Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Stranka za Bosnu I Hercegovinu

Recommended Posts

[quote name='snake' post='229666' date='Apr 25 2008, 16:47']nemam podatke o tome koliko je glasova dobio Tihic, al je veliki debalans u broju glasova koji je dobila stranka SDA na tim izborima i Tihic kao kandidat te stranke za predsjednistvo..

ako neko laze , ne laze cista matematika..[/quote]

Opet nije dokaz da je neko radio protiv njega. Da jest, s obzirom na rad Ogresevica i kompanije, Tihic bi izgubio jamacno ;) Ovako ispada da je dio glasaca SDA radije svoje povjerenje ukazao Silajdzicu.

[quote name='GAGO2' post='229674' date='Apr 25 2008, 17:08']Samo nek se isvadjaju i podjele dobro.Ko ceka taj i doceka svojih pet minuta.[/quote]

Samo da vam do tad clanstvo ne poumre kad vec nece opismeniti <_< Demografski pokazatelji glasaca DNZ-a ne postoje ali se zna da je vecinom rijec o srednjovjecnim ljudima sa nizom ili nikakvom strucnom spremom. Ispravite me ako se varam, ali mi se cini da se sva pismenost DNZ-a svodi na TRI PRSTA!

[quote name='snake' post='229530' date='Apr 25 2008, 09:38']ha, ha..
a ljudi zigova..
zasto to SBIH nije procesirala podnijela tuzbu protiv takvih ljudi, koji su eto kako kazes, iskoristili istu..
gubis se ljuda, na svaki nacin zelis kompromitirati neciji lik i djelo..
nek je mentor tvojih mentora ok,a sve ostalo je nebitno..

opet kazem, kucni odgoj cuda cini..[/quote]

da da podinijece tuzbu o tome kako su oni dali stotine hiljada maraka u krajinu a to su u krajini izmedju sebe podijelili osnivaci cazinske podruznice... ali belaj je u tome sto bi onda neko mogao pitati cijih je to ustvari 100000 maraka pa bi onda tek bilo beleja kad se otkrije koliko i kako se narod krade :lol: :lol:
ne podnosi se tuzba kad znas da bi mogao jos kostura iz ormara time izvuci... veeeelikih kostura

[quote name='liezen' post='229552' date='Apr 25 2008, 10:57']Kad su Asda-ovci zaboli noz u leda SDA ,onda je to uredu mada su i oni milijone dobivali ali to nije nisko to je uredu,a sad ova gospoda ispadose kriminalci i neradnici ,a sta su to napravili vladajuci ..............ovdje se ponovo brane koalicijski partneri i naravno idol sado bahtic,da nece preci u A-SDA ...............vi ste nanijeli nizak udarac svojoj maticnoj stranci podrskom silajdzicu.........[/quote]

A sve ovisi iz koje perspektive posmatras stvari...
jos je stari cica Einstein zakljucio da su stvari relativne.... nekome se ASDA itekako krece, ali neko ko je u ASDA za njega ASDA stoji, a svijet se krece... ovisi kak' gledas na to sve :P

[quote name='Incubus' post='229689' date='Apr 25 2008, 16:00']A sve ovisi iz koje perspektive posmatras stvari...
jos je stari cica Einstein zakljucio da su stvari relativne.... nekome se ASDA itekako krece, ali neko ko je u ASDA za njega ASDA stoji, a svijet se krece... ovisi kak' gledas na to sve :P[/quote]
...malo off topic

I ako jos dodamo ovdje posto se radi o kretanju, ostale dvije promjenjljive, brzinu i vrijeme, a znamo da su to obrnuto proporcinalne velicine (ako jednu povecavamo druga se smanjuje i obrnuto), iako se krecemo malom brzinom, vrijeme ne da se razvuklo u beskonacnost, nego je preslo u negativnu vrijednost...
Dakle sad smo na pocetku 20 vijeka....

[quote name='Falcon' post='229676' date='Apr 25 2008, 16:14']Samo da vam do tad clanstvo ne poumre kad vec nece opismeniti <_< Demografski pokazatelji glasaca DNZ-a ne postoje ali se zna da je vecinom rijec o srednjovjecnim ljudima sa nizom ili nikakvom strucnom spremom. Ispravite me ako se varam, ali mi se cini da se sva pismenost DNZ-a svodi na TRI PRSTA![/quote]

Pa zakoga onda glasa omladina u Kladusi ili omladina iz onih porodica koji glasaju za DNZ iz Cazinske opstine????Jel za ove druge partije ili za otu kojoj ti pripadas glasaju SUPERGLASACI odnosno svi su tu negdje izmedju 20 i 35 godina i svi su vam visoko obrazovani.Nisam znao da one stare NANE u dimijama kod vas imaju srednju strucnu spremu i da su fakultetski obrazovane.......
:lol:

