Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

Da, isto tako su zvanicni podaci ti na toj slici... ne samo primanja nego i sve ostalo :D nemoj da jos pocinjem nabrajati kolektivne uspjehe :D

I po statistici se vidi kako ima boljih igraca od Ronalda.. iz godine u godinu, sve vise i vise :D dok on osvaja nagrade ti sto su bolji sjede kod kuce :D

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

:D

[quote name='omg-It's-BaroN' date='28 October 2009 - 20:30 ' timestamp='1256758242' post='345939']
Da, isto tako su zvanicni podaci ti na toj slici... ne samo primanja nego i sve ostalo :D nemoj da jos pocinjem nabrajati kolektivne uspjehe :D

I po statistici se vidi kako ima boljih igraca od Ronalda.. iz godine u godinu, sve vise i vise :D dok on osvaja nagrade ti sto su bolji sjede kod kuce :D

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

:D
[/quote]
ja nznm stvarno al mslm da ce se svi koji prate ovu temu i sta ti pi

Baron ,mi se nismo predavali pred četničkim tenkovima necemo ni pred portugalskim šorcevima.
Bosna dobija Portugal u obje utakmice. Edited by lucky
nema potrebe

razumijem da nadarenost i iskustvo mogu dobro pomoci ekipi,ali i navikanost je jedan od uspjeha igraca,nemojte misliti da i naj bolji nemogu podbacit.

[quote name='mraxon' date='28 October 2009 - 23:47 ' timestamp='1256770030' post='345980']
ja nznm stvarno al mslm da ce se svi koji prate ovu temu i sta ti pi

[quote name='omg-It's-BaroN' date='28 October 2009 - 18:08 ' timestamp='1256749718' post='345924']
Gledaj, svako na to gleda drukcije. Ja npr.. ne mgu zamisliti jedno prventstvo bez najboljeg igraca na svijetu... [/quote]
Ja ne mogu zamisliti, da na svijetu postoji neko, ko voli vise tudje nego svoje i ko svoje odpisuje prije nego sto su poceli utakmicu.

[quote name='omg-It's-BaroN' date='28 October 2009 - 18:08 ' timestamp='1256749718' post='345924']
JA cu vise lijepog nogometa i atrakcije vidjeti od Portugala koji je u ovakvom stanju jer imaju igracinu nego od Bosne koja ima kolektiv ali malo kad sta lijepo pokazu na terenu. Ja sam jednom pravdao Portugal i njihove rezultate i Ronaldovu igru i nemam namjeru ponovo jer ispadam sta ja znam [/quote]Do sada mi je bio samo jedan "Bosanac" poznat, koji javno nasoj ekipi ne zeli uspijeh sa rijecima "navijam za njih samo kada igraju protiv turske". Barone, za mene je tvoje pisanje sramotno!
Jedno je biti pesimista i pored zelje za prolazom ipak ocekivati da ce nasi ispasti, jer nisu dovoljno jak, ili sto su protivnici jaci. Neko ocekiva pobjedu, neko poraz...
Ali zeljeti vise da drugi prodju od svoji vlastiti...to jos nigdje nisam vidio - ni u njemackoj, ni u svicarskoj.... Pa mislim cak da su i oni iz Malte vise ponosni na ekipu svoje Malte nego ti na svoju BiH...

Mislim da tu nece biti nikakve pomoci i neceg takvog kako ti razmisljas nego je fakticki ovo u barazu trebalo biti uradjeno jos odavno...[/quote]Zasto nije uradjeno prije? Nisu ocekivali da ce "najbolji" igrac uspijeti samo do abraza?

Jeli to da Ronaldo sebi ne prlja kopacke prije prvenstva? Nisul oni uspijeli prvo mjesto u kvalifikacijama, nisu ni trun vise zasluzili nastup na SP od Bosne i Hercegovine, od Ukrajne, od Rusije....

Danska moze sa vise ponosa na SP od Portugala (ako prodju). I u tom slucaju je*es imena!

