Jump to content
Sign in to follow this  
B13

Poliklinika AL HAYEK

Recommended Posts

milsim da je ova stranica bolja od prijasnje, koliko se sjecam. al ipak ovo je joomla, to bas nije neki sopstveni dizajn... samo hehehehe COPY/PASTE...

ipak je template al lijepo je editovan :)

[url="http://www.hayek-implant.net/hayek/templates/"]http://www.hayek-implant.net/hayek/templates/[/url][b]ja_edenite[/b]/css/template.css

poslovna stranica , nije bitan izgled nego sadrzaj.. uglavnom nek se ima da se lakse dodje do pojedinih informacija ili kontakta..

svaka pohvala...

a zasto su napravljeni template, da se gleda u njih, ako ce kome olaksati posao neka ih koristi, ko hoce nesto bas da kaze da je to njegovo neka se uhvati kodiranja...

stranica okej sto virus kaze, pregledna (bar meni) sve info lako dostupne

[quote name='sanel87' post='301647' date='13.01.2009, 22:13']a zasto su napravljeni template, da se gleda u njih, ako ce kome olaksati posao neka ih koristi, ko hoce nesto bas da kaze da je to njegovo neka se uhvati kodiranja...

stranica okej sto virus kaze, pregledna (bar meni) sve info lako dostupne[/quote]

ok je neka template-a, a reci mi jel okej da neko radi svoj sopstveni design + svoj "domaci" cms koji je sam isprogramirao i zeli to naplatiti 1500-2000 KM sto je stvarno kvalitet, znaci vrijedno je tih para.

a na drugoj strani je neki klinac koji je uhvatio joomlu, instalirao je, malo cackao u admin panelu, nasho template, editovao tekst, dodao sta treba i sve to naplatio nekih 300 KM.

eh sad onom ko je narucio stranicu je isto jel joomla ili je sopstveni design + code. i covjek naravno uzima tu stranicu od 300 KM. sto bi davao 1500-2000 KM kad je to po njemu isto.

zasto se onda uopste truditi da radis svoj design, svoj code kad ce tu uvijek biti neko ko ce dignut joomlu i ubacit template..

za ovo gore klinac se ne odnosi na ovog webmastera ove stranice al-hayek govorim opcenito jer danas joomlu svi dizu i znaju kao napravit site a da imam malo pokazes html-a, css coda a da ne govorim php-a e onda bi vec bila prpa.. sta je za Boga milog ovo..

pozz

[quote name='Steve' post='301835' date='14.01.2009, 10:58']ok je neka template-a, a reci mi jel okej da neko radi svoj sopstveni design + svoj "domaci" cms koji je sam isprogramirao i zeli to naplatiti 1500-2000 KM sto je stvarno kvalitet, znaci vrijedno je tih para.

a na drugoj strani je neki klinac koji je uhvatio joomlu, instalirao je, malo cackao u admin panelu, nasho template, editovao tekst, dodao sta treba i sve to naplatio nekih 300 KM.

eh sad onom ko je narucio stranicu je isto jel joomla ili je sopstveni design + code. i covjek naravno uzima tu stranicu od 300 KM. sto bi davao 1500-2000 KM kad je to po njemu isto.

zasto se onda uopste truditi da radis svoj design, svoj code kad ce tu uvijek biti neko ko ce dignut joomlu i ubacit template..

za ovo gore klinac se ne odnosi na ovog webmastera ove stranice al-hayek govorim opcenito jer danas joomlu svi dizu i znaju kao napravit site a da imam malo pokazes html-a, css coda a da ne govorim php-a e onda bi vec bila prpa.. sta je za Boga milog ovo..

pozz[/quote]

U pravu si, ali situacija je danas takva.

Uslovi na trzistu su isto takvi, odnosno zakon ponude i potraznje.

Taj sto je napravio svoj vlastiti design, i kad jednom proda taj design, na konju je.

Mi smo isto na cazin.net isto imali dugo svoj sopstveni design, nerko je svaki detalj programirao, pa opet nista.
Evo danas imamo template na stranici, tri puta vise korisnika nego prije, sa 10x vi