Jump to content
Sign in to follow this  
ne_znam_ko_sam

PES 2009

Recommended Posts

Ha! :D Izisao PES 2009 :D Ja ga danas odma lapio :D Instalirao :D Malo igrao :D

Onako "na prvu" mi je super :)

Sto se grafike tice, puno je bolja nego na PES 2008 i manje je zahtjevno... :)

Nadam se da ce biti bolja od fife :D

Kod mene na faxu je euforija zbog 2009 :D
Nasa lokalna PES liga je odmah kao sluzbeni PES sebi stavila 2009, dok na 2008 nisu prelazili. Toliko :D

Ja sam ga igrao samo malo kod frenda i ok mi je. Ali sta ja znam, meni je i 2008 valjao, hehe.

PES forever.

nisu svaciji ukusi isti :D ali pes sucks ... igrao sam 2008 i ni blizu fifi :D

FIFA forever. :rofl:

dugo sam bio fan Fife, dok nisam zaigrao PES...
od tada mi Fifa lici na fliper..

[quote name='eclipsic' post='277203' date='18.10.2008, 12:04']zna li ko kakva treba konfiguracija za komp??[/quote]

[b]MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:[/b]
Windows XP SP2, Vista
Intel Pentium IV 1.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
6GB free hard disk space
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9700 video card)
DirectX 9.0c compatible sound card
Windows compatible keyboard
800 x 600 monitor resolution

[b]RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:[/b]
Windows XP SP2, Vista
Intel Pentium IV 3.0GHz or AMD Athlon 64 or equivalent or higher
2GB RAM
8GB free hard disk space
DirectX 9.0c compatible video card. 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 or NVidia 6800 GT/GS or better)
DirectX 9.0c compatible sound card
Windows compatible USB Gamepad
1280 x 720 monitor resolution

[b]SUPPORTED CHIPSETS:[/b]
NVIDIA - GeForce 9600, 8800, 8600, 8500, 7900, 7800, 7600, 7300, 7100, 6800, 6600, GeForce FX (5950, 5900, 5800, 5600, 5200)
ATI - Radeon HD3870, HD3800, HD2900, HD2400, X1950, X1900, X1800, X1900, X1600, X1050, X1550, X850, X800, X700, X300, 9800, 9700

Samo sta me razocaralo je to sto nemaju licencu za spansku ligu... Ima samo par klubova licenciranih :(

Al vidio sam na netu da su najavili iz konamia patch kojim ce to zakrpiti i ostatak transfera koje nisu obavili...

Al igra je super.. Golmani su napokon dobri.. Ne primaju lako golove iz kuruza.. Ma super je igra..

ja tek nabavio osmicu, kad i devetka izazla. puj, ebo te!

ajoj ja sad bas ozbiljno da zaigram PES.duze vrijeme vec igram fifu,a pes igram samo kad sam u bosni sa rodjacima ;)

[quote name='Harriss' post='277600' date='19.10.2008, 16:11']ajoj ja sad bas ozbiljno da zaigram PES.duze vrijeme vec igram fifu,a pes igram samo kad sam u bosni sa rodjacima ;)[/quote]

oce ko stavit kakav ss od fife, ali licni, nemojte s neta trazit Edited by [TaKe_dOwN
uvreda izbrisana

dobih i ja zadnju inacicu Pes-a...
mogu vam reci da ga dobro naparavise...ja sebe racunam medju veterane ovog fudbala, buduci da ga igram vec haman pa 10-tak godina, od kada je poceo izlaziti u godisnjim intervalima...

poceo igrati ligu prvaka, rekoh uzet cu slabiju ekipu Lyona, prva utakmica sa Barcom, razbi me u tiptike 3-0, ko od sale..
golman dobar, udarci vrlo tesko izvodljivi..
trenutno igram mod " become a legend " gdje vodite svog igraca kroz njegovu karijeru...vrlo interesantno..

[quote name='snake' post='279679' date='27.10.2008, 09:14']dobih i ja zadnju inacicu Pes-a...
mogu vam reci da ga dobro naparavise...ja sebe racunam medju veterane ovog fudbala, buduci da ga igram vec haman pa 10-tak godina, od kada je poceo izlaziti u godisnjim intervalima...

poceo igrati ligu prvaka, rekoh uzet cu slabiju ekipu Lyona, prva utakmica sa Barcom, razbi me u tiptike 3-0, ko od sale..
golman dobar, udarci vrlo tesko izvodljivi..
trenutno igram mod " become a legend " gdje vodite svog igraca kroz njegovu karijeru...vrlo interesantno..[/quote]

Igram ga soccer od onda kad se jos zvao Superstar Soccer '98 :D Samo reprezentacije bile... Pa su kasnije postepeno uvodjeni klubovi...

Poceo sam i ja tako igrati ovaj novi. Jedva izvuko u Master League iz D2 da upadnem u D1. U prvoj ligi sam 4. sa 10-ak pobjeda i isto toliko remija i samo jednim porazom. Ne bi zabio gola da si kruh. Nije vise fora, nadji brzog napadaca i on sam da pobjedjuje :D

Al ovo sada ionako igram samo da ubijem vrijeme i da se zabavim :) Cekam da izadje kompletan patch sa bundesligom, pa da osnem ML posteno :D
Patch sto sada imam instaliran, samo je ubacio klubove iz bundeslige i igrace, ali nisu im one brojke namjestene i ti detalji... Takodjer, ovaj patch je i dresove popravio.. Al tih patcheva za dresove i embleme ima sepet na internetu naci :)

Toliko mi je mocna igra da sam mahsuz Joystick kupio da mogu rahat se izvaliti i igrati :D Fakat je super uradjeno.. Ima nekih sitnih gresaka, al sve u svemu je super! :D

P.S. Snake, ako igras na PC-u, obavezno skini sebi officielni patch koji je konami izdao da bi se popravila greska koju su napravili za taj Become a Legend mode. On kad se instalira, zakrpi tu njihovu gresku... ;) Kasnije moras samo ponovo crack napraviti i ako imas koji patch, moras ga opet install i bude pravo :)

P.S.S. Danas do kraja dana bi trebao biti za download konacan burgum patch (bundesliga fajrontirana!) ! waaa-hoooo :D

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='279993' date='28.10.2008, 12:04'][b]P.S. Snake, ako igras na PC-u, obavezno skini sebi officielni patch koji je konami izdao da bi se popravila greska koju su napravili za taj Become a Legend mode. On kad se instalira, zakrpi tu njihovu gresku... Kasnije moras samo ponovo crack napraviti i ako imas koji patch, moras ga opet install i bude pravo :)[/b][/quote]

thanks NZKS, al ja igram na XBOX-u , nisam do sad primjetio nikakvu gresku, doduse samo sam poceo igrati..
inace taj nacin igranja je skroz drugaciji, moze se desiti da ne dotaknete loptu ni jednom , a moguce je da budete, ko sto sam ja , presudan igrac , uso sa klupe protiv Chelzija i zabio gol !!

ne svidja mi se sto karakteristike igraca sporo rastu, pa je jos uvjek s njim tesko doci u poziciju za sut ili prodriblati nekog...trenutno sam u Aston Villi, 11 smo na tabeli, ja zabio 4-5 golova ( jope dobro ), Newcastle me zelio kupiti , al ja odbio :lol: , necu da igram samo na treninzima, buduci da se prvo na treninzima morate dokazati da vrijedite i zaraditi klupu sa rezervnim igracima...
malo igras, al kad postignes pogodak, ludilo, tolko ti drago jer je stvarno komplikovano..

[quote name='Osman_10' post='280681' date='30.10.2008, 19:32']soccer mi nesto najgluplje...bez uvrede igraci soccera

Forever FIFA :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin: :icon_cheesygrin:[/quote]
Fifa je za numb igrace

trenutno igram za valenciju u BAL u prvom sam sastavu..al sam zadnjih 5 dana stao sa igranjem..nemam vremena.,.xD

pess je jaka igrica koliko i fifa :) al brete ja volim igrat na tast. i nemoguće je ispetljat sve tipke :S da su naprawili konttrole ko u fife igro bi i pess :) a vako fakat spetlja

zato postoji joystick -_- a i kontrole podesis sebi da su ti kao u fife ako bas tako hoces, jel vi prvi put igrate pa ne znate namjestiti kontrole ili... :mellow: