Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Slazem se sa KeRaan-om. Trebamo vise cijeniti uspijeh nasih igraca. Ali nazalost mi smo precesto bolji u tome kada se radi o drugim reprezentacijama. Haaalooo, mi smo pobjedili veceras i trenutno smo drugi u grupi sa 4 boda prednosti na trece mjesto. Nije nam puno falilo ni protiv spanije u spaniji ni protiv Turske u Turskoj. Razvalili smo Estoniju 7:0, razvalili smo Belgiju u Belgiji i u Bosni i mozemo pobjediti kod kuce i Tursku i Spaniju[i] (od spanije ocekivam da ce do nas osigurati prvo mjesto i da nece biti puna snaga u Bosni)[/i].

Turska se na prvenstvu provlacila i vecinom na kraju zabili gol i pobjedili, pa je cijela BiH bila u crvenoj boji "türkye türkye". I ja sam navijao za njih, ali sad je red da slavimo nase uspijehe. I sad smo, briga me sta ce mo igrati u srijedu, BOLJI I OD TURSKE I OD SPANIJE!! Jer su to NASI igraci i NASA reprezentacija! Trenutno smo na poziciji na kojoj nismo bili prije pocetka kvalifikacija, bili smo "outsideri". Favoriti su bili Spanija i Turska. Sad smo iznenadjenje kvalifikacija! To je vec uspijeh!

Imamo dobre sanse da ostanemo drugi. Imamo dobre sanse da u srijedu ako Bog da pobjedimo i osiguramo drugu poziciju. Nadaj mo se tome i da ce nasi igraci uspijeti pobjediti.
Trenutno smo pod pritiskom ali nas protivnik je pod vecem.

Slazem se Luckyom, Pjanic je igrao dobro. Falio nam je Misimovic, ali je Pjanic svoj dio odigro dobro.

I nas "H1N1-Virus" je igrao, svaka mu cast. Hvala Bogu odmorio nam se Spahic od gripe i dobro nas je branio.

Mislim da se mozemo veseliti ovom rezultatu i nadati se uspijehu u srijedu. Edited by sead_f1

[quote name='omg-It's-BaroN' date='05 September 2009 - 19:24 ' timestamp='1252171445' post='338494']
ma kakav pjanic, kakvol sto, de nemojte uzdizati nikoga bezveze

Dje su sad oni postovi kad sam ja piso da dzeko nece imati pojma za jednu sezonu ko ni wolsfburg, pa oni vatreni navijaci bih mene jebavali da izvinete

sam izlazi pred golmana, zmiri i suta, promasio penal, lopta otisla tri metra preko gola XD ibisevic mu namjestio onu sansu kad je pogodio stativu.. ma nikakav je.. jedino dobro sta je uradio je asistencija muslimovicu

jos ovo nije ekipa za SP - mozda i jest ali nikakav se uspjeh ne moze ocekivati.. mada sumnjam da cemo ikako vidjeti afriku
[/quote]

neuzdizem ja nikog ... al je cinjenica da je ulaskom Pjanica nasa igra dobila na tempu ... i ja bi izvadio Dzeku a u uveo Muslimovica da sam bio na mjestu Cire ... al nije Ciro dzaba trener svih trenera ...
i s razlogom je ostavio Dzeku da se oporavi od promasenog penala ...
a sto se tice zmirenja Dzeke , tesko da igrac koji zmireci suta na gol moze biti drugi strijelac u bundesligi ...
uglavnom teska utakmica u kojoj smo odnije sva tri boda ... sada je bitno dobro se pripremiti za tursku ...

