Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Sex prije braka???

Recommended Posts

[quote name='BeLaY' post='203167' date='Dec 27 2007, 00:03']lutko sama svoj rod ponizavas s takim odgovorom ovo je zalosno za cure mozel jedan ozenjen muskarac naci sebi srednjoskoluku ja mu dajem 5...... a za temu ne znam jesam li sta napisao ali mjenjam misljenje sex prije braka je prava stvar tek tad drzis curu u saci i ne smije uciniti nijedan pogresan korak ama nijedan....[/quote]

nisi TI skuzio post...
nista novo, pa musko si...
nedrzis curu nego tuku pod kontrolom... :D
naletices na zensko gdje je ni tri dobermana pa ni ti inkluzivno nece stici kontrolisati, nego povjerenje ces morati nauciti steci rodjo!!

ja nisam nikad nikog ponizavala, samo kazem kako stvari stoje! Nazalost...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='203168' date='Dec 27 2007, 00:09']nisi TI skuzio post...
nista novo, pa musko si...
nedrzis curu nego tuku pod kontrolom... :D
naletices na zensko gdje je ni tri dobermana pa ni ti inkluzivno nece stici kontrolisati, nego povjerenje ces morati nauciti steci rodjo!!

ja nisam nikad nikog ponizavala, samo kazem kako stvari stoje! Nazalost...[/quote]
ma skuzio sam ja tebe vjeruj..... a nisam ja naletio na tuku naletio sam na curu kojoj mogu vjerovati i to pravo da ja vjerujem curi tu je malo teze naci ni njoj toliko ne vjerujem da bih se iznenadio kad bi nesto bilo jer ima svakakvih..... ne znam jesi bila na partiju i jesi me upoznala kakav sam.... ustvari sam jedan jadnik koji se kruha ne zna najesti na prvi pogled ali vjeruj mi da si sa mnom ili bi izdrzala sa mnom mjesec dana ili bi bila sa mnom za cijeli zivot....

[quote name='EcI PeCi PeC' post='203166' date='Dec 26 2007, 23:57']kad tako mudro o zenama zboris, sta je sa onim ko fol frajerima po carsiji sto furaju srednjoskolarke kao ljubavnice. nazalost ga nema da nema jos jednu pored supruge...

i musko i zensko je za fuj...
cast pojedincima[/quote]
znas li da se pojedine srednjoskolke kresu za dopunu na mobitel ;)

[quote name='x-men' post='203180' date='Dec 27 2007, 01:15']znas li da se pojedine srednjoskolke kresu za dopunu na mobitel ;)[/quote]
ajoj gdje mi to na naumpade ma znas sta je daj onu jednu od 20 i ja cu snimati hahahahahahahahaha toliko o curama postenima srednjoskolkama :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='203166' date='Dec 27 2007, 00:57']kad tako mudro o zenama zboris, sta je sa onim ko fol frajerima po carsiji sto furaju srednjoskolarke kao ljubavnice. nazalost ga nema da nema jos jednu pored supruge...

i musko i zensko je za fuj...
cast pojedincima[/quote]

Ne mislim u ovom slucaju na one brakove u kojima je jedan od bracnih drugova nasilan, narkoman, alkoholicar itd. Mislio sam na one djevojke koje svoja iskustva pokazuju javno, zele slobodan sex i vezu s jednim, dvojicom ili vise njih. Kako neko da sa takvim zivotom kasnije izgradi zdrav odnos u braku? I jos sokantnije je da muskarci znaju za to!

