Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='viking' date='08 September 2010 - 23:03 ' timestamp='1283979800' post='395239']
sigurno je to da nas albanija,bjelorusija il rumunija MOGU dobiti...to ne negiram,nema danas izrazitih favorita u fudbalu,svako zna lopte igrati...al`sam isto tako siguran da smo nesto bolji od njih opcenito sto je samo moje misljenje...a sad ako nas razvale ,Boze moj,nikakvo iznenadjenje....valja ponekad i optimista biti,ipak imamo i mi nekakvih pobjeda i dobrih igara za ledjima...ne treba dzenazu pocinjati dok cojek jos dise :icon_cheesygrin:

a na kraju krajeva ako i dobijemo iducu utakmicu izbacice nas i to je to...nije onom ustasi Platiniju virovati :icon_cheesygrin:
[/quote]

Evo proso ramazan, pa bom ako nas albanci iznabijaju [size="2"]"bit ce da hoce"[/size] biraj sa cim zelis da pokvasis grlo ...neka piva ili nesto zesce :icon_biggrin:

Daj ljudi, budimo realni, pa zar vi stvarno otpisujete reprezentaciju nakonporaza od Francuza? Albanci su nase mjerilo ali su daleko od favorita protiv nas (vas - kako hocete :D )!!!!!!

Ovoj reprezentaciji fali defanzivac tipa De Jong ili Van Bommel koji će olak

[quote name='viking' date='08 September 2010 - 23:03 ' timestamp='1283979800' post='395239']
sigurno je to da nas albanija,bjelorusija il rumunija MOGU dobiti...to ne negiram,nema danas izrazitih favorita u fudbalu,svako zna lopte igrati...al`sam isto tako siguran da smo nesto bolji od njih opcenito sto je samo moje misljenje...a sad ako nas razvale ,Boze moj,nikakvo iznenadjenje....valja ponekad i optimista biti,ipak imamo i mi nekakvih pobjeda i dobrih igara za ledjima...ne treba dzenazu pocinjati dok cojek jos dise :icon_cheesygrin:

a na kraju krajeva ako i dobijemo iducu utakmicu izbacice nas i to je to...nije onom ustasi Platiniju virovati :icon_cheesygrin:
[/quote]

kako mi mozemo svakog pobjediti , tako i nas moze svako pobjediti ...

jes da je Albanija vodeca u nasoj grupi ... al ako ih pobjedimo to ce se preokrenuti ...

Pa ako gledate sto je Albanija prva u nasoj grupi, onda to nije nikakvo mjerilo. Ljudi su jedva dobili Luksemburg 1:0 i remizirali su u gostima u Rumuniji. Mi smo dobili Luksemburg 3:0 u gostima i kod kuce izgubili od daleko najjace reprezentacije u nasoj skupini.

Jedno je odmah otpisati Bosnu protiv Spanije, Portugala ili Francuske, a drugo je otpisati Bosnu nakon poraza od Francuske a na to sve igramo protiv Albanaca cija je reprezentacija cak slabije rankirana od nase

Problem je nas trener koji ne zeli da izbaci Ibisevica iz prvog sastava i koji Mujdzu stavlja na desnu stranu, gdje bi, siguran sam, bolje odigrao i Dzeko

slazem se da je igra slabo postavljena ... i protiv luksemburga je bilo slabo postavljena ... sreca nas pratila jer smo prve tri sanse pretvorili i u golove ... i da kvaliteta igraca luksemburga nije mogla dovesti do tog da se vidi da je igra slabo postavljena ... al se je u drugom poluvremenu vidjelo da nije dobro postavljena igra , jer je spahic i nadarevic prebacivali vezni red loptom i isli direktno paseve na napadace ... to moze donekle proci protiv reprezentacija poput luksemburga al protiv francuske, pa cak i bjelorusije i rumunjske ce tesko proci ... jer cinjenica je da imamo veoma kvalitetnih igraca u veznom redu ... i zasto onda neigrati nogometa a ne nekih "granicara" odnosno preskakanja igre ...

[quote name='111111' date='09 September 2010 - 22:49 ' timestamp='1284065363' post='395414']
Evo proso ramazan, pa bom ako nas albanci iznabijaju [size="2"]"bit ce da hoce"[/size] biraj sa cim zelis da pokvasis grlo ...neka piva ili nesto zesce :icon_biggrin:
[/quote]

ma i piva i zesce ..sve zajedno..e jos da nadjemo sponzora za mezu i eto derneka :icon_cheesygrin:

bod u Albaniji bi bio znacajan...al`mozemo mi i sva tri uzeti...nema predaje,ja sam vec naso smjestaj u Ukrajini i Poljskoj :icon_cheesygrin:

Eto imaju glavasi vremena i fore do marta, da se dogovore inace ce nas fifa izbaciti naglavacke ....

FSBiH uskoro proslost hmmm ....

znate sta je meni ineresantno.......

kad cujem da se neki igrac na treningu reprezentacije povrijedio (nedaj Boze nikome), ali recimo Arjen Robben - pucanje misica.... a ja nikad nisam cuo da se na treningu nase reprezentacije iko povrijedio.... mislim sva sreca sto nije, ali govori li to o zalaganju za nacionalni dres?

Prepao se onaj lopov da mu francuska nece proci dalje, pa bi bosnu da iskljuci ...jbga tako ti je to kad nemaju dobitka od bosne.....

Iskrenooo se nadam da ce se do marta nesto napraviti ....