[quote name='rime.d' date='06 September 2009 - 11:33 ' timestamp='1252229591' post='338532']
STVARNO JE

[quote name='lucky' date='06 September 2009 - 11:39 ' timestamp='1252233578' post='338547']
nek pogledaju ovaj video i sjete se radosti koju su nam bosanski dijamanti priredili ...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=LvB5F6DD1iA[/media]
[/quote]

uvijek cu se sjecati ovoga :D

[quote name='rime.d' date='06 September 2009 - 19:31 ' timestamp='1252261897' post='338575']
SRIJEDA KOD O

[quote name='KeRaaN' date='06 September 2009 - 01:14 ' timestamp='1252192499' post='338524']
Dajte ljudi,molim vas,prestanite srati.Svoje frustracije lijecite negdje drugo i pljujte po necemu drugom,a ne po mozda najvecem uspjehu naseg nogometa.Normalna stvar da u ovakvim utakmicama uvijek postoji opasnost od manjka motiva,jer se radi o neatraktivnom protivniku,a jos gore sto su igraci vec bili mislima u Zenici protiv Turske.
Vodeci se tom tvojom logikom,Hrvatska je isto nikakva ekipa,jer je samo s 1-0 dobila Bjelorusiju?
I hajde molim te objasni mi po cemu je to Turska tako bolja od nas,po poziciji na tabeli?Mozda po igracima?
Dajte,ljudi,naucite malo vise cijeniti svoje uspjehe,nemojte biti toliki Balkanci :rolleyes:
[/quote]
Kakve frustracije covjece,ja samo govorim ono sto je realno,naravno da postujem i cijenim ovo sto je nasa reprezentacija uradila u toku ovih kvalifikacija,jer mislim da se niko nije nadao onako velikoj pobjedi protiv Estonije,Belgije itd,ali opet naglasavam treba sve gledati realno,BiH nije pobjedila jacek protivnika od sebe kao npr, Hrvatska sve koje smo pobjedili su dosta slabe ekipe,i ako smo imali dosta dobrih prilika protiv Turske.Moj prijasnji post se je zasnijevao na dojmovima protiv Armenije,je jer reprezentacija igrala dosta lose,ima nekih igraca koji ne zasluzuju da budu medu prvih 11,ako onako budu igrali u Zenici nista od pobjede,a zna se kako je Turska opasna.I zato ne spamajte dzabe sa tim patriotskim postovima,i ne pljujte nas koji imamo razlicita misljenje,naravno da bi ja volio da Bosna pobjedi 4-0,ja samo realno gledam,i zato postujte moje misljenje kao i sto ja postujem vase.

ne razumijem..
i ja sam bio skeptican gledajuci ih protiv armenaca, ali mi ni na kraj pameti nije bilo da omalovazavam igru reprezentacije zbog losije igre u utakmici sa armenijom.
gostovanja su sva teska, pogotovo protiv ekipa koje , objektivno ne znaju igrati fudbal, ili su 2-3 nivo ispod...takva je armenija..

s turcima ce biti drugacije,borbenije, sa vise trke i kombinatorike,bice to sasvim druga utakmica, eto zivi bili pa vidjeli..
ako i izgube,opet nemamo pravo da omalovazavamo jednog Dzeku, kojeg je u prelaznom roku trazilo pola fudbalske evrope...

[quote name='snake' date='07 September 2009 - 08:06 ' timestamp='1252307183' post='338613']
ne razumijem..
i ja sam bio skeptican gledajuci ih protiv armenaca, ali mi ni na kraj pameti nije bilo da omalovazavam igru reprezentacije zbog losije igre u utakmici sa armenijom.
gostovanja su sva teska, pogotovo protiv ekipa koje , objektivno ne znaju igrati fudbal, ili su 2-3 nivo ispod...takva je armenija..

s turcima ce biti drugacije,borbenije, sa vise trke i kombinatorike,bice to sasvim druga utakmica, eto zivi bili pa vidjeli..
ako i izgube,opet nemamo pravo da omalovazavamo jednog Dzeku, kojeg je u prelaznom roku trazilo pola fudbalske evrope...
[/quote]

prvo cu odgovoriti onim gore pa tebi :D

@ rime.d - ne kazem ja da to na nacin da omalovazam, nego smo se toliko godina svaki put nadali i uvijek smo vjerovali da se nesto moze, i uvijek se desi ista/e stvar/i - navijam za bosnu i volio bih da prodju, al necemo proci ako nastavimo trpiti igrace poput dzeke koji mi lici ko i salihamidzic - za klub daje 100% - za reprezentaciju ga ne ide ni pola od tga

@ lucky - vecina se njih pali na taj YOUTUBE video :D i na onog komentatora - mm :rofl:

@ snake - Dzeko je tip igraca poput salihamidzica - otkako je poceo igrati za reprezentaciju uvijek se dalo primjetiti da ga ne ide kao sto ga ide u klubu - jel to sad do njegove volje ili mentaliteta ja ne znam... Ja sam govorio na forumu da Hoffenheim nece zavrsiti medju prvim timovima i da ce svi govoriti da je to zato sto nema ibisevica i salihovica...takodjer sam rekao da Dzeko ove sezone nece zabiti vise od 15 golova i da nece biti ni upola dobar ko prosle sezone...

njega da je ko ozbiljno trazio on bi presao drugi klub... malo ko moze odoljeti parama...uglavnom je za njega pregovarao samo Milan ali znamo i njih i njihovo finansijsko stanje

Daj Boze da prodju u baraz pa onda na SP, onda imam tri tima za koja cu navijati, valjda me nece svi iznevjeriti :rofl:

[quote name='rime.d' date='06 September 2009 - 19:31 ' timestamp='1252261897' post='338575']
SRIJEDA KOD OŠ CAZIN I BIĆE POSTAVLJEN VIDEO ZID. IDEMO SVI NAVIJATI ZA ISTORIJSKU POBJEDU BOSNE I HERCEGOVINE
[/quote]

imal bujruma i za pesimiste? :D

ocel biti kakog prevoza na utakmicu protiv spanije? :D :D :D Edited by omg-It's-BaroN

ma sustina je u tome da mi sami sebi izazivamo maler..

hrvati su haman ispali protiv bjelorusije, da Runje nije odbranio onaj zicer , oni bi se vec oprastali od SP-a..
objektivno su u tezoj situaciji od nas, Corluka im nece igrati ptotiv engleza, englezi nabrijani da im vrate za onaj poraz, a oni i dalje puni optimizma vjeruju da ce dobiti engleze u gostima..

sacekajmo utakmicu protiv turaka, bice vremena za kritike,.,

@ omg-It's-BaroN
Onda ti mora da si javio Milanu, da Dzeko i nije tako dobar, kao sto su oni mislili, pa se ljudi predomislili i nisu bili spremni nuditi Wolfsburgu jos neki milioncic vise za naseg fudbalera...

Uvjek mi je interesantno, kad neki "lajci" pocnu djeliti ocjene koje imaju "vise tezine" nego ocjene neki profesionalaca koji se bave sa tim vec godinama. Da se nebi nasao uvrijedjen, pod te "lajka" spadam i ja. Mogu ja reci sta mislim, ali kad jedan Ciro kaze nesto drugo, za mene ipak vrijedi to sto on kaze. Moze i on pogrijesiti nekad, ali sansa da ja pogrijesim je veca. Zato ja sigurno znam nesto drugo bolje od njega.

Al dobro, svi oni klubovi, koji su pratili Dzeku, nemaju pojma sta rade i gubili su vrijeme na "klocu" Dzeki a nas drug omg-It's-BaroN je o svemu informisan i vec sve zna unaprijed sta ce se desiti, ko ce dati koliko golova. Rekni de mi, koliko je golova Dzeko prosle sezone imao nakon pola sezone a koliko na kraju?

Dzeko se je dokazao da zna igrati, i to je radio i u Klubu i u Reprezentaciji. Ako je sad trenutno u nekoj fazi, mozda i zbog prevelikog pritiska, mozda ga jos muci sto nije presao u Milan, pa Boze moj, ako Bog da, bit ce bolje. Fudbal je teamski sport i nije ni Wolfsbrug trenutno u nekoj formi (odbrana suplja kao svicarski sir). Pa nije zato sve kriv Dzeko. Tako i u Reprezentaciji. [b]Dzeko je trenutno drugi strijelac na kvalifikacijama a ovde neki, da ne radi dovoljno za nasu ekipu.[/b]
I protiv Armenije je asistirao za drugi gol. Imao je u igri dobri prilika i lijepih kombinacija i sa Ibisevicem. Nakon penala se je malo izgubio i gubio je lopte. Inace ne udara penale i to nije samo njegova greska. Trebao je pucati neko, ko ima vise iskustva penalima.

