Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

dzabe...ne meresh da si kuruz...jesu nas pritisli u drugom al`mi smo njih u prvom u malom dzepu imali....samo da smi im uvalili drugi nekako bila bi tu njihova dzenaza

ako nista mnogi ce nas od sada smatrati ozbiljnom ekipom...nismo kanta za nabijanje...
Sad izvucemo Hrvatsku u barazu i ponijeti sikiru na utakmicu.... :_sword:
  • Upvote 2

[quote name='BaroN' timestamp='1318345807' post='442232']
Francuskoj nedostaje dosta bitnih igraca. Francuska je losija, Bosna nije nista bolja.
[/quote]

naravno da se ne treba u oblake dizati al`isto tako ne treba ni umanjivati vrijednost jedne ekipe...onako ruku na srce ,trenutno smo kvalitetniji i od hrvatske i od turske a i od ceske...jedino ne bih volio da se moramo sa portugalom nadigravati opet..ipak Nani i ronaldo su individualci koji u svakom trenutku mogu rijesiti sve

eto,ja bih nekako najvise volio da tursku dobijemo...mislim da nam kao ekipa najbolje leze

hrvatsku ne bih volio nikako da dobijemo ,tu bi nogomet otisho u drugi plan....pravo mi je krivo sto grci okrenuse veceras

mene je samo strah one zenicke njive, onde se ne bi trebale igrati kljucne utakmice..

fantasticna utakmica sinoc. sudac bio pravo dobar, naravno je imao greski, ali sve u svemu ne mozemo reci da nas je sudac ostetio ili kako vi vidite onaj jedanasterac?

uglavnom vidio sam igrace koji su htjeli, koji su se borili i nadigrati francuze u prvom poluvremenu, prvih petnaest minuta smo ih stisli da sam mislio da igra Barcelona :D

steta sto nismo dali jos koji gol, sansi je mnogo bilo. nikad nismo bili blize kvalifikacijama kao sinoc bili..

u barazu svakako imamo sanse, nebi zelio nikog sa balkana da dobijemo, jer bi tu fudbal pao u drugi plan. Hajmo se moliti svi za Estoniju!!!!

ne mozemo mi dobiti estoniju jer nismo nosioci, mada po uefinoj rang listi bi to trebali biti...

[quote name='snake' timestamp='1318403607' post='442267']
ne mozemo mi dobiti estoniju jer nismo nosioci, mada po uefinoj rang listi bi to trebali biti...
[/quote]

[b]Žrijeb za baraž:[/b]

Nosioci:

[b]Hrvatska (koeficijent 32.723)[/b]
[b]Portugal (31.202)[/b]
[b]Irska (28.203)[/b]
[b]Češka (27.982)[/b]

Nenosioci:

Turska (27.601)
[b]BiH (27.199)[/b]
Crna Gora (21.876)
Estonija (20.355)

Znaci nista ni od Turske ni od Estonije ljudi :) Realno, Portugal ce nas samljeti, Hrvatska ima jace individualce i trebala bi izaci kao konacan pobjednik ako njih dobijemo, Ceska nema igrace svjetske klase, to je cinjenica tako da su nam oni najlaksi protivnik.

Irska je pokazala zadnjih par godina da nije autsajder, pa smo tu negdje.

Neko je spomenuo i penal. Sto se toga tice, penal je cist. To je priznao i sam Spahic. Bas smo pricali na MSN-u vezano za ovu utakmicu i zanimljiva je konstatacija jednog kolege iz Kiseljaka koji kaze ova utakmica ce zavrsiti 2:1 za Francusku a jedan gol ce zabiti Malouda iz penala kojeg ce napraviti Spahic. Pogrijesio je u ovome koliko ce zavrsiti i ko ce zabiti, ali barem je znao da je Spahic prgav i nesiguran igrac. Edited by BaroN

Faul Spahića je postojao, ali izvan 16-erca. Škot je to morao vidjeti, ali je odlučio uvući faul u 16-erac.

