Jump to content
Sign in to follow this  
_Gost1

Izrael ponovo ubija Palestince vise od 250 zrtava

Recommended Posts

[img]http://www.sott.net/image/image/406/palestinian_landloss_48-00.jpg[/img]

[quote]According to Israeli authorities, children must be indoctrinated with Zionist ideology from a very young age. As a result, children are raised to believe that they belong to a superior race. The Israeli soldiers' brutal treatment of Palestinians is a direct result of this indoctrination.[/quote]

[url="http://www.harunyahya.com/other/bosanski/palestina07.php#42"]http://www.harunyahya.com/other/bosanski/palestina07.php#42[/url]

stvarno mi je zao civila, ali ono sto me stvarno naljutilo danas jeste izjava vodje hamasa koji je, btw, u egzilu, da palestinci krenu u intifadu. on se sklonio, a narod neka gine.

cijeli svijet zna da su zidovi tu okupatori da su im zapadni saveznici dali palestinu nakon II svjetskog rata
i jedino balince moze reci da su oboje problematicni

al valjda ce him neko doci haka
zna istorija za jos takih tiranina nijedan nije vjecan

[quote name='farko_Legenda' post='296443' date='28.12.2008, 19:42']Ne podržavam niti jedna niti druge. Palestinci vuku lava za rep, a Izraelci imaju pretenzije na tuđi teritorij. . . Kad se na malom prostoru nađu dva problematična naorda !

Upisano Danas, 19:42
Ne podržavam niti jedna niti druge. Palestinci vuku lava za rep, a Izraelci imaju pretenzije na tuđi teritorij. . . Kad se na malom prostoru nađu dva problematična naorda ![/quote]

jasni si reko da ne podrzavas palestince jer vuku lava za rep

kasnije si reko da ne podrzavas frakcije

tu je bitna razlika al de se brete odluci koga sad ne podrzavas

[quote name='Kemal_S' post='296463' date='28.12.2008, 22:26']Kad bi ja doso u tvoju kucu i ti me primio dobro i [b]prelijepo se odnosio prema meni, bas kao sto su Palestinci primili Jevreje u II svj. ratu. spasavajuci ih od Hitlera I kad bih ja poceo ubijati tebe, tvoju familiju i rodjake...[/b]

Znas li ti da [b]izraelski ministar obrazovanja kaze da su

gledam sinoc vjesti i zgrazam se..
opet djeca, starci, zene, mladi momci i neduzni ocevi ginu i cijeli svjet gleda!
zasto se taj islamski svjet neujedni i krenu skupa na taj prokleti Izrael i zidove!
ovdje kad vidim zidova na ulici, najradje bi mu ona dva tepa istrgnula..
nisam rastista al njih nikako nedopodnosim!
jadnim palestincima je njihovo oduzeto jednostavno oduzeto, oni se bore za svoje.
neki i nemju drugu izbora nego postati samoubica! :(

[quote name='EcI PeCi PeC' post='296634' date='29.12.2008, 12:14']zasto se taj islamski svjet neujedni i krenu skupa na taj prokleti Izrael i zidove!
[b]nisam rastista al njih nikako nedopodnosim![/b]
jadnim palestincima je njihovo oduzeto jednostavno oduzeto, oni se bore za svoje.
neki i nemju drugu izbora nego postati samoubica! :([/quote]

Stari dobri vic: "Od rasista vi

[quote name='bosnjaknp' post='296594' date='29.12.2008, 02:39'][b]AMERIKA NEKA ZNA,DOVU CINIM JA,DABOGDA SE DO TEMELJA RASPALA ![/b][/quote]

Ovo ja zovem hu

[quote name='zilho' post='296476' date='28.12.2008, 22:49']cijeli svijet zna da su zidovi tu okupatori da su im zapadni saveznici dali palestinu nakon II svjetskog rata
i jedino balince moze reci da su oboje problematicni

al valjda ce him neko doci haka
zna istorija za jos takih tiranina nijedan nije vjecan[/quote]

nije cudno da medju bosancima koji su spremni optuziti svoj narod i reci da nije pocinjen genocid u bosni, to je gamad koja je svjesna zla kojeg su cetnicko-ustaski agresor izvrsili nas neduznim civilima. takvi ce govoriti i ostale lazin o nepravdi i tiraniji koju sprovodi teroristicka drzava izrael; koja je vise puta prekrsila internacinalni zakon nego sve drzave svijeta i jedina drzava na svijetu koja nije jos predala Un-u svoje granice, jer se i dalje zele siriti. da bi imali ispravnu sliku moramo shvatiti da teroristicka drzava izrael je nuklearna vele sila, sa 100 nuklearnih raketa, pomaze je amerika u svemu, pluta po americkim dolarima( dnevno 14 miliona dolara amerika daje najvecim teroristima na svijetu= izraelu)

naravno, svako ko se suprostavi njima odmah je terorista i mogu ga ubiti i sto rade, najvece nasilje na zemlji oni sprovode.

i da kazem ovom umisljenom "pravniku" jerusalemski muftija je samo iskoristio hitlera kako bi se borio protiv okupatora a nije nikako prihvatao njegovu ideologiju. a vidim da ti i ne znas sta izraelcani govore o svakom onom ko nije jevrej! kazu da smo zivotinje u ljudskom obliku i da smo stvoreni da budemo njihove sluge...... budi objektivan