A imam i jednu protiv-primjer. Imam jednog radnog kolegu, francuz. Rekao mi je da samo u slucaju da BiH igra protiv Francuzke, nebi bio za BiH. Pa sad kad sam bio u BiH, obecao sam i morao sam mu kupiti dres od Dzeke i Misimovica. Eto Barone, kako svijet vise voli Portugal... Izgleda da ti sa "svijet" mislis samog sebe i grupu realovi navijaca. Mislim da dosta istinski navijaca fudbala sada bas jos vise zeli da Portugal ispadne, kada se vidi kako se pravila preko noci mjenjaju, samo dabi njima bilo lakse.

I na neki nacim smjesno razmisljas o tome i ja sam siguran da ce ostatak svijeta radije gledati Portugal ili neku drugu zemlju s prevelikim pojedincem, da ih tako nazovem, nego Bosnu, Hrvatsku ili Sloveniju, zar ne?? Pa mogu prediti ime u sto god hoce, to je prventstvo svijeta[/quote]
Da, ja smijesno razmisljam a ti bi vise volio gledati Portugal od svoje BiH...al haj, ja bubam bez veze... Juce sam sa jednim njemcom pricao, kaze mi "ma jebes njemacku, vazno je da bude ronaldo". Tako isto mi je isto jedan svicarac rekao "ma briga me sto je Svicarska prosla kao prva, vazno je da bude ronaldo". Ukrainci se nikako ne raduju svojoj utakmici...oni samo strepe da li ce Portugal proci protiv Bosne, tako da bude Ronaldo tamo". Lucky, izgleda da smo mi svi budala sto se nadamo da ce nasi proci i izbaciti Ronalda. Ovakvim kao nama bi trebalo biti zabranjeno da ikako gledamo SP, jer sa nasom zeljom zelimo unistiti taj turnir...jer zamislite SP bez Ronalda a sa Dzekom. Svjetska katastrofa, koja se nikako nesmije dogoditi...

Izvini Barone, sto navijamo za Bosnu i za nase igrace i sto njih zelimo vise vidjeti nego 10 Ronalda.

Ta odluka o pravljenju jakosnih skupina u barazu se provodi godinama i to je najrealnije rijesenje da gledamo sto bolje reprezentacije na prventstvu. Znaci Bosna ispasta jer je dobila Portugal? - Pa zar nismo jaci od njih? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img][/quote] Ne radi se o tome ko je jaci, jer u tom slucaju bi se izvlacilo iz jednog bubnja, pa ko pobijedi ide. Oni najjaci su prosli kao prvaci svojih grupa.
Radi se o tome, zasto da Portugal ne igra protiv francuzke? Kukavice? Zasto mi ne mozemo igrati protiv Ukraine ili Slovenije? Zasto te ekipe, ako su tako jake nisu izborile prvo mjesto? Oko tog pitanja su popusili isto kao i mi i ostali drugi (ili jedva uspijeli drugo mjesto), i sad da se njima daju sto veca prava za losiji posao tokom kvalifikacije?

Isti ti ego-drekavci su proglasavani najboljim igracima svijeta, dobivali su Ballon d'Or, placaju im 12 miliona godisnje stoo nema nasih pet najboljih igraca zajedno te su najuspjesniji igraci svijeta s najboljim prosjekom u Evropi... da, govorim o RONALDU![/quote]
I na kraju moraju strepiti ko ce im biti protivnik u barazu...i da nebi slucajno vec u kvalifikacijama ispali protiv Francuske ili Rusije. Jer je jedna danska bez milijunski zvijezda i bez zlatnih lopti jednostavno bila bolja. Eh, je*es tu zlatnu loptu, kad te FIFA mora gurati prema uspijehu.

[quote name='sead_f1' date='29 October 2009 - 13:00 ' timestamp='1256817654' post='346044']
Ja ne mogu zamisliti, da na svijetu postoji neko, ko voli vise tudje nego svoje i ko svoje odpisuje prije nego sto su poceli utakmicu.

Do sada mi je bio samo jedan "Bosanac" poznat, koji javno nasoj ekipi ne zeli uspijeh sa rijecima "navijam za njih samo kada igraju protiv turske". Barone, za mene je tvoje pisanje sramotno!
Jedno je biti pesimista i pored zelje za prolazom ipak ocekivati da ce nasi ispasti, jer nisu dovoljno jak, ili sto su protivnici jaci. Neko ocekiva pobjedu, neko poraz...
Ali zeljeti vise da drugi prodju od svoji vlastiti...to jos nigdje nisam vidio - ni u njemackoj, ni u svicarskoj.... Pa mislim cak da su i oni iz Malte vise ponosni na ekipu svoje Malte nego ti na svoju BiH...