Moja zelja su Hrvati ili Cesi , jer su Hrvati u rasulu i ne znaju gdje im je glava gdje rep a Cesi nisu sto su bili isto . Irska je zaj** reprezentacija i od njih se moze nadati iznenadjenjima .

ma sta,idemo mi taj portugal nokautirati,dosta je i njih vise :)...
  • Upvote 1

Strašno koliko nemamo sreće u ždrijebu. Uoči posljednjeg kola sam imao samo dvije želje - da dobijemo Francuze ili da Danci ne dobiju Portugal.

Planirao sam napraviti osvrt na EURO 2012, presjek kvalifikacija i baraža, otvoriću posebnu temu za to.

Danci su u utorak potkresali krila Portugalcima i pokazali timski duh kakav se odavno nije ovdje vidio...ne treba srljati al`ne treba biti ni previse rezervisan....uzeti sredinu terena od prve minute kao u Francuskoj i nadati se boljem iskoristavanju sansi
  • Upvote 2

zenicka njiva ce nas kostati prolaza u barazu...
ako se bude igralo u zenici...

[quote name='BaroN' timestamp='1318417740' post='442276']

[b]Žrijeb za baraž:[/b]

Nosioci:

[b]Hrvatska (koeficijent 32.723)[/b]
[b]Portugal (31.202)[/b]
[b]Irska (28.203)[/b]
[b]Češka (27.982)[/b]

Nenosioci:

Turska (27.601)
[b]BiH (27.199)[/b]
Crna Gora (21.876)
Estonija (20.355)

Znaci nista ni od Turske ni od Estonije ljudi :) [b]Realno, Portugal ce nas samljeti, Hrvatska ima jace individualce [/b]i trebala bi izaci kao konacan pobjednik ako njih dobijemo, Ceska nema igrace svjetske klase, to je cinjenica tako da su nam oni najlaksi protivnik.

Irska je pokazala zadnjih par godina da nije autsajder, pa smo tu negdje.

[b]Neko je spomenuo i penal. Sto se toga tice, penal je cist.[/b] To je priznao i sam Spahic. Bas smo pricali na MSN-u vezano za ovu utakmicu i zanimljiva je konstatacija jednog kolege iz Kiseljaka koji kaze ova utakmica ce zavrsiti 2:1 za Francusku a jedan gol ce zabiti Malouda iz penala kojeg ce napraviti Spahic. Pogrijesio je u ovome koliko ce zavrsiti i ko ce zabiti, ali barem je znao da je Spahic prgav i nesiguran igrac.
[/quote]

Ne bih se složio da će nas Potugal samljeti, mislim da s formom koju naša reprezentacija danas ima i s igrom koju pokazujemu u posljednjih nekoliko utakmica nema reprezentacije na svijetu koja bi nas mogla SAMLJETI.
Također ni Hrvatska nema nešto posebno jače individualce. Ako krenemo od napada Džeko se u najmanju ruku može nositi sa svim napadačima na svijetu a od hrvatskih je svih bolji, ni Vedo ne zaostaje previše. Vezni red: Miske je dokazao da je igrač extra klase, Pjanić uvjek opasan i sa fantastičnim pregledom igre, Rahimić savršen u defanzivi, Lulić može bilo kojoj ekipi na svijetu napraviti probleme na svojoj strani, Medunjanin također odličan. Odbrana: Spahić uz sve mane i dalje je jako dobar, Papac dokazao da je igrač s kojim ni jedan napadač na svijetu ne može lako na kraj, A Mujdža i Pandža u posljednje vrijeme fantastično igraju.
Eh sad problem jest što ova zadnja trojica neće biti na raspolaganju u prvoj utakmici baraža i ako Sušić bude računao samo na Maletića i Mravca onda će Portugalci sigurno lakše do gola. Moje mišljenje je da bi trebao zvati Saju Nadarevića i Sanela Jhića da popuni te rupe u odbrani.
A što se penala tiče evo jedan video na kojem se da vidjeti da je na Spahiću bio faul prije nego je on napravio faul na Nasriju.
http://rutube.ru/tracks/4900838.html?v=651b627b8e9559be6ea72469f3e0b9d7

[quote name='ZeroStyle' timestamp='1313953615' post='437659']
Pozdrav raja.Nije mi se dalo praviti novu temu pa cu zato ovdje napisati.

Zanima me da li ima zainteresiranih ljudi koji bi se prikljucili navijackoj skupini BHF.Mislim da ste vec svi culi za BHF pa me necu nista pisati o tome.Koliko je meni poznato ja sam jedini clan iz Cazina i vec sam pokusao na razne nacine da dovucem nove clanove medjutim bez uspijeha.Godisnja clanarina iznosi 20KM a uz uclanjenje dobija i navijacki sal te clasku iskaznicu.Isto tako za svaku kako domacu tako i gostujucu tekmu organizira se prevoz za sve clanove a za neke sportove (rukomet) karte su besplatne.Takodje tokom godine se organozuje dosta partija i druzenja sa clanovina sa prostora USK a jednom godisnje se organizuje i party za sve clanove iz BiH i dijaspore koji traje po nekoliko dana.

Znaci ako neko ima zainteresiran da se prikljuci ili ako imate kakvih pitanja slobodno mene pitajte.Sada je u toku organizacija za utakmicu BiH - Portugal pa imate priliku da odmah iskusite kako je to navijati sa BHFanaticosima.
[/quote]

Evo samo da jos jednom ponocim ovo da se nebi neko slucajno javio :D

gdje da ti se javi ? ja sam zainteresiran ...

Jel zna neko ima li organiziran prevoz u Zenicu 11. novembra?

Ako ima,koliko ce otprilike kostati?

[quote name='BaroN' timestamp='1319214176' post='442706']

[/quote]

kad je bio organizovan protiv luxemburga,naravno bit ce i za ovaj spektakl protiv portugala,mislim za svaku tekmu ima organizovan prijevoz,jaro uvijek vozi,tačnije mika je vozač pa eto kod njega se možeš više informisati,išao sam na prošlu tekmu s portugalom kad smo igrali u baražu cijena je bila 80km karta i prijevoz,tad sam išao s almexom koji je dosta skup,protiv luxemburga je bilo 55km,francuske 65km,znači ova bi isto tako mogla biti oko 60,65km.

a ovo za učlanjenje u fanatikose,pa zašto ići u njihovu skupinu kad možete i u ovu našu domaću bh šejtani(više na www.bhsejtani.com),mislim ima i ovdje raje iz cijele BiH,ali eto svako ima svoje.
  • Upvote 1

Juče Ibišević svojim golom donio tri boda Hoffenheimu, danas Džeko dvaput zatresao mrežu Uniteda i asistirao za gol Silvi u svega dvadeset minuta provedenih na terenu, a kao šlag na tortu Senad Lulić potvrdio pobjedu Lazija u Bologni. :)
  • Upvote 2

Ono sto mi se svidja je trenutni stav i izjave Susica...ne treba se predavati i treba cvrsto u sebe vjerovati i ne razmisljati previse o provokacijama i pokusajima portugalaca da unesu nekakav nemir....mislim da nam je svima jasno da ako bude povuci-potegni da ce sudije,kao sto je i obicaj,dati uvijek prednost velikima....ma ja bih njih brate napao odmah na parkingu,cim izadju iz busa...odmah ih pritisnuti :)
  • Upvote 2

[quote name='BaroN' timestamp='1319214176' post='442706']

[/quote]

ima, ja vozim ;) .
  • Upvote 1

[quote name='racing/7005/' timestamp='1320447161' post='443617']
ima, ja vozim ;) .
[/quote]
Kesha? Karta za utakmicu? :)