Jump to content
Sign in to follow this  
Osman_10

Chelsea FC

Recommended Posts

jesu dvije :D ostale su kad su izgubili lp i jedna sa engleskom :D al mi ljepse staviti sto vise hahaha :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='314952' date='02.03.2009, 00:26']jesu dvije :D ostale su kad su izgubili lp i jedna sa engleskom :D al mi ljepse staviti sto vise hahaha :D[/quote]

ms ti si noob,btw de stavi slike milana kad su ispali iz kup uefa

[quote name='Osman_10' post='314959' date='02.03.2009, 01:04']ms ti si noob,btw de stavi slike milana kad su ispali iz kup uefa[/quote]

zasto bih? :lol:

sol na ranu senidu :rofl:

[quote name='Osman_10' post='314959' date='02.03.2009, 02:04']ms ti si noob,btw de stavi slike milana kad su ispali iz kup uefa[/quote]

djecak okani se ti Milana, gledaj svoj klubic koji nista nije bolji :lol:

VELIKI POVRATAKAK MICHAELA ESSIENA !! danas chelsea prosao u polufinalu apobjedom 2:0 nad coventryjem i michael essien je zaigrao od 70.te minute sto je veliki + za chelsea :D i btw chelsea prvi polufinalist

hmm dugo nisam bio na ovoj temi al kako svi znate prosli su juventusa,pobijedili man cityja itd...

al razlog mog dolaska je to da je abramovich odustao od prodaje chelsea-ja prije mjesec dana,od izgubljenih 28 biliona vratio je 9 biliona i tako sad na ljeto chelsea ucestvuje u transferima,sad zele alvesa desnog beka barcelona pa cemo vidjeti nadalje :D

Ja mislim da govoris o milijardama :D

Dani Alves je poceo graditi karijeru u Barceloni u kojoj je sigurno daleko najbolji bocni igrac. On i Sergio Ramos su na svojim pozicijama dva najbolja svjetska igraca i sanse da predje u Chelsea su minimalne. Naravno to moze ukljuciti neku razmjenu, a neke su upucivale i odlazak Eto'oa u zamjenu za Drogbu.

A to sve izgleda kao da ih Bosingwa nije zadovoljio.

Ja iskreno mislim da bi oni trebali ponovo kopati po klubovima iz kojih su doveli neke mladje igrace a od njih danas napravili superigrace - Bosingwa,Essien i ostali. Najveca greska sto su zadnje desetljece napravili je Lassana Diarra. Nisu znali prepoznati talent i sad bi imali pravu pravcatu zamjenu za Makelelea.

Njihove destinacije bi trebale biti Ajax, Feyenoord, Psv, Hereenven, Porto, Benfica i ostali klubovi gdje se nade mogu pronaci.

Kod njih bi se dobro uklopili Di Maria i Balboa a mozda i mladi Valencia iz Wigana.

Bit ce zanimljivo znat cemo u petako..ko skim....i tako dalje.....znam da cu uzivat u svejednoj utakmici :D....a nadam se i vi...

Guest
ev izvuceni ekipa

vilareal - mancester
porto - arsenal
celzi - bajern
liverpul - barcelona

[quote name='MECA' post='319224' date='18.03.2009, 19:04']ev izvuceni ekipa

vilareal - mancester
porto - arsenal
celzi - bajern
[b]liverpul - barcelona[/b][/quote]

Ne zelim ovo! - Ne zelim da znam da je Real imao sansu da igra sa bagrom iz Katalonje :D

[quote name='omg-It's-BaroN' post='319218' date='18.03.2009, 18:38']Ja mislim da govoris o milijardama :D

Dani Alves je poceo graditi karijeru u Barceloni u kojoj je sigurno daleko najbolji bocni igrac. On i Sergio Ramos su na svojim pozicijama dva najbolja svjetska igraca i sanse da predje u Chelsea su minimalne. Naravno to moze ukljuciti neku razmjenu, a neke su upucivale i odlazak Eto'oa u zamjenu za Drogbu.

A to sve izgleda kao da ih Bosingwa nije zadovoljio.

Ja iskreno mislim da bi oni trebali ponovo kopati po klubovima iz kojih su doveli neke mladje igrace a od njih danas napravili superigrace - Bosingwa,Essien i ostali. Najveca greska sto su zadnje desetljece napravili je Lassana Diarra. Nisu znali prepoznati talent i sad bi imali pravu pravcatu zamjenu za Makelelea.

Njihove destinacije bi trebale biti Ajax, Feyenoord, Psv, Hereenven, Porto, Benfica i ostali klubovi gdje se nade mogu pronaci.

Kod njih bi se dobro uklopili Di Maria i Balboa a mozda i mladi Valencia iz Wigana.[/quote]

pa milijarde da meni to nije naumpalo a mislio se i ne znam sta da napisem i ja bilione xD

Guest
[quote name='MECA' post='319224' date='18.03.2009, 19:04']ev izvuceni ekipa

vilareal - mancester
porto - arsenal
celzi - bajern
liverpul - barcelona[/quote]

HA HA HA
KOJI SAM JA PROGNOZER

[quote] [i]Vlasnik londonskog Chelsea, ruski milijarder Roman Abramovič, dobio je sudski spor sa italijanskim sportskim dnevnikom La Repubblicom koji ga je optu