[quote name='Falcon' post='229676' date='Apr 25 2008, 17:14']Samo da vam do tad clanstvo ne poumre kad vec nece opismeniti <_< Demografski pokazatelji glasaca DNZ-a ne postoje ali se zna da je vecinom rijec o srednjovjecnim ljudima sa nizom ili nikakvom strucnom spremom. Ispravite me ako se varam, ali mi se cini da se sva pismenost DNZ-a svodi na TRI PRSTA![/quote]
moracu te razocarati
dr. hafeza
Mr skrigic
rifat dolic
i drugi su visko skolovan kadar gdje i kako nebi sad pricao

u zadnji 10 godian na hiljade ljudi je oskolano u americi nordiskim zemljama i drugim zemljama po svijetu
procentualno su se bitno popravila a tri prsta im sluze za druge stvari ide pesma

sa tri prsta hamoniku sviram ć
sa tri prsta medju noge diram
nisu prsti uvek samo prsti
vec su prsti da se njima krsti

iz filma go west

[quote name='zilho' post='229883' date='Apr 26 2008, 18:45'][b]moracu te razocarati
dr. hafeza
Mr skrigic
rifat dolic[/b]
i drugi su visko skolovan kadar gdje i kako nebi sad pricao

u zadnji 10 godian na hiljade ljudi je oskolano u americi nordiskim zemljama i drugim zemljama po svijetu
procentualno su se bitno popravila a tri prsta im sluze za druge stvari ide pesma

sa tri prsta hamoniku sviram ć
sa tri prsta medju noge diram
nisu prsti uvek samo prsti
vec su prsti da se njima krsti

iz filma go west[/quote]

Hvala zilho, to je troje... zato i napisah tri prsta, nisam mislio na onaj vic sa srpskom pismenoscu... mada ima logike.

@ Srboljub iliti Gago; Nane su znale sta ce biti 90tih dok su akademici mastali o cuvanju Jugoslavije. Helem, nane su tad bile pametnije od akademika. Neka ih, masallah!

[quote name='Falcon' post='229923' date='Apr 26 2008, 22:51']Hvala zilho, to je troje... zato i napisah tri prsta, nisam mislio na onaj vic sa srpskom pismenoscu... mada ima logike.

@ Srboljub iliti Gago; Nane su znale sta ce biti 90tih dok su akademici mastali o cuvanju Jugoslavije. Helem, nane su tad bile pametnije od akademika. Neka ih, masallah![/quote]
fikret je visoko obrazovan ibrahim djedovic isto tako
nisi procito dio posta gdje sam napiso da su odskolali na hiljade novih u zapadnim sjevernim i drugim zemljama da ti ljdu imaju znanje skupo placeno i ljubav prem babi
al da nebidnem ko jedancojek i pricam kak se treba vratiti na temu ev vracam se

tebe prozivaju kako si sa livig otiso desno ev ima ih iz desnice 100%BiH odose livo al to izgleda da nije isto

nije isto kad prdne doktor i pacient samo iskusne sestrice doktorski prdez znaju poznati i prave se da nije nista (ovo je izjava jednog mog druga u pijanstvu)

100% BiH se pretvara u 51% kako nas sljeduje

[quote name='zilho' post='229950' date='Apr 27 2008, 00:37']fikret je visoko obrazovan ibrahim djedovic isto tako
nisi procito dio posta gdje sam napiso da su [b]odskolali na hiljade novih u zapadnim sjevernim i drugim zemljama da ti ljdu imaju znanje skupo placeno i ljubav prem babi [/b]
al da nebidnem ko jedancojek i pricam kak se treba vratiti na temu ev vracam se

tebe prozivaju kako si sa livig otiso desno ev ima ih iz desnice 100%BiH odose livo al to izgleda da nije isto

nije isto kad [b]prdne doktor i pacient samo iskusne sestrice doktorski prdez znaju poznati i prave se da nije nista [/b](ovo je izjava jednog mog druga u pijanstvu)

100% BiH se pretvara u 51% kako nas sljeduje[/quote]

Takvi se ne vracaju, nadam se.
Nemoj tako zilho, podici ce ti nivo upozorenja
Ja sam svoje rekao, neka sudi o politicarima njihov rad. Oni sto su napustili SBiH nisu nikad radili ali su profitirali od SBiH a naredno ja nisam htio napisati. Rekao bi neko da napadam clanove porodice;

