Jump to content
K®ãJî§kî-VîTêZ

Stranka za Bosnu I Hercegovinu

Recommended Posts

[quote name='Vento' date='28 September 2010 - 14:28 ' timestamp='1285684092' post='398786']
[b]Jesi li ti siguran da su svi koji su sinoć bili u DK simpatizeri SBiH?[/b]

Raz'mem ja taj politički marketing i smisao da se pumpa broj pristalica pred izbore, ali onako pitam. :)
[/quote]
od 400-500 prisutnih ( veliki broj je ostao vani) nek je bilo 30-40 koji nisu pristalice stranke ali nije ni toliko, opet dobro, jos kad se uzme u obzir da se niko nije zivkao i molio da dodje niti bilo cim ucijenjivao kao u nekim drugim politickim partijama, znaci nisu se pravile nikakve kolone niti su se ljudi obilazili po MZ i dovlacili na skup :) a i od pomenutih 30-40 koji smo rekli da mozda nisu bile pristalice stranke za BiH nakon govora posebno Dudaka i Alicke dobro ce razmisliti da se prikljuce stranci za BiH i svoj glas na izborima daju stranci za BiH :)

[quote]SBIH: Ekspanzija u stranci za BiH se nastavlja!

Glavni centralni skup Stranke za bosnu i Hercegovinu u Bihaću ispunio je sva očekivanja.Impozantan prizor sa glavnog trga odaslao je jasnu poruku da su građani Bihaća prepoznali istinske borce za Bosnu i Hercegovinu.

Na samom početku dobrodo

[quote name='safet susic' date='28 September 2010 - 18:28 ' timestamp='1285691301' post='398804']
od 400-500 prisutnih ( veliki broj je ostao vani) nek je bilo 30-40 koji nisu pristalice stranke ali nije ni toliko, opet dobro, jos kad se uzme u obzir da se niko nije zivkao i molio da dodje niti bilo cim ucijenjivao kao u nekim drugim politickim partijama, znaci nisu se pravile nikakve kolone niti su se ljudi obilazili po MZ i dovlacili na skup :) a i od pomenutih 30-40 koji smo rekli da mozda nisu bile pristalice stranke za BiH nakon govora posebno Dudaka i Alicke dobro ce razmisliti da se prikljuce stranci za BiH i svoj glas na izborima daju stranci za BiH :)
[/quote]

nekoliko puta sam se vracala na ovu temu da vidim da li je ovo bas napisao nick safet susic jer se dobro sjecam posta u kojem huli sbih i bahtica zbog stanja u posti u cazinu, a i postovi nicka bubamare su jos svjezi upravo na ovoj temi, pa mi je, blago receno, sve nejasno.

[quote name='[LoLLipop]' date='28 September 2010 - 17:10 ' timestamp='1285693856' post='398812']
nekoliko puta sam se vracala na ovu temu da vidim da li je ovo bas napisao nick safet susic jer se dobro sjecam posta u kojem huli sbih i bahtica zbog stanja u posti u cazinu, a i postovi nicka bubamare su jos svjezi upravo na ovoj temi, pa mi je, blago receno, sve nejasno.
[/quote]
Bilo je i onih koji su kako ti kazes hulili godinama SDA pa se na kraju nasli cak i na listama te stranke ;) Znaci nema ti sta biti nejasno bar kad je safet susic u pitanju :)

[quote name='jedancoek' date='28 September 2010 - 19:45 ' timestamp='1285703122' post='398830']
Izgleda da je ovo bio najjači skup SBiH u Federaciji, po

[quote name='safet susic' date='28 September 2010 - 18:28 ' timestamp='1285691301' post='398804']
od 400-500 prisutnih ( veliki broj je ostao vani) nek je bilo 30-40 koji nisu pristalice stranke ali nije ni toliko, opet dobro, jos kad se uzme u obzir [b]da se niko nije zivkao i molio da dodje niti bilo cim ucijenjivao kao u nekim drugim politickim partijama[/b], znaci nisu se pravile nikakve kolone niti su se ljudi obilazili po MZ i dovlacili na skup :) a i od pomenutih 30-40 koji smo rekli da mozda nisu bile pristalice stranke za BiH nakon govora posebno Dudaka i Alicke dobro ce razmisliti da se prikljuce stranci za BiH i svoj glas na izborima daju stranci za BiH :)
[/quote]

Ovo boldano me nasmijalo do suza!!!

Inace Bora Djordjevic ima jedan dobar slogan na ovu temu, koji je tako surovo drzak da ce biti aktuelan dok postoji svijet.

ako cemo o politickim ucjenama vrlo dobro nam je svima poznato kako se lako " politicke kosulje " presvlace upravo u postama USK, pa samim tim i u cazinskoj..
bahtic ima razvijene instrumente pritiska na svoje uposlene i hoces neces kad tad moras postati ono sto on zeli..
  • Upvote 1

[quote name='lucky' date='28 September 2010 - 18:06 ' timestamp='1285690019' post='398798']jel se to kolega osjeca razocaranost u postu sa prikazanom posjetom skupu stranke ? :P
normalno kao i kod svakog skupa svake stranke je da ima ih koji ce glasati a i koji nece glasati ...[/quote]

Jok, samo mi je simpatično (puno simpatičnije od Silajd