Jump to content
Sign in to follow this  
[I-B-R-O]

Ugasimo eglen kutiju

50 members have voted

1. 1. Da li zelite da se ugasi eglen?

• DA
      24
    • NE
      24

Recommended Posts

[quote name='[TaKe_dOwN' post='287620' date='24.11.2008, 12:50']Ima nes sto se zove IM programi. Neki od njih su Live Messenger, Yahoo Messenger, Skype, ICQ... itd...
Ispijajte vas dvoje preko toga jutarnju.

Eglen je sasvim nepotreban. Ovo je forum. Ko je dosao zbog eglena ne treba nam u diskusijama.
Dakle, glasao sam da se ugasi.

Inace mi zanimljivo, vecina se izjasnilo na temi da se ugasi, dok anketa pokazuje druge rezultate. Ili neko pravi duple nickove samo da glasa, ili neko spamma beze. Mislim da je trebalo napraviti anketu javnu, te da vidimo ko je za sta glasao i dodatno staviti uvjet da onaj sto glasa se izjasni zasto zastupa takvo misljenje (pa makar se samo slozio s nekim drugim. :)[/quote]

Slazem se u dijelu u kojem bi anketa trebala biti javna. Zao mi je sto se desilo to sto se desilo iako nemam blage veze o cemu je rijec osim da je ruzno. Glasao sam protiv zatvaranja eglen kutije jer je to mjesto na kojem se zezamo. Ukoliko to predje granice sale modovi i smodovi su tu da takve osobe kazne. Ukoliko to ne upali ugledajte se na nas na politici. Mi se koljemo na kulturan i fin nacin :lol:

Neka mi neko objasni ko je taj MCC i sta je lajao :huh:

[center][img]http://support.dell.com/support/edocs/monitors/2001fp/GRAPHICS/icon-power-button.gif[/img]
[/center]

Mozda bi bilo i dobro da se skloni eglen na par dana, samo da raja vidi da ce nam to nedostajat i kad se svak smiri opet je postavi i pokusat ponovo fino komunicirati ko ljudi. A to sto narod vice i pita gdjesu pravila prije bila dok jedan forumas svaku curu zenu koja mu nije pasala svakako nazivao pa mu nije bilo dosta sto nju vrijedja predje na npr. njihovo dijete i ostalu familiju?! Mislim da ovdje se odavno vise neprate nikakva pravila, ovdje dosta raje dodje samo da vidi sta ce ko drugi reci i da ga moze onda podjebavati i na forumu i van foruma..

[quote name='dzennana' post='287673' date='24.11.2008, 15:49']Ugasiti! Mislim, vrijedjenja i pricanja iza ledja, svakom je dosta![/quote]
/sign, kraljice :)

Radite sta ocete ,ali fkt je glupo ovo sto ste poceli raditi u zadnje vrijeme :drunk:

PEACE :D

[quote name='MCC' post='287618' date='24.11.2008, 11:49']Jelda, slazem se sa tobom.

PPS. You are funny! :lol:[/quote]

Daj Perviz, pa nisi vise dijete bolan!

Inace glasao sam da se eglen ne gasi, a strasti ce se i onako s vremena na vrijeme dizati i spustati...

ej ajmo napraviti nesto ko redukciju vode il struje vaktile sto se radiloo,,da eglen radi samo do npr 14h popodne,,jer iz jutra uvijek na eglenu mozes sresti normalnu raju koja se na zdrav nacin zajebava i prica,,
ja sam za to da navecer bude ugasen uvijek,,
jer nikad nece biti dosta banova jerr kako su poceli banovi na eglenu abnormalno je porastao i broj duplih nickova,,sto za jedan forum i nije bas lijepo,,
aa u vecernjim satima je eglen postao tako prostacki i glup,,pravi irc kanal,,samo prepucavanje,,i kad se neko banuje samo to prepucavanje ide dalje,,jer onda ta osoba registruje se ponovo i onda pocne srati i neki cak prijetiti,,
i znaci sve se svodi na svadju i prepucavanje,,i onda kad neko dodje bas ono da se malo zajebavaa,jeb ga te ostale osobe su izfrustrirane i spremne samo na svadju,,tako da se insan ne moze vise ni zajebavatii,,vec samo ko ja sjediti,,citati i smijati se,,uz colu naravno,,al nemere insan vise ni cole nateci, u poljednje vrijeme,,heh

tako da sam i ja naravno glasao da se to ugasii,,

Nije zvaka za seljaka, a tako ni ova Eglen kutija za nas :D dobro po tom pitanju bi se cijeli forum trebo ukinuti.. ali de... ^_^

[quote name='_Ne_VoLiM_jAnUaR_' post='287743' date='24.11.2008, 19:13']...jer nikad nece biti dosta banova jerr kako su poceli banovi na eglenu abnormalno je porastao i broj duplih nickova,,sto za jedan forum i nije bas lijepo,,
aa u vecernjim satima je eglen postao tako prostacki i glup,,pravi irc kanal,,samo prepucavanje,,i kad se neko banuje samo to prepucavanje ide dalje,,jer onda ta osoba registruje se ponovo i onda pocne srati i neki cak prijetiti,,
i znaci sve se svodi na svadju i prepucavanje,,i onda kad neko dodje bas ono da se malo zajebavaa,jeb ga te ostale osobe su izfrustrirane i spremne samo na svadju,,tako da se insan ne moze vise ni zajebavatii,,vec samo ko ja sjediti,,citati i smijati se,,uz colu naravno,,al nemere insan vise ni cole nateci, u poljednje vrijeme,,heh

tako da sam i ja naravno glasao da se to ugasii,,[/quote]

a tako omere a ja kad govorim da vecina stalni forumasa ima vise nickova vi se meni smijete...eto vam sad!!
Ja licno nemam nit bi htjela imat,ako bas jako zelim nest reci odem na neki livi forum i istresem se gdje me niko nezna!
Ja sam za da se ugasi!Sinoc manu dobi ban nizasta :icon_eek: smjesno i zalosno! :an:

