Jump to content
Sign in to follow this  
divlji_andjeo

Bihać-Cazin

Recommended Posts

[quote name='lucky' post='311168' date='11.02.2009, 15:36']ev je primjer kada je cojek samokritican ... :D[/quote]

[quote name='Virus' post='311188' date='11.02.2009, 17:09']ne nisu, samo si ti jedna jedina kao Drina :lol:[/quote]

da steprvo razmislili o mom postu, mozda bi i skuzili da su najgori ljudi u bihacu oni iz cazina koji zaborave ko su i sta su i odakle su...

pa ih stid reci da su ispod gredine, pa preuzmu bihacki naglasak, druze se sa gradskim djevojkama (upitno je to koliko su gradske), vodaju se za rukice sa tatinim sinovima, izlaze na kulerska mjesta, druge ljude gledaju iz pticije perspektive, druge ljude s kojima su donedavno "ovce cuvali"

stvarno cudno, al mi cazinjani u drugim sredinama stvarno se znamo dobro uklopiti, i predobro...

a poletjeli ste napasti me <_<

Ma taj je narod preko Une prica za sebe,cudna su oni biljka

Cazin grad je nash grad , na biscane se ne trebamo nikako obzirati , oni su pricha za sebe ko ih je..... !!!! ja imam kolega nekih tamo jer cesto idemo tamo igrati utakmice , al i znam nekih ****** !!!!! zato me briga za njih i bihac , jedinstvo , silu nebesku !!!! Samo gledamo svoje Cazin , Krajinu i Sejtane i tako i treba da ostane !!!!! Ljudi u Bihacu misle da zive u velegradu ahhaahha , tamo je situacija gora nego kod nas droga , pljacke i tako to !!!!!!

U Cazinu rodjen , u Cazinu cu umrijet !!!!!!!!!

Ama daljte ljudi.

Mi o tome raspravljamo ko da su to dva kontinenta, covjece a ne grad do grada 20 minuta udaljeni. Kako ocekujemo da nas neko iz sarajeva uvazava i ne pljuje po nama, kad mi jedni po drugima hrakacimo sto smo blizu jedni drugih!?
Čobanluka ima svugdje i u Bihacu i u Cazinu. Covjek kad nema kraktera on da je iz Londona on nema karaktera i aferim. Trpanje sviju u isti kos nidje veze.. Ima u Cazinu ljudi pa Boze dragi da insana bude sram sto ikako hoda istom cestom kojom oni hodaju, a kamo li sta drugo, isto tako ima i po Bihacu, a ima i svagdje krasnih ljudi, koji su prijatni, pristupacni i drustveni.
Mi smo jedno mi smo Krajina, mi smo Bosna, hajmo se malo unormaliti. I ako nas neko olajava i prica ruzno o nama, bilo na forumu bihackom bilo na facebooku ovdje ili ondje, trebamo mi ispasti civilizirani i ne uzvratiti tako..

Ko tebe kamenom ti njega kruhom..

ko tebe kamenom ti njega vecim kamenom :D

zbog cega je tema seljacka? et de ti nama sad objasni, mi smo poglupi ovako...

sto hocemo da razrijesimo taj misterij ili kako god hoces nazovi izmedju bihaca i cazina... da vidimo sta je to sto smeta i jednima i drugima...

[quote name='sebina_ikanovic' post='280665' date='30.10.2008, 17:23']hahhaha ja sam prosle godine isla u bihac da kupim sebi majicu za novu godinu...i haman sam pala bio led po cesti i ide grupa neki peki bihacki i ja iz vrh glasa viknem hebem ti bihac one cure gledaju i ja sam istog tena krenula za cazin....

ni kao dijete ni sada ne volim ici u bihac neznam ali mi je tako antipatican i neznam ljudi i narod je previse dignutog nosa...

jbg nek mi halale oni koji modza nisu takvi ali to je moje misljene ...ja volim cazin i nasu raju jer smo jednostavni i svima smo OK..gdje to u bihacu nevdim vec cudo upeciti i cudo dignuti glave....

pis[/quote]

Pa

@Ami

[quote name='sebina_ikanovic' post='280665' date='30.10.2008, 18:23']hahhaha ja sam prosle godine isla u bihac da kupim sebi majicu za novu godinu...i haman sam pala bio led po cesti i ide grupa neki peki bihacki i ja iz vrh glasa viknem hebem ti bihac one cure gledaju i ja sam istog tena krenula za cazin....

ni kao dijete ni sada ne volim ici u bihac neznam ali mi je tako antipatican i neznam ljudi i narod je previse dignutog nosa...

