Jump to content
doktoraider

Flash Kur'an

Recommended Posts

evo, jedan fin link, pa da podijelim s Vama:

[url="http://www.jannah.com/quran/flash/quranflash.html"]http://www.jannah.com/quran/flash/quranflash.html[/url]

znači, flash Kur'an.. upi

imam dosta programa koji imaju audio casnog Kur'ana, cak imam i gadgets za windows vistu u kojem listas koje sures hoces da ucis, al ovo je mocno skroz, veoma hvala druze!!!

selam, da te Allah nagradi za ovu stranicu, jako je korisna. nego jedno povezano pitanje, ja u autu imam ugradjen audio cd player i komande su povezane sa volanom i jako uno bi me kostalo da ga promjenem u mp3 pa me interesuje kojim bi programom mogao da konvertujem u audio, neka neko stavi ili link ili nek mi kaze program. unaprijed hvala.

[quote name='massrer' post='295196' date='24.12.2008, 12:19']selam, da te Allah nagradi za ovu stranicu, jako je korisna. nego jedno povezano pitanje, ja u autu imam ugradjen audio cd player i komande su povezane sa volanom i jako uno bi me kostalo da ga promjenem u mp3 pa me interesuje kojim bi programom mogao da konvertujem u audio, neka neko stavi ili link ili nek mi kaze program. unaprijed hvala.[/quote]

mp3 ti je i audio format

to samo kad snimas pravis obicni cd, dakle koji je mjeren u minutama 120 min i ne mjeri se u mb

kontas?

[quote name='massrer' post='295212' date='24.12.2008, 14:14']kontam i znao sam to[/quote]

i u cem je onda problem? ili si samo htijo da se pofalih sa imas volan sa funkcijama :lol:

[quote name='massrer' post='295196' date='24.12.2008, 12:19']selam, da te Allah nagradi za ovu stranicu, jako je korisna. nego jedno povezano pitanje, ja u autu imam ugradjen audio cd player i komande su povezane sa volanom i jako uno bi me kostalo da ga promjenem u mp3 pa me interesuje kojim bi programom mogao da konvertujem u audio, neka neko stavi ili link ili nek mi kaze program. unaprijed hvala.[/quote]

imas transmiter za kupiti, napaja se sa strujom iz stekera za auto upaljac, na sebi ima display za podesivom frekvencijom koju takodjer nastimas sa svom tom audio radionu, na tom transmiteru ima usb port preko kojeg vuce muziku i salje signal na radio preko frekvencije, pravo mocna stvar, treba ti to i npr usb od min 1 gb i to te sve nece kostati 50 KM a dobijes i daljinski za transmiter tak da ne mozes koristiti te komande sa volana da imas daljinac pri ruci, mislim da ces moci samo pojacavati sa volana, hehe, et to je za mene najbolje rjesenje kod dosta auta sa slicnim problemom...

imam taj transmiter ali mi nije uvijek aktuelan, ukoliko se vozim na krace relacije a ne zavrsi predavanje onda ga mram ponovo slusati iz pocetaka. nije da se hvalim celoo vec me interesuje kako da konvertiram jer cd player nece prepozna, jednostavno sam trazio konvertor. zaboravi, kod nas ako nesto pitas- komplikacije, misle da se foliras. fuj

[quote name='massrer' post='295243' date='24.12.2008, 15:29']imam taj transmiter ali mi nije uvijek aktuelan, ukoliko se vozim na krace relacije a ne zavrsi predavanje onda ga mram ponovo slusati iz pocetaka. nije da se hvalim celoo vec me interesuje kako da konvertiram jer cd player nece prepozna, jednostavno sam trazio konvertor. zaboravi, kod nas ako nesto pitas- komplikacije, misle da se foliras. fuj[/quote]

pa nemas sta konvertirat, napravio obicni AUDIO zapis, a ne MP3 i to je to