e ovako... pitanje bi, sex prije braka??? to svako za sebe mora da odluci. cure, koje hoce da prozive, da probaju sve moguce (pozicije), nek to rade. al pametno!!! da niko ne zna. a ne nakon sexa odma odletit do neke "prijateljice" pa ispricati joj sve u detalje, dok neka pored slucajno sve cuje itd itd... znaci, uzivaj curo, ali cuti! nek bude tajna. al ajd budi sigurna, da nece on ispricati... ;-) a muskarci da ne pricaju. sve i jednu bi j*bali... ali bi htjeli djevicu da ozene... pa da ih kod kuce ceka, im sve radi i sprema, dok oni odu na pivce s prijateljom... hallo?!?! sto jest jest, ima stvarno FUFICA, koje nemaju granica... pa nek izvole. da vidimo kako ce zavrsit. na kraju ce morat uzet bilo sta. a to sigurno nije ono najbolje. sto mene razljuti, kad idem van je, kad vidim ozenjenog frajera, koji oko neke curice se muva... da mi pozlije. a kod kuce zena i troje djece. ili curica neka, koja trazi sponzora, pa se muva oko ozenjenog, a na ulici kad mu sretne zenu joj se smjeska... na ovom svijetu ima stvarno svasta, i mnogo toga sto ne valja. ali ... svakom svoje!!! a sex prije braka, je sex PRIJE braka... to samo svoje govori... brak s tim nema nista. moje misljenje. sta je brak??? nije ni to za svakog isto... pozdrav svima!!!

[quote name='justME' post='203319' date='Dec 27 2007, 23:21']e ovako... pitanje bi, sex prije braka??? to svako za sebe mora da odluci. cure, koje hoce da prozive, da probaju sve moguce (pozicije), nek to rade. al pametno!!! da niko ne zna. a ne nakon sexa odma odletit do neke "prijateljice" pa ispricati joj sve u detalje, dok neka pored slucajno sve cuje itd itd... znaci, uzivaj curo, ali cuti! nek bude tajna. al ajd budi sigurna, da nece on ispricati... ;-) a muskarci da ne pricaju. sve i jednu bi j*bali... ali bi htjeli djevicu da ozene... pa da ih kod kuce ceka, im sve radi i sprema, dok oni odu na pivce s prijateljom... hallo?!?! sto jest jest, ima stvarno FUFICA, koje nemaju granica... pa nek izvole. da vidimo kako ce zavrsit. na kraju ce morat uzet bilo sta. a to sigurno nije ono najbolje. sto mene razljuti, kad idem van je, kad vidim ozenjenog frajera, koji oko neke curice se muva... da mi pozlije. a kod kuce zena i troje djece. ili curica neka, koja trazi sponzora, pa se muva oko ozenjenog, a na ulici kad mu sretne zenu joj se smjeska... na ovom svijetu ima stvarno svasta, i mnogo toga sto ne valja. ali ... svakom svoje!!! a sex prije braka, je sex PRIJE braka... to samo svoje govori... brak s tim nema nista. moje misljenje. sta je brak??? nije ni to za svakog isto... pozdrav svima!!![/quote]
lijepo ti to napisa i sex prije braka u danasnje vrijeme je i ok jer nije ovo kao nekad uda se sa 15-16 godina pa nece prije braka sad se neke zene skolaju do 25 godina i onda joj ne nampada brak i normalno je da se prije braka kresne :D

[quote name='EcI PeCi PeC' post='203365' date='Dec 28 2007, 13:06']pa i [b]mog [/b]su izbrisali al ja znam zasto :D[/quote]

mog jos nisu :D ...

sto se tice seksa prije braka ... to nije neka strahota ... vec je problem moral ... a i ovo na sta ukazuje krajiski vitez ...

[quote name='x-men' post='203180' date='Dec 27 2007, 01:15']znas li da se pojedine srednjoskolke kresu za dopunu na mobitel ;)[/quote]

[quote name='BeLaY' post='203182' date='Dec 27 2007, 01:20']ajoj gdje mi to na naumpade ma znas sta je daj onu jednu od 20 i ja cu snimati hahahahahahahahaha toliko o curama postenima srednjoskolkama :D[/quote]

Da i ja koju velim...
Ma više mi je i ovakvih konstatacija preko glave i do te mjere da je i Mustafa-kandi takvog stava da i on može hebati za dopunu...
Pa ljudi moji i ranije se tralo za dva kapučina koja su daleko jeftinija od dopune pa se o tome nije razglabalo na način:"taru se za dvije kahve"...
To se radi i radilo se i nazad 30-tak godina, a iznosi nisu bitni., a i te stvari i priče oko dopuna su manje više floskule po kojima mnogi dole na Ćupriji hodaju suhi ko barut i pored dvije,tri dopune u džepu...pa nije valjda još ona stvar na dlanu, barem mislim da nije...

