Jump to content
Sign in to follow this  
Catak

Svjetsko rukometno prvenstvo CROATIA 2009

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' post='300693' date='11.01.2009, 16:21']sigurno je da su hrvati dosta bogatiji sto se tice medalja ... imaju i spanjolci tri bronze sa olimpijade, jednom su bili svjetski prvaci a jednom evropski doprvaci :D

neki kazu hrvati su jaki jer su domacini i sudije su na njihovoj strani, vecina tima igra zajedno u zagrebu itd itd :)

Opet vam kazem, skoro cijeli spanjolski tim igra u spanjolskim klubovima, mozda cak i cijeli ali nisam siguran za par igraca...neke od njih trenira i du

joj covjece jesu spanjolci razbili svabe 28:17 ovo je bolesno 11 golova razlike
garcia uvalio 7 komada
ja mislio hajd bit ce nesto od svaba...neznam jesu li igrali u sastavu koji ce doci na SP. ako jesu odmah nek se pokupe i nek idu kuci ovo je sramota za jednu njemacku

[quote name='Catak' post='300987' date='12.01.2009, 12:57']joj covjece jesu spanjolci razbili svabe 28:17 ovo je bolesno 11 golova razlike
garcia uvalio 7 komada
ja mislio hajd bit ce nesto od svaba...neznam jesu li igrali u sastavu koji ce doci na SP. ako jesu odmah nek se pokupe i nek idu kuci ovo je sramota za jednu njemacku[/quote]

desava se... :)

al njemce nikad ne treba odpisati ...

[quote name='Virus' post='300990' date='12.01.2009, 13:18']desava se... :)

al njemce nikad ne treba odpisati ...[/quote]

ovo SP mozemo slobodno...
jednoj njemackoj 11 komada razlike kad neko uvali to znaci da su sigurno u problemima...neznam bas da ce nesto od njih biti na SP...

ma pusti sad to.. nikad se ne zna.. moze nas jedna Kuba i Brazil iznenaditi , a kamol jedna velika Njemacka...

[quote name='Ajdinho' post='301000' date='12.01.2009, 13:50']sta je ovo vecina ovog foruma se "pohrvatili" sto se tice sporta.
a zaboravljate da nam jebu mater po srednjoj bosni, hercegovini ...

NAPRIJED NJEMACKA[/quote]

moj sinko.. vidis ti gledas sve kroz sport... e to je taj problem kod nas.. politika u sport, ako igrac dodje igrati u R.K Bosna a srbin je odba mu se psuje i sl.. ne gledaj kroz sport, religiju , odakle je , gledaj njegove sportske sposobnosti...

navijam za hrvate jer igarju lijep rukomet...

Evo Francuza :

Nema , po meni, najboljeg svjetskog pivota Bertranda Gilla. Ostali su tu !

Thierry Omeyer
Daouda Karaboue
Luc Abalo
Herome Fernandez
Didier Dinart
Xavier Barachet
Guillaume Joli
Daniel Narcisse
Sebastien Bosquet
Michael Guigou
Franck Junillon
Nikola Karabatić
Christophe Kempe
Sebastien Ostertag
Guillaume Gille
Cedric Sorhaindo.

Ovo su Danci.. Dosta je izmjenio Wilbek. Ja ovdje ne vidim Joacima Boldsena ? Ali evo Christiansen ne odustaje ! :D

Kasper Hvidt
Niklas Landin Jacobsen
Thomas T. Mogensen
Lasse M. Boesen
Torsten Laen
Lars T. J

[quote name='MECA' post='301015' date='12.01.2009, 14:19']ja mislim da njemacka dobiva ovo prvenstvo .. hrvati nemaju iste sanse kao prije tako da nece obraniti naslov[/quote]

dhhhh dobar :icon_cheesygrin:
svabe odavno prnle u sisu

Navijam za Hrvatsku i nadam se da ce osvojiti ovo SP...

decki da se lagano vratimo temi a to je svjetsko rukometno prvenstvo ...
pisite o svojim favoritima zasto mislite da ce biti prvi i tako to ... al isto uvazavajte i to da ima nek ko ima svog favorita koji nije mozda ko i u vas ...
hajmo onda svi iznijeti svoje favorite i onda cemo se zajebavati na racun onih koji su fulali ... al zajebancija u granicama razuma ... :D

HRVATSKA

inace favoriti francuska, danska i hrvatska... po meni tim redoslijedom... njemci i spanjolci pomladjuju i mijenjaju ekipe mislim da na ovom natjecanju nece biti u top formi...

