Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

PES 2009

Recommended Posts

[quote name='Osman_10' post='284706' date='14.11.2008, 09:35']ma glupa igrica do bola,pokuso sam zavoliti i pes al ne ide jer je PREGLUPAAAAA[/quote]

Kao prvo nije igrica, nego je igra, kao drugo, glupa je jedino fanovima FIFA-e jer od kad je PES izasao fifa je bezveze, dzaba njima licence i sve kad nije igrivo. Novi nastavak nisam igrao, tako da ne mogu reci kakav je, niti hocu, a PES cu da igram samo dok dobijem svoj joypad :icon_cheesygrin: . Ja se sjecam fifa 99, bila najjaca, poslije toga samo japanski proizvod igram khkh :D.

igro sam demo meni je straha ali

kupijo sam sebi sada instaliro i kad pokrenem samo mi pokaziva crnu podlogu i zvjedze kad se puni i samo se puni nista nejde samo se puni

kad ga instaliravam trazi neku folder (postoji na cd-u) a kaze da je nema nigdje ja probo onda bez toga precnem da ignorira i kad pokrenem igru cjelo vrjeme loada igru stalno pokaziva one zvijzde na pocetku sto budu

PES vs FIFA.....definitvno PES......zasto..jednostavno od samog pocetka je PES bolji ..sto..pa zato sto on od pocetka je nudio dosta boljih opcija...te u igri si mogao od prvog PES1 pa na dalje...varirati jacinu suta..kretanje lopte....fels....puni udarac....sve to...ja ga igram od samog pocetka....pitajte druga SANELA...... ako nevjerujete.....a da i Wining Eleven.....aaaaaaaa.....najbolji....sto se tice PES9...I AM LEGEND...zavrsio sam karijeru....s 33 godine dao sam oko 567 golova...te 300 asistenica....klubovi pocetak u Valenciji..i to 5 godina , pa Milan....Barca, Real...Inter .....karijeru sam zavrsio u Atletiku Madridu u kojem sam procvjeto.....pozicija mi je AM...uz mogucnost CF SS CM i RW...bio sam lijevak...a da i bi0o sam Bosanac....zao mi je sto nema nase repreke pa da mogu igrati i snjom na Euru i Svjetskom....

Igram ko TTM- Total Klub Manager.....

[quote name='Alucard23' post='305655' date='24.01.2009, 16:49']PES vs FIFA.....definitvno PES......zasto..jednostavno od samog pocetka je PES bolji ..sto..pa zato sto on od pocetka je nudio dosta boljih opcija...te u igri si mogao od prvog PES1 pa na dalje...varirati jacinu suta..kretanje lopte....fels....puni udarac....sve to...ja ga igram od samog pocetka....pitajte druga SANELA...... ako nevjerujete.....a da i Wining Eleven.....aaaaaaaa.....najbolji....sto se tice PES9...I AM LEGEND...zavrsio sam karijeru....s 33 godine dao sam oko 567 golova...te 300 asistenica....klubovi pocetak u Valenciji..i to 5 godina , pa Milan....Barca, Real...Inter .....karijeru sam zavrsio u Atletiku Madridu u kojem sam procvjeto.....pozicija mi je AM...uz mogucnost CF SS CM i RW...bio sam lijevak...a da i bi0o sam Bosanac....zao mi je sto nema nase repreke pa da mogu igrati i snjom na Euru i Svjetskom....

Igram ko TTM- Total Klub Manager.....[/quote]

koliko ja znam u PES nema fels (u fifi ima ),punu moze osutati (moze i u fifi i po podu i po zraku,u pesu samo po zraku,za pod moras samo malo baranti sut),u pesu da bi lobovo moras biti 10 metara od golmana i lobovat ce ga (u fifi mozes biti i 3 metra od golmana on ce ga lobovati ko robinho almuniu man. city-arsenal 3:0),sto pes 1 imo boljih opcija od prve fife ne znaci da ima pes 9 od fifa 09 boljih opcija, i vidi se da je u PESU smotano kretanje igraca,ja ga malo igro cojk kad posalje onu loptu u prazan prostor odbrambeni umjesto da zaustavi igraca (ko u fifi) napadac prodje skoro KROZ odbrambenog igraca,i onda kad je 1vs1,golman izlece, nikako ne moze fino (ko u fifi,ako si unutar 16 metara golman pokusava rukom,ako si izvan ukliziva) a u pesu samo leze na pod a ti skrenes u stranu i u gol ( i kretanje realnije u fifi)

[quote name='Osman_10' post='310908' date='10.02.2009, 14:31']koliko ja znam u PES nema fels (u fifi ima ),punu moze osutati (moze i u fifi i po podu i po zraku,u pesu samo po zraku,za pod moras samo malo baranti sut),u pesu da bi lobovo moras biti 10 metara od golmana i lobovat ce ga (u fifi mozes biti i 3 metra od golmana on ce ga lobovati ko robinho almuniu man. city-arsenal 3:0),sto pes 1 imo boljih opcija od prve fife ne znaci da ima pes 9 od fifa 09 boljih opcija, i vidi se da je u PESU smotano kretanje igraca,ja ga malo igro cojk kad posalje onu loptu u prazan prostor odbrambeni umjesto da zaustavi igraca (ko u fifi) napadac prodje skoro KROZ odbrambenog igraca,i onda kad je 1vs1,golman izlece, nikako ne moze fino (ko u fifi,ako si unutar 16 metara golman pokusava rukom,ako si izvan ukliziva) a u pesu samo leze na pod a ti skrenes u stranu i u gol ( i kretanje realnije u fifi)[/quote]

Ima fels, ali nije toliko arkadan kao u FIFA-i.

Koliko vidim iz tvog pisanja nisi neki poznavalac PES serijala, inace nebi ovo ovakvo pisao, sve sto si naborojao da NE moze, vec odavno moze u PES-u.
Poznajem prijasnje djelove FIFA i nisu mi nesto, arkadno previse, novi nastavak nisam igrao, tako da ne mogu komentarisati, ali mi se licno fifa nikada nije svidjala i nikada nece.
POzz

[quote name='sanel87' post='310917' date='10.02.2009, 16:57']Ima fels, ali nije toliko arkadan kao u FIFA-i.

Koliko vidim iz tvog pisanja nisi neki poznavalac PES serijala, inace nebi ovo ovakvo pisao, sve sto si naborojao da NE moze, vec odavno moze u PES-u.
Poznajem prijasnje djelove FIFA i nisu mi nesto, arkadno previse, novi nastavak nisam igrao, tako da ne mogu komentarisati, ali mi se licno fifa nikada nije svidjala i nikada nece.
POzz[/quote]
pa vidim jel bolji i igraniji pes ili fifa (na x-fire milion league-i fife a ni jedna od pes-a :rolleyes: )

[quote name='Osman_10' post='310918' date='10.02.2009, 17:10']pa vidim jel bolji i igraniji pes ili fifa (na x-fire milion league-i fife a ni jedna od pes-a :rolleyes: )[/quote]

pes 9 je prvi pes koji se moze igrati online....i za razliku od fife nerade toliko na PER-u......FIFA je izvikina...i igra se ....zasto..jbg igro bi ija kad vidim da Roney igra..ili sta ja znam...bla bla..uglavnom slabo se reklamise PES

[quote name='Osman_10' post='310918' date='10.02.2009, 17:10']pa vidim jel bolji i igraniji pes ili fifa (na x-fire milion league-i fife a ni jedna od pes-a :rolleyes: )[/quote]

FIFA je bolja za PC - za konzole definitivno PES... meni je FIFA bolja, ljepsa a pogotovo 09. Lakse je igrati i kontrolirati igrace ...

Mada je kod PES-a sve detaljnije uradjeno i grafika je bolja, ali opet je FIFA igranija