno je to sto Palestinska djeca gladuju i djeca po Africi i Aziji a sve su to MUSLIMANI dok recimo u Saudijskoj Arabiji i drugim bogatim Muslimanskim zemljama ti takozvani Muslimani zive u izobilju i nevjerojatnom bogastvu.Ja koliko znam da je u Islamu zabranjeno zivjeti u izobilju i rasipati se u bogastvu dok drugi Muslimani gladuju i umiru od gladi.Gdje je tu onda vjera i Islam?????????????Pa Bosna je bila primjer gdje su Muslimanski politicari u ratu i poslje rata uvjek gledali svoj interes a ne interes naroda pa su sada ti isti Muslimanski politicari i intelektualci postali milioneri dok se narod pati i gleda kako da prezivi.I onda mi netko pocne pametovati kako je Muslimanski narod ugrozen.Tocno je da smo mi Muslimani ugrozeni po cjelom svjetu ali po mome misljenju mi smo prvo ugrozeni od nasih LAZNIH vodja koji su svoje licne interese stavili ispred svega pa tek onda od bagre kakvi su Zidovi.
Moje licno misljenje o Zidovima sam ranije navodio odnosno jednostavno ih nemogu smisliti i treba se boriti protiv njih svim sredstvima.Svaki Zidov na Palestinskoj zemlji moze ostati ali jedino u grobu odnosno ili ce vratiti Palestincima sto je njihovo ili ce to biti rat u kojemu ce Zidovi dobiti po nosu.Jedino je zalosno to sto Palestinci posle Arafata nemaju pravog vodju a i taj Hamas i Fatah nisu nista drugo nego sekte koje svoj narod guraju u jos vecu izolaciju a opet se tu licni interes i politika stavlja u prvi red pa tek onda narod,zemlja i Vjera....

[quote name='GAGO2' post='297328' date='01.01.2009, 02:05']Masser nemoj se ljutiti ali covjek je u pravu.Svatko onaj ko zeli moze otici u Palestinu i boriti se protiv Zidova.E sad to sto mnogi Muslimani nezele ili se boje to je sad druga stvar.
Sonda je u pravu kada kaze ovo za ove Saudijske bogatune i druge Arape koji imaju milijarde.Ti isti milijarderi daju pare da se grade razne Dzamije po recimo Bosni i drugim zemljama u kojima ti Saudijci i njima slicni imaju licne interese.Zasto te bogate zemlje nepmognu i nepodrze Palestince u njihovoj borbi za slobodu??????Zalosno je to sto Palestinska djeca gladuju i djeca po Africi i Aziji a sve su to MUSLIMANI dok recimo u Saudijskoj Arabiji i drugim bogatim Muslimanskim zemljama ti takozvani Muslimani zive u izobilju i nevjerojatnom bogastvu.Ja koliko znam da je u Islamu zabranjeno zivjeti u izobilju i rasipati se u bogastvu dok drugi Muslimani gladuju i umiru od gladi.Gdje je tu onda vjera i Islam?????????????Pa Bosna je bila primjer gdje su Muslimanski politicari u ratu i poslje rata uvjek gledali svoj interes a ne interes naroda pa su sada ti isti Muslimanski politicari i intelektualci postali milioneri dok se narod pati i gleda kako da prezivi.I onda mi netko pocne pametovati kako je Muslimanski narod ugrozen.Tocno je da smo mi Muslimani ugrozeni po cjelom svjetu ali po mome misljenju mi smo prvo ugrozeni od nasih LAZNIH vodja koji su svoje licne interese stavili ispred svega pa tek onda od bagre kakvi su Zidovi.
Moje licno misljenje o Zidovima sam ranije navodio odnosno jednostavno ih nemogu smisliti i treba se boriti protiv njih svim sredstvima.Svaki Zidov na Palestinskoj zemlji moze ostati ali jedino u grobu odnosno ili ce vratiti Palestincima sto je njihovo ili ce to biti rat u kojemu ce Zidovi dobiti po nosu.Jedino je zalosno to sto Palestinci posle Arafata nemaju pravog vodju a i taj Hamas i Fatah nisu nista drugo nego sekte koje svoj narod guraju u jos vecu izolaciju a opet se tu licni interes i politika stavlja u prvi red pa tek onda narod,zemlja i Vjera....[/quote]
meni je bas tesko reci ovo al mislim da su zidovi jedina stavr koja povezuje sve muslimane trenutno
trebao bi da je to istinska vjera ali izgleda da nije jer upravo oko vjere i nacina vjerovanja kao i prakticiranja ima puno sukoba

