Jump to content
Sign in to follow this  
Beauty

Zasto nisi izabrala boljeg?

Recommended Posts

[i][b]Volila bih da podjelim ovu pricu sa vama da vidim sta vi mislite o ovakvim zivotima i dali bi ikada pomislili da je ovako nesto prihvatljivo. [/b][/i]

Bila je "manja od makova zrna", hodala je na prstima po kući da ga ne bi uznemiravala, sklanjala se ispred njega da ga ne izaziva, ali ni

ma ima ti takvih ljudi,kod nas je bio jednom takav al na srecu se je valjda opametio pa ne radi vise to...a sto se tice tih ljudi to bih ja u zatvor na do

to je zivotinja al krivim i nju jer je glupa sto ne ode od budale sto trpi sve to,ima brete i drugi nacin da se to rjesi,ali nije ona smijela ubi je nama,pda,bolesni ljudi:(

[quote name='vibe' post='286367' date='19.11.2008, 23:17']to je zivotinja al krivim i nju jer je glupa sto ne ode od budale sto trpi sve to,ima brete i drugi nacin da se to rjesi,ali nije ona smijela ubi je nama,pda,bolesni ljudi:([/quote]

Mnoge zene to sve trpe zbog dijece :unsure:

Nasilja ima vise nego sto si vi zamisliti mozete! Svako treca zna je zrtva naselja, po tom je svako treci muskarac nasilnik i manijak!
Zbog djece trpiti nasilje je cista glupost, jer samim tim cinom da djetet takvo nestp gleda dodje do poremecaja.
Pretezno ta djeca postaju isto nasilnici.
Moj bivsi muz je meni prico, da je gledo kako njegov tata mamu sa stepenica baca. Kaze nisam se smio pomjeriti od straha. Imao je tad 15 god!

Zenama smao mogu preporuciti da koja ima takvog nasilnog muza ili momka da mu neda pardona, najbolje kod prve pleske zamaha ili udarca da ga ostavi. Ako ipak misli ( a to hoce svaka) da ima tu zivota e onda mu daj kontru.
Neznam bila sma u takvom braku i znam da sam se tu iztrenirala da se nebojim najveceg muska. Al naravno samo u samoodbrani sam spremna se potuc uvijek uvijek. I jadan je taj koji probudi u meni osjecaj da se od njega moram braniti.. :(
Ima tu jedan primjer, gdje sam se sama sebe prepala!!
Belaj je oni se osjecaju muskarcinama i ne nadaju se da bi zensko na takav nacin znalo uzvratiti. I ta njegova muska sigurnost ga zezne.
Ne dajte na sebe zene, vi ni same svejsne niste koliko nas je dragi Allah sa dusevnom snagom nadario. To je nesto sto nijedan muskarac nemoze i nece nikad imati!
Nedajte da vas udaraju, jer on nijedan na to pravo nema!

vibe kazes krivis zene, nemozes tako pricat..
to je neki cudni zacarni krug, neka cudna ovisnost sramota i strah da se to opisati nemoze.
to samo razume osobe koju su to prosle i dozivile..
mene vise cudi kakve su to zene sto takvo nesto troe godinama!! i do kraja zivota ostaju sa manijacima!

ja znam zena koej nemaju diejce i necu da odu od svojih ljudi a budu bijene pocesto ja to nerazumjem ako je neveze dijete z anjega zasto mora trpit plesku?ima zena koej navlace ljude da ih izmlati jednostavno vole to izgleda.smjesno al istinito.ja sam vise za rijeci nebi udario..

[quote name='Beauty' post='286386' date='19.11.2008, 22:50']Mnoge zene to sve trpe zbog dijece :unsure:[/quote]

ima i toga ali ima i toga gdje nema djece a ne smiju ostaviti tog/tu,jer ima slucajeva ja znam jedan slucaj gdje je zena tukla covjeka svaki dan a on nije smio uteci od nje bojao se.hahahhaha

Srecom nisam jos nikad imala momka koji je digo ruku na mene il zagalamio. A kada bi se to desilo nevjerujem da bi mu to oprostila, jer to je isto ko varanje, ako to jednom uradi uradice opet i opet. Jednom mi je jedna zena pricala kako joj je covjek vec 3 il 4 puta plesku odvalio i to postenu, reko "pa sto ga nisi ostavila" kaze ona "pa nije to tako lako mi smo vec 4 godien u braku" hehe nekontam je.

lako je nama svima govoriti sto nisi nasla boljega,dok ne osjetimo na svojoj kozi...

svi su oni vuci u janjecem runu...

takvi muskarci,koji su naslini,i koji vole malo previse sefovati djevojci i zeni, uglavnom imaju neki poremecaj iz djetinjstva...kao sto eci rece za svog bivseg muza da je gledao svog tatu kako baca mamu niz stepenice...

takvim osobama najbolje je ne imati posla i po mogucnosti ih uputiti u savjetovaliste i na rehabilitaciju...

meni najvise idu na zivce muskarci koji u vezi djevojci ne daju da izadje sa kolegicama,kontroliraju sta je obukla,kako se nasminkala,koliko para u novcaniku ima,telefon...

mi smo svi prije svega nezavisni jedni od drugih...

ja prva kazem za sebe,ako mogu zivjeti bez svog oca,mogu i bez ovog ili onog momka... jer on cim pocne da govori kad da se vratim kuci,kad i gdje da izlazim ili ne izlazim,on odmah tezi i tome i da te udari i premlati na mrtvo ime bozije...