[b]Igra protiv Armenije:[/b] Znamo da nasim momcima ove "neozbiljne" utakmice nikad nisu isle naj naj. Znali smo uvjek kiksati protiv na papiru losiji protivnika. I to smo sad dobili pod kontrolu. Znaci i ako nam forma tokom utakmice spadne, znamo sacuvati nas gol, pa i ako to ponekad izgleda kaoticno. Nebi trebalo biti i naravno protiv Turske nesmijemo na isti nacin izgubiti formu, jer Turci to znaju iskoristiti. Ali mislim da ce protiv Turske biti i druga prica. Igramo kod kuce, Turska je pod vecim pritiskom (moraju pobjediti), imamo opet i Misimovica i veliku motivaciju da uspijemo.

[b]I jos nesto:[/b] Oni Dzekini 15 golova, sto si rekao da nece dati vise. Kad si tako siguran, bili se smijo kladiti? Ako zabije vise, ti meni 1000 maraka, ako zabije manje ja tebi 10 maraka? To ti je cista i sigurna zarada od 10 maraka.... Za oni 1000 ne moras brinuti, posto siguran, da od toga nema nista ;)

@ omg-It's-BaroN
Onda ti mora da si javio Milanu, da Dzeko i nije tako dobar, kao sto su oni mislili, pa se ljudi predomislili i nisu bili spremni nuditi Wolfsburgu jos neki milioncic vise za naseg fudbalera...

najgluplja recenica u povijesti foruma

mani zvizge, mrsko mi ti odgovarat na taj tvoj dugometrazni post , ohladi mi se grah

nemam ja ni marke.. ne zelim riskirati, bice da nedam :D

al bi se kladio na sigurno - da necemo pobjediti tursku :D tu moze opklada :D rasuce nas ko siroce keks, ko federer nadala, ko barcelona reala

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 September 2009 - 16:47 ' timestamp='1252338466' post='338646']
@ omg-It's-BaroN
najgluplja recenica u povijesti foruma[/quote]
Ma neka su nam tvoje recenice pametne... [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img] upravu si. Nemaju nasi sta traziti na kvalifikacijama. Pametnije bi im bilo da traze sami od FIFE da se izclane iz te organizacije i da igraju saha kad nemaju pojma o fudbalu. Igraci nam smotani, trener zna pricati samo bezobrastine, savez pun mafijasa...

Eh, nece tako...igramo mi u Zenici ako Bog da i protiv Spanije i protiv Turske za pobjedu, pa makar izgubili.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 September 2009 - 16:47 ' timestamp='1252338466' post='338646']
mani zvizge, mrsko mi ti odgovarat na taj tvoj dugometrazni post , ohladi mi se grah
[/quote] Prijatno

[quote name='omg-It's-BaroN' date='07 September 2009 - 16:47 ' timestamp='1252338466' post='338646']al bi se kladio na sigurno - da necemo pobjediti tursku [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] tu moze opklada [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] rasuce nas ko siroce keks, ko federer nadala, ko barcelona reala
[/quote]Ne kazem da necemo izgubiti. Ako imalo pratis taj sport, a mislim da to radis, znas sam da se to nemoze reci. Eto, ako na ovom forumu nema gluplje recenice od one moje sale gore, ova tvoja sigurno jes (da ostanemo u metrima) 10 metara gluplja [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

De mi samo reci, jesul nas turci u istanbulu ili spanjci u spaniji rasuli ko "siroce keks"? Ako je za tebe u sred turski navijaca jedan gol razlike "rasuti ko siroce keks"...sta ti ono rece za najgluplju recenicu? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