bugati seici ne da pomazu palestini i palestincima vec upravo suprotno oni pomazu izrael i zidove sa svojim bogastvom
primjer jednog seika koji je potrosio bogastvo u svicarskoj na jedan jeini pregled a kad ga jedan doktor muslima pito sto za tolkiko novca nije napravio kliniku u svoj zemlji dovoljno govori o rasipnistvu arapskih bogatasa

izrael ima tendenciju da cijelu palestinu zauzmu i da palestina kao ime i ne postoji u tom imaju puno saveznika kao amerku i veci dio evrope australiju itd

zalosno je reci sto i neke "islamske" zemlje sto u znanju sto u neznanju sto iz oholosti ili indolencije (nezainteresiranosti) pomazu izraelsku okupaciju

plakat koji je bosnjak stavio jasno govori da kupovinom nekih proizvoda direktno pomazemo izraelce jedino mi nije jasno odkud pepsi na toj listi kad je prije par godina pepsi bio u vlasnistvu brazilaca i arapa vecinski paket

al opet se nadam istoriskoj potvrdi da ni jedna okupacija nije zavrsila pobjedom

selam svima

Ja neznam kako neko moze braniti i podrzavat sta radi onaj Hamas pa po meni su oni kukavice koje se kriju iza svoga naroda i zbog tamo jedne granate koju će ispaliti na Izraelsko tlo rizikuju

[quote name='Red_star' post='297461' date='01.01.2009, 18:31']Ja neznam kako neko moze braniti i podrzavat sta radi onaj Hamas pa po meni su oni kukavice koje se kriju iza svoga naroda i zbog tamo jedne granate koju će ispaliti na Izraelsko tlo rizikuju

Hamas odbio primirje i iz čistog inata dopustio bombardovanje pojasa Gaze ! Dovoljna potvrda moje teza da su Palestinci, odnosno Hamasova vlada direktni sukrivci za sve

farko onda smo mi zbog poneki mudzahedina krivi sto su nama Srbi uradili!
sami smo za Srebrenicu krivi!

nepije ti ta teorija vode!

zidovi su jedina prljava i necista rasa!
oni su tudje oduzeli, i glume gazde na necem sto nije njihovo nikad bilo!
kad tad ce to njim trgnuti na nos, kad tad.

[quote name='farko_Legenda' post='297487' date='01.01.2009, 19:52']Hamas odbio primirje i iz čistog inata dopustio bombardovanje pojasa Gaze ! Dovoljna potvrda moje teza da su Palestinci, odnosno Hamasova vlada direktni sukrivci za sve

[quote name='EcI PeCi PeC' post='297618' date='02.01.2009, 09:43']farko onda smo mi zbog poneki mudzahedina krivi sto su nama Srbi uradili!
sami smo za Srebrenicu krivi!

nepije ti ta teorija vode!

[b]zidovi su jedina prljava i necista rasa![/b]
oni su tudje oduzeli, i glume gazde na necem sto nije [b]njihovo nikad bilo![/b]
kad tad ce to njim trgnuti na nos, kad tad.[/quote]
Da demantujem ovo da Jevreji nikad nisu

[quote name='farko_Legenda' post='297655' date='02.01.2009, 12:58']Ukoliko već gube, primirje je jedini način da spriječe kopnenu ofanzivu ! Ja ne branim niti Jevreje niti Palestince, već branim svoj stav da je sukob na Bliskom istoku debelo isprovociran od diplomatije SAD-a i da u tom sukobu nema nevinih ![/quote]

i raspad jugoslavije je isprovociran od strane diplomatije SAD ... zar i tu nema nevinih , po tebi ?
ovdje je rijec o primirju koje odgovara izraelu ... svako jutro kada se nekom od ministara iz izraela nesto nesvidi moze uci u pojas gaze sa nekoliko tenkova i pobiti civila i u taj postupak pravdati u tom sto postoji HAMAS ... ovako bez primirja nemogu kriviti HAMAS i zato HAMAS nece primirje ... vec pod svojim uslovima ...
a ako je ratno stanje bit ce raznih reportera koji ce uslikati i prenijeti cinjenicno stanje ... da je izrael jedna fasisoidna tvorevina ... i hitler da je ziv zavidio bi im na njihovim metodama unistenja jednog naroda ...

Nemojte piti coca-colu jer od tih para se financiraju zidovu... a ovi koji malo vishe znaju o ovome mogu cak i prevesti to.. :D