Zasto nije uradjeno prije? Nisu ocekivali da ce "najbolji" igrac uspijeti samo do abraza?

Jeli to da Ronaldo sebi ne prlja kopacke prije prvenstva? Nisul oni uspijeli prvo mjesto u kvalifikacijama, nisu ni trun vise zasluzili nastup na SP od Bosne i Hercegovine, od Ukrajne, od Rusije....

Danska moze sa vise ponosa na SP od Portugala (ako prodju). I u tom slucaju je*es imena!

A imam i jednu protiv-primjer. Imam jednog radnog kolegu, francuz. Rekao mi je da samo u slucaju da BiH igra protiv Francuzke, nebi bio za BiH. Pa sad kad sam bio u BiH, obecao sam i morao sam mu kupiti dres od Dzeke i Misimovica. Eto Barone, kako svijet vise voli Portugal... Izgleda da ti sa "svijet" mislis samog sebe i grupu realovi navijaca. Mislim da dosta istinski navijaca fudbala sada bas jos vise zeli da Portugal ispadne, kada se vidi kako se pravila preko noci mjenjaju, samo dabi njima bilo lakse.

Da, ja smijesno razmisljam a ti bi vise volio gledati Portugal od svoje BiH...al haj, ja bubam bez veze... Juce sam sa jednim njemcom pricao, kaze mi "ma jebes njemacku, vazno je da bude ronaldo". Tako isto mi je isto jedan svicarac rekao "ma briga me sto je Svicarska prosla kao prva, vazno je da bude ronaldo". Ukrainci se nikako ne raduju svojoj utakmici...oni samo strepe da li ce Portugal proci protiv Bosne, tako da bude Ronaldo tamo". Lucky, izgleda da smo mi svi budala sto se nadamo da ce nasi proci i izbaciti Ronalda. Ovakvim kao nama bi trebalo biti zabranjeno da ikako gledamo SP, jer sa nasom zeljom zelimo unistiti taj turnir...jer zamislite SP bez Ronalda a sa Dzekom. Svjetska katastrofa, koja se nikako nesmije dogoditi...

Izvini Barone, sto navijamo za Bosnu i za nase igrace i sto njih zelimo vise vidjeti nego 10 Ronalda.

Ne radi se o tome ko je jaci, jer u tom slucaju bi se izvlacilo iz jednog bubnja, pa ko pobijedi ide. Oni najjaci su prosli kao prvaci svojih grupa.
Radi se o tome, zasto da Portugal ne igra protiv francuzke? Kukavice? Zasto mi ne mozemo igrati protiv Ukraine ili Slovenije? Zasto te ekipe, ako su tako jake nisu izborile prvo mjesto? Oko tog pitanja su popusili isto kao i mi i ostali drugi (ili jedva uspijeli drugo mjesto), i sad da se njima daju sto veca prava za losiji posao tokom kvalifikacije?

I na kraju moraju strepiti ko ce im biti protivnik u barazu...i da nebi slucajno vec u kvalifikacijama ispali protiv Francuske ili Rusije. Jer je jedna danska bez milijunski zvijezda i bez zlatnih lopti jednostavno bila bolja. [b]Eh, je*es tu zlatnu loptu, kad te FIFA mora gurati prema uspijehu.[/b]
[/quote]

najbolji odgovor na otvorenoj temi :D

[quote name='tomahawk' date='29 October 2009 - 13:39 ' timestamp='1256823571' post='346053']
Lucky sto mi uređuje

[quote name='tomahawk' date='29 October 2009 - 14:39 ' timestamp='1256823571' post='346053']
Lucky sto mi uređuje

[quote name='sead_f1' date='29 October 2009 - 13:00 ' timestamp='1256817654' post='346044']

Do sada mi je bio samo jedan "Bosanac" poznat, koji javno nasoj ekipi ne zeli uspijeh sa rijecima "navijam za njih samo kada igraju protiv turske". Barone, za mene je tvoje pisanje sramotno!

Zasto nije uradjeno prije? Nisu ocekivali da ce "najbolji" igrac uspijeti samo do abraza?

[b]Izvini Barone, sto navijamo za Bosnu i za nase igrace i sto njih zelimo vise vidjeti nego 10 Ronalda.[/b]

Ne radi se o tome ko je jaci, jer u tom slucaju bi se izvlacilo iz jednog bubnja, pa ko pobijedi ide. Oni najjaci su prosli kao prvaci svojih grupa.

I na kraju moraju strepiti ko ce im biti protivnik u barazu...i da nebi slucajno vec u kvalifikacijama ispali protiv Francuske ili Rusije. Jer je jedna danska bez milijunski zvijezda i bez zlatnih lopti jednostavno bila bolja. Eh, je*es tu zlatnu loptu, kad te FIFA mora gurati prema uspijehu.
[/quote]

Reko sam ovo 100 puta pa cu reci i sad... da je rijec o kojem drugom sportu ja bi grohotom navijao sa vama ostalima, al kako je rijec o nogometu... tu se ipak razdvajamo...

Npr ja sam navijac Reala, njih volim ne zbog ovih velikih zvijezda nego zbog Zidanea, prema meni najboljeg veznjaka svih vremena i zbog toga mi se Real i svidio pa je i neka ljubav prmea tom klubu ostala i dan danas, al opet ja nisam jedan od onih sto bi rekli Barca ne valja, Barca glupa ili to samo zato sto su rivali ali i bolji od nas, nego sam jedan od onih sto ce sjesti, pogledati kako igraju lijep nogomet, i nebitno hoce li oni pobjediit Real 2:6 na Bernabeu ili Zarazgozu 6:1 na Camp Nou, ja uzivam takve stvari gledajuci, ja uzivam kad ljudi na terenu pokazuju nogometne vjestine, kad se lijepo dodaju i izmoravaju protivnika, a najljepse u tome svemu su mi prolazi pjedinih igraca koji na svakakve nacine cak i obaraju suparnicke igrace na pod dok imaju loptu u nogama... pa ti shvati o cemu ja tebi ovdje pricam

To sto ja pisem mene nije sramota, a kako ti na to gledas mene nije briga! - Zasto nije prije uradjeno to oko baraza? Jer je to dugotrajan proces i za takvo nesto treba vremena. Ja cu to usporediti sa Salary capom kojeg UEFA priprema za 2012. godinu i znaci oni to odrede cirke 6-7 godina prije nego li se to provede...

Pitas me smjesna pitanja....Kako da ti ja dam odgovor zasto su Bosna i Slovenija slabije rankirane od Portugala? - Sad kad bi ti ja odgovorio ti bi ponovo pronasao neku manu, pa cu se od tog odgovora suzdrzati...Cini se kako Blatter i Platini imaju slicno razmisljanje mojem, i njima je izgleda stalo do ljepseg SP-a na kojem ce igrati Cristiano Ronaldo nego do nesto neatraktivnijeg SP-a na kojem nece biti Ronalda...

I da, odgovor na to zadnje... Jel ti mislis da je Dzeko zasluzio te nagrade? Jel ih zasluzio Misimovic? - Je li jedan od njih dvojice u jednoj sezoni postigao 50 golova i imao preko 20 asistencija? - Jel jednom od njih dvojice to sve uspjelo? - Ma nije ni zajedno... to nije uspjelo ni jednom aktivnom igracu u Ligama Petice osim Ronaldu pa vi sad gledajte ko koga gura i gdje ga gura

I kako sad vecina vas prica, taj Ronaldo je gay, taj Ronaldo nije zasluzio sve one brojne nagrade i taj Ronaldo je slucajno statisticki najbolji napadac sviijeta u ovom trenutku i taj Ronaldo je slucajno placen 94 miliona, njegova otkupna cijena je slucajno milijardu dolara i slucajno prima oko

Sto vise pratim ovu temu sve mi se vise cini da je baron ustvari baronica :lol:

Samo zena moze staviti RONALDA (citaj manekena) ispred bilo kojeg igraca reprezentacije SVOJE drzave.

Pa imas li ikako osjecaj patriotizma, iskreno ja ne bih mogao reci da je Ronaldo bolji od Dzeke ako ni zbog cega drugog onda zato sto je Dzeko NAS.

