Jump to content
Sign in to follow this  
Ajdinho

CAZIN-X.COM

Recommended Posts

kako se zove sponzor :D

eksport import svasta :lol:

ja cuo iz pouzdanih izvora da je onaj severinin tajkun sponzor :lol:

salu na stranu, hajd, nek ti je sa srecom, samo brete, tek krajem januara, pa ima do toga, sto si ranije otvarao temu :rolleyes: sad ti nece moci biti buuuumm,
trebao si kao oni sa mcijem, kako li se zvale one cigare, reklamirali mjesec dana a nisu otkrili sta, bas privuklo paznju :rofl:

[quote name='Clark Gable' post='288624' date='27.11.2008, 23:24']kako se zove sponzor :D

eksport import svasta :lol:

ja cuo iz pouzdanih izvora da je onaj severinin tajkun sponzor :lol:

salu na stranu, hajd, nek ti je sa srecom, samo brete, tek krajem januara, pa ima do toga, sto si ranije otvarao temu :rolleyes: sad ti nece moci biti buuuumm,
trebao si kao oni sa mcijem, kako li se zvale one cigare, reklamirali mjesec dana a nisu otkrili sta, bas privuklo paznju :rofl:[/quote]

o strani se nista ne otkriva :P forum je ko forum, to se ne moze nesto pametovat

jebga treba nama vako nesto ebga oni koji rade na tomu znaju sta rade ja sam uvijek ZA :D :D ....

drago mi je da nece biti pametovanja ko na ovom forumu :P :::::::

[quote name='FaRuK' post='288645' date='27.11.2008, 23:12']jebga treba nama vako nesto ebga oni koji rade na tomu znaju sta rade ja sam uvijek ZA :D :D ....

drago mi je da nece biti pametovanja ko na ovom forumu :P :::::::[/quote]

faruk,mi smo dobri i to sve al moram ti nesto reci al da se ne naljutis na mene ;)

pametovanja? hmmmm meni bi bilo draze kad vi nebi kopirali teme sa ovog foruma ;) kao npr. Preporucite film... itd itd ;) nije fer :D

p.s mogu li ja biti glavni i odgovorni urednik :D

[quote name='breake-dancer' post='288647' date='28.11.2008, 00:23']faruk,mi smo dobri i to sve al moram ti nesto reci al da se ne naljutis na mene ;)

pametovanja? hmmmm meni bi bilo draze kad vi nebi kopirali teme sa ovog foruma ;) kao npr. Preporucite film... itd itd ;) nije fer :D

p.s mogu li ja biti glavni i odgovorni urednik :D[/quote]

Sorry al mora, zar ste vi mozda izmislili internet, ej vidi pa vi ste kopirali forum sa cnn.com :lol: pa daj molim te, nemoj biti smije

[quote name='breake-dancer' post='288647' date='28.11.2008, 00:23']faruk,mi smo dobri i to sve al moram ti nesto reci al da se ne naljutis na mene ;)

neljutim se ja ljudi smo nismo slatinjani :D

pa sta fali ako je kopirano hmmm jesul sve teme sa cazin foruma izmislite il su sa drugi uzete ???

ebga . . . ja mislim da ce ovo biti nesto xtra ... imam takav osjecaj :D

[quote name='Ajdinho' post='288652' date='27.11.2008, 23:25']Sorry al mora, zar ste vi mozda izmislili internet, ej vidi pa vi ste kopirali forum sa cnn.com :lol: pa daj molim te, nemoj biti smije

[quote name='breake-dancer' post='288660' date='28.11.2008, 00:31']aha,ok kak vi kazete :D znas da nisam za svadju kad se ovako slatko smijem :D

nego sta ima za glavnog i odgovornog urednika :)[/quote]

Sve ce se cuti na press, ko je sta! I njihovi kontakti ce biti podjeljeni za saradnju, izmedju urednika ostalih portala.

dosta, nemojte spamati temu!

i onda se kasnije zalite zasto vam se teme zatvaraju!

kome sve niste u oku trn ? sigurno ne zbog uspijeha... ;)

P.S
Sretno sa radom, i svaka cast sto se radi na takvom projektu, i nadam se da nece radit 1/3 mjeseca, i onda odustat skroz od projekta, a kako vizos jake skillove oko dizajnova i pravljenja sajtova ima, to ce sigurno biti nesto prejako, bar se nadam, forum ? kao forum, phpbb3 verzija, puna gresaka i bugova..
al sve u svemu sretno vam puno ;)