Ja licno ne pratim bas nesto extra taj rukomet, al dok su ta vel'ka natjecanaj volim pogledati pokoju utakmicu. Iskreno, volio bi da finale bude Francuska - Hrvatska.. Da opet Omeyer satare Hrvate, ali da ipak ostvare dobar plasman. Da smo se mi plasirali, mislim da bi uzeo godisnji i isao gledati sve nase utakmice do finala i gledao kako nasi osvajaju zlato.. Ali da je babi....

Moj favorit su, kako Farko (cini mi se da si ti druze reko :D ) kaze, stari Francuzi! Onaj Karabatic nije normalan, kao ni Omeyer :o

[b]Molim vas da ne mijesate politiku u ovu temu! Ako nemate svog favorita, nemate sta pametno reci, nemojte onda ni ispoljavati svoje frustracije zbog desavanja u svijetu kroz sportske teme i zagusivati ih svojim bespotrebnim komentarima![/b]

Pozz!

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='301156' date='12.01.2009, 22:08']Ja licno ne pratim bas nesto extra taj rukomet, al dok su ta vel'ka natjecanaj volim pogledati pokoju utakmicu. Iskreno, volio bi da finale bude Francuska - Hrvatska.. Da opet Omeyer satare Hrvate, ali da ipak ostvare dobar plasman. Da smo se mi plasirali, mislim da bi uzeo godisnji i isao gledati sve nase utakmice do finala i gledao kako nasi osvajaju zlato.. Ali da je babi....

Moj favorit su, kako Farko (cini mi se da si ti druze reko :D ) kaze, stari Francuzi! Onaj Karabatic nije normalan, kao ni Omeyer :o

[b]Molim vas da ne mijesate politiku u ovu temu! Ako nemate svog favorita, nemate sta pametno reci, nemojte onda ni ispoljavati svoje frustracije zbog desavanja u svijetu kroz sportske teme i zagusivati ih svojim bespotrebnim komentarima![/b]

Pozz![/quote]

moram to povući , evo izbacili su Guilla :D Njihova prosječna starost je 32 godine, ali oni su i dalje ubitačan protivnik. Njima ko zabije 25 golova- had

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='301156' date='12.01.2009, 22:08']Da smo se mi plasirali, mislim da bi uzeo godisnji i isao gledati sve nase utakmice do finala i gledao kako nasi nakon sve osvajaju zlato.. Ali da je babi....[/quote]

Cak se ni Francuska nebi kvalifikovala na SP kad bi njeni igraci bili tretirani onako kako mi tretiramo svoje ...

Ono sto im mi radimo nije humano nikako... I onda kad nakon svega toga odigraju sjajnih 25-25 sa Italijom, mi ih pljujemo i blatimo, kao nisu mogli pobjediti... ccc...

[quote name='_MORRISON_' post='301287' date='13.01.2009, 02:37']Cak se ni Francuska nebi kvalifikovala na SP kad bi njeni igraci bili tretirani onako kako mi tretiramo svoje ...

Ono sto im mi radimo nije humano nikako... I onda kad nakon svega toga odigraju sjajnih 25-25 sa Italijom, mi ih pljujemo i blatimo, kao nisu mogli pobjediti... ccc...[/quote]

pa to ti je isto ko da smo u fudbalu odigrali 0-0 sa lihtenstajnom.
normalno da ih se blati, sta mislis, da spanjolci ne bi svoje blatili da smo im uzeli bod ?

[quote name='Ajdinho' post='301294' date='13.01.2009, 02:07']pa to ti je isto ko da smo u fudbalu odigrali 0-0 sa lihtenstajnom.
normalno da ih se blati, sta mislis, da spanjolci ne bi svoje blatili da smo im uzeli bod ?[/quote]

Pravo nije humano kako mi radimo s rukometasima i to se ne moze porediti ni sa jednom drugom reprezentacijom ...

ne floodajte dzaba po temi. tema je svjetsko prvenstvo da napomenem i o tome se treba raspravaljati. ajdinho ako ti rukomet nije jaca strana ne pisi. nogometa ima dosta na ovom forumu

[url="http://www.croatia2009.com/host.php"]http://www.croatia2009.com/host.php[/url]

:icon_cheesygrin:

Balić: Nakon

[quote name='farko_Legenda' post='301994' date='14.01.2009, 17:04'][i]Červar : Favoriti smo, parirati nam mogu Francuska,Poljska i Srbija ! [/i]

:icon_eek:[/quote]

Pa u pravu je on, zar ne!