[quote name='razarac' date='29 October 2009 - 22:12 ' timestamp='1256850767' post='346107']
Sto vise pratim ovu temu sve mi se vise cini da je baron ustvari baronica :lol:

Samo zena moze staviti RONALDA (citaj manekena) ispred bilo kojeg igraca reprezentacije SVOJE drzave.

Pa imas li ikako osjecaj patriotizma, iskreno ja ne bih mogao reci da je Ronaldo bolji od Dzeke ako ni zbog cega drugog onda zato sto je Dzeko NAS.
[/quote]

jel to tebi krivo sto je on maneken?

[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:15 ' timestamp='1256850930' post='346108']
jel to tebi krivo sto je on maneken?
[/quote]
Ni najmanje

Nek se on seta pistama a mi cemo ako Bog da se setati do JAR-a

[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 20:43 ' timestamp='1256849016' post='346102']
sad bi ti odgovorio za to sto ga svi nazivate pedercinom, ali samo zato sto si to ti i sto tebe znam necu ti nista govoriti, ipak si stariji od mene za 20-ak, 30-ak godina....

Ovo prvo boldano... kako dodje do zakljucka da ce biti dobar samo u prvom poluvremenu i to samo u Portugalu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Ko je to iz nase reprezentacije brzi i bolji od Ronalda, ko je bolji tehnicar od Ronalda i zasto mislis da bi ovakvi bekovi mogli zaustaviti takvog igraca kad ga npr. nisu mogli zaustavljati bekovi koji igraju u Premiershipu poput Kola, Kli

[quote name='apolo' date='29 October 2009 - 22:20 ' timestamp='1256851212' post='346110']
Previse se oslanjaju na Ronalda, jes on igracina i brz je i sve to stoji al ima Bosna ekipu koja je dobro uigrana i ima velike sanse da bas njemu zadaju muke da se rasplace. Al kolega necemo se svadjati nego lijepo ti navijaj za kog hoces, tvoja stvar sto vise tezis Portugalu, ja cu uzivati gledajuci kako oni odose u svlacionu sa glave dole[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/icon_cheesygrin.gif[/img]
[/quote]

Posteno stari :D

Jedina stvar koju ja ovdje hocu da dokazem jeste ta da Ronaldo nije mala stvar kako mnogi misle ovdje na forumu, i da su nase najslabije tacke Spahic i Jahic koji ce morati zaustavljati njihovu najjacu tacku a ona je upravo Ronaldo :D

A na kraju cemo vidjeti ko ce s glavom dole :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:25 ' timestamp='1256851529' post='346113']
Posteno stari :D

Jedina stvar koju ja ovdje hocu da dokazem jeste ta da Ronaldo nije mala stvar kako mnogi misle ovdje na forumu, i da su nase najslabije tacke Spahic i Jahic koji ce morati zaustavljati njihovu najjacu tacku a ona je upravo Ronaldo :D

A na kraju cemo vidjeti [b]ko ce s glavom dole[/b] :D
[/quote]

Razum kaze da ce biti tesko, ali (ono sto je bitno kad su NAŠI u pitanju) srce kaze PORTUGAL :icon_biggrin: Edited by razarac

Svi mi moramo biti realni sto se tice prestojeci utakmica baraza, znamo da je Portugal kao reprezentacija puno iskusnija od nas, bili su na velikim takmicenjima dok mi pak nikad nismo...al iskreno mislim se bas tu krije nas uspijeh, sto su nasi igaci gladni i zedni velikog uspijeha i sto ce ostaviti i srce i dusu na terenu u obje utakmice...a pogotovo u onoj na Bilinom polju pred punim tribinama...

Slozio bi se s nekim od misljena, kako se navodi, da ce nas neuspijeh kumovati sudije... iskren da budem toga se najvise i bojim.
Znamo svi da portugalska liga nije toliko bogata kao sto su pjedine lige u evropi i njihov ne plasman na svijetsko prvenstvo bi donio veliki minus (financiski) njihovom nogometnom savezu i tu bi Platini mogao umijesati svoje prste kao kod ovog slucaja kod zdrijeba za baraz...jer on nije ovdje isao samo na ruku ''svojoj'' reprezentaciji nego i ostalim ''velikim'' reprezentacijama evrope...

