Jump to content
Sign in to follow this  
Catak

Svjetsko rukometno prvenstvo CROATIA 2009

Recommended Posts

[quote name='Virus' post='303786' date='19.01.2009, 13:53']Kazem ti ja, Srbi su velika ekipa, vjerujem da mogu daleko...

Hrvati su u jako velikim problemima, koliko mogu daleko otici to cemo vidjeti...[/quote]

Ne bih rekao da su u problemima. Mo

[quote name='farko_Legenda' post='303809' date='19.01.2009, 15:44']Ne bih rekao da su u problemima. Mo

Svedska - Spanjolska 19:13. Najefikasniji Doder sa cak 7 "zgoditaka", ubija lik .) A Spanjolci nikakvi, osim Romera, koji ima 6 "zgoditaka"

Spanjolci su veceras bili najveci kreteni i zao mi ikako sto izgubi vrijeme gledajuci ih
stvarno ko da su prvi put loptu vidjeli u rukama a da su direk imali na golu kakav vise bi odbranio :)

[quote name='MECA' post='303942' date='19.01.2009, 21:14']srbija je gubila 2-3 razlike jesul izgubili na kraju[/quote]
2 razlike izgubili :) i neka su :)

[quote name='farko_Legenda' post='303940' date='19.01.2009, 20:11']pobjedi

pojedinacno spanjolci su bolji igraci od svedjana, ali nemaju nikakve srednje bekove - razigravace . u tome je njihov problem !!!! oni ne igraju slozno ko ekipa npr. iker romero on pogadja dosta al trosi lopte nenormalno a onaj bi ga trener trebo primiriti i pustit na srednjem da igra entrrerios da ih razigrava !!!!! svaka cas svedjanima ljudi su slozni i polako se vracaju nikakva slucajnost nije da su dobili spanjolce !!!!!!!!! - a ni hrvati nece dobro proci protiv njih !!!!! a to je odraz njihove lige - asobal liga imaju sve same sutere i igraju odbranu al su im srednji bekovi svi stranci - vecinom balkanci i to ih j..be !! i pola ekipe je iz barcelone i ciudad reala i to pokazuje kakvi su to igraci !!!!!!!!!

Francuzi i Svedjani ce biti u Finalu !!! pozzzzzzzz

ma Golman je kljucan igrac , a svedska je dovela dva izuzetno kavlitetna golmana koja ce ih odvesti daleko... a imaju odbranu strasnu.. svaka cast... vidim ih u FINALU...

[quote name='Catak' post='303749' date='19.01.2009, 11:34']klinac drzi se nogometa a mani se rukometa, vidi se da nisi u zivotu 3 rukometne tekme pogledao pa neznas sta znaci razigravanje igre.
naravno ti kao laik od rukometa samo ces gledati kad je tunisu nepravedno sudjeno a ne njemackoj
zasluzena pobjeda protiv tunisa
hlava za napomenu odsad cu gledati malo i igru :icon_cheesygrin:[/quote]

vidi se ko je klinac... Ja sam veći fun rukometa neg ti... Al de kad neko nezna gledati tekmu mozgom ..

[quote name='omg-It's-BaroN' post='303954' date='19.01.2009, 21:23']nemogu ni najbolji stalno biti efikasni :lol:[/quote]

kad su zadnji put osvojili medalju ?

[quote name='farko_Legenda' post='303994' date='19.01.2009, 21:15']Hrvatska napokon igra. Njihova kreativnost i napokon ozbiljna odbrana je do

Venio Losert 61%
Mirko Alilović 57 %

Ivan Čupić 11 golova.
Mateo Hrvatin 8/8 :)
Odbrana super, golmani dobri, napad fenomenalan... :D

Pogledam

[quote name='omg-It's-BaroN' post='304005' date='19.01.2009, 22:57']kod tebe je ono - moja masta moze svasta :lol: :lol: :lol:

sta drugo ocekivati od njih :) :lol:[/quote]

jebiga digli su se previse.
hrvate razumijem, sto se dizu u nebesa, ipak su domacini, ali srbi.. eto im sad.

[quote name='farko_Legenda' post='304007' date='19.01.2009, 22:00'][b]Pogledam

[quote name='farko_Legenda' post='304007' date='19.01.2009, 23:00']Venio Losert 61%
Mirko Alilović 57 %

Ivan Čupić 11 golova.
Mateo Hrvatin 8/8 :)
Odbrana super, golmani dobri, napad fenomenalan... :D

Pogledam

ja ne znam sta vi toliko raspravljate o srbiji pa svi znaju da nece daleko dogurati i ja ih ne mogu podnijeti a fan sam njemaca i hrvata :D nebil ko od njih osvojio a pomalo volim i svedsku