[quote name='massrer' post='296652' date='29.12.2008, 13:05']nije cudno [b]da medju bosancima koji su spremni optuziti svoj narod i reci da nije pocinjen genocid u bosni, to je gamad koja je svjesna zla kojeg su cetnicko-ustaski agresor izvrsili nas neduznim civilima. takvi ce govoriti i ostale lazin o nepravdi i tiraniji koju sprovodi teroristicka drzava izrael[/b]; koja je vise puta prekrsila internacinalni zakon nego sve drzave svijeta i jedina drzava na svijetu koja nije jos predala Un-u svoje granice, jer se i dalje zele siriti. [b]da bi imali ispravnu sliku moramo shvatiti da teroristicka drzava izrael je nuklearna vele sila, sa 100 nuklearnih raketa, pomaze je amerika u svemu, pluta po americkim dolarima[/b]( dnevno 14 miliona dolara amerika daje najvecim teroristima na svijetu= izraelu)

naravno, [b]svako ko se suprostavi njima odmah je terorista i mogu ga ubiti i sto rade, najvece nasilje na zemlji oni sprovode. [/b]

i da kazem ovom umisljenom "pravniku" j[b]erusalemski muftija je samo iskoristio hitlera kako bi se borio protiv okupatora a nije nikako prihvatao njegovu ideologiju[/b]. a vidim da ti i ne znas [b]sta izraelcani govore o svakom onom ko nije jevrej! kazu da smo zivotinje u ljudskom obliku i da smo stvoreni da budemo njihove sluge[/b]...... budi objektivan[/quote]

1) Kakve veze ima genocid nad Bo

Ljudi .. stvar je čisto politička kao uvijek, nemojte se vi bezveze prepirati oko nekih stvari.

Pozz

kisobran

[size=3][b]IDU DO KRAJA[/b][/size]

[size=3][b]Izraelci kreću u kopnenu ofenzivu[/b][/size]

Izraelska vojska nastavila je s bombardiranjem pojasa Gaze iz zraka. Uni

[url="http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2008/12/29/0241006.html"]http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2008...29/0241006.html[/url]
sad ce biti da i hrvati imaju nesto za palestince
eto ima rat u slikama pa mozete viditi ko je napo koga

itetakve veze ima rat u bosni i palestini jer je i njima i nama nametnut

al ce im biti umetnut isto ko sto je srbima upo kad su poceli ginuti i jaukati i traziti pomoc bratski pravoslavnih zemalja
kako ce se zavriti tamo u palstini ja nemam pojma al znam i vjerujem da su zidovi krivi kao sto i cijeli svijet to zna a podrzava zidove tako i srbiju podrzavali a znali su da su agresori

dragi Boze ojacaj redove onih koji se bore za pravdu a ponizi one koji nered na zemlji cine

AMIN

zalosno sto narod jadni ispasta...

vođa Hamasa ne znam tacno iz koje drzave se javlja i kaze zapocnite sveti rat, pa nijel to malo glupo...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='296634' date='29.12.2008, 12:14']gledam sinoc vjesti i zgrazam se..
opet djeca, starci, zene, mladi momci i neduzni ocevi ginu i cijeli svjet gleda!
zasto se taj islamski svjet neujedni i krenu skupa na taj prokleti Izrael i zidove!
nisam rastista al njih nikako nedopodnosim!
neki i nemju drugu izbora nego postati samoubica! :([/quote]

opa malo si se preletila i to ne malo nego mnogo...

opet vezes vjeru sa ratom.. nikve veze...

spomenuo sam u predhodnom postu a i nalteih na tvoj pa moram citirati...

neduzni ginu, a glavesine poput vođa hamasa iz daleke zemlje se javlja i daje naredbe to samo budala moze slusati..

[quote name='EcI PeCi PeC' post='296786' date='29.12.2008, 22:43']Ja sveti radt nigdje nisam spominjala, nego sam samo rekla da tim ljudima pomoci treba!
I treba!![/quote]
pomoći da, ali koliko god treba pomoći Palestincima, tako treba pomoći i djeci sa juga Izraela na čije kuće i

Ajatolah Khamenei
'Svi muslimani svijeta trebaju braniti Palestinu'
Iranski islamski vođa, ajatolah Ali Khamenei pozvao je sve muslimane svijeta da ustanu u odbranu Palestine, prenijeli su tamo

Nikoga nemrzim ali te Zidove jednostavno nemogu da smislim a vi kako hocete.Zidovi su trenutno u svjetu najgenocidniji narod koji u ime svojih cionistickih ciljeva zele unistiti Palestinski narod kojima su oteli njihovu zemlju i vrse genocid nam Muslimanima vec vise od 50.godina.Ono sto je hitler radio u 2.svjetskom ratu njima oni danas rade Palestincima.
Zalosno je to sto se Palestinski narod koristi u Politicke svrhe odsnosno Politika i korupcija su tu bitnije od same Religije.Izrael zeli da poboljsa svoje pozicije prije nego Bush ostupi sa precjednickog mjesta.Nemrzim ja Zidove koji zive po recimo Evropi ili negdje drugo ali ih nepodnosim u Palestinskoj zemlji koju putem cionistickog rezima zele ocistiti od Palestinaca i tu naseljavaju Evropske Zidove.Stoga ja Zidove licno prezirem i to je rasa koju treba protjerati sa Palestinske svete zemlje.....