Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

Hoffenheim

Recommended Posts

mij su favorit sto se tice nogometa..danas su dobro igrali al salke se branio i jbg..sta je tu je..1:1 nije lose

[quote name='Bizzo' post='292257' date='14.12.2008, 21:23']Ovaj klub mi nije jasan nikako :o[/quote]

jesenski su prvaci :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='292277' date='14.12.2008, 22:15']jesenski su prvaci :D[/quote]
znam, al ljudi niotkud, a razbise sve :lol:

[quote name='Bizzo' post='292257' date='14.12.2008, 22:23']Ovaj klub mi nije jasan nikako :o[/quote]

gladni decki pobjeda i slave Edited by Catak

[quote name='Bizzo' post='292279' date='14.12.2008, 22:16']znam, al ljudi niotkud, a razbise sve :lol:[/quote]

ocel se odrzati pitanje je :D

Nisam pratio, mozda je negdje objavljeno, ali evo ipak i od mene...

Na stranici FIFA-e ([url="http://www.fifa.com"]www.fifa.com[/url]) ima glasanje za najboljeg novog igraca.

Trenutno stanje:

1.) Vedad Ibisevic (BiH) 48.12%
2.) Amr Zaki (EGY) 27.73%
3.) Joffre Guerr

[quote name='sead_f1' post='293626' date='19.12.2008, 11:03']Nisam pratio, mozda je negdje objavljeno, ali evo ipak i od mene...

Na stranici FIFA-e ([url="http://www.fifa.com"]www.fifa.com[/url]) ima glasanje za najboljeg novog igraca.

Trenutno stanje:

1.) Vedad Ibisevic (BiH) 48.12%
2.) Amr Zaki (EGY) 27.73%
3.) Joffre Guerr

ibisevic se ozlijedio na prijateljskoj utakmici protiv hsv.
valjda je ozlijedio desno koljeno a koliko je ozljeda ozbiljna nezna se jos konkretno.
hsv dobio 2:0

ionako takvi igraci propadnu na polusezoni, ko god prati nogomet zna da od TAKVIH nema nista

potvrdjena vijest, nema vede ko kraja sezone. e samo se pitam koga ce to hoffenheim dovesti da ga zamjeni? helmesa mozda :icon_cheesygrin: on ga slijedi sa 12 pogodaka

nema za njega zamjene
mislim da hoffenheim ovdje zavrsava svoj san o osvajanju bundes lige

[quote name='Catak' post='302883' date='16.01.2009, 19:06']potvrdjena vijest, nema vede ko kraja sezone. e samo se pitam koga ce to hoffenheim dovesti da ga zamjeni? helmesa mozda :icon_cheesygrin: on ga slijedi sa 12 pogodaka

nema za njega zamjene
[b]mislim da hoffenheim ovdje zavrsava svoj san o osvajanju bundes lige[/b][/quote]

Ibisevic nije bio kreator igre, a ni s njim nikad nisu imali sanse da nesto osvoje. Tim koji zavisi od jednog igraca nije tim, a ako nastave odlicno igrati po sredini, mozda im se Kup UEFA smjesi...ali takvi timovi obicno padaju na polusezoni

[quote name='omg-It's-BaroN' post='302925' date='16.01.2009, 21:40'][b]Ibisevic nije bio kreator igre[/b], a ni s njim nikad nisu imali sanse da nesto osvoje. [b]Tim koji zavisi od jednog igraca nije tim[/b], a ako nastave odlicno igrati po sredini, mozda im se Kup UEFA smjesi...[b]ali takvi timovi obicno padaju na polusezoni
[/b][/quote]

prvo podebljano: Nije kreator jest zavrsavao akcije. 18 pogodoka do polusezone pa ti kontaj koliko im je znacio
drugo podebljano: moras li i u temi hoffenheim spominjati man utd. :icon_cheesygrin:
trece podebljano: nadam se da nisi u pravu

[quote name='MECA' post='303316' date='18.01.2009, 09:27']Uspjesna operisan Vedad Ibisevic I vraca se na teren za otprilike 6 mjeseci.

Hofenheim juce igrao protiv Zuricha i pobjedio 3:1 znaci da to nije klub koji zavisi od jednog igraca[/quote]

pa nista ne zavisi o jednog, tako ni jedna lasta ne cini proljece, moci ce oni i bez njega, jes da u svakom tipu svaki igrac ima nesto svoje sto cini igru drugacijom al samo zao je meni Vedad-a, mogo je ove godine stvoriti preduslove za jaci tim al de stas, nikad on vise nece igrati ko sto je igro, daj boze al male su sanse

[quote name='H-A-R-I-S' post='303406' date='18.01.2009, 15:52']pa nista ne zavisi o jednog, tako ni jedna lasta ne cini proljece, moci ce oni i bez njega, jes da u svakom tipu svaki igrac ima nesto svoje sto cini igru drugacijom al samo zao je meni Vedad-a, mogo je ove godine stvoriti preduslove za jaci tim al de stas, nikad on vise nece igrati ko sto je igro, daj boze al male su sanse[/quote]

ja sam 100000000% uvjeren da oni nemaju nikakve sanse da osvoje ni sa njim ni bez njega - a ako ne osvoje procuce se prica nije bilo vedada <_<

Ja mislim da Vedad nije normalan i da ce se on u aprilu vratiti i poceti igrati... Jes da doktori kazu vako - nako... Al ja mislim da ce se on duplo brze vratiti nego sto je planirano... :unsure:

[quote name='omg-It's-BaroN' post='303464' date='18.01.2009, 19:21']ja sam 100000000% uvjeren da oni nemaju nikakve sanse da osvoje ni sa njim ni bez njega - a ako ne osvoje procuce se prica nije bilo vedada <_<[/quote]

jbg ti uvijek negativan
sa njim su imali sanse bar je postojala nada, ovako nevjerujem :(

[quote name='omg-It's-BaroN' post='303464' date='18.01.2009, 18:21']100000000%[/quote]Koliko to bude? Nikako da izracunam...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='303464' date='18.01.2009, 18:21']nemaju nikakve sanse da osvoje ni sa njim ni bez njega[/quote]
Kako nemaju, kad imaju? Hoces da racunamo?

Ciro kaze, da tako nesto samo sarlatani govore... :D

Ja nisam toliko siguran, tako da ti nemogu nista puno ponuditi. Al za tebe to nije problem, posto si 100000000000(i tako dalje)% siguran.

Ako Hoffenheim osvoji, ti meni 1000 KM, ako ne osvoje ja tebi 5 KM. Jesil jos uvjek toliko siguran?
To za tebe sigurni 5 maraka. Jel tako? ;)

[quote name='sead_f1' post='303813' date='19.01.2009, 14:52']Koliko to bude? Nikako da izracunam...

Kako nemaju, kad imaju? Hoces da racunamo?

Ciro kaze, da tako nesto samo sarlatani govore... :D

Ja nisam toliko siguran, tako da ti nemogu nista puno ponuditi. Al za tebe to nije problem, posto si 100000000000(i tako dalje)% siguran.

Ako Hoffenheim osvoji, ti meni 1000 KM, ako ne osvoje ja tebi 5 KM. Jesil jos uvjek toliko siguran?
To za tebe sigurni 5 maraka. Jel tako? ;)[/quote]

Da ti kazem - ja pratim nogomet ti pratis F1 - svaki klub u skorasnjoj proslosti koji je ovoliko uspio pao je na polusezoni - ali nikad nije bilo rijec o njemackoj bundesligi - jedini uspjesan klub u njemackoj - i to nije bila neka uspjesnost do polusezone imao je karlsruhe prije 2 godine... sad koliko su oslabili schalke,werder,hsv i bayern to nisam toliko siguran - ali opet ti kazem - oni ce da panu na polusezoni a do ovih ostalih je hoce li se probuditi

Ja pratim i F1 i nogomet...i to jako dugo...da je u Bundes ligi sve moguce pokazao je jos Kaiserslautern kad je ......ako se nevaram sezone 97-98...fakticki ulaskom u prv ligu osvoijo prvo mjesto...tad je isto tako seznacionalno Ulaf Marschal bio najbolji strijelac prve lige, a predhodno 2 lige...zasto to nebi mogao i Hofenheim.....s druge strane Hofenhajm je imao jako puno srece sto Bayern nije proradio od pocetka....pa su mogli sebi nabiti viskla bodova...sad u drugom djelu ce Bayern sve pregaziti pred sobom......tako da su male sanse za Hofenheim