[b]jbg nek mi halale oni koji modza nisu takv[/b]i ali to je moje misljene ...ja volim cazin i nasu raju jer smo jednostavni i svima smo OK..gdje to u bihacu nevdim vec cudo upeciti i cudo dignuti glave....

pis[/quote]
Procitaj ovo boldano :) Ali znaci ti se nasao uvrijedjenim, onda mora da si neka "bihacka peka" :lol:

[quote name='sebina_ikanovic' post='326654' date='27.05.2009, 21:31']o da modza i mogu ...jer bihac je bihac a cazin je cazin.. tebi ako pase bihac ko ti brani? meni neodgovara licno mrzim bihac i mrzm ponasanje naroda kad je cazinjanin bio stisnut za izlazak a vidi bihacki studenata po klupama se fuljaju i piju kiselu od marku..ma daj pricaj price kome hoces i kosto rece tequila mora da si se pronasao u "bihackim pekama"... zao mi je al tako je :) opet nek mi halalie pojedinci jer svako nije isti srecom...pis[/quote]

Svakako da je Bihać-Bihać, a Cazin-Cazin, meni lično odgovara i Bihać i Cazin, ako ćemo govoriti o pona

ja imam pravo da dajem komentare kako mi je ceif..ako nisi skontao jer mene bas nezanima sta si ti reko/la...ama ni truna ja sam svoje rekla ti bom hoces procita neces ito me bas briga :D

i ne volim bihac i zivio :D a ti pojma nemas ni ko sam ni sta sam ni koliko dobro poznajem tako da lupas u prazno :)

[quote name='sebina_ikanovic' post='326712' date='28.05.2009, 08:47']ja imam pravo da dajem komentare kako mi je ceif..ako nisi skontao jer mene bas nezanima sta si ti reko/la...ama ni truna ja sam svoje rekla ti bom hoces procita neces ito me bas briga :D

i ne volim bihac i zivio :D a ti pojma nemas ni ko sam ni sta sam ni koliko dobro poznajem tako da lupas u prazno :)[/quote]

Svakako da ima

[quote name='amii' post='326720' date='28.05.2009, 09:01']Svakako da ima Edited by lucky
vrijedjanje

[quote name='zixy' post='326729' date='28.05.2009, 09:50']Joj sine jesi BEZOBRAZNA, Edited by lucky
uredjen quote

[quote name='sebina_ikanovic' post='326730' date='28.05.2009, 09:52']hahhahah niko nemora da brise post neka njega a politiku svoju ja cu da prospiam gdje mi je volja :) vec sam rekla i koliko puta jos neznam fakat jeste vi toliko zalupani..ko mi moze zabraniti da nekazem svoje sta mislim? pa to i bilo setaliste? ko mi moze da prebaci nesto ako ja stojim iza svog tebi ako nepase i ako imas drugo misljenje svaka cast svako ima svoje i haval bogu sto je tako.. a ako mislis da sam brezobrazna hehehe o jes i drago mi je :)[/quote]

Pa ne bi bilo dobro da bri

:an: :an: [quote name='sebina_ikanovic' post='326734' date='28.05.2009, 10:17']ovo spada u odnos bihac-cazin i mislim da netrebamo nista vise reci :D[/quote]

Pa TI nisi niti trebala govoriti o tom odnosu, obzirom da nema

meni je sve to isto :) ja se svagdje uklopit mogu.. ko digne glavu pa mogu i ja to... Bihać mi je super grad i drago mi je

[quote name='CAZINJANIN' post='326791' date='28.05.2009, 22:42']meni je sve to isto :) ja se svagdje uklopit mogu.. ko digne glavu pa mogu i ja to... Bihać mi je super grad i drago mi je

sto me vise spominjes vise ti idem na zivce i to mi se strasno svidja :)) a ja koga cu da volim a koga cu da mrzim to je moja stvar i niko a kamol ti me nemozes natjerat na drugo misljenje ... :)

[size=1]Men se Bihać ba