"da da podinijece tuzbu o tome kako su [b]oni dali stotine hiljada maraka u krajinu a to su u krajini izmedju sebe podijelili osnivaci cazinske podruznice[/b]... ali belaj je u tome sto bi onda neko mogao pitati cijih je to ustvari 100000 maraka pa bi onda tek bilo beleja kad se otkrije koliko i kako se narod krade
ne podnosi se tuzba kad znas da bi mogao jos kostura iz ormara time izvuci... veeeelikih kostura" Incubus

Vidis, POJEDINI OSNIVAČI SBiH CAZIN, uz kahvu su saputali kako se je taj novac koristio za pravljenje nakih firmi <_< Ako lazu oni, lazem i ja Edited by [LoLLipop]

Kada je osnivana SBiH u Cazinu, par dana stigla su dvojica starijih čikica, od kojih je jedan bio invalid. Vrlo su skromno izgledali, a tako su se i pona

[quote name='jedancoek' post='229959' date='Apr 27 2008, 00:59']Kada je osnivana SBiH u Cazinu, par dana stigla su dvojica starijih čikica, od kojih je jedan bio invalid. Vrlo su skromno izgledali, a tako su se i ponašali. Noćili su kod privatnih kuća, a u dzepu su vjerovatno imali bonova koji su se tad trošili u Sarajevu, a možda i koju marku :D

Tu lovu SBiH tada nije imala. Pojavom Jate i sličnih Harisovih privatnika koji trenutno raspolažu i sa privatnim helikopterima :D, situacija se vjerovatno promijenila.

Špekulacije o nekoj silnoj lovi prilikom osnivanja SBiH su smješne.[/quote]
cekaj ti sad hoces reci da ste se vi DZABE uclanili u ZaBiH il sta
sad vise niste ZaBiH

[quote name='zilho' post='229961' date='Apr 27 2008, 01:03']cekaj ti sad hoces reci da ste se vi DZABE uclanili u ZaBiH il sta
sad vise niste ZaBiH[/quote]

Ja sam čuo samo za SBiH, a to ZAbih upotrebljavam samo u fudbalu i sexu... :D

Prije su se valjda zvali Stranka za BiH.Cuo sam da je Haris dosao na ideju da promjeni naziv partije odnosno Stranka za 51% BiH............... :bj: :bj: :bj:

[quote name='jedancoek' post='229964' date='Apr 27 2008, 01:08']Ja sam čuo samo za SBiH, a to ZAbih upotrebljavam samo u fudbalu i sexu... :D[/quote]
poznato je da ti u fudbalu upotrebljavas lakat a u sexu nije poznato nista

ako nije jasno koja je stranka ZaBiH onda je to SBiH

to 51% mozemo zanemriti
mozda je to sve kod Vas formalno ko ce vise zanti

Stranka Za BiH je 100% zabila Bosni !

[quote name='zilho' post='229950' date='Apr 27 2008, 00:37']tebe prozivaju kako si sa livig otiso desno ev ima ih iz desnice 100%BiH odose livo al to izgleda da nije isto[/quote]

naravno da nije, narocito ako to usporedimo s tvojim politickim razmisljanjima, ili cemu vec, gdje bi ti bio " malo se tamo , malo se vamo"- ko brdar u tepsiji.. :D

SBIH je zamisljena kao svojevrsna opozicija poziciji i didu Aliji, zbog toga je Hare i proglasen domacim izdajnikom i haman izgino u Cazinu, zajedno sa rukovodstvom stranke...e sad , ko je mogo biti toliko pametan, pa prokontati tu istu Liju - Hareta, da ce se za 360 stepeni zarotirati pa ponovo doci onima koji su ga tukli..

priznaj, ni ti , kao vrsni politicki analiticar, nisi to mogao nanjusiti..

[quote name='snake' post='230184' date='Apr 28 2008, 09:06']naravno da nije, narocito ako to usporedimo s tvojim politickim razmisljanjima, ili cemu vec, gdje bi ti bio " malo se tamo , malo se vamo"- ko brdar u tepsiji.. :D

SBIH je zamisljena kao svojevrsna opozicija poziciji i didu Aliji, zbog toga je Hare i proglasen domacim izdajnikom i haman izgino u Cazinu, zajedno sa rukovodstvom stranke...e sad , ko je mogo biti toliko pametan, pa prokontati tu istu Liju - Hareta, da ce se za 360 stepeni zarotirati pa ponovo doci onima koji su ga tukli..

priznaj, ni ti , kao vrsni politicki analiticar, nisi to mogao nanjusiti..[/quote]
sda opet tema JA jelde koristis svaku priliku da me strpas u tor neki
et hajti reci kojem toru pripadam da znam il ni ti ne znas

neg ti nama pricaj o stranci SBiH kaze Falcon da ste ti i jedancojek clanovi tamo jedancojek kaze da ga je stari beginu nagovorio ili ucijenio da se uclani a kakav aje formalno tvoja prica

