Jump to content
PlayIn

LANbih Call of Duty Cazin Tournament

Recommended Posts

[center]LANbih Call of Duty Cazin Tournament

INTERNET GAME CENTAR PLAYIN

4 vs 4[/center]

Mozete sami organizovati ekipu,a pojedincima ekipu odredjuje organizator.

Call of duty 2
Call of duty 4
Call of duty 5

[center]Subota 20.12.2008 s pocetkom u 11:00h[/center]

[i]Neophodno se prijaviti do 21:00h u petak,
dolaskom u prostorije PlayIn-a ili na tel: +387 61 591 256[/i]

Uplata 3 KM po igracu.

[b]DODJITE, POBIJEDITE I OSVOJITE NAGRADU
[/b]
P.S. Za dodatne informacije slobodno pitajte! Edited by PlayIn

[b][center]PLAY-IN COD TOURNAMENT - PRAVILA
[/center][/b]

Pocetak LAN-a se predvidja oko 11h-13h ovisno o tome kako ko i odakle dolazi pa molimo da napisete kada vi stizete da znamo kad se moze pocet. Kotizacija je 12KM po ekipi.
Igra se SD i TDM 4vs4 i to po grupama.
Ukoliko broj prijavljenih ekipa bude zahtijevalo lan se moze odrzati 2 dana (ako se bas ne uspije sve odigrati).

Nagrade (ovise o broju timova)... otprilike bi trebalo biti ovako

5-10 timova

5,6,7 timova
1 mjesto nagrada i to 4x CoD serija DVDs (Cod1, 2, 4 i 5)

8,9,10 timova
1. 4x CoD serija DVDs
2. 4x HeadSet

preko 10
1.4x Podloge za misa
2.CoD serija DVDs 4x
3.HeadSet 4x

Grupe (primjer za 12 timova)

4 grupe po 3 tima, prva dva iz svake grupe ide dalje. Pobjeda 3 boda i izgubljena 0.
Koja dva tima iz grupe budu imala najvise idu dalje (znaci 8 timova).Kad se dobiju imena tih 8 timova izvlaci se ko s kime igra po turnir sistemu i tako do pobjednika cijelog lana.
Primjer grupa se mijenja ovisno o broju prijavljenih ekipa.

TURNIR SE ODRZAVA ZA CoD2 CoD4 I CoD5 WW.
IGRA SE PRVO COD2, PA COD 4 I NA KRAJU COD 5 PREMA PRAVILIMA RASPOREDA GRUPA IZVLACENJEM.

IGRA SE TDM I SD

PRAVILA TDM/SD

BROJ IGRACA 4V4
BROJ MAPA: 3
TRAJANJE MAPE: 15 MINUTA TDM/5 MIN SD-POBJEDA NA BROJ DOBIVENIH RUNDI
(UKOLIKO SE PRIJAVI MANJI BROJ TIMOVA PRODUZICEMO TRAJANJE MAPE)
IZBOR STRANE SE ODREDJUJE BASH-OM LIDERA TIMOVA

IGRAJU SE SLJEDECE MAPE

[b]CoD2:[/b]
MP_CARENTAN
MP_TOUJAN
MP_BURGUNDY

[b]CoD4:[/b]
MP_SHIPMENT
MP_BOG
MP_CROSSFIRE

[b]CoD5:[/b]
MP_DOME
MP_SEELOW
MP_HANGAR

[b]OVE MAPE SE IGRAJU ZA OBA MODA, ZNACI I ZA TDM I ZA SD[/b]

POBJEDA DONOSI 3 BODA A IZGUBLJENA PARTIJA 0 BODOVA
AKO IGRAC IZ TIMA NAMJERNO ILI NENAMJERNO BUDE DISKONEKTOVAN IZ IGRE SVOJOM GRESKOM TIM NASTAVLJA IGRU BEZ NJEGA.
AKO KOJIM SLUCAJEM DODJE DO PADA SERVERA KADA SE IGRA TDM ILI SD A PROSLO JE VISE OD 80% IGRE (>10 MINUTA) POBJEDNIK JE ONAJ TIM KOJI JE U TOM TRENUTKU VODIO, A AKO SERVER PADNE PRIJE TOG VREMENA MAPA SE RESTARTA.

IGRA SE NA PAM MODU SA OGRANICENJIMA PERK-OVA ZA COD4 I 5, ZNACI NEMA MARTY, NEMA LAST STAND NEMA GL I RPG-A.

