Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

U 21 Jagodic zvao Prcica i Besica. Na spisku su i  Andrej Modic (AC Milan) i nas cazinjanin Ismar Hairlahovic

U 21 Jagodic zvao Prcica i Besica. Na spisku su i  Andrej Modic (AC Milan) i nas cazinjanin Ismar Hairlahovic

Cccccc, niste mogli prenijeti vijest sa Klix.a, bila i fotografija Ismarova. :)

Ne radim  ja na portalu, samo svrljam po forumu... Mene cudi sportsport.ba  koji Ismara nigdje ne spominje, a decko je potpisao za Hajduk... Inace stalno pisu o mladim nadama bh sporta

Kritiku preusmjeravam onom Zlobnom. :D

Ne radim  ja na portalu, samo svrljam po forumu... Mene cudi sportsport.ba  koji Ismara nigdje ne spominje, a decko je potpisao za Hajduk... Inace stalno pisu o mladim nadama bh sporta

http://www.cazin.net/vijesti/clanak/perspektivni-cazinjanin-ismar-hairlahovi-dobio-poziv-u-21-bih
Obratiti na datum vijesti ...

Jao prenosa i patnje. Reklame samo trče naokolo, jal s lijeva na desno, jal s desna na lijevo. Ekstremno iritirajuće. Marijan priča više o bilo čemu nevažnom nego o toku utakmice.  

O utakmici nema šta da se kaže. Ono malo što sam uspio vidjeti (bez reklama) je prilično traljavo, bez neke koncepcije.

Onaj folklor na centru, u poluvremenu, još ponajbolji. Nikad neće imati veću publiku.

a. blamaža

b. fijasko

c. nemoć

Zaokružiti 1, 2 ili 3 tačna odgovora.

Nije sramota izgubiti, dešava se, ali da te zgazi kao opušak ekipa poput Egipta do te mjere da izgleda kao da si igrao protiv Argentine, Brazila ili Njemačke, nema smisla.

Moze ovo i pozitivno biti ako izvucemo pouke i probudimo se sad.Vremena ima.

Onaj mali Susic je pored Salihovica jedini nesto i pokusao.Ostalo nula bodova.

Ako se nista ne promjeni,jedna stvar je sigurna a to je da ce Spahic pored protivnickih napadaca biti najveca opasnost za Begovica.

Za Spahića je tačno, previše je ležeran i igra se loptom kao zadnji čovjek u odbrani. Samo neće stići da uradi puno štete, ako nastavi u ovom stilu dobiće crveni već protiv Argentine.

Kad je kolo otpocelo na stadionu, meni je stala pljuvacka :) ostao sam evo i nakon dva sata bez komentara.. A za ove ljute krajisnike tj za par njihovih predvodnika pa ja u zivotu nisam vidio vecih seljacina u kracem vremenu.. Od drugog poluvremena konji su se prvo izmedju tukli i saketali zatim je njih 5 htjelo da okrene cijelu tribinu na drugu stranu, pa su ulijecali u publiku i tukli se, bacali stapove od bubnja na narod jer hocemo na miru da gledamo utakmicu a njih par hoce da se mi okrenemo! Licno mi je 10 clanova, racunajuci suru i badzu reklo da vise sa njima nece imati nista.. Fala Bogu pa ne plati clanarinu

Guest

http://www.youtube.com/watch?v=ZG7uLebmaxY

Objašnjeno sve.  U velikim reprezentacijama ovakvim igračima se često oduzimala traka.

majevi u septembru ponovo mijenjaju dresove
21 Mart 2014

Kao što je već objavljeno, Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine  je zaključio dugoročni ugovor o poslovnoj saradnji sa „Adidasom“, piše nfsbih.ba.

S tim u vezi, ovom prilikom želimo informisati javnost da će oprema u kojoj će nastupati naša reprezentacija  zvanično biti predstavljena krajem maja/svibnja 2014. godine.  Zbog vremenskog okvira i odgovarajućih procerdura,  ne postoji mogućnost posebnog dizajniranja opreme, pa će naše selekcije igrati u  standardiziranim dresovima „Adidasa“  do septembra/rujna 2015. godine, do kada će biti pripremljen novi,  poseban dizajn za našu najbolju selekciju.

Polazeći od činjenice da je zaključen ugovor sa najeminetnijim proizvođačem sportske opreme, sa kojima poslovnu saradnju ostvaruju  i FIFA i UEFA,  NS/FS BiH posebno želi istaći ulogu  Claus-Peter Mayera,  Starijeg Potpredsjednika Uprave „Adidasa“, koji je značajnim angažmanom dao  poseban doprinos u uspješnom okončanju pregovora.

(NFSBIH.BA)

Znači Realovi dresovi kod kuće, Chelsea u gostima. Mislim da još jedino oni imaju "čiste" adidas dresove, bez kerefeka.

Znači Realovi dresovi kod kuće, Chelsea u gostima. Mislim da još jedino oni imaju "čiste" adidas dresove, bez kerefeka.

To je dobra strana ove price. Losa je da je cjela prica oko promjene tehnickog sponzora iskomplicirana do te mjere da je BiH jedina koja nema dresove za prodaju u ponudi na FIFA.com.

Zato će ih biti na svakoj trafici, kod švercera, na pijacama. Savez će do Brazila već izgubiti toliko para da će to kasnije biti teško da se nadoknadi.

Mislim da logotip reprezentacije nije jos zasticen..., jos uvijek je u proceduri...

Jel Face TV prenosi u subotu/nedjelju protiv Obale Slonovače?

pobjedi Bosna i Hercegovina ... nisam gledao utakmicu al po komentarima cujem da je Drogba pravio probleme ... 

Ako ne bude Kolasinca zdravog ... svaki jaci napadac (kada pisem jaci mislim na snazi jaci) ce nam raturiti obranu ... 

Drogba je ušao 20 minuta prije kraja, kada je već bilo 2:0 za nas. Prvo ga je čuvao Spahić (o kome inače nemam neko visoko mišljenje) veoma uspješno, poklopio ga je dosta dobro. No, nakon Spahićeve povrde, vidjelo se da u odbrani nemamo nikog ko bi mogao da uradi nešto protiv igrača svjetske klase i Drogba je radio šta je htio i jedini način da ga se zaustavi bio je faul. Iz jednog takvog prekida je i postigao gol (za koji sam siguran da bi Begović lako pokupio da nije istegao neki mišić u leđima početkom utakmice).

Povrede su veliki problem, Kolašinac, Spahić, Begović (na ovoj utakmici), a Lulić nije ni igrao (vjerovatno iz istog razloga), do utakmice sa Meksikom su dva dana, a do SP dvije sedmice. Nadam se da će svi biti zdravi tada, jer sa kompletnom ekipom imamo neke šanse da prođemo grupu, ali bez par ključnih igrača bilo bi teško.

Prikazana igra je bila dobra, mada Obala Slonovače nije izvela najjači tim, Drogba je ušao tek na kraju, a braća Toure nisu uopšte igrali.

Guest

Vala ima nas dosta ovdje da organiziramo neko zajedničko forumaško druženje i gledanje utakmice naše reprezentacije na SP-u, ako su forumaši dostupni u junu? :)

Ja BiH rado, ali daljina nas dijeli... (odavno sam već sredio da me ne zovu s posla u te dane :) ).