[quote name='MaD_MaX' date='07 September 2009 - 00:27 ' timestamp='1252279656' post='338593']
Kakve frustracije covjece,ja samo govorim ono sto je realno,naravno da postujem i cijenim ovo sto je nasa reprezentacija uradila u toku ovih kvalifikacija,jer mislim da se niko nije nadao onako velikoj pobjedi protiv Estonije,Belgije itd,ali opet naglasavam treba sve gledati realno,BiH nije pobjedila jacek protivnika od sebe kao npr, Hrvatska sve koje smo pobjedili su dosta slabe ekipe,i ako smo imali dosta dobrih prilika protiv Turske.Moj prijasnji post se je zasnijevao na dojmovima protiv Armenije,je jer reprezentacija igrala dosta lose,ima nekih igraca koji ne zasluzuju da budu medu prvih 11,ako onako budu igrali u Zenici nista od pobjede,a zna se kako je Turska opasna.I zato ne spamajte dzabe sa tim patriotskim postovima,i ne pljujte nas koji imamo razlicita misljenje,naravno da bi ja volio da Bosna pobjedi 4-0,ja samo realno gledam,i zato postujte moje misljenje kao i sto ja postujem vase.
[/quote]
Ne znam otkud ti to da ne postujem tvoje misljenje,pa da je tako,ne bih se ni upustao u diskusiju s tobom.
Kazes da si "samo realan",a onda kazes kako nismo pobjedili jaceg protivnika,kao npr.Hrvatska.E,prijatelju,u toj recenici imas nekoliko zabluda-1.Belgija je kod izvlacenja grupa bila u 3.jakosnoj skupini,mi u cetvrtoj,a dobili smo ih oba puta.Osim toga,bitno je napomenuti da ni protiv nositelja nase grupe,Spanije i Turske, nismo bili nesto posebno nadigrani. Zabluda broj 2-Hrvatska nije u ovim kvalifikacijama dobila nikog jaceg,stavise,cak nisu ni pobjedili Ukrajinu,ispred koje su bili rangirani kod izvlacenja grupa,a Engleska ih je razbila u Zagrebu.Prema tome,to sto kazes za njih stoji samo ako pod nogometnim silama podrazumijevas Bjelorusiju ili Andoru <_<
Zabluda broj 3,koja je logican slijed prethodne dvije-nisi realan,jer da si realan,ne bi nesto ovakvo napisao.

I nisu ovo samo patriotski postovi,ovo ce ti reci svako ko se imalo razumije u nogomet.

seade mislio sam ja da si ti nesto malo zreliji pa da prepoznas provokaciju :rofl:

ja se u pobjedu nadam vise od tebe :D i vise od tebe vjerujem da bosna moze na sp, ali ne na onaj nacin.. ja jos uvijek tvrdim da dzeku previse forsiraju i da bi trebali malo spustiti ga na zemlju

@ keran - treba malo prokontati i znati sta je on htio reci.. pusti ti ko je bio u kojoj jakosnoj skupini, svi mi znamo da je bosna tri puta jaca od belgija, a engleska tri puta jaca od hrvatske ;)

haj z :D daj boze da prodjemo i ja se nadam da hocemo :D jel ovako dobro? :D

samo mi dzeko jos uvijek ne pase :D :D :D

[quote name='omg-It's-BaroN' date='08 September 2009 - 09:40 ' timestamp='1252399228' post='338684']
seade mislio sam ja da si ti nesto malo zreliji pa da prepoznas provokaciju [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/rofl.gif[/img]

ja se u pobjedu nadam vise od tebe [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] i vise od tebe vjerujem da bosna moze na sp, ali ne na onaj nacin.. ja jos uvijek tvrdim da dzeku previse forsiraju i da bi trebali malo spustiti ga na zemlju

@ keran - treba malo prokontati i znati sta je on htio reci.. pusti ti ko je bio u kojoj jakosnoj skupini, svi mi znamo da je bosna tri puta jaca od belgija, a engleska tri puta jaca od hrvatske [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

haj z [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] daj boze da prodjemo i ja se nadam da hocemo [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] jel ovako dobro? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

samo mi dzeko jos uvijek ne pase [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

Posle utakmice slobodno provociraj koliko zelis, nema veze dal izgubili ili pobjedili. Samo ne radi to prije ovako vazne utakmice [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Nevidim razlog zasto bi se ti vise nadao od mene, mislim da smo tu u istom camcu, jedino ako si bio u kladionici i igrao na Bosnu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] onda to razumijem.
Ja razmisljam da igram na tursku, da se bar mogu tjesiti parama ako izgubimo [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

A nije vazno na koji ce nacin, samo neka odu.

A sto se tice Dzeke. Vidjet ce mo. Trenutno je jos drugi strijelac i u prosloj je asistirao drugi pogodak. Ako protiv turske zadrma mrezu...kralj je. [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
Naravno, mora i on nesto pokazati da bi ostao u igri. Samo neka mu ne daju vise da tuce penale...

ovo je dodikova omiljenu utakmica jer je svojevremeno izjavio da jedinu u slucaju da bosna igra protiv turske navija za bosnu

ako on navija z bosnu ja se nadam da ce turska pobijediti

pa smo tako danas dogovorili nismo se kladili da ako pobijedi bosna casti jedan rucko a ako pobijedi turska casti drugi na kraju je svejednu bitno je da se ide na rucak a nadamo se da ce bosna bez obzira na rezultat ici u baraz za to prvenstvo

[quote name='zilho' date='08 September 2009 - 10:16 ' timestamp='1252401364' post='338688']
ovo je dodikova omiljenu utakmica jer je svojevremeno izjavio da jedinu u slucaju da bosna igra protiv turske navija za bosnu

ako on navija z bosnu ja se nadam da ce turska pobijediti

pa smo tako danas dogovorili nismo se kladili da ako pobijedi bosna casti jedan rucko a ako pobijedi turska casti drugi na kraju je svejednu bitno je da se ide na rucak a nadamo se da ce bosna bez obzira na rezultat ici u baraz za to prvenstvo
[/quote]

nedajte dodiku na stadion , on je pun sihira, ustvari on je sam hodajuci sihir , ovu gubimo ,fuuuuuj xD

ma nadam se svemu najboljem , mislim da ce ih Bosna pobjediti minimalnom razlikom i maskimalnim naporom

Sportski savez i Opstina Cazin organiziraju gledanje utakmice izmedju Bosne i Hercegovine i Turske na big screen-u koji ce biti postavljen na igralistu Osnovne skole Cazin I. Idemo svi zajedno da ispratimo nasu reprezentaciju u baraz za Svijetsko prvenstvo iduce godine. S DIJAMANTIMA U AFRIKU!!!

[quote name='sead_f1' date='08 September 2009 - 10:10 ' timestamp='1252401044' post='338687']
Posle utakmice slobodno provociraj koliko zelis, nema veze dal izgubili ili pobjedili. Samo ne radi to prije ovako vazne utakmice [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

Nevidim razlog zasto bi se ti vise nadao od mene, mislim da smo tu u istom camcu, jedino ako si bio u kladionici i igrao na Bosnu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] onda to razumijem.
Ja razmisljam da igram na tursku, da se bar mogu tjesiti parama ako izgubimo [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]

A nije vazno na koji ce nacin, samo neka odu.

A sto se tice Dzeke. Vidjet ce mo. Trenutno je jos drugi strijelac i u prosloj je asistirao drugi pogodak. Ako protiv turske zadrma mrezu...kralj je. [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
Naravno, mora i on nesto pokazati da bi ostao u igri. Samo neka mu ne daju vise da tuce penale...
[/quote]

ma njemu i igraci brane penale :rofl:

Ja sam odigro keca na bosnu, dvicu na francuze i 1/1 na engleze :rofl:

@ zilho - hahahahaha