AKO IMATE KAKVIH PRIMJEDBI ILI SAVJETA PISITE NA FORUMU DO SUBOTE IMA JOS VREMENA 

STO SE TICE MODOVA, JOS CEMO VIDJETI, RAZMISLJAM DA BUDE CLEAN SERVER HARDCORE, TAKO CE NAJVJEROVATNIJE I BITI Edited by PlayIn

Salkic Faruk aKa [size=4]pa[/size][size=4][color="#ff0000"]3[/color][/size][size=4]oT[/size][color="#ffff00"][size=4]***[/size][/color]

et pa me dodaj ...

Dodano, ako nadjes slucajno koga za tim, javi, u suprotnom smo te vec ubacili u jedan, tako da znas.

Eto, sad se svi nadaju da dobro igras :):):)

slab sam bogam nisam pro al nisam ni noob pogotovo nisam camper :D ...

a da dodaj me i za cod2 i cod4 ....

Selam

ps .. bitno je ucestvovat ?? jel tako :D

[quote name='FaRuK' post='293136' date='17.12.2008, 11:47']slab sam bogam nisam pro al nisam ni noob pogotovo nisam camper :D ...

a da dodaj me i za cod2 i cod4 ....

Selam

ps .. bitno je ucestvovat ?? jel tako :D[/quote]

Naravno, bitno je ucestvovati, to jeste valjda i cilj? Zabava, igra itd...

Bujrum svima

ovo je fino sto pravite, jos da prođe sve po planu .. svaki gaming neki event je dobrodosao za svaki grad, prvo za omladinu a i za starije ;)

naprimjer, od 2003 do 2007 godine u bos.krupi kod nas to je raslo u svim igricama, posebno Counter Strike v1.6 to znaju momci iz cazina koji su dolazili kod nas na turnir, ali droga uzela svoje :) jedni su otisli u drogu, drugi su otisli studirati i treci su na liječenju :D

Boze moj, mozda ovo proradi nekad po cjelom unsko sanskom kantonu, da odrzimo ono sto smo imali prije 4-5 godina .. nemogu zaboravit te turnire, osvajao sam skoro sva 1. mjesta na USK kantonu sa svojom ekipom, ali svi smo se "syebali" da tako nazovem jebiga .

naprimjer, to u Cazinu vlada COD situacija ta .. evo i ja sam ga instalirao prije par noci i igram aktivno sa rajom :D , dobra igrica nema sta samo to sam kasno skontao hahaha :D

ja jelde mogu biti kao gost pratiti tournament ovaj? ako vam treba sudija i to, imam iskustva u tim stvarima :P

ja nazalost nedolazim,jbg u mostaru sam :S ,nadam se da ce nesto biti od toga a ne kao i do sada na turnirima :D dodju 3 ekipe :S omfg

neznam sad koliko je pametno cod1 stavljati,mislim da nema potrebe,jer sve iz cod1 je u cod2...ali kako god hocete ;)

GL

[quote name='kisobran' post='293159' date='17.12.2008, 14:13']ovo je fino sto pravite, jos da prođe sve po planu .. svaki gaming neki event je dobrodosao za svaki grad, prvo za omladinu a i za starije ;)

naprimjer, od 2003 do 2007 godine u bos.krupi kod nas to je raslo u svim igricama, posebno Counter Strike v1.6 to znaju momci iz cazina koji su dolazili kod nas na turnir, ali droga uzela svoje :) jedni su otisli u drogu, drugi su otisli studirati i treci su na liječenju :D

Boze moj, mozda ovo proradi nekad po cjelom unsko sanskom kantonu, da odrzimo ono sto smo imali prije 4-5 godina .. nemogu zaboravit te turnire, osvajao sam skoro sva 1. mjesta na USK kantonu sa svojom ekipom, ali svi smo se "syebali" da tako nazovem jebiga .

naprimjer, to u Cazinu vlada COD situacija ta .. evo i ja sam ga instalirao prije par noci i igram aktivno sa rajom :D , dobra igrica nema sta samo to sam kasno skontao hahaha :D

ja jelde mogu biti kao gost pratiti tournament ovaj? ako vam treba sudija i to, imam iskustva u tim stvarima :P[/quote]

Ej, ma bujrum covjece, igraonica je u sklopu kafica, kafa, sok dodjes, popijemo, gledas, ako hoces sudis, sve 5.
Pokusavamo malo ako nista barem nakratko skloniti djecu i omladinu s ulice.
A i to je nesto, ako nista, barem je namjera ispravna.

BUJRUM SVIMA!!!

[quote name='PlayIn' post='293120' date='17.12.2008, 10:28']PlayIn bude kod poste, u sklopu kafica Mini Centar.

Faruk, slobodno, bujrum, ima ih vec dosta koji traze igrace za tim.

Javi 100% ako ces doci, samo ime i prezime, pa da te "rezervisemo".[/quote]

aha lol to je znaci playin :) imali smo tu jedan turnir vec...

Evo ovako ja prijavljujem nas 4:

Clan . - SuzoFunClub ~ BaroN,Gvera,Pajo i Departed :) ...

ako treba i broj mob samo mi javi na pp pa cemo sve dogovoriti.. znaci mi 1000000000% dolazimo

Call Of Duty 2 ... ako bude ekipa igracemo i Call of Duty 4

-----------------------------------------------------------------------------------

ja zaspamo :) ... Znaci mi dolazimo i igramo SD... pokusajte mjenjati pravilo izvlacenja mapa :) .... nego da se biraju ali tako je kako vi odredite :)... 5 rundi odlicno zamisljeno nece dugo trajati.. ali mislim da ste pretjerali sa zamisli o toliko ekipa... toliko nikad u cazinu nije bilo.. ni ono kad su biscani kod suze dolazili...

Ljudi ovako, sutra cu postati sva pravila i za SD i TDM; odlucicemo jos koji mod uzeti, ali u SUBOTU JE sigurno turnir.
Prijave su zapisane, a za broj ekipa, ako bude manje dogovoricemo da se igra vise i dulje, sve zavisi.

Dosada ima dosta prijava, pa kontam da obezbjedim dodatne racunare nekako.
Ovdje na forumu se slobodno prijavljujte.

Pozz svima

E, da server ce biti dedicated a usput sta kazete da se napravi jedan cazinski server internet dedicated cracked, pa da napravimo i klan neki, ono oficijelno?

Prije svega da kazem ja nesto:

[b]<3 SUHOG[/b] (moj idol, i jos je u Mostaru :) ) J**** ti ELEKTRODA sve)

Prijedlog za taj vas lan, tj da uspije.

Kakva su vam to pravila glupa, ne igrate vi online nego u LAN-u. Fino zamisljeno sa pocetkom i odabirom strana, samo sto se to ovako radi. 1 round ide PB (pistol bash) 4 side. Pobjednik bira. Odaberite 5 standardnih mapa u COD2 (Burgundy, Toujane, St.Mere Eglise, Matmata & Carentan) COD4 (Vacant, Strike, Crash, Backlot & Crossfire) ako ce se vec igrati (mislim pola vas nezna ni osnovne mape a kamoli kakve ruske ili jos gore one livade). PAM 1.05 za COD2 i PROMODE_Final za COD4. Imate podrsku za sve tipove (TDM, DM, SD & HQ) Zasto je ulog samo 3 KM, stavite 5 KM da se ima u sta igrati :S Nadam se da ce biti ekipa, volim sto nema suhog, joj cvjetam... :) )

---------------------------------------------------------------------------------

Prijava: ako bude COD4 ekipa prijavljujemo Quadron-a.
Prijava: COD2 TDM isto i COD4 TDM ako bude
Prijava: Sebe COD1 i COD5 ako bude ekipa :)
---------------------------------------------------------------------------------

BTW: smije li se nositi svoja gamerska opream kao mis, slusalice i podloga (posto prosli put kada smo bili nije oprema zadovoljavajuca :S)

Neznam kako da promjenem WTF nick ( ja sam PAJO iz SUZOFANCREW ) Edited by [TaKe_dOwN

Osmane, rezervisan si. Ako nadjes ekipu, javi:)

Pravila su napisana, edit-ovao sam post od prije pa pogledajte na prvoj stranici.

Svoju opremu mozete donijeti, nema nikakvih problema!

Za sad to, ako jos neko hoce neka se javi, tu smo za prijave do sutra navecer 21:00h.
Ne znam kako je bilo prije na tom turniru u PlayIn-u, jer nisam tad radio tu.

Slobodno pisite ideje, sto vise ideja bice bolji turnir:)

[quote name='Osman_10' post='293374' date='18.12.2008, 11:28']i mene rezervisi isto neam ekipe,ja cu ovde napisati ako nadjem ekipu[/quote]

osmane ako nemas tima moremo igrat zajedno sta fali :) :) nisam pro al et nako radi druzenja ???

Hehehe, ja sam jos jutros vas dvojicu stavio zajedno!

A ako Osman nadje ekipu, ne sikiraj se, ima za tebe drugi tim :)

mislim da paj osve lipo rece..

Suzofuncrew il club sad pajo ti mene zajebaavas :D

znaci mi igramo 100% cod2 sd i tdm cod1 ako bude timova :)... samo dajte da se igra pam mode i ako ce ovi igrati cod4 pro mode :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...