[quote name='zilho' post='230187' date='Apr 28 2008, 09:24']sda opet tema JA jelde koristis svaku priliku da me strpas u tor neki

neg ti nama pricaj o stranci SBiH kaze Falcon da ste ti i jedancojek clanovi tamo jedancojek kaze da ga je stari beginu nagovorio ili ucijenio da se uclani a kakav aje formalno tvoja prica[/quote]

Nema price o automatizmu; za uclanjenje je bio potreban potpis na pristupnici <_<

[quote name='zilho' post='230187' date='Apr 28 2008, 09:24']sda opet tema JA jelde koristis svaku priliku da me strpas u tor neki

neg ti nama pricaj o stranci SBiH kaze Falcon da ste ti i jedancojek clanovi tamo jedancojek kaze da ga je stari beginu nagovorio ili ucijenio da se uclani a kakav aje formalno tvoja prica[/quote]

Ma ja sam bio na listi SBiH za op

ja nisam bio do sada ni na cijoj listi, a tu pristupnicu nemam ( nisam je bacio kruha mi )..

oneman jest bio na listi, al je uvjek bio livi u to nema nikakve sumnje, buduci da je u to vrijeme , sve sto nije bilo SDA, SDS, HDZ bila opoziciona strana koja je nosala glavu u torbi..

i to onda kad je stigla " demokratija " i viseumlje..
meni smijesno kad cujem ove ASDA kad bojkotiraju jednoumlje , podrzavaju vise politickih opcija, kao i nove stranke, ideje, razmisljanja svojom glavom i sl gluposti, a u ono mracno doba kad je Hare formiro novu opciju , ljepili plakate s Harisovim likom i prozivali ga izdajnikom..tukli ga letvama, prijetili likvidacijom cijelom vodstvu SBIH, medju njima i onemanu...
to kolko vidim nikad nije bila desna strana Ziks, il si sve izmiso..

i de malo saraj ziks, nisu @oneman i @snake jedini " problem " ove carsije..

[quote name='jedancoek' post='230203' date='Apr 28 2008, 10:18']Ma ja sam bio na listi SBiH za opštinske izbore, kad je malo ko to smio. Al čim je Hare prvu koaliciju sa Aljom napravio, vidim ja nije to to. :D

Nego Zilho šta ima sa tvojom strankom, čujem da tražiš kome predati pečat, pa prelaziš u SDA? To je tako najpoštenije, ovako nam mutiš vodu, ko fol neki centar, a napadaš samo live.. :D[/quote]
ja pecata nedam
i jesam centar nemoram ni ic na izbore
to sto mutim vodu je moja stvar a i konstatacija jer dzabe napadate falcona koji je mijenjao misljenja jer i vi to radite

ev da malo saram
ne cijenim iz reda drugih
dodika
kambera
zunica
idr. iz svakvi stranki ih ima

izgleda da sam ja jedini problem
i sad se vracam na temu komunjara jer oni su me najvise npatili u zivotu kad vec hocete razlog sto ih napadam Edited by zilho

[quote name='zilho' post='230216' date='Apr 28 2008, 10:49']ja pecata nedam
i jesam centar nemoram ni ic na izbore
to sto mutim vodu je moja stvar a i konstatacija jer dzabe napadate falcona koji je mijenjao misljenja jer i vi to radite

ev da malo saram
ne cijenim iz reda drugih
dodika
kambera
zunica
idr. iz svakvi stranki ih ima

izgleda da sam ja jedini problem[/quote]

koga ne cijenis iz reda ASDA ?? ili si ih namjerno preskocio..
kad sam reko saraj, mislio sam da saras medju ovim lokalacima..bez zune naravno :D

[quote name='snake' post='230218' date='Apr 28 2008, 10:52']koga ne cijenis iz reda ASDA ?? ili si ih namjerno preskocio..
kad sam reko saraj, mislio sam da saras medju ovim lokalacima..bez zune naravno :D[/quote]
tema je druga a spomeno sam i a sda ako nisi primjetio

il je i to samo formalno

i da u stranci za BiH ima onaj malo mehulic zvani miso to je dobar cojek ako i on nije napusco to je jako dobar cojem po mom misljenju tako na ne mislite da nikog ne volim

vidite da u svakoj stranci ima neko dobar zato ja saram samo vi stalno pisate uz livi vitar pravo pa malo budete upisani sta ja mogu

i ovi moderatori su na heravo nasadjeni kad duraju postive sa nekolko rijeci daleko od teme