[quote name='imola' post='203419' date='Dec 28 2007, 22:12']Da i ja koju velim...
Ma vi

[quote name='imola' post='203419' date='Dec 28 2007, 22:12']Da i ja koju velim...
Ma vi

joj belay de zakoci molim te...
procitaj neke postove od MUSKARACA na forumu, nece ti od viska biti koliko sam skuzila...

i koliko god vi o takvim zenskima pricali, znajte da ce malo koji u danasnja vremena sveticu dobiti... i opet kazem nazalost...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='203655' date='Dec 31 2007, 11:57']joj belay de zakoci molim te...
procitaj neke postove od MUSKARACA na forumu, nece ti od viska biti koliko sam skuzila...

i koliko god vi o takvim zenskima pricali, znajte da ce malo koji u danasnja vremena sveticu dobiti... i opet kazem nazalost...[/quote]
joj bi ja al nemam kocnica :D ma sta cu ja citati sta oni pisu znam ja i bez njih.... samo se ponasas kao svetac i dobijes sveticu :D... evo necu ja vise pisati ovdje

ja sam reko i tako ce ostati necu SEX prije neg sto se ozenimmmmm :( neka puca puca puca nek explodira srce sto mi kuca kuca.................... :D

Svak onako kako njemu odgovara.....
Ja mislim da je sex prije braka sasvim normalan postao... i netreba se vise gledati na to jel nevina ili nije...
Kad mogu muski sto nebi mogle i zenske... nemora znaci ako je zenska prije braka imala sex da je onda jahala od muska do muska........ :unsure:

[quote name='Selma' post='207981' date='Jan 24 2008, 15:13']Svak onako kako njemu odgovara.....
Ja mislim da je sex prije braka sasvim normalan postao... i netreba se vise gledati na to jel nevina ili nije...
Kad mogu muski sto nebi mogle i zenske... nemora znaci ako je zenska prije braka imala sex da je onda jahala od muska do muska........ :unsure:[/quote]

nemora, ali sigurno je sigurno :D

[quote name='Selma' post='207981' date='Jan 24 2008, 14:13']Svak onako kako njemu odgovara.....
Kad mogu muski sto nebi mogle i zenske... nemora znaci ako je zenska prije braka imala sex da je onda jahala od muska do muska........ :unsure:[/quote]
pa jel te tako lako nagovorit kad vec kazes ako moze musko sto neb i zensko,svati nebi ni musko da neda zensko :) lijepo je imat neku u koju nije ulazito,neljuite se cure al to je odraz karaktera,nebudite toliko radoznale pa poslije neplacite,sasvim nenormalne stvari su postale normalne to jer je vasa maca u pitanju :) razlika je velika izmedzu muska i zenska,..vi se smatrate karakterne obrazli odgojene od strane roditelja a ono kad se uda izbusena,hah pa nekazem da se busila sad redom al izbusena guma :) znam da ce biti sad da sam krkan sto ovo kazem al da malo manje dajete manje bi imi trazili,,,

[quote name='x-men' post='210613' date='Feb 1 2008, 22:34']pa jel te tako lako nagovorit kad vec kazes ako moze musko sto neb i zensko,svati nebi ni musko da neda zensko :) lijepo je imat neku u koju nije ulazito,neljuite se cure al to je odraz karaktera,nebudite toliko radoznale pa poslije neplacite,sasvim nenormalne stvari su postale normalne to jer je vasa maca u pitanju :) razlika je velika izmedzu muska i zenska,..vi se smatrate karakterne obrazli odgojene od strane roditelja a ono kad se uda izbusena,hah pa nekazem da se busila sad redom al izbusena guma :) znam da ce biti sad da sam krkan sto ovo kazem al da malo manje dajete manje bi imi trazili,,,[/quote]

nisi krkan al si neupucen..

netrazi se to samo od cura, ako smo vec muslimani i udaramo se u prsa.. isto se i od vas trazi i zahtejva!!

nekako kroz ovaj post, kao da sam sebe tjesis! :D
znas i sam da je malo nevini na trzistu!!

[quote name='x-men' post='210613' date='Feb 1 2008, 22:34']pa jel te tako lako nagovorit kad vec kazes ako moze musko sto neb i zensko,svati nebi ni musko da neda zensko :) lijepo je imat neku u koju nije ulazito,neljuite se cure al to je odraz karaktera,nebudite toliko radoznale pa poslije neplacite,sasvim nenormalne stvari su postale normalne to jer je vasa maca u pitanju :) razlika je velika izmedzu muska i zenska,..vi se smatrate karakterne obrazli odgojene od strane roditelja a ono kad se uda izbusena,hah pa nekazem da se busila sad redom al izbusena guma :) znam da ce biti sad da sam krkan sto ovo kazem [b]al da malo manje dajete manje bi imi trazili,,,
[/b][/quote]

mislis ... ja mislim da bi bilo samo vise slucajeva silovanja ... hajmo mi manje traziti pa one nece imati kome davati ... :D

za nase podneblje jeste malo cudno ... ali moramo svatiti da se sada u brak stupa malo u kasnijim godinama ... fakultet i tako te cika cake ... tesko je docekati braka ... a tijela nije briga sto ti nisi se ozenio ili udala ... ono trazi svoje ... za mene nije belaj u seksu prije braka već u pojavi prostitucije ( neznam kako drugacije to nazvati) ... jer zenske radi ispunjenja nekih svojih prohtjeva a koje nemogu sebi priustiti zbog neimastine koja vlada ... rado se upustaju u seksualne odnose sa ljudima koji im mogu ispuniti njihove prohtjeve ...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='210623' date='Feb 1 2008, 22:47']nisi krkan al si neupucen..

netrazi se to samo od cura, ako smo vec muslimani i udaramo se u prsa.. isto se i od vas trazi i zahtejva!!

nekako kroz ovaj post, kao da sam sebe tjesis! :D
znas i sam da je malo nevini na trzistu!![/quote]
netjesim sebe evi i upucen sam bas u ovoj drzavi ako nisi upucen onda neznam gdje bi bio,..lucku i tebe svatam,trazimo i mi gdje ce mo se usidrit a i one isto jedva cekaju da ga stavis u luku :)istina da se sve kasnije stupa u bracni odnos al nije samo to kocnica vidis i sam da maloljetnje curice stupaju u sex odnos..

[quote name='*_lucky_luck_*' post='203672' date='Dec 31 2007, 14:33']ja sam reko i tako ce ostati necu SEX prije neg sto se ozenimmmmm :( neka puca puca puca nek explodira srce sto mi kuca kuca.................... :D[/quote]

ma daaaj...Ne slazem se nikako sa tobom...Ne kazem da je ok da se neka cura sexa s kim naleti,al ako ima dobru vezu,zasto ne!!I sta ti sa takvom curom se nikad ne bi ozenio??Glupost!!!Smatram da je sex prije braka sasvim normalna stvar,naravno ako imas lijepu vezu s tom osobom!!!

[quote name='--Alma--' post='211547' date='Feb 5 2008, 14:33']ma daaaj...Ne slazem se nikako sa tobom...Ne kazem da je ok da se neka cura sexa s kim naleti,al ako ima dobru vezu,zasto ne!!I sta ti sa takvom curom se nikad ne bi ozenio??Glupost!!!Smatram da je sex prije braka sasvim normalna stvar,naravno ako imas lijepu vezu s tom osobom!!![/quote]
i pukne ta vezaa a ona te kresno odes iducem decku kao nedas mu pokajala se u prvoj vezi hehe,dobro vaam je to normalno al ja nisam trazio od svojih cura ako nisu pristale a ako nisu zelile prihvatao sam im misljenja..ipak vasa mindza vas problem

Danas su sve nenormalne stvari postale normalne,pa tako i taj sex prije braka...ako cemo gledati s vjerske strane to nam je zabranjeno...ali ko to vise gleda????

malo je takvih nazalost....

a zalosno je sto su zenske zrtve toga...tamo neka duga vez-tip obeca ljubav,sve moguce,zaljubis se do bola,dala bi mu sve pa tako i nevinost,i na kraju kad dobije sta je trazio ostavi te... :angry:

a svi bi muski danas jeb... a zenili djevice....

selly pa reci NE hihih al vi se bojite odma ako ga vi odbijete dace neka vasa kolegica pa ce otic njoj :) i oblada vas strah izgubicete ga,pa bolje da gubite decke nego nevinost,hihih