Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='[LoLLipop]' post='323382' date='04.04.2009, 09:13']trcala sam na atletskom prvenstvu na kosevu i zaista su tribine daleko.[/quote]

Mo

[img]http://sportsport.ba/slike/bh_fudbal/tim26597.jpg[/img]

D

Jedan i jedini, Marjan MIjajlovic :)

baron aBd ako bog da idemo u zenicu na spaniju..reko je i otac ici..hehe..cisticesh kasiljasu kopachke..2:1 za bosnu protiv spanije

[quote name='eclipsic' post='323813' date='06.04.2009, 20:59']baron aBd ako bog da idemo u zenicu na spaniju..reko je i otac ici..hehe..cisticesh kasiljasu kopachke..2:1 za bosnu protiv spanije[/quote]

ha budale sine, ti mene povedi na tu utakmicu, ja necu samo cistiti kopacke casillasu i ramosu neg ti znas sta cu ja raditi :lol: :lol: :lol: :lol:

Nisam zainteresiran za mizernu igru nase reprezentacije, nego cu cisto radi Spanjolske, najbolje evropske reprezentacije, otici pogledati tu utakmicu - naravno, ako se nadje karta :D

Sto nismo makedonci :angry: :angry: :angry: Hocu Huntelaaaaara :rofl:

nek reprezentacija igra na nasem stadionu , tu stane 50 hiljada ljudi sa kapaciteteom okolnih brda !!!!!
ja se pribojavam ovi slabijih reprezentacija da se ovi nasi ne bi umilslili, treba tamo doci , dati sve od sebe i natrpati ih sa 5 komada i mirna Bosna hahah

Prilično sigurno drugo poluvrijeme, ali premalo stvorenih

[quote name='Vento' post='328666' date='09.06.2009, 16:08']Prilično sigurno drugo poluvrijeme, ali premalo stvorenih šansi. Salihovićev gol višestruko vrijedan, prvenstveno zbog njegovog samopouzdanja u reprezentaciji.

[b]Ako sam dobro čuo, Zoran Šuko je rekao da je BiH u 41.prijateljskoj utakmici ostvarila 44.pobjedu. :huh: :unsure:[/b][/quote]
Hmm mislio je u 41. prijateljskoj ostvarila 44. sve ukupno pobjedu...

Sto se tice same utrakmice Dzeko golom dokazao jos jednom pa mogu reci slobodno klasu... Odbrana nam je katastrofalna, Spahic me konstantno nervira s svojom agresivnom duel igrom... Misimovic i Muratovic konstantno najbolji stim da za muratovica mogu reci da je tata na terenu.. Salihovic nije nesto odigrao ali jako lijep gol.. Sigurno treba i na prekidima radit imali smo deset kornera ali se ni iz jednog nije rodila ozbiljnija prilika.. I jos da kazem da ostaje zal sto nisu stilic i pjanic bar po poluvrijeme odigrali..

I da Topic.. Jako mi drag igrac ali...

He, jestil culi. Medije javljaju da nam se spahic zarazio sa novim gripnim virusom h1n1

Naredni dana ce sprovesti u kucnoj izolaciji.

Nadam se da ce ubrzo ozdraviti, zbog njega i zbog reprezentacije....

[quote name='sead_f1' date='27 August 2009 - 19:38 ' timestamp='1251394694' post='337407']
He, jestil culi. Medije javljaju da nam se spahic zarazio sa novim gripnim virusom h1n1

Naredni dana ce sprovesti u kucnoj izolaciji.

Nadam se da ce ubrzo ozdraviti, zbog njega i zbog reprezentacije....
[/quote]
http://www.cazin.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2352&Itemid=58 Edited by lucky
uredjen quote

[quote]
[b]Premier cas de grippe A au MHSC[/b]
Le mercredi 26 août 2009Un joueur de l'effectif professionnel a en effet été diagnostiqué positif au virus de la grippe A ce jour.

Le joueur est à son domicile suivi par le médecin du club.
Ce dernier communiquera demain lors du point presse d'avant match. [/quote]

Evo sta pise na stranici cluba Montpellier.
Prvi slucaj Gripe A u MHSC. Igrac je trenutno kod kuce.

Nepise o kojem igracu se radi.

[quote]

[b]Grippe A : Le point du Dr Raimondi[/b]
Le jeudi 27 août 2009 à 17:04Le Docteur René Raimondi, médecin du club, fait le point sur le cas de grippe A au sein de l'effectif Pailladin : "Le joueur est actuellement à son domicile et se porte bien. Toutes les dispositions ont été prises. Le joueur a été au contact du groupe pendant l'entrainement du Mercredi 26 Août. Il est donc possible que certains joueurs aient été contaminés. Le test qui a été effectué sur les personnes de son entourage s'est révélé négatif. Nous gardons bien évidemment contact avec le joueur pour connaitre son état de santé en temps réel."

[/quote]
Dr. Raimondi kaze da je igrac kod svoje kuce i da se trenutno osjeca dobro. Sve sto je potrebno u ovom slucaju, uradjeno je. Kaze da ga dobro paze.
Radi se o clubskom doktoru. Edited by sead_f1

Utakmica s Armenijom je sutra-mala ja to reprezentacija ali nebi trebali da ih podcjenjujemo jer ti mali mrse racune. Realno, ocekujem 3 boda i mislim da cemo pobjediti 2 : 1

[quote name='majara55' date='04 September 2009 - 10:33 ' timestamp='1252056783' post='338342']
Utakmica s Armenijom je sutra-mala ja to reprezentacija ali nebi trebali da ih podcjenjujemo jer ti mali mrse racune. Realno, ocekujem 3 boda i mislim da cemo pobjediti 2 : 1
[/quote]

Mislim da imamo jaci napad, 3 gola.
Armenija ce uspijeti 1.

3:1 za nas. :) Nadam se. Moze i vise.

Moja prognoza za danasnju utakmicu je 4-1 za nas..

Ali pored A repke, pozornost su zasluzili i mladi reprezentativci koji su jucer u Sarajevu od Luxemburga izgubili 0-1. Ne bi to bilo tako strasno da to mladim luxemburzanima druga pobjeda u historiji u 120-ak kvalifikacionih utakmica. Malo sam gledao utakmicu i smatram da je najveca greska selektora sto ne zove mlade igrace koji igraju u inostranstvu. Iz one ekipe, mozda samo 2-3 igraca zasluzuju da igraju..

teska utakmica al sve cestitke na pobjedi ...

Pjanic pokazao da moze lako mjenjati Misimovica ...

[quote name='lucky' date='05 September 2009 - 17:53 ' timestamp='1252169637' post='338492']
teska utakmica al sve cestitke na pobjedi ...

Pjanic pokazao da moze lako mjenjati Misimovica ...
[/quote]

ma kakav pjanic, kakvol sto, de nemojte uzdizati nikoga bezveze

Dje su sad oni postovi kad sam ja piso da dzeko nece imati pojma za jednu sezonu ko ni wolsfburg, pa oni vatreni navijaci bih mene jebavali da izvinete

sam izlazi pred golmana, zmiri i suta, promasio penal, lopta otisla tri metra preko gola XD ibisevic mu namjestio onu sansu kad je pogodio stativu.. ma nikakav je.. jedino dobro sta je uradio je asistencija muslimovicu

jos ovo nije ekipa za SP - mozda i jest ali nikakav se uspjeh ne moze ocekivati.. mada sumnjam da cemo ikako vidjeti afriku

[quote name='omg-It's-BaroN' date='05 September 2009 - 18:24 ' timestamp='1252171445' post='338494']
ma kakav pjanic, kakvol sto, de nemojte uzdizati nikoga bezveze

Dje su sad oni postovi kad sam ja piso da dzeko nece imati pojma za jednu sezonu ko ni wolsfburg, pa oni vatreni navijaci bih mene jebavali da izvinete

sam izlazi pred golmana, zmiri i suta, promasio penal, lopta otisla tri metra preko gola XD ibisevic mu namjestio onu sansu kad je pogodio stativu.. ma nikakav je.. jedino dobro sta je uradio je asistencija muslimovicu

jos ovo nije ekipa za SP - mozda i jest ali nikakav se uspjeh ne moze ocekivati.. mada sumnjam da cemo ikako vidjeti afriku
[/quote]

nek si ti optimista....uvijek bio i ostao , de cjeni svoje

[quote name='najmladji_sejtan' date='05 September 2009 - 21:54 ' timestamp='1252180487' post='338510']
[/quote]
Baron je samo bio realan,ovo sto su danas pokazali je tanko,Dzeko nije ni blizu idealne forme,a ima tu dosta igraca koji iz utakmice u utakmicu pokazuju svoju (ne)talentiranost.Ona euforija koja je bila kad je Ciro dosao polako blijedi,vide se da to nije to.Turci su nocas Estoniju pobjedili sa 4-2,i vi sad ocekujete da cemo mi njih "pojesti",mislim da u srijedu treba cudo i dosta srece da mi pobjedimo,ipak samo treba biti realan,Turska je daleko bolja momcad od nas.

[quote name='najmladji_sejtan' date='05 September 2009 - 20:54 ' timestamp='1252180487' post='338510']
[/quote]

Sta cu ja tu cijeniti? - Ciru koji uopste nije u stanju da izbaci jednog Dzeku sa terena. Ibisevic je pokazao duplo vise od njega i spremniji je, i izbacuje njega sa terena a ubacuje muslimovica. Dzeko nije onaj stari i vise nikad nece biti. Vedad je kako god, uvijek bio bolji igrac od njega. Dzeko za reprezentaciju malo sta pokazuje, a cesto masi 100% prilike- a u ovoj utakmici je imao tri takve koje je fulao

ne bih se cudio da nas ciro vratio na staru 5-3-2 formaciju protiv turske, pa cemo onda igrati ko talijani

[quote name='MaD_MaX' date='05 September 2009 - 21:50 ' timestamp='1252183849' post='338514']
Baron je samo bio realan,ovo sto su danas pokazali je tanko,Dzeko nije ni blizu idealne forme,a ima tu dosta igraca koji iz utakmice u utakmicu pokazuju svoju (ne)talentiranost.Ona euforija koja je bila kad je Ciro dosao polako blijedi,vide se da to nije to.Turci su nocas Estoniju pobjedili sa 4-2,i vi sad ocekujete da cemo mi njih "pojesti",mislim da u srijedu treba cudo i dosta srece da mi pobjedimo,ipak samo treba biti realan,Turska je daleko bolja momcad od nas.
[/quote]

Turska nema kvalitetniju momcad od nas, i mi smo pojeli estonce, mada ni turci nisu bili toliko uvjerljivi. To je tim koji ima dva elitna igraca - Tuncaj i Altintop i ne vidim ko bi drugi mogao napraviti neki preokret na utakmici. Ono u cemu su bolji jes borbenost i to bi nas moglo zajebati. Ne kazem ni da nasi nisu borbeni, ali slabo iskoristavaju ono sto im se nudi. Trebamo sad iskoristiti Cetinovu slabu formu i vjerovatnu odsutnost Gokhana Zana kojeg ce zamjeniti onaj Turaci koji je sinoc odigrao tek prvu ili drugu utakmicu za Tursku

Ako sad izgubimo kod kuce, jebali smo jeza u ledja, ako pobjedimo, prolazimo, ako odigramo nerijeseno, moramo moliti boga da ce Del Bosque u Sarajevo dovesti mladice poput Busquetsa, M. Torresa i D. Pareja

[quote name='MaD_MaX' date='05 September 2009 - 21:50 ' timestamp='1252183849' post='338514']
[/quote]
Dajte ljudi,molim vas,prestanite srati.Svoje frustracije lijecite negdje drugo i pljujte po necemu drugom,a ne po mozda najvecem uspjehu naseg nogometa.Normalna stvar da u ovakvim utakmicama uvijek postoji opasnost od manjka motiva,jer se radi o neatraktivnom protivniku,a jos gore sto su igraci vec bili mislima u Zenici protiv Turske.
Vodeci se tom tvojom logikom,Hrvatska je isto nikakva ekipa,jer je samo s 1-0 dobila Bjelorusiju?
I hajde molim te objasni mi po cemu je to Turska tako bolja od nas,po poziciji na tabeli?Mozda po igracima?
Dajte,ljudi,naucite malo vise cijeniti svoje uspjehe,nemojte biti toliki Balkanci :rolleyes:

[quote name='KeRaaN' date='06 September 2009 - 00:14 ' timestamp='1252192499' post='338524']
Dajte ljudi,molim vas,prestanite srati.Svoje frustracije lijecite negdje drugo i pljujte po necemu drugom,a ne po mozda najvecem uspjehu naseg nogometa.Normalna stvar da u ovakvim utakmicama uvijek postoji opasnost od manjka motiva,jer se radi o neatraktivnom protivniku,a jos gore sto su igraci vec bili mislima u Zenici protiv Turske.
Vodeci se tom tvojom logikom,Hrvatska je isto nikakva ekipa,jer je samo s 1-0 dobila Bjelorusiju?
I hajde molim te objasni mi po cemu je to Turska tako bolja od nas,po poziciji na tabeli?Mozda po igracima?
Dajte,ljudi,naucite malo vise cijeniti svoje uspjehe,nemojte biti toliki Balkanci :rolleyes:
[/quote]

Koliko smo samo puta govorili i nadali se da smo bolji. Mozda trebamo biti sada malo negativniji da bi prosli :ap: