Jump to content
Sign in to follow this  
Harriss

Bosna VS Slovenija

Recommended Posts

e ovako sad procitah na web stranici nogometnog saveza slovenija da je potvrđeno dace bosna i slovenija igrati prijateljsku utakmicu 19.11 u mariboru.
malo sam pratio slovenski nogomet i mogu reci da su se dosta poboljsali,vratili su navijače i na stadionu uvijek je vruce...sad pogotovo kad igra protiv bih stadion ce biti pun.al ja mislim da je moguce da i nasih navijaca bude dosta mnogo,jer ipak masa nas zivi u sloveniji..
ja ako budem imao obezbjedjen prevoz idem.

sta mislite hocel biti ova tekma vrijedna gledanja,kakva ce biti atmosfera...?

[quote name='Harriss' post='282126' date='04.11.2008, 20:28']e ovako sad procitah na web stranici nogometnog saveza slovenija da je potvrđeno dace bosna i slovenija igrati prijateljsku utakmicu 19.11 u mariboru.
malo sam pratio slovenski nogomet i mogu reci da su se dosta poboljsali,vratili su navijače i na stadionu uvijek je vruce...sad pogotovo kad igra protiv bih stadion ce biti pun.al ja mislim da je moguce da i nasih navijaca bude dosta mnogo,jer ipak masa nas zivi u sloveniji..
ja ako budem imao obezbjedjen prevoz idem.

sta mislite hocel biti ova tekma vrijedna gledanja,kakva ce biti atmosfera...?[/quote]

To je isto, kao da igra Bosna - Bosna :icon_cheesygrin:

utakmica zavrsena sa rezultatom 4:3 za bosnu i hercegovinu..golove za BIH postigli..ibisevic(2) misimovic i dzeko..sjajnu igru je pokazala reprezenatcija bosne..hehe

[quote name='eclipsic' post='286370' date='19.11.2008, 23:29']utakmica zavrsena sa rezultatom 4:3 za bosnu i hercegovinu..golove za BIH postigli..ibisevic(2) misimovic i dzeko..sjajnu igru je pokazala reprezenatcija bosne..hehe[/quote]

Aha, realno bi bilo 4:1 rezultat

ma nasi se nisu htjeli muciti to je jedini razlog...a sta je bio razlog za drugi penal za slovence?nije me bilo iso sam na ćenifu? :icon_cheesygrin:

ma bili smo bolji..salihovic nije trebao izlaziti i dali bi josh koji gol..muslimovic slab

Dobar kraj, mada sam sigurna da to nasi igraci znaju i bolje odradit, al et mozemo biti i sa ovim zadovoljni.
Nego, atmosfera u stadionu je bila super, nasi navijaci, BH-Sejtani, Fanaticosi, Belay Bojs, su nadjacali sve :D Slovenci se nisu ni culi :lol:

[quote name='Harriss' post='286373' date='19.11.2008, 23:33']ma nasi se nisu htjeli muciti to je jedini razlog...a sta je bio razlog za drugi penal za slovence?nije me bilo iso sam na ćenifu? :icon_cheesygrin:[/quote]

namjerno igranje rukom u sesnaestercu bosne neznam ko je igrac bio nisam vidio bio sam na drugoj strani tribina :icon_eek:

moglo je biti i 4:4 da je onaj iz slovenije pogodio penal,da nije promasio al haj makar smo p obijedili kad nije biloCire nismo mogli dobiti ni san marina xD

ovoliki golovi negovore o kvalitetnosti igre.

[quote name='Osman_10' post='286521' date='20.11.2008, 11:58']moglo je biti i 4:4 da je onaj iz slovenije pogodio penal,da nije promasio al haj makar smo p obijedili kad nije biloCire nismo mogli dobiti ni san marina xD[/quote]

Bosna je igrala sa 50% svoje snage, sigran sam u to

[quote name='x-men' post='286524' date='20.11.2008, 12:13']ovoliki golovi negovore o kvalitetnosti igre.[/quote]

ovoliki golovi sto smo mi zabili govore o kvaliteti igre ali ovi sto smo primili govore da nam fale kvalitetni stoperi

da to jos imamo mogli bi se porediti jednom njemackom bez problema

al sacekat cemo jos malo izbacit ce njemacka nama jos kojeg naseg :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:

[quote name='farko_Legenda' post='286544' date='20.11.2008, 11:39']Bo

[quote name='Osman_10' post='286521' date='20.11.2008, 11:58']moglo je biti i 4:4 da je onaj iz slovenije pogodio penal,da nije promasio al haj makar smo p obijedili kad nije biloCire nismo mogli dobiti ni san marina xD[/quote]

da su slovenci zabili taj penal mi bi jos 3 tako da pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje
jednostavno prelijepa igra dzeke, misimovica, ibisevica...

Nasi su se napocetku zahuktili sa zabijanjem golove, a na kraju bom slovenci :lol:
Mislim svak zna da slovenci nisu dobri u nogometu, njima bolje idu zimski sportovi. Al ok medju slovencima je bilo vise nasih igraca :lol: mozda je i zato tako los rezultat.