Jump to content
lucky

Cazinski šejtani

Recommended Posts

Znaci u subotu je kup utakmica , crvena majica i dobra volja za navijanjem , za tacno vrijeme cete biti obavijesteni .

NAPRIJED KRAJINO LJUBAVI MOJA """

Raspravi to s upravom Sejtana , oni su ti glavni za sve ... Meni nije dozvoljeno govoriti :lol: .

Udruzenje navijaca 'Sejtani ' Cazin vas pozivaju da svojim prisustvom uvelicate ovaj sportski dogadjaj , odnosno 2.kolo I Federalne lige na utakmici FK KRAJINA Cazin - NK JEDINSTVO Bihac . Utakmica pocinje u 17 i 30 .

Iskupljanje navijaca je pred Caffe Bar-om Laufer , odnosno kod OS Cazin I u 16 i 30 .

Nadamo se sto vecem odazivu , ponesite dobru volju i crvenu majicu da bodrimo nas klub u nasem gradu .
Pozdrav od UN SEJTANI CAZIN , SVI NA TRIBINE !!!!

[color="#FF0000"][size="7"] NIKO , NIKAD SAMO KRAJINA !!!!!!!!

[/size][/color]

[color="#000000"]Udruzenje navijaca ''Šejtani Cazin'' pozivaju vas da im se pridruzite u subotu, 21.augusta, kako bismo svi zajedno bodrili FK Krajinu na prvenstvenoj utakmici protiv Jedinstva.

UN ''Šejtani Cazin'' pozivaju sve ljubitelje nogometa i sve navijace Krajine da im se pridruze kako bi svi zajedno bodrili Krajinu , u subotu , 21. augusta , kada ce Krajina u 2.kolu Prve lige FBiH na Gradskom stadionu ugostiti ekipu Jedinstva .

Šejtani , kao i obicno , organizuju veliko navijacko iskupljanje ispred Caffe Bar-a Laufer , kod O.Š. '' Cazin I''.

Sve navijace molimo da sa sobom , ukoliko mogu , ponesu sal kao i crvenu majicu i naravno dobru volju za navijanjem i bodrenjem nas KRAJINE !!!.

OKUPLJANJE NAVIJACA :

MJESTO : Kod Caffe Bar-a Laufer - O.Š. '' Cazin I''
DAN : Subota , 21. august
Vrijeme : 16:30 - 17:00h
[/color]

[img]http://skokovi.cazin.us/mkportal/modules/gallery/album/a_265.jpg[/img]

sta je sa ovim sejtanima , usutali se koda ih i nema ... :P

Ne provociraj znam gdje zivis :P .

Treba se dobro za ovaj Krajisnik spremiti sada :) .

[quote name='Angel of Death' date='09 October 2010 - 17:08 ' timestamp='1286644130' post='400436']
Ne provociraj znam gdje zivis :P .

Treba se dobro za ovaj Krajisnik spremiti sada :) .
[/quote]
Kad se igra s Krajisnikom??

[quote name='safet susic' date='10 October 2010 - 18:09 ' timestamp='1286726967' post='400560']
Kad se igra s Krajisnikom??
[/quote]
[b]
6-tog , slijedeci mjesec .[/b] Treba se pripremiti dobro za tu utakmicu , dogovarali smo se i oko nekog partya vidjet cemo sve kroz 10 dana .

Jedan stari , ali meni jako smijesan tekst :

NK Krajišnik prekinuo prijateljske odnose sa FK Krajina Cazin
Utorak, 23 Ožujak 2010 21:59 administrator
E-mail Ispis PDF

nkkrajisnik_logoOpće Vam je poznato, da NK „Krajišnik“ i FK „Krajina“ nisu odigrali prijateljsku nogometnu utakmicu gotovo 30 godina. Izborom mene na čelo ovog Kluba i sadašnje uprave, krenulismo na uspostavljanju prijateljskih odnosa sa mnogim klubovima posebno sa Vama što nam je
bilo veoma važno.

