Jump to content
Sign in to follow this  
Virus

Od danas BHFanaticos slu

Recommended Posts

[quote name='omg-It's-BaroN' post='292578' date='15.12.2008, 16:57']sta ce nam oni kad sejtano imamo :rofl:[/quote]

Tako je covijece... ev prvi upis u temu i odmah najrealnije misljenje...
i sejtani ce bodriti nasu drzavnu selekciju kad god to bude moguce...
al vijerujem da sad kad smo reg i krenemo u ozbiljan rad da ce se na svaku domacu tekmu ici a za gostovanje ???????
ko ce ga znati....

Dinko to je on izjavio sarkasticno , de ga pusti , on na svakom forumu pise protiv Sejtana , nemoj dzabe gubti zivce i pisati tamo , on samo omalovazava Sejtane , pusti ga

[quote name='Dinko' post='292688' date='15.12.2008, 22:43']Tako je covijece... ev prvi upis u temu i odmah najrealnije misljenje...
i sejtani ce bodriti nasu drzavnu selekciju kad god to bude moguce...
al vijerujem da sad kad smo reg i krenemo u ozbiljan rad da ce se na svaku domacu tekmu ici a za gostovanje ???????
ko ce ga znati....[/quote]

Eh, al' uvijek ima onih nasih koji uvijek vole biti s druge strane i koji ce negirati sve sto je Cazinsko :D

Cast onima koji su u Fanatikosima jos prije nego sto su Sejtani se udruzili, a koliko znam imamo i nekoliko aktivnih forumasa u Fanatikosima .D

Ikreno smatram da pravom navijacu nisu potrebni ni navijacke grupe, ni sejtani ni fanaticosu, bitno je da se navija za svoju repku, i to da se navija srcem...

Mi svi trebamo za svoju zemlju da navijamo srcem i samo srcem....
Ali, moras priznati i to da je uvijek lakse otici na utakmicu uz organizovan prevoz, obezbjedjene ulaznice i sve to po nekoj minimalnoj cijeni koju sebi svako moze priustiti...Iz tog razloga su i natale pojedine navijacke skupine koje imaju isti cilj, bodriti svoju zemlju...

[quote name='[I-B-R-O]' post='329239' date='13.06.2009, 23:14']
Eh, al' uvijek ima onih nasih koji uvijek vole biti s druge strane i koji ce negirati sve sto je Cazinsko :D

Cast onima koji su u Fanatikosima jos prije nego sto su Sejtani se udruzili, a koliko znam imamo i nekoliko aktivnih forumasa u Fanatikosima .D[/quote]

Nije samo u pitanju sport i navijanje, kod nas su takvi ljudi da vole sve osim onog sto Cazinljani organizuju, koliko je bilo razno raznih akcija u nasem gradu al malo je "CAZINLJANA" koji su htijeli to podrzati, pa tako i navijati sa Cazinljanima za svoju zemlju :) :icon_cheesygrin:

[quote name='najmladji_sejtan' post='329198' date='13.06.2009, 09:13']<br />Dinko to je on izjavio sarkasticno , de ga pusti , on na svakom forumu pise protiv Sejtana , nemoj dzabe gubti zivce i pisati tamo , on samo omalovazava Sejtane , pusti ga<br />[/quote]<br /><br /><br />

mars kod hodze :rofl: bolje su ti sejtani od onih propaliteta sto samo razbijati znaju xD

poserem se na navijace sto prekinu svaku drugu utakmicu zbog jebe bakljade

Hospihodzatal :)

decki ja ne znam sto se prepucavate bez ikakve potrebe , vijest samo copy/paste niko nije reko da morate biti clan, et cisto sam copy da vidim kakva su vasa misljenja , mislim oni koji su vec u nekoj skupini navijaca..

pozz