Jump to content

Recommended Posts

Ribe volim, trudim se da je najmanje jednom pripremim u sedmici, pastrmka obavezno bude jer je svje

Ja volim onu ribu u restoranu :) u martin brodu smo jeli najbolju unsku pastrmku brete uh,ovdje preferiram onu s grilla jos limuna po njoj,nazalost svabe su peke pa jedu jednu snitu kruha,mi bosanci volimo vangel predase :) pa i ja.

kupim cesto filete nemam pojma sad kako se zovu,nekad uzmem vec pohovane a nekad pohujem

racuna li se riba u konzervi heheh

[quote name='Angel of Death' date='12 September 2010 - 15:19 ' timestamp='1284297592' post='395886']
Riba je dobra , ali jagnje je jagnje . Glupo je to i porediti , sve ima svoje plusove .
[/quote]

Agree :)

samo malo mi riba ima pluseva, hem sto je moras pola sata jesti (dok izbiras koscice), hem sto si onda za pola sata gladan. Mislim riba bi mogla biti dobar prilog uz flam ili kakvu sniclu :D
Jedem ja i ribu, posebno onu iz konzerve za dorucak, konzumove one tune su super, pogotovo one sa povrcem i jos zdenka sira sa tim.. Uhhh... To fakat volim :D

Ribu volimmmmmmmmm uzivam je jesti a i spremati...

Posljednja koju sam jela je morska ( ne sjecam se imena) bila je extra!4ypugu3u.jpg

Volim i ja ribu neki dan je tata bio kuhar, odradio štuke i pastrmke na roštilju. Samo limun preko njih, kruh ni takla nisam, pa smazala po primjerak svake.

Pastrmku najčešće pravimo jer je svježu nabavljamo, štuke i još neke kad tetaka pošalje, a sve ostale idu po ćeifu. Mene djeca lome da odradim girice a ja sve odgađam jer puno posla oko njih imam.

Agree smile.gif

samo malo mi riba ima pluseva, hem sto je moras pola sata jesti (dok izbiras koscice), hem sto si onda za pola sata gladan. Mislim riba bi mogla biti dobar prilog uz flam ili kakvu sniclu biggrin.gif
Jedem ja i ribu, posebno onu iz konzerve za dorucak, konzumove one tune su super, pogotovo one sa povrcem i jos zdenka sira sa tim.. Uhhh... To fakat volim biggrin.gif

Agree smile.gif

samo malo mi riba ima pluseva, hem sto je moras pola sata jesti (dok izbiras koscice), hem sto si onda za pola sata gladan. Mislim riba bi mogla biti dobar prilog uz flam ili kakvu sniclu biggrin.gif
Jedem ja i ribu, posebno onu iz konzerve za dorucak, konzumove one tune su super, pogotovo one sa povrcem i jos zdenka sira sa tim.. Uhhh... To fakat volim biggrin.gif

...radis li bona kad stogod sa oklagijom.... :danced: