Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

hvala ti Ćiro ;) ! Nisam toliko pratio utakmice BH reprezentacije, no pitam se.. kakvi smo s Ibi

POBJEDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DA DA 2:1D

[quote name='doktoraider' post='322758' date='01.04.2009, 21:39']hvala ti Ćiro ;) ! Nisam toliko pratio utakmice BH reprezentacije, no pitam se.. kakvi smo s Ibi

imamo fantastican napad, a i odbrana se stabilizirala.
nadam se da nas euforija nece omesti u poduhvatu kao mnogo puta do sada.
evidentan je pad u koncentraciji na svakoj tekmi, a to bi nas moglo kostati u susretima sa repkama tipa turske koje "grizu" do zadnje kapi krvi.
kada se vrate ibisevic i salihovic, bit ce zanimljivo pogledati sastav.

svaka cast ... momci su strasni....
jos da me argentina glupa nije zeznula za 15000 kuna na kladionici bio bih jos sretniji :lol: :lol:

Cestitke - nema sta !!

D

sve super, al zar onako moraju pasti i primiti pogodak u najgore moguce vrijeme...
ne smijem ni pomisliti sta bi bilo da je umjesto belgije sinoc protivnik bila spanij ili turska..

i stadion je los, pred utakmicu sa spanijom i turskom ga moraju popraviti..

Da su igrali jos 10 min. bilo bi svasta

svaka cast momcima ... mislim da su dobro odigrali i da je ciro dobro postavio igru ... jer kada smo zabili dva gola igru smo skroz prepustali njima ... mada su imali loptu u svom posjedu u prvom poluvremenu su samo jednom osutali prema golu ...
uglavnom mislim da je ciro svjesno nakon zabijenih golova rekao igracima da puste njima loptu i da se posvete discipliniranoj odbrani ... ovakva igra ce nam trebati protiv spanaca ...

mene nisu odusevili, jer je pogodak za belgijance visio u zraku od 60-te minute pa nadalje, odbrana je bila na visini zadatka, sa malim propustima, sreca pa je ocito da belgija nije nesto narocito jaka reprezentacija..

utjeha je da nasi igraju bolje protiv jacih ekipa..

treba na kosevu montirati donje tribine, tj. postaviti ih preko atletske staze pa da se igra pred 40ak hiljada gledalaca. svaka cast zenici, ali kapacitet stadiona je premalen.

Jooooooj sinoć je gorilooooooooo :) Ispred kafe bar In-a je bilo premoćno... pjevalo se pilo se.... i bilo se uz na

Super su decki sinoc odigrali. Svaka im cast!

Licno, iznenadilo me kako su popustili kad su belgijanci dobili crveni..

Svaka cast Dzeki koji je dva vazna gola za nas postigao. Stvarno je igracina! Ali ipak, svaka cast za Spahica koji je, uprkos ozljedi obje potkoljenice i skocnog zgloba, predvodio nasu repku sinoc i zbog kojega je ekipa puno cvrsca i sigurnija! Stvarno je pravi kapiten! :worshippy:
Miske super odigrao! Lomio ih ko potake.. Pametno dobijen zuti karton.. Pandza me odusevio u obje utakmice sa Belgijom! ....

Ma svi su super! Svaka cast svima!

Evo da i ja malo prenesem svoje utiske iz Zenice.Ugodjaj je bio fantastican,nevjerovatne emocije su pucale svakoga,ma ludilo!Jos kad je Dzeko-show krenuo... Vrijedilo je ganjati karte po Zenici,cekati vise od sat vremena na ulazu.. Posebno me veseli navijanje i suradnja svih na stadionu,pogotovo juga i sjevera,jer znamo da je to dosad bila rijetkost.Medjutim,hvala Bogu,i to ide prema boljem.Jedina zamjerka je sto sam vidio da kod pojedinaca jos uvijek postoji onaj nas poznati nedostatak nacionalnog identiteta,pa se na utakmicama nase repke isticu zastave Turske,S.Arabije,Irana... Ne treba nam to,ali vjerujem da ce i to vremenom nestati.
Uglavnom,ukupna ocjena 10,privilegija je bila biti na Bilinom polju u srijedu navecer.

[quote name='[LoLLipop]' post='322841' date='02.04.2009, 08:53']
treba na kosevu montirati donje tribine, tj. postaviti ih preko atletske staze pa da se igra pred 40ak hiljada gledalaca. svaka cast zenici, ali kapacitet stadiona je premalen.[/quote]

vjerujem da ce vecina reci ne Kosevu...jednostavno taj stadion nema dusu za odigrati utakmicu kao sto bi se igralo u Zenici na Bilinom polju..aa evo i danas citam da i reprezentativci traze da se iduce utakmice koje trebamo igrati kod kuce,ne igraju na Kosevu..

Nikad nismo ni imali srece na Kosevu, mislim da bi NS FBiH trebao promjeniti svoju odluku i da se protiv Turske i

znam zbog cega sam rekla.
trcala sam na atletskom prvenstvu na kosevu i zaista su tribine daleko. bilo bi dobro da se montiraju tribine sto blize terenu tako da vise ljudi moze doci i gledati tekmu.
10,000 ljudi je nista za nogometnu utakmicu. zamislite da bi bolje bilo pred cca 40,000

[quote name='KeRaaN' post='323186' date='03.04.2009, 15:24']nedostatak nacionalnog identiteta,pa se na utakmicama nase repke isticu zastave Turske,S.Arabije,Irana... Ne treba nam to,ali vjerujem da ce i to vremenom nestati.[/quote] Ili Brazila ;)
Mala sala, upalo mi u oci...

Ono sto bi Ciru moglo zahebati jes sebicnost. Prizeljkivao je poraz spanjolaca kako bi bosna mogla biti prva u grupi. Bezobrazno od njega sto to ocekiva. Bojim se da su upravo spanjolci ti koji bi mogli zaustaviti bosnu na putu prema SP.