Jump to content

Recommended Posts

pozdrav ljudi, Ibro, Nerko, Profac, ili bilo ko drugi.. de mi objasnite kako da na

[quote name='doktoraider' post='294765' date='22.12.2008, 22:47']pozdrav ljudi, Ibro, Nerko, Profac, ili bilo ko drugi.. de mi objasnite kako da na

ovako, ja sam taj problem imao kod browsera Mozille.

izbrisi sadasnju mozillu, ALL FILES ili sve datoteke i direktorij njen C:\Program Files\Mozill Firefox cjelu je izbrisi.

nakon toga, instaliraj opet mozillu, neku novu verziju ili stariju, nemoj samo tu sto imas.

to je prostorni BUG na mozilli firefox :)

Kliknes gore gdje pise [b]Opcije[/b],
ispod ti pise [b]Nacin prikazivanja[/b],
posto je kod tebe na [b]Outline[/b]
onda moras kliknuti na [b]Standard[/b]!

Iznenadio si me.

Selam,Budo Hodza.

[quote name='kisobran' post='294768' date='22.12.2008, 23:51']ovako, ja sam taj problem imao kod browsera Mozille.

izbrisi sadasnju mozillu, ALL FILES ili sve datoteke i direktorij njen C:\Program Files\Mozill Firefox cjelu je izbrisi.

nakon toga, instaliraj opet mozillu, neku novu verziju ili stariju, nemoj samo tu sto imas.

[b]to je prostorni BUG na mozilli firefox [/b]:)[/quote]

svakako da nije....

pozdrav

[quote name='bUDO_hodza' post='294771' date='22.12.2008, 22:53']svakako da nije....

pozdrav[/quote]

sigurno jest, jer ti kad ides u opcije on ti odradi stvar, a kako kad je prije mogao citati normalno i sad se odjednom preokrenulo a sigurno nije ni on dirao nista, ni milioni ljudi sirom svijeta sto surfaju mozillom.

to je prostorni bug, ponavljam .. javljeno iz mozille jer imao sam taj problem odavno .. nekom se rjesi kad obrises coockies, nekom kad uradis to sto si ti rekao, a nekom kad izbrises :)

na kraju,nek nama rajder opet gleda svijet normalno :)

et,nek je tebi @ceoo pomogo,to i jest razlog otvaranja teme.

@kisobran, sorry onda

p.s

laku noc

Guest
[quote name='ceoo' post='294770' date='22.12.2008, 21:53']Ja se bojim da ovo moje radi i najlakse je :icon_cheesygrin:[/quote]
haha kako moze biti lakse tvoje dok se uradi treba 5 min a njegovo 3 sec

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,367
  • Create New...