Jump to content
Sign in to follow this  
hunter 77

vrijeme je da Administrator stupi u akciju

Recommended Posts

dobro dosli na diskusije Cazin-Net-a

mole se posjetioci da budu pristojni,korektni

i da se susdrze od uvreda,psovki i provokacija

SVE PORUKE OVOG SADRZAJA BICE IZBRISANE
--------------------------------------------------------------------------
Pravila ponasanja,

mi Moderatori smo protiv:

vrijedjanja

provociranja

iznosenja licnih podataka o drugim osobama

mi Moderatori smo za:

lijepo druzenje

razmjenu ideja i misljenja

slobodu misljenja i izrazavanja
--------------------------------------------------------------------------------
ovo je moj prijedlog da ovakva poruka stoji na glavnom Portalu Cazin-neta.nema smisla da od ove stranice pojedinci prave svinjac sa svojim vulgarnim izrazavanjem.

hvala!!!

Kemale i svi drugi urednici zamoljavam Vas kad postavljate vijesti da budu napisane na bosanskom jeziku,jer sve vrvi od kroastine i srbjanstine.ako priznajete da postoji bosanski jezik onda se i sluzite s njim.sto manje tocaka,tko-a,pucanstva,glede i prekodrinskog ..onomad..

selam/pozdrav

dobro dosli na diskusije Cazin-Net-a

mole se posjetioci da budu pristojni,korektni

i da se susdrze od uvreda,psovki i provokacija

SVE PORUKE OVOG SADRZAJA  BICE IZBRISANE
--------------------------------------------------------------------------
Pravila ponasanja,

mi Moderatori smo protiv:

vrijedjanja

provociranja

iznosenja licnih podataka o drugim osobama

mi Moderatori smo za:  

lijepo druzenje

razmjenu ideja i misljenja

slobodu misljenja i izrazavanja
--------------------------------------------------------------------------------
ovo je moj prijedlog da ovakva poruka stoji na glavnom Portalu Cazin-neta.nema smisla da od ove stranice pojedinci prave svinjac sa svojim vulgarnim izrazavanjem.

hvala!!!

Ti bi se prvi trebao pridrzavati gore navedenog a ne ovako licemjerno postavljati nesto sto ne postujes.

jel'ti mene mrzis samo sto se politicki u necem ne slazemo ili uopste,objasni malo podrobnije.ako ja kritikujem nesto sto nevalja u SBiH,to nije razlog da se mrzimo.da li sam ja tebe ikad uvrijedio kao licnost.

Da i ja kao hunter postiram koristeci se paste/copy....

Nadalje, primjetio sam da si koristio vulgarizme i vrijedjao svoje kolege forumase... sram te bilo, to je sva tvoja kultura i demokraticnost. Vec sam ranije naglasio da necu takvo nesto tolerirati i necu trcati za tobom i ner daj Boze brisati ili prepravljati komentare uvredljivog sadrzaja.

Zatvaram temu i pozivam administratore da odluce po ovom pitanju...

znate u cem je problem?

ne mozemo mi pratiti sve komentare i sve odgovore...

ako primijetite da je neko nekog vrijedjao, javite mi privatnom porukom; navedite podforum i temu... ja cu nastojati da napravim korekciju ili opomenem one koji su napravili ono sto nije u skladu s pravilima foruma....

Kemale i svi drugi urednici zamoljavam Vas kad postavljate vijesti da budu napisane na bosanskom jeziku,jer sve vrvi od kroastine i srbjanstine.ako priznajete da postoji bosanski jezik onda se i sluzite s njim.sto manje tocaka,tko-a,pucanstva,glede i prekodrinskog ..onomad..

selam/pozdrav

Imas pravo! Ovo sam ja njima davno govorio na nasoj administracijskoj stranici al nista se dogovorili nismo... i sam nekad grijesim sto se tice ovog! Moracemo mi bas dobro poraditi na ovome!

Nije lako ni preraditi vjesti iz hrvatskog u bosanski, jer se uvijek nesto provuce. Mi radimo sa www.nina.ba i oni nam daju vjesti koje su na "hrvatskom" jeziku. One rjeci kao umirovljenik, veljaca, i sl fakat upadnu u oci pa se preprave, ali nekad i promaknu neke, al' nas bas ne mozete zbog toga proganjat, ipak nismo mi za to placeni :)

Ma najbitnije je da samo izbjegavamo nase znakove

Imas pravo! Ovo sam ja njima davno govorio na nasoj administracijskoj stranici al nista se dogovorili nismo... i sam nekad grijesim sto se tice ovog! Moracemo mi bas dobro poraditi na ovome!

hvala Kemale na uvazavanju prijedloga

quote="[i-B-R-O]"]Nije lako ni preraditi vjesti iz hrvatskog u bosanski, jer se uvijek nesto provuce. Mi radimo sa www.nina.ba i oni nam daju vjesti koje su na "hrvatskom" jeziku. One rjeci kao umirovljenik, veljaca, i sl fakat upadnu u oci pa se preprave, ali nekad i promaknu neke, al' nas bas ne mozete zbog toga proganjat, ipak nismo mi za to placeni :)

Ma najbitnije je da samo izbjegavamo nase znakove

Bas fino jedna tema u kojoj se moze reci nesto,sto ne pase.

Niste obrisali sve sto je lose pisano meni,niti ste mi privatnu poruku poslali kada sam se zalila.Normalno kada ste mi vi to pojednini radili.Takve gluposti pisali i vrijedjali.Imam odgovor za svakoga tko me je vrijedjao,a i mogu dokazati privatne poruke koje su mi slate.Pogledaj te temu "Zeljela bih se sa vama upoznati" tkoje su to gluposti pisate meni i vrijedjanja. Hvala....

Na ovom sam forumu radi vesele druzine,a ne da vrijedjam netkoga.Ako smatrate da smo mi nesto vama pogrijesili slobodno mozete me banovati.Mislim da nemam greske.......Pozdrav za sve forumase......

Ja huntera ne mrzim... stavise , cijenim tvoj zar i polet ali vrijedjanje je zabranjeno i naravno psovanje, licemjersto i hvaljenje i uzdizanje autonomaske, cetnicke ili ustaske pa i balijske ideologije na politici... ti si to prekrsio a administratori nista... progledali kroz prste.

ajmo sad je dosta vrijedjanja !! :) Slazem se sa hunterom u vezi texta ali ev ja sam zaduzen za sport i muziku i stari tesko je to nije lako tako kako se vama cini !!

Bas fino jedna tema u kojoj se moze reci nesto,sto ne pase.

Niste obrisali sve sto je lose pisano meni,niti ste mi privatnu poruku poslali kada sam se zalila.Normalno kada ste mi vi to pojednini radili.Takve gluposti pisali i vrijedjali.Imam odgovor za svakoga tko me je vrijedjao,a i mogu dokazati privatne poruke koje su mi slate.Pogledaj te temu "Zeljela bih se sa vama upoznati" tkoje su to gluposti pisate meni i vrijedjanja. Hvala....

Na ovom sam forumu radi vesele druzine,a ne da vrijedjam netkoga.Ako smatrate da smo mi nesto vama pogrijesili slobodno mozete me banovati.Mislim da nemam greske.......Pozdrav za sve forumase......
:cry::lol::lol::lol: :lol:

uvjek sam se pitao ,kojim jezikom mi govorimo u BiH kao priznatoj drzavi i napokon se pronasao jedan koji je napisao Mini-Pismo za "Oslobodenje"

Edhem Begic iz Zenice u svom pismu navodi :Mislio sam da se prodjem obracanja "Oslobodjenju",ali to sto vidim i cujem na TV ne moze me ostaviti ravnodusnim .Ako moramo prihvatiti sve to sto nam se namece ,kakva onda fajda od cinjenice da je BiH priznata od cjelog svjeta kao drzava u svojim granicama .
Slusam ovi dana jednog prestavnika hrvaskog naroda ,koji zahtjeva tri kanala na BHTV i to na tri jezika .Kako to shavtiti?
Siguran sam da necu pogrijesiti ako kazem da je nas jezik,kojim svi govorimo u BiH nas maternji bez obzira na vjeru i naciju .Postavljam npr:pitanje.kako bi izgledalo da se na HTV neko hrvaskom narodu obrati jezikom kao u BiH ili Srbiji .
Mi smo u BiH mnogo ranije imali spikere svi konfesija i svi su jednako govorili ,kao npr:Senad Hadzifejzovic,Branko Kolubicak,Ognjen Blagojevic.Ne bi volio da se ovo krivo shvati ,ali znam da je ovo drzava BiH ,koja ima autentican govor.
Stoga ,kad kod nas spiker na TV govori hrvaskim rijecnikom ,to je neukusno ,kao kada bi se bosanski lonac zascerio.

pogledajte kako se tema razvija na nasem forumu...

-otvorena je zbog nekorektnosti pojedinih clanova na forumu...
-kasnije neko pocne o radu urednika cazin.net-a (ne vezano za temu)
-i na kraju tema je bosanski jezik

bravo! :grin:

ok, to cemo zanemariti ;)

da se ipak vratimo temi ;)

ove gore navedeni problemi; skoro svi se odnose na rubriku "politika", tako sam saznao iz p. poruka.

nista neobicno ;)

"politika" ima svoje moderatore...

trebamo uvest UN, IFOR, SFOR i ostale FORove na podforum politika.... :):grin:

ko ce citati sve one kopirane txtove... (ja tek sad vidio sta se tamo radi :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,065
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...