Jump to content
Sign in to follow this  
Osman_10

Resident Evil 5

Recommended Posts

Igrao sam Resident Evil 4,igra predobra,presao sam je dva puta.Grafika je bila dobra,ali najvise mi se u igri svidjela prica :),u vezi RS5 cuo sam da nece izaci za PC,to mi je glupo,jer ovako nemam mogucnosti da igram :S

[quote name='MaD_MaX' post='289598' date='02.12.2008, 10:15']Igrao sam Resident Evil 4,igra predobra,presao sam je dva puta.Grafika je bila dobra,ali najvise mi se u igri svidjela prica :),u vezi RS5 cuo sam da nece izaci za PC,to mi je glupo,jer ovako nemam mogucnosti da igram :S[/quote]

hoce izaci i za pc googlaj malo pa ces naci,prvo ce izaci u japanu za ps3 i xbox pa ce mjesec dana kasnije izaci za pc u sjevernoj americi i evropi CAPCOM je izjavio da ce praviti multiplatformske igre,sto znaci za mnoge platforme a glavne su ps3,ps2,xbox i PC ja sam naso bgm to,googlajte malo....i fakat je najjaca igra a mad_max jesil primijetio da se onaj glavni od zombija i toga zove Osman ko i ja hahahahahahah....joj jesam ga na kraju kokno s onom special bazookom hahahah straha igra meni najjaca ikad s call of dutyjem

Ja sam igrao onaj stari kad na pocetku se rodis oko one vatre :)... tesko mi je igrati jer nisam navikao na nista osim na fps :)... nadam se da ce i oni se okrenuti fps igranju...

[quote name='omg-It's-BaroN' post='289652' date='02.12.2008, 13:46']Ja sam igrao onaj stari kad na pocetku se rodis oko one vatre :) ... tesko mi je igrati jer nisam navikao na nista osim na fps :) ... [b]nadam se da ce i oni se okrenuti fps igranju...[/b][/quote]

Haha, nista od toga, btw. imas za ps one resident evil:survival, mislim da se tak zove, igras ga kao FPS, ne mozes nigdje da memorises igru, moras je komplet preci lol.
Ja dalje od RE 3 nisam igrao, nije mi vise igra sto je bila, kao i silent hill, jer ne volim da mi se u ovakvih igara kamera pomjera, najdraze mi je kad je staticna, sto sa novim nastavcima nije bas slucaj