U posljednje dvije godine odigrali smo desetak prijateljskih utakmica, koje su odigrane na veoma sportskom i prijateljskom nivou. Razlog za prekid prijateljskih odnosa su izbori u Nogometnom savezu Unsko-sanskog kantona održani 12.03.2010.godine kad su vaši predstavnici na krajnje primitivan način izigrali naš i vaš zajednički nastup na ovim izborima. Bez obzira na Vaš rang takmičenja usaglasili smo imena kojima je trebalo dati podršku.

Zbog toga od danas predstavnici vašeg kluba nisu dobro došli u prostorije NK „Krajišnik“, naravno mislimo da mi također nismo dobro došli kod vas, izuzev službenih kontakata na koje obavezuju službene utakmice i kodeks ponašanja. Želim Vam puno sportske sreće i plasman u I ligu F BiH gdje Vas s nestrpljenjem očekujemo.

Predsjednik NK „Krajišnik“ Husein Hadžić

Ovi misle da su Manchester ili nesto tako xD .

I evo za moje ŠEJTANE jedan video iz moje produkcije s nase dvije pjesme , nadam se da ce vam se svidjeti :) .

[media]http://www.youtube.com/watch?v=fwpL-atrzTo[/media]

Okupljanje navijaca 'SEJTANI CAZIN ' FK KRAJINA - FK RUDAR !

Udruzenje navijaca Sejtani Cazin vas pozivaju na utakmicu , druzenje i prije svega bodrenje svog kluba .
Vrijeme : Subota - od 14 : 30 do 15:00 sati .
Lokacija : Ispred Osnovne skole ' Cazin I' - Caffe bar Laufer !

Ovo je posljednja domaca utakmica pred veliki krajiski derby s FK Krajisnikom , pa dodjite da se 'uigramo' :D .

Pozdrav !

UNSC1999 !

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs496.snc3/27114_1309832751885_1412583598_30785725_3106088_n.jpg[/img]

[quote name='Angel of Death' timestamp='1288211102' post='403079']
Udruzenje navijaca '

[size="3"][color="#000000"]Udruzenje navijaca 'Sejtani' Cazin vas poziva na okupljanje navijaca ispred Caffe Bar-a FB , cesta ce biti oslobodjena prometa tako da cemo svi zajedno od FB-a kroz Carsiju do Stadiona !
KRAJINA ZIVI VJECNO !

VRIJEME : SUBOTA 06.11.2010 ------------ OD 11:30 do 12:30 , I ONDA ZAJEDNICKI KORTEO NAVIJACA PREMA STADIONU .
MJESTO : ISPRED CAFFE BAR-A FB

PODJELA NOVIH TRANSPARENATA !

SVI ZAJEDNO DO NAMA VAZNE POBJEDE ! [/color][/size][size="3"][color="#000000"]
[/color][/size]

[url="http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=163733143647103"]http://www.facebook....163733143647103[/url] Edited by Clark Gable
crvena boja je za moderatore!

[quote name='safet susic' timestamp='1288532558' post='403618']
Imal slika iz FB??
[/quote]

Druzeeeeee VRIJEME : SUBOTA 06.11.2010

[quote name='TequilA' timestamp='1288637346' post='403800']
Druzeeeeee VRIJEME : SUBOTA 06.11.2010
[/quote]

Ma on misli na party , ovo je iskupljanje navijaca sad protiv autonomasa u subotu :D .
Ima slika , slikao je lik sa cazin.net-a samo ne znam je li stavio :D

[code] http://www.cazin.net/galerija/thumbnails.php?album=101
[/code]
Ima tu.

@izvini silicu :icon_biggrin:

[quote name='kralj_from_cazin' timestamp='1288647393' post='403841']
PILICI VAM KREPALI , BABU VAM ZATVORILI - OOOO HAHARI , ZASTO STE SE BORILI !!!
[/quote]

:lol::lol::lol::lol::lol: