Jump to content
Sign in to follow this  
MaD_MaX

Horor filmovi

Recommended Posts

pa mogao si to sve u jednom postu!!!!!!
al nema veze znam da ti treba postova
ebo te registrovao si se 8 marta, a sad je 26 april
znaci nije proslo ni 2 mjeseca ti imas 600 postova
cool
lood si
pa ebo te nepregledan je forum
smanji to malo
ak hoces
ak neces nije moj problem
ja samo dajem prijedlog
pa ti vidi

pa mogao si to sve u jednom postu!!!!!!
al nema veze znam da ti treba postova
ebo te registrovao si se 8 marta, a sad je 26 april
znaci nije proslo ni 2 mjeseca ti imas 600 postova
cool
lood si
pa ebo te nepregledan je forum
smanji to malo
ak hoces
ak neces nije moj problem
ja samo dajem prijedlog
pa ti vidi

Pa jel ti smeta,vidim da si se ti registovao 11.03.05 i imas 117 postova...a kako to mislis i nasto se to odnosi PaganLord : smanji to malo ako hoces ako neces nije moj problem ja samo dajem predlog..

Nemoj me pogresno shvatiti ali Pagan je u pravu...cesto vidim da ti jedan odgovor razvuces na 3 ili 4 posta...ako ti je samo do kvote postova, onda otvori svoj topic i tamo pisi do mile volje, narast ce ti kvota maksimalno...mislim da ti i pagan mozda imate u biti isti broj odgovora, samo sto sti to razvukao malo vise nego on...
a sto se horora tice...ima tu dosta filmova, ali meni su ipak drazi psiho-trileri.. tu uglavnom ima isto toliko stravicnih i prestrasujucih scena, samo sto su psiho-trileri dosta "inteligentniji"
poz

pazi cova slazem se sa Plastik-om
ja i on smo se registrovali u 3 dana razmaka i imamo skoro istri broj postova
ali nije u tome poenta ko ima vise ko manje nego je poenta u tome sto tebi treba 5 postova da kazes cetiri rijeci
forum postaje nepregledan
mislim nije na meni da ti govorim sta da radis
ali bih bio zahvalan kad bi to malo smanjio :P

a sto se tice horora
hmm
evo jos jedan dobar
13 duhova

pozdrav

pazi cova slazem se sa Plastik-om
ja i on smo se registrovali u 3 dana razmaka i imamo skoro istri broj postova
ali nije u tome poenta ko ima vise ko manje nego je poenta u tome sto tebi treba 5 postova da kazes cetiri rijeci
forum postaje nepregledan
mislim nije na meni da ti govorim sta da radis
ali bih bio zahvalan kad bi to malo smanjio  :P

meni trA znaci tako eba 5.postova da progovorim cetiri rijeci,a bio bih zahvalan kad bi malo smanjio <_<:lol: pa evo smanjio sam covjece brete <_<

DA li volite gledati horore, sta mislite o ovom zanru?

JA sam se plasila gledat ih u djetinjstvu, ali svejedno sam ih gledala, kofol pokrijem oci, a sve virim, i pitam, sta je bilo, sta je bilo? :D

Ali ni svi horori nisu isti, kad se radi samo u onom iscekivanju kad ce neki ubica "ukokati" novu zrtvu i to je to, ubije ga, na kraju prezivi jedno, dvoje, spase se, kraj filma, ne volim te bas, to lici na normalne akcione filmove, meni je horor kad je zaistaaaaa strasnoooo, kad imas sta gadno vidjeti :D

Imam jednog kolegu, njemu je dusha gledat kad rezu i kolju ljude, veli ja uzivam u tom, i dogovorimo se mi gledat horor u kinu, i podjemo, nas vishe, raja, i gledali smo upravo ovaj film, ciju sliku ja imam trenutno na avataru "Fluch 2" (Mislim da je prijevod Prokletsvo) i sad ono, kad je bilo najinteresantnije, i najstrasnije, ja njega prepanem, zamalo hitnu nismo zvali, koji je on sok dozivio, rekoh eto, kad ti je dusha gledat, sad ti je sigurno dosla u grlo :D
Ali nisam namjerno :D

Bujrum iznijeti misljenje i reci koji su vam najbolji naslovi istih?

hmmm...
horori su extra... cuj nije mi se bas nikad desilo da sam se sad prepao, to sigurno zbog toga jer imam veoma cvrstu volju, hladno i mracno srce i te stvari.. (bullshit..heheh)

Horori su, kak da kazem, drustveni filmovi, mislim da bez njih filmografija ne bi ila zanimljiva...
Najjace horor gledati u drustvu, nak kad nastupe shocker-scene, kad te malo pretresu... wow...
Al to su ze mene samo jos jedan oblik komedije, tak da....heheh;)

u svakom slucaju RULZaju;)

btw. japanski horori su najbolji

E moj omiljeni zanr filmova, najdrazi su mi horori koji dolaze sa istoka, Japan, Koreja ...! Sto ti ljudu znaju napraviti horor to je uuuuu, nije horor ide lik i ubija sve i sva ubistva prikazana, to je akcija!
U japanskim hororima od samog zvuka ti srce stane, a o prizorima da i ne govorim. Ja ne znam jestel gledali TAles of Two Sisters, The Eye,The Eye 2, The Host, Ichi ...ima jos dobrih al ne mogu se sada sjetiti :) , stvarno imaju veliku izbor filmova ovoga tipa ali ih je malo teze pronaci!

Volim gledati horore a posebno one "dobre"...
Sjecam se kad sam sa 5 godina gledao "Strava u Ulici Brijestova" i onda kad odem spavati sakrijem se ispod deke jer sam se bojao da ce Fredy Kruger doci po mene :lol:

The Grudge 1

[url="http://www.youtube.com/watch?v=lP5X9i5iK5w"]http://www.youtube.com/watch?v=lP5X9i5iK5w[/url]

The grudge 2...

[url="http://www.youtube.com/watch?v=0VpsRNEJOXg"]http://www.youtube.com/watch?v=0VpsRNEJOXg[/url]

Ajoj, kako fino rezi rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

:D :D :D

volim pogledati dobar horor. za mene nije horor gdje ima puno krvi (npr. masakr motornom pilom - ili ti ga zagom). volim horore gdje se jezis od muzike/zvuka, nepredvidivih scena i tako to...

inace, ja kad gledam horor zamracim si sobu, pjacam zvucnike do kraja i pisam se od straha. moram naglasiti da nikad ne gledam horore nocu, vec po danu (da se primjetiti jer sam reko da zamracim sobu).

:icon_mrgreen:

uz gledanje horrora nije bas fino kad se osoba prepane,jer nekako se tako reci "uzivi" u film i onda odjednom naglo prepadanje,uhhh :D
ja inace isto volim horrore,opet zavisi kako sta,neki filmova ima bas strasnih da nesmijem sam gledati :D

ima neka nova kolekcija 8 najstrasnijih filmova u povijesti hamiltonsi ili tako nesto,

nemam jos cijelu kolekciju nekih 5 komada cekam da rusko dobije i ostale

mracne stvari :o :o :o

[quote name='werewolf' post='172936' date='Aug 4 2007, 21:14']ima neka nova kolekcija 8 najstrasnijih filmova u povijesti hamiltonsi ili tako nesto,

nemam jos cijelu kolekciju nekih 5 komada cekam da rusko dobije i ostale

mracne stvari :o :o :o[/quote]
De molim te ako mozes napisi imena filmova da ih nabavim sebi :D ! KAd kazes da su tako mracne onda su sigurno vrijedni gledanja :D

pozz

@werewolf

Slobodno ti to podijeli sa nama, ostavi link za download... ;)

Pozrdav!