Manu nije sinoc dobio ban, nego ga je dobio prije 3 dana, pa mu sinoc skinut iz neznanja. Samo mu je vracen ban, i biti ce skinut kad istekne...

[quote name='[I-B-R-O]' post='287787' date='24.11.2008, 20:39']
Manu nije sinoc dobio ban, nego ga je dobio prije 3 dana, pa mu sinoc skinut iz neznanja. Samo mu je vracen ban, i biti ce skinut kad istekne...[/quote]

Pa da pa da

Pesini jedni! Edited by VIZIOS

[quote name='Falcon' post='287790' date='24.11.2008, 20:41']Ibro, banuj bolan Viziosa u kameno doba.

Zar je samo meni jasno da je on MCC <_<[/quote]

[b]Slobodno![/b], ne ja sam MCC, to je znano :mellow:

JA DA SAM ADMIN dao bi rok do kraja ove godine, al posto oni ne rade svoj posao onda nema od toga nista, inace da je bilo ko pravi admin i uvjek ih ima online bar jedan, nebi se desavale takve stvari, ja rijetko kad sta i komentarisem na eglenu posto me to proslo, tj doba mirca slava mu velika bila, ali ima koji to nisu, kao sto rekoh rijetko se kad javljam na eglen ali me cesto prozivaju, kontam sve je to hajka i zeza, pa nismo djeca, al vidim da jesmo, kad ti neko dira tvoj privatni zivot i iznosi na javu onda je to meni kao kad sjedis u heinekenu medju rajom i pricas naglas o nekom, toliko sam ljut da bi platio da hakiraju stranicu al ne zelim nikom lose a pojedinci ionako kad tad zasluze isto ili jos gore, glasao sam da se zatvori ali radite sta god hocete ja ionako nisam tu al ako budem spomenut ili neko iz mog privatnog zivota mislim da tad necu biti u stanju pisati ovaj hebeni komentar, mozda ga tad ne budem imo gdje ni napisati... Edited by H-A-R-I-S

H-A-R-I-S .. sjedni 5 (pet) podrzavam te......za mene je bolesno jako da se ljudi pokusavaju verbalno prepucavati kopajuci po necijoj privatnosti i iznoseci intimne stvari na eglen... Nista drugo nego uputnica i HITNO kod dr. Sakica u Bihac....

P.S. Zao mi Vas je, niste vi krivi, roba s greskom!!!

hajmo vako... ja prvi ne volim eglen, jer ne volim te načine pričanja, kad svi čitaju i upadaju u priču... ko ne voli nek ne ide, a ko voli ne k ide... mo

[quote name='H-A-R-I-S' post='287843' date='24.11.2008, 23:37']JA DA SAM ADMIN dao bi rok do kraja ove godine, al posto oni ne rade svoj posao onda nema od toga nista, inace da je bilo ko pravi admin i uvjek ih ima online bar jedan, nebi se desavale takve stvari, ja rijetko kad sta i komentarisem na eglenu posto me to proslo, tj doba mirca slava mu velika bila, ali ima koji to nisu, kao sto rekoh rijetko se kad javljam na eglen ali me cesto prozivaju, kontam sve je to hajka i zeza, pa nismo djeca, al vidim da jesmo, kad ti neko dira tvoj privatni zivot i iznosi na javu onda je to meni kao kad sjedis u heinekenu medju rajom i pricas naglas o nekom, toliko sam ljut da bi platio da hakiraju stranicu al ne zelim nikom lose a pojedinci ionako kad tad zasluze isto ili jos gore, glasao sam da se zatvori ali radite sta god hocete ja ionako nisam tu al ako budem spomenut ili neko iz mog privatnog zivota mislim da tad necu biti u stanju pisati ovaj hebeni komentar, mozda ga tad ne budem imo gdje ni napisati...[/quote]

Jelda, zato ja cekam samo propuste :lol: pa ce pisat na forum.cazin.org ... hacked by VIZIOS :lol: kr

ma netreba jos hakat :rolleyes: :rolleyes: al trebaju neke promjene ... i ko je kriv ljudima sto po SB-u iznose svoje privatne stvari skim je bio skim se sexo bla bla i ko kome daje pravo da nekog napada i da neprima napade nazad ...

ZNJ

[quote name='FaRuK' post='287865' date='25.11.2008, 00:17']ma netreba jos hakat :rolleyes: :rolleyes: al trebaju neke promjene ... i ko je kriv ljudima sto po SB-u iznose svoje privatne stvari skim je bio skim se sexo bla bla i ko kome daje pravo da nekog napada i da neprima napade nazad ...

ZNJ[/quote]

Mah treba, kako ne treba, al meni je