Jump to content
Sign in to follow this  
Catak

Svjetsko rukometno prvenstvo CROATIA 2009

Recommended Posts

opet lino nesto zaj***** sa mirzom. nakon posljednjeg treninga ostavio sedmoricu na cekanje medju kojima je i mirza dzomba. sljedeci dio priprema koji pocinje 2. januara starta bez ove sedmorice.

mene ovako da vuce za nos nebi mu ja nikad vise ni dosao igrati. sad haj sad nemoj. a volio bi bar jos jednom gledati kako uvaljiva listove i zepeline :rolleyes: ...kao nekad

ovu lakrdiju od rukometa ja necu gledati jer tu igraju ekipe, koje moraju igrati.
samo da podsjetim, da smo mi trebali biti tu umjesto madjarske, ali posto je predsjednik EHF- a madjar, mi moramo sjediti kod kuce i gledati ovo govno preko tv-a.
ma kita vam ovo treba bojkotovati.

[quote name='Catak' post='296953' date='30.12.2008, 16:47']opet lino nesto zaj***** sa mirzom. nakon posljednjeg treninga ostavio sedmoricu na cekanje medju kojima je i mirza dzomba. sljedeci dio priprema koji pocinje 2. januara starta bez ove sedmorice.

mene ovako da vuce za nos nebi mu ja nikad vise ni dosao igrati. sad haj sad nemoj. a volio bi bar jos jednom gledati kako uvaljiva listove i zepeline :rolleyes: ...kao nekad[/quote]
Ostario je, nije vi

[quote name='Ajdinho' post='297200' date='31.12.2008, 09:52']ovu lakrdiju od rukometa ja necu gledati jer tu igraju ekipe, koje moraju igrati.
samo da podsjetim, da smo mi trebali biti tu umjesto madjarske, ali posto je predsjednik EHF- a madjar, mi moramo sjediti kod kuce i gledati ovo govno preko tv-a.
ma kita vam ovo treba bojkotovati.[/quote]

haha ljudi su nas izbacili posteno :lol: :lol: trebamo bojkotovati cuj ahaha :D :P

[quote name='farko_Legenda' post='297203' date='31.12.2008, 11:21']Ostario je, nije vi

mirza moze igrati i sa slomljenom lijevom rukom :icon_cheesygrin:

nije forma u pitanju ni ozljeda nego su on i cervar u sukobu kao sto virus rece
daj Boze da zaigra ali nevjerujem

[quote name='Ajdinho' post='297200' date='31.12.2008, 10:52']ovu lakrdiju od rukometa ja necu gledati jer tu igraju ekipe, koje moraju igrati.
ma kita vam ovo treba bojkotovati.[/quote]

sta mislis sa ovim tu igraju ekipe koje moraju igrati?
nije predsjednik UHF-e ili neko otamo donio spisak reprezentacija koje moraju igrati.
madjari ce ispasti brzo za to se ti ne sekiraj :icon_cheesygrin:

Jedva čekam da počne... Puno dobrog rukometa... :) Super će biti ! Iako me nekad sudije iznerviraju pa demoliram kuću, al nadati se da će Ulrik i Leme, I Ludvika i Vakula suditit

imal ko informacija koliko kosta ulaznica ... i gdje se mogu nabaviti ?

[quote name='Catak' post='298487' date='05.01.2009, 01:36']mirza moze igrati i sa slomljenom lijevom rukom :icon_cheesygrin:

nije forma u pitanju ni ozljeda nego su on i cervar u sukobu kao sto virus rece
daj Boze da zaigra ali nevjerujem

[b]sta mislis sa ovim tu igraju ekipe koje moraju igrati? [/b]
nije predsjednik UHF-e ili neko otamo donio spisak reprezentacija koje moraju igrati.
madjari ce ispasti brzo za to se ti ne sekiraj :icon_cheesygrin:[/quote]

predsjednik UHF-a je madjar i madjarska mora igrati, a zato ja ne gledam te manipulacije.

koga jos zanima bosna ? :D

[img]http://cms.eurohandball.com/PortalData/1/Resources/2_cl/2_text_images/VfL-Ciu250_3.jpg[/img]

[quote name='lucky' post='298511' date='05.01.2009, 09:05']imal ko informacija koliko kosta ulaznica ... i gdje se mogu nabaviti ?[/quote]

TISAK MEDIA centri:

ZAGREB, Gl. Kolodvor - Pothodnik, Račkoga 2a - Astoria
HVAR, Trg sv. Stjepana bb
KARLOVAC, Trg Matije Gupca 1
OPATIJA, Mar

[quote name='lucky' post='298511' date='05.01.2009, 09:05']imal ko informacija koliko kosta ulaznica ... i gdje se mogu nabaviti ?[/quote]

evo ti link gdje mozes kupiti ulaznice online
[url="https://www.ulaznice.com.hr/paganini/sp2009/web/ctl_web.jsp?act=events"]https://www.ulaznice.com.hr/paganini/sp2009....jsp?act=events[/url]

cijena ti se krece od 150 do 300 kn i za svaku utakmicu jos uvijek ima karata. pozz

[quote name='farko_Legenda' post='298618' date='05.01.2009, 17:11']bojim se da ulaznica nema vipe u prodaji, barem za finale i utakmice HR reprezentacije :D[/quote]

jos 161 karta, pozuri ako imas u planu ici jer ovo ce brzo planuti ;)

[quote name='Catak' post='298766' date='06.01.2009, 00:33']jos 161 karta, pozuri ako imas u planu ici jer ovo ce brzo planuti ;)[/quote]

Kad su se prodavale karte ispod ruke na dinamovim utakmicama lige prvaka u zadnji tren i na koncertima valjda će i na rukometnom prvenstvu osim kad budu finale, čisto sumnjam. Shvatite, karata uvijek ima, takav je mentalitet i posao naroda na Balkanu a i

uredu to ali koliko stadion moze primiti a koliko dvorana omjer je 10:1

za finale vec rasprodane ulaznice

a za ove ostale utakmice ima jos dosta.

Problem je u tome sto su karte za finale pokupovali hrvati a oni nece uci u finele pa ce tako vecina njih rasprodati svoje karte...

[quote name='Dinko' post='300165' date='10.01.2009, 00:22']Problem je u tome sto su karte za finale pokupovali hrvati a oni nece uci u finele pa ce tako vecina njih rasprodati svoje karte...[/quote]

ma oni su domacini , on uzimaju 100%..

publika, sudije sve je to na njihovoj strani..

tako su i njemci izbacili poljake u finalu , al na isti nacin, publika , sudije..

[quote name='Virus' post='300189' date='10.01.2009, 00:00']ma oni su domacini , on uzimaju 100%..

publika, sudije sve je to na njihovoj strani..

tako su i njemci izbacili poljake u finalu , al na isti nacin, publika , sudije..[/quote]

nema tu ni sudija ni publike kad ti loptu u go salje entrerios :) skola Talant Dujshebaeva :D :rofl: ..

sinoc dva razlike protiv slovenaca koji nece ni na SP :)

[quote name='omg-It's-BaroN' post='300322' date='10.01.2009, 15:45']nema tu ni sudija ni publike kad ti loptu u go salje entrerios :) skola Talant Dujshebaeva :D :rofl: ..

sinoc dva razlike protiv slovenaca koji nece ni na SP :)[/quote]

zao mi ti tvoji spanjolaca, al protiv hrvata su uvjek porazeni.. :D

ma sinoc je bila mala uveritra , al slovenci koji nisu dosli u prvaom sastavu pokazali su da su jaka reprezentacija

[quote name='Virus' post='300349' date='10.01.2009, 15:57']zao mi ti tvoji spanjolaca, al protiv hrvata su uvjek porazeni.. :D[/quote]

zadnja utakmica bila je pobjeda spanije koliko se ja sjecam :D :rolleyes:

garabaya,malmagro,urios,entrerios,lozano,prieto,hombrados,rocas,belaustegui,baru
ffet itd itd :D

dobili hrate na olimpijskim igrama za trece mjesto :D ,2005 svjetski prvaci koliko znam i tu su dobili hrvate :D pa moraju i sada :rofl:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='300394' date='10.01.2009, 16:39']zadnja utakmica bila je pobjeda spanije koliko se ja sjecam :D :rolleyes:

garabaya,malmagro,urios,entrerios,lozano,prieto,hombrados,rocas,belaustegui,baru
ffet itd itd :D

dobili hrate na olimpijskim igrama za trece mjesto :D ,2005 svjetski prvaci koliko znam i tu su dobili hrvate :D pa moraju i sada :rofl:[/quote]
podjesećam na utakmicu Island-