Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[b]BiH napredovala za osam mjesta [/b]

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine zauzima 67. mjesto na novoj rang listi Međunarodne nogometne federacije (FIFA).

U odnosu na pro

[b]Ćiri otkazali Rahimić, Vladavić i Radeljić
Bit će ovo prava provjera na

Utakmica je bila odlicna, pogotova kad se uzme u obzir da su neki od igraca koji su bili u prvom sastavu debitovali za nasu reprezentaciju, jes da se ne poznaju s ostalima igracima i da nisu toliko kvalitetni kao pojedinciiz odbrane kao Spahić, Nadarević ili Papac al i njima treba dati sansu i stvarno su se borili kao da imaju iza ledja neznam ti ni ja koliko utakmica...
Vezni red je bio na vrhunskom nivo, i puno su pomogli nasoj odbrani a da ne spomenem koliko su pridonijeli napadu... Za napad imam samo rijeci hvale, svaki drugi komentar bi bio suvi

Pise u na stranici avaza da je del Boske (trener Spanije) u posjeti u Sarajevu. Da je za pomoc donio (cini mi se preko 300) lopti, te opreme spanski klubova. Drago mu je pomagati djeci i [b]smatra da je nasa reprezentacija kandidat za evropsko prvenstvo. Nada se da ce Spanija odluciti i osigurati svoj put prije susreta sa nama u Zenici. Nebi volio, strah ga ako bude dolazilo do odluke u Zenici.[/b] :D
Del Boske ocekiva da je nasa ekipa favorit protiv Belgije. On je vec imao susret sa Belgijom.

Ako misli da ce mo mu za ovu akciju pokloniti 3 boda, vara se... :)

Ali svaka mu cast. Nisam ga bas nesto volio, ali ovaj potez mi promijeni misljenje o njemu. :)
:grin: Del Boske :grin: Edited by sead_f1

Nisam siguran, da li je ovom mjesto u "Politika". Radi se i o nasoj reprezentaciji...pa sam stavio ovdje.

[url="http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/ciro-poklonio-dodiku-dres-reprezentacije-bih"]http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudbal/ciro...rezentacije-bih[/url]

[quote][size=3][color="#ff0000"][b]Ćiro poklonio Dodiku dres reprezentacije BiH
[/b][/color][/size]
[b]Premijer RS obećao da će se odazvati pozivu da bude gost na narednoj utakmici na

Samo bi htjeo da cestitam najboljem fudbaleru Bosne i Hercegovine u 2008 godini
[u][b]VEDADU IBI

Sramota! Nije pronadjen protivnik za uefin termin predvidjen za odigravanje reprezentativnih prijateljskih utakmica. Reprezentacija BiH ce igrati utakmicu sa ekipom koja u to vrijeme bude na pripremama u Medjugorju :o WoooW...

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='307232' date='29.01.2009, 15:47']Sramota! Nije pronadjen protivnik za uefin termin predvidjen za odigravanje reprezentativnih prijateljskih utakmica. Reprezentacija BiH ce igrati utakmicu sa ekipom koja u to vrijeme bude na pripremama u Medjugorju :o WoooW...[/quote]

mozda protiv posusja ili orasja.. mozemo biti zadovljni i sa troglavom livnom.. ma sve su to svjetske ekipe ljudi.

SAVEZ NAPOLJE
CIRO PEDERU - ILI NA BOSANSKOM: CIRO SUPAK MERAKLIJA

ljudi nek oni se malo upoznaju ide im zasada dobro ... ja se nadam da ce biti i bolje ...

Ljudi ovo je sramota... da reprezentacija BiH igra prijateljsku s jednim prosjecnim prvloigasem, i to najvjerovatnije sa Zrinjskim na stadionu u mostaru gdje ce vise biti ustaskih pristasa koji ce nositi sahovnicu i provocirati nase nogometase nego sto ce biti nasih navijaca... Samo se bojim da tu utakmicu nebi neki od igraca iskoristili danam ozljede pokojeg reprezentativca...

Izvinjavam se svima ali zeloi bih da demantujem sam sebe... do prije sat vremena na sluzbenoj stranici je bilo da cemo igrati Zrinjskim a sad ovo... Procitaj te i sam...

Skandalozno!!! Nikako se drugačije ne mo

Ma one pizde iz saveza..uvjek ista prica...gore je sto FIFA iUEFA tolerisu njih..kad nasa drzava krene sta protiv njih..oni se izvlace..da politika nema sta u sportu trazit....a kad FIFA da uvjete za konkurs oko sekretera..onda se kobejagi FIFA nema sta mijesat u nas zakon.....sve je receno do sad..p..a materina im

[quote name='Ajdinho' post='307292' date='29.01.2009, 18:19']kriv je zato sto je premazan, mangup, zajebant, prevarant i vjerujete mu.
Pa covjek je toliko kriv koliko je i savez.
On je jedva cekao na ovo, sad moze otici u Split, Zagreb, Mostar ili gdje je htjeo i igrati sa nekim prosjecnim klubovima.

mi clanovi iz BHF ga podrzavamo koliko i savez.
a vi kako hocete.[/quote]

Pitao sam za

Ja sam stvrano "operisan" od nogometne reprezentacije, utakmice apsolutno negledam, samo provjerim rezultat, nekoliko puta sam umalo zavrsio u hitnoj :D ... Spanjolska : Bosna 1 : 1 mislim .. gol u zadnjim sekundama :D i jos mnogo takvih situacija tako da radije gledam neku drugu utakmicu opusteno... :D

pozz by: D_L_Z

[quote name='Ajdinho' post='308330' date='02.02.2009, 01:43']sjecas li se izjava poput: "... necu da mi se niko ne mijesa u posao".
a sad: ".. savez ne moze naci protivnika"..

ciro evo ti ga sad.[/quote]

Jel duznost saveza ili je duznost selektora da dogovara prijateljske utakmice?

[quote name='Ajdinho' post='308330' date='02.02.2009, 01:43']sjecas li se izjava poput: "... necu da mi se niko ne mijesa u posao".
a sad: ".. savez ne moze naci protivnika"..

ciro evo ti ga sad.[/quote]

:icon_cheesygrin:

Neko je pobrkao lončiće...vjerovatno su iz BHF-a do

[quote name='ne_znam_ko_sam' post='308409' date='02.02.2009, 13:45']Jel duznost saveza ili je duznost selektora da dogovara prijateljske utakmice?[/quote]

Ako ja kazem, hocu cevape s lukom onda cu valjda i dobiti cevape sa lukom, a ako ciro kaze, niko mi se nece mijesati u posao, ja biram igrace, protivnike za prijateljske tekme (SAN), onda bi trebalo valjda tako biti ...