[quote name='Na_BrDu_GaNgStEr' post='288698' date='28.11.2008, 02:16']kome sve niste u oku trn ? sigurno ne zbog uspijeha... ;)

P.S
Sretno sa radom, i svaka cast sto se radi na takvom projektu, i nadam se da nece radit 1/3 mjeseca, i onda odustat skroz od projekta, a kako vizos jake skillove oko dizajnova i pravljenja sajtova ima, to ce sigurno biti nesto prejako, bar se nadam, forum ? kao forum, phpbb3 verzija, puna gresaka i bugova..
al sve u svemu sretno vam puno ;)[/quote]

to je jos u BETA :D :D ... bice to jos bolje mi saburimo :D i neprimamo mito xD

ovako,bio bih iskren....

cazin.net kao trenutni sajt je jedno sranje,ne idem nikako na njega!
u biti nisam nikome ni bitan svojim dolaskom ali ima hiljade drugih poput mene.
zajebi statistike,to su brojke na dohvat ljudske ruke.
neb htio ponizavati neciji rad,al ovo je bilo amaterski kupljeno.

nadam se da ce biti bolje,vas dva samo naprijed.

svaka nova stranica o cazinu je dobra,razlicitim sadrzajem ce mo vidjeti propuste na drugim stranicama.
zelim puno uspjeha u nekom imaginarnom radu,jer stranicu jos ne vidim,i ne serite s ....kako Many kaze "Joomla" :D

Dobro jutro Hrvatska.

[quote name='bUDO_hodza' post='288715' date='28.11.2008, 07:21']ovako,bio bih iskren....

cazin.net kao trenutni sajt je jedno sranje,ne idem nikako na njega!
u biti nisam nikome ni bitan svojim dolaskom ali ima hiljade drugih poput mene.
zajebi statistike,to su brojke na dohvat ljudske ruke.
neb htio ponizavati neciji rad,al ovo je bilo amaterski kupljeno.

nadam se da ce biti bolje,vas dva samo naprijed.

svaka nova stranica o cazinu je dobra,razlicitim sadrzajem ce mo vidjeti propuste na drugim stranicama.
zelim puno uspjeha u nekom imaginarnom radu,jer stranicu jos ne vidim,i ne serite s ....kako Many kaze "Joomla" :D

Dobro jutro Hrvatska.[/quote]

a

moj post nije bio uvod u neki dijalog,
al eto ...[b]fali re-dizajn [/b]

sta ja znam, sto se mene tice ne otvarajte puno web stranica u vezi Cazina, jer postoji jedna i koja je priznata kao official web site ..

a ako zelite neku konkurenciju ili sl. onda brate puknite dobar web sa svojim prezentacijama i sl. i moj vam je savjet da preuredite onaj forum, jel ono nije ni F od foruma (izgled)

poz ;)

[quote name='bUDO_hodza' post='288762' date='28.11.2008, 11:35']moj post nije bio uvod u neki dijalog,
al eto ...[b]fali re-dizajn [/b][/quote]

bice bice ;)

ko sto faruk kaze "mi saburimo"

;)

Pa ljudi.. tema je o cazin-x.com.. a ne o cazin.net.......
Mada se i nema sta komenterisat, phpb forum nabacen, jos ni stranica nije gotova.. dzabe spammat po temi?
Radje closed, kad sve bude gotovo, onda se lijepo hvatit kritike, a ovako samo moze ispast do nekvog prepiranja...

haj meraba vam

Zasto su na forumu dozvoljeni veliki avatari 200 x 200 :mellow: bezveze, pola stranice kad se otvori puno slika od avatara....
Bolje ogranici na neku manju i fiksnu velicinu radi bolje preglednosti

Kao sto je 55x receno, ovo je samo testna faza, i nista drugo, a sajt pocinje sa radom 30.01.2009.

Ne obazirite se sada na avatare, podforume ...

Jer mi cemo se potruditi da vas ugodno iznendadimo na taj dan.

Onda najbolje da se ova tema do 30.01. zatvori, jer nema smisla komentarisati nesto sto nije zavrseno.

Pustite ljude da rade.Konkurencija moze samo znaciti dobro :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Forum Statistics

• Total Topics
      24,064
    • Total Posts
      378,365
  • Create New...