[quote name='EcI PeCi PeC' post='286474' date='20.11.2008, 09:37']Nasilja ima vise nego sto si vi zamisliti mozete! Svako treca zna je zrtva naselja, po tom je svako treci muskarac nasilnik i manijak!
Zbog djece trpiti nasilje je cista glupost, jer samim tim cinom da djetet takvo nestp gleda dodje do poremecaja.
Pretezno ta djeca postaju isto nasilnici.
Moj bivsi muz je meni prico, da je gledo kako njegov tata mamu sa stepenica baca. Kaze nisam se smio pomjeriti od straha. Imao je tad 15 god!

Zenama smao mogu preporuciti da koja ima takvog nasilnog muza ili momka da mu neda pardona, najbolje kod prve pleske zamaha ili udarca da ga ostavi. Ako ipak misli ( a to hoce svaka) da ima tu zivota e onda mu daj kontru.
Neznam bila sma u takvom braku i znam da sam se tu iztrenirala da se nebojim najveceg muska. Al naravno samo u samoodbrani sam spremna se potuc uvijek uvijek. I jadan je taj koji probudi u meni osjecaj da se od njega moram braniti.. :(
Ima tu jedan primjer, gdje sam se sama sebe prepala!!
Belaj je oni se osjecaju muskarcinama i ne nadaju se da bi zensko na takav nacin znalo uzvratiti. I ta njegova muska sigurnost ga zezne.
Ne dajte na sebe zene, vi ni same svejsne niste koliko nas je dragi Allah sa dusevnom snagom nadario. To je nesto sto nijedan muskarac nemoze i nece nikad imati!
Nedajte da vas udaraju, jer on nijedan na to pravo nema!

vibe kazes krivis zene, nemozes tako pricat..
to je neki cudni zacarni krug, neka cudna ovisnost sramota i strah da se to opisati nemoze.
to samo razume osobe koju su to prosle i dozivile..
mene vise cudi kakve su to zene sto takvo nesto troe godinama!! i do kraja zivota ostaju sa manijacima![/quote]

Ja da sam ne dao Bog u braku s Eci plasio bi se da ona mene ne baci niz stepenice :icon_cheesygrin:

Nasilje u porodici je jedan od nasih najvecih problema ali ici tako daleko i svakog treceg muskarca nazvati nasilnikom je ludost.

[quote name='divlji_andjeo' post='286679' date='20.11.2008, 17:10']lako je nama svima govoriti sto nisi nasla boljega,dok ne osjetimo na svojoj kozi...

svi su oni vuci u janjecem runu...

takvi muskarci,koji su naslini,i koji vole malo previse sefovati djevojci i zeni, uglavnom imaju neki poremecaj iz djetinjstva...kao sto eci rece za svog bivseg muza da je gledao svog tatu kako baca mamu niz stepenice...

takvim osobama najbolje je ne imati posla i po mogucnosti ih uputiti u savjetovaliste i na rehabilitaciju...

meni najvise idu na zivce muskarci koji u vezi djevojci ne daju da izadje sa kolegicama,kontroliraju sta je obukla,kako se nasminkala,koliko para u novcaniku ima,telefon...

mi smo svi prije svega nezavisni jedni od drugih...

ja prva kazem za sebe,ako mogu zivjeti bez svog oca,mogu i bez ovog ili onog momka... jer on cim pocne da govori kad da se vratim kuci,kad i gdje da izlazim ili ne izlazim,on odmah tezi i tome i da te udari i premlati na mrtvo ime bozije...[/quote]
ccc zasto treba sef zensku u braku ako se vi smatrate mozgovima netreba vaam nista reci same treba da svatite da brak i neudanost ili neozenjenost nije isto!samo kazem tesko onim muskarcima koji vas pojedine ozene,bolje nemojte se vjencavat :lol:

[quote name='Falcon' post='286697' date='20.11.2008, 18:00']Ja da sam ne dao Bog u braku s Eci plasio bi se da ona mene ne baci niz stepenice :icon_cheesygrin:

Nasilje u porodici je jedan od nasih najvecih problema ali ici tako daleko i svakog treceg muskarca nazvati nasilnikom je ludost.[/quote]

[b]To su statistike ne izmisljotine nazalost Falcon![/b]

Ne nebi te sa stepenica bacila, cini mi se, opet neznam kako bi mi adrenalin proradio, da nebi ni ulazila u diskusije. Samo bi ga pitala ko putuje sutra iz stana ja ili on! Al opet neznam jer se nikad vise poslije razvoda nisam nasla u takvoj situaciji ( da sam u vezi pa da zamahne rukom na mene)..
Iskreno nebi se ni volila naci ikad vise..

Ko jednom udari udarice uvijek!