Stvarno će ovaj Sušić "ukopati" nas i u ovom ciklusu kvalifikacija...Bio je veliki igrač,igračina., ali to neznači apriori da je i dobar izbornik, bar se nije dokazao u nogometnoj trenerskoj eliti...Komentar da mora mjenjat jedno do dva imena zato što cijela ekipa nije ništa odigrala protiv Francuza, je u najmanju ruku loša izjava...Ibričića ostavljat na klupi, zbog pokušaja da Medunjanin odigra na poziciji zadnjeg veznog koji nije sklon defanzivnim zadacima a unutra ostaviti Ibiševića, te vaditi Nadarevića a stavljati ništa boljeg Mravca koji je usput fizički dosta lošiji od Safeta,a pritom govoriti da je i neriješeno dobar rezultat., nikako mi nije logično a vjerujem i većini gledalaca. Ako mi već nemožemo nadtrčati protivnika, onda je trebao Džeku samog ostaviti u špicu, a ovi pomenuti igrači trebali ostati u veznom redu, ali valjda on misli da je tako najbolje a nama ostaje da vidimo ishod...
Definitivno on nema karizmu, nema viziju i nikad ne odreaguje na vrijeme u toku utakmice., tako da sam ubjeđen da on neće dočekati kraj kvalifikacija...uz sve simpatije koje imam prema njemu kao čovjeku i bivšoj velikoj IGRAČINI... Edited by imola

meni ovo smrdi na rekeate...svaka cast Ibisevicu al` de malo Muslimovica stavi,makar cojek izginu u borbi....a i Misimovic bi mogo malo na klupu dok ne ugrije guzove kako treba u Turskoj...nisam neki veliki fan Ibricica al`brete,djes njega izostavljati

[quote name='viking' date='08 October 2010 - 16:07 ' timestamp='1286546867' post='400276']
meni ovo smrdi na rekeate...svaka cast Ibisevicu al` de malo Muslimovica stavi,makar cojek izginu u borbi....a i Misimovic bi mogo malo na klupu dok ne ugrije guzove kako treba u Turskoj...nisam neki veliki fan Ibricica al`brete,djes njega izostavljati
[/quote]

upravo tako majstore ... daj malo Ibisevica da zasluzi da igra u reprezentaciji ...

Al nadam se nocas pobjedi ...

Jesam ja reko da cemo gledati kako nas albanija nabija. :) I to je za ljude...

Eto kuro ili duro kako vec prebaci u 5

susic je bio prezadovoljan vidjelo se to zadnjom izmjenom kad je mjenjao dzeku na kraju....

[quote name='picasso' date='09 October 2010 - 08:05 ' timestamp='1286604313' post='400355']
susic je bio prezadovoljan vidjelo se to zadnjom izmjenom kad je mjenjao dzeku na kraju....
[/quote]

Kad se ne pobjedi onakva ekipa, koja je imala dva "poštena" udarca u okvir gola u toku čitave utakmice., onda zasigurno nije moguće očekivat plasman na neko veliko takmičenje...

[quote name='imola' date='09 October 2010 - 08:30 ' timestamp='1286605859' post='400356']
Kad se ne pobjedi onakva ekipa, koja je imala dva "po

sreca nam je da bjelorusi odigrase nerijeseno u luxemburgu..
sve u svemu nema od nas nista ako i dalje budemo igrali ko sinoc..

Ljudi kad protiv albanije nismo mogli pobijediti ...e onda stvarno :icon_eek:

Albancima dobar i 1.bod

Samo susic nije za rep. treba ga mijenjati cccc
  • Upvote 1

e hajd` sad vi meni recite sta bi vi napravili da ste selektori....zvali Konjica i Hibica da opet igraju?....stavili Misimovica i Dzeku na mjesta stopera?...il`sta?...niko od igraca ne igra u nekoj zavidnoj formi trenutno....jedina Susiceva greska je ,po meni , sto je izostavio Ibricica i sto Ibisevica nije stavio na klupu iako je go dao...dobar je i bod u Albaniji....idemo dalje :icon_cheesygrin:

Pa cinjenica je takva da Bosna nema kvalitetnu reprezetanciju, a kad nemate ni kvalitetnog trenera kakav onda rezultat ocekivati? Podigla se ona euforija sa Cirom s kojim smo imali srece sto je Turska igrala vrlo slabo u periodu kvalifikacija, i ona pobjeda nad Belgijom uopste nije tako velika jer su oni prosjecna reprezentacija poput nas kojoj ne treba pokazati ni strahopostovanje.

Imali smo srecu sto nam sudija nije iskljucio igraca kad je Mravac (ili je Lulic) rukom dirao loptu u skoku. Neki ce reci nije imao namjeru, kako nije, ko jos onako skace za loptom, a i da nije, bio je zadnji igrac ondje se daje direktan crveni karton. Odbrana je nula. Spahica koliko god podrzavali taj covjek ne moze biti kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine. Najvise mrzim njegove ispade i naredjivanja ko ce izvoditi slobodnjak a ko ne.

Ocekivani remi protiv Albanije nije nista drugo do dobrog rezultata. Mi nismo senzacija ovih kvalifikacija kao i prosloh, nasu ulogu je preuzela Crna Gora a u toj ce se zemlji euforija prekinuti onda kada se ne budu plasirali na Evropsko jer tamo ionako ne spadaju.

Spahic kaze da ga dusa boli kad ih kritiziraju nakon utakmice i navodno to neki jedva cekaju. Pa upravo je on taj koji stalno najavljuje sigurne pobjede i dobre nastupe za reprezetanciju, a od toga nikad nista.