U jednu stvar sam siguran, nasi momci s Cirom na celu se nece ni u jednom trenutku predati, nisu ni protiv Spanije kad je bilo 0:5...Sto se tice Cristijana Ronalad, bolje mu je da svoju ozljedu produzi na jos koju sedmicu jer bi je mogao obnoviti u duelu sa Spahicem a da ne spominjem naseg Safeta...

PS
Barone gdje je tebi taj Ronaldo bio kad je igrao za Man.Unit, mislim da si ga tad kritizirao ili ga nisi spominjao nikako...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Reko sam ovo 100 puta pa cu reci i sad... da je rijec o kojem drugom sportu ja bi grohotom navijao sa vama ostalima, al kako je rijec o nogometu... tu se ipak razdvajamo...[/quote]Sto, u nogometu Bosna nije Bosna? U Nogometu nasi nisu nasi?[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Npr ja sam navijac Reala, njih volim ne zbog ovih velikih zvijezda nego zbog Zidanea, prema meni najboljeg veznjaka svih vremena i zbog toga mi se Real i svidio pa je i neka ljubav prmea tom klubu ostala i dan danas[/quote]Nije to "neka ljubav", to je "ludilo".[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']al opet ja nisam jedan od onih sto bi rekli Barca ne valja, Barca glupa ili to samo zato sto su rivali [b]ali i bolji od nas[/b][/quote]Hehe...de mi sad samo objasni koga mislis sa [b]nas[/b]? Real? Ti sebe smatras da si dio te ekipe? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Eto, zasto sam napisao "ludilo".Jes ti bas madrista? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Jel to neki skriveni san iz djetinstva? [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img][quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Zasto nije prije uradjeno to oko baraza? Jer je to dugotrajan proces i za takvo nesto treba vremena. Ja cu to usporediti sa Salary capom kojeg UEFA priprema za 2012. godinu i znaci oni to odrede cirke 6-7 godina prije nego li se to provede...[/quote]Kad se je o tome pocelo pricati, da na taj nacin izvlace baraz, koja su pitanja postavljana, koji su problemi bili za rjesavanje, ko je sve bio umjesan, i kada je FIFA donijela tu odluku da se to radi na taj nacin? Kad ih tako branis, sigurno to sve znas... Pitam se samo da li bi ih tako branio i da su donijeli neku odluku, koja bi znacila izjednacenje za sviju. Mislim da bi se nekima trebali skinuti pomocni tockici...pogotovo onima koji se hvale da su najbolji.[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Pitas me smjesna pitanja....Kako da ti ja dam odgovor zasto su Bosna i Slovenija slabije rankirane od Portugala?[/quote]Briga sta ti je na ocima, ali de prvo skloni, pa onda citaj. Pitao sam zasto BiH i Slovenija nebi trebala igrati jedno protiv drugi? Zasto to nije fer? A nisam pitao nista o rankingu. Zasto nije fer da na izvlacenju ispadne Portugal-Francuska i Slovenija-BiH? Da napr. svak svakog moze dobiti za protivnika...Zasto bi to smetalo najboljim igracima na svijtu, da imaju jakog protivnika, ili protivnika neke velike nacije?[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Cini se kako Blatter i Platini imaju slicno razmisljanje mojem, i njima je izgleda stalo do ljepseg SP-a na kojem ce igrati Cristiano Ronaldo nego do nesto neatraktivnijeg SP-a na kojem nece biti Ronalda...[/quote]Njima je stalo do para a ne do sporta. A vidim stavljas se na isti ogranak...Ne radi se o Blatteru i Platiniju, nego o tome da se nazivaju neki najboljima, kojima se sva moguca pravila mjenjaju samo da sto lakse prodju...je*es tu zlatnu loptu, ako je na taj nacin zaradjena.[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']I da, odgovor na to zadnje... Jel ti mislis da je Dzeko zasluzio te nagrade? Jel ih zasluzio Misimovic? - Je li jedan od njih dvojice u jednoj sezoni postigao 50 golova i imao preko 20 asistencija?[/quote]Jedan od njih je oborio sa svojim napadackim partnerom rekord Bundeslige (broj golova u sezoni). Jedan od njih je oborio rekord priprema. Jedan od njih je od ucesnika Bundeslige proglasen sa najboljim igracom lige. Jedan kojeg nisi naveo (Ibisevic) je u Medijama dobio najbolju ocjenu (i ako pola sezone nije igrao). Ali naravno, oni to nisu zasluzili, jer ne nose ime RONALDO. Mozda budu bolji ako sebi predio ime...Dzeko bi se mozda jos trebao i prekrstiti...za svaki slucaj. I naravno svi oni bi trebali baciti one ruzne znojke sa BH-zastavom. Neka stave neku na kojoj pise "I love ronaldo, Spain ili brazil".[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Je li jedan od njih dvojice u jednoj sezoni postigao 50 golova i imao preko 20 asistencija?[/quote]He, de mi sad objasni, kakvo bi izgledalo to tvoje prvenstvo, ako bi tu trebali igrati samo igraci koji su postigli 50 golova u jednoj sezoni....[quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']Jel jednom od njih dvojice to sve uspjelo? - Ma nije ni zajedno... to nije uspjelo ni jednom aktivnom igracu u Ligama Petice osim Ronaldu pa vi sad gledajte ko koga gura i gdje ga gura[/quote] Zato Dzeko i Misimovic nisu morali strepiti da li ce ikako uspijeti uci u Baraz [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img] uspijeli su to i prije zadnje utakmice, pa cak ni pobjeda u predzadnjoj utakmici nije bila potrebna [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img][quote name='omg-It's-BaroN' date='29 October 2009 - 22:04 ' timestamp='1256850276' post='346106']I kako sad vecina vas prica, taj Ronaldo je gay, taj Ronaldo nije zasluzio sve one brojne nagrade i taj Ronaldo je slucajno statisticki najbolji napadac sviijeta u ovom trenutku i taj Ronaldo je slucajno placen 94 miliona, njegova otkupna cijena je slucajno milijardu dolara i slucajno prima oko €17 miliona godisnje (nisu uracunati prihodi od prodaje dresova a njegovih je 45%)[/quote]I taj Ronaldo je isto [b]slucajno[/b] zavrsio u barazu [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]

ovo je post od seada_f1 ... nesto sam zezno prilikom spajanja ... halali seade_f1

[quote name='Dinko' date='29 October 2009 - 23:15 ' timestamp='1256854539' post='346116']Svi mi moramo biti realni sto se tice prestojeci utakmica baraza, znamo da je Portugal kao reprezentacija puno iskusnija od nas, bili su na velikim takmicenjima dok mi pak nikad nismo...al iskreno mislim se bas tu krije nas uspijeh, sto su nasi igaci gladni i zedni velikog uspijeha i sto ce ostaviti i srce i dusu na terenu u obje utakmice...a pogotovo u onoj na Bilinom polju pred punim tribinama...Slozio bi se s nekim od misljena, kako se navodi, da ce nas neuspijeh kumovati sudije... iskren da budem toga se najvise i bojim.Znamo svi da portugalska liga nije toliko bogata kao sto su pjedine lige u evropi i njihov ne plasman na svijetsko prvenstvo bi donio veliki minus (financiski) njihovom nogometnom savezu i tu bi Platini mogao umijesati svoje prste kao kod ovog slucaja kod zdrijeba za baraz...jer on nije ovdje isao samo na ruku ''svojoj'' reprezentaciji nego i ostalim ''velikim'' reprezentacijama evrope...U jednu stvar sam siguran, nasi momci s Cirom na celu se nece ni u jednom trenutku predati, nisu ni protiv Spanije kad je bilo 0:5...Sto se tice Cristijana Ronalad, bolje mu je da svoju ozljedu produzi na jos koju sedmicu jer bi je mogao obnoviti u duelu sa Spahicem a da ne spominjem naseg Safeta...PS Barone gdje je tebi taj Ronaldo bio kad je igrao za Man.Unit, mislim da si ga tad kritizirao ili ga nisi spominjao nikako...[/quote]
Sa ovim se slazem. Tako je. Naravno da je Portugal na papiru favorit. Njihov najveci plus je iskustvo u velikim nastupima i podrska FIFAe.Ali ne postoji ni jedan razlog, zasto mi njih nebi pobijedili i u Portugalu i u Bosni...ne kazem da hocemo, ali nasa ekipa to sigurno moze. Imamo pravo (i sa sportske strane) da se tome nadamo.
  • Downvote 1

[quote name='sead_f1' date='30 October 2009 - 16:37 ' timestamp='1256917021' post='346191']
Sto, u nogometu Bosna nije Bosna? U Nogometu nasi nisu nasi?
[/quote]

Ne, nego ja u nogometu uzivam i na njega gledam sasvim drukcije nego na ostale sportove....

[quote name='sead_f1' date='30 October 2009 - 16:37 ' timestamp='1256917021' post='346191']
Nije to "neka ljubav", to je "ludilo".
[/quote]

Ludilo zbog cega?

Hehe...de mi sad samo objasni koga mislis sa [b]nas[/b]? Real? Ti sebe smatras da si dio te ekipe? [img]public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Eto, zasto sam napisao "ludilo".Jes ti bas madrista? [img]public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img] Jel to neki skriveni san iz djetinstva? [img]public/style_emoticons/default/smile.gif[/img]
[/quote]

Aha eto mi odgovora :D pa uglavnom se tako naviklo pricati po sportskim forumima :D Madridista jesam :D ali ni o kakvom snu nije rijec :D

Kad se je o tome pocelo pricati, da na taj nacin izvlace baraz, koja su pitanja postavljana, koji su problemi bili za rjesavanje, ko je sve bio umjesan, i kada je FIFA donijela tu odluku da se to radi na taj nacin? Kad ih tako branis, sigurno to sve znas... Pitam se samo da li bi ih tako branio i da su donijeli neku odluku, koja bi znacila izjednacenje za sviju. Mislim da bi se nekima trebali skinuti pomocni tockici...pogotovo onima koji se hvale da su najbolji.
[/quote]

2001. je to predlozeno, to ti je i Ciro spominjao na FTV-u, pitanja ne znam, probleme ne znam ko je bio umjesan takodjer ne znam, i odluka je donesena 2006. godine kada se je na taj nacin igrao Baraz sto su kasnije ukinuli pa su opet vratili...znaci 2005. godine se niko niiko nije bunio kada su se na taj nacin izvlacili parovi baraza a sad kada je Bosna u istom *ranju, svi su oko toga digli buku i svi misle kako bas nas zele izbaciti iz konkurencije za osvajanje SP-a.... grijesite gospodo...

Briga sta ti je na ocima, ali de prvo skloni, pa onda citaj. Pitao sam zasto BiH i Slovenija nebi trebala igrati jedno protiv drugi? Zasto to nije fer? A nisam pitao nista o rankingu. Zasto nije fer da na izvlacenju ispadne Portugal-Francuska i Slovenija-BiH? Da napr. svak svakog moze dobiti za protivnika...Zasto bi to smetalo najboljim igracima na svijtu, da imaju jakog protivnika, ili protivnika neke velike nacije?
[/quote]

Pa opet ja tebe pitam, sto su Bosna i Slovenija slabije rankirane od Portugala? - Da su kojim slucajem bolje rankirane i da su nasi igraci bili sposobniji ovih godina, mislim da bi Bosna bila u prvom bubnju pa bi onda mogla igrati protiv Slovenije...

Njima je stalo do para a ne do sporta. A vidim stavljas se na isti ogranak...Ne radi se o Blatteru i Platiniju, nego o tome da se nazivaju neki najboljima, kojima se sva moguca pravila mjenjaju samo da sto lakse prodju...je*es tu zlatnu loptu, ako je na taj nacin zaradjena.
[/quote]

Cini se kako me pogresno shvatas... govorimo o Ballon d'Oru...Ono sto sam ja htio reci jeste to da je Ronaldo one silne nagrade zasluzio, a ti ga uprono stavljas medju one koje je FIFA pogurala prema uspjehu... mislim ni da Blatter ni njegova FIFa bas kao ni Platini i njegova UEFA nemaju utjecaja na dodjelu Balon d'Ora...

Jedan od njih je oborio sa svojim napadackim partnerom rekord Bundeslige (broj golova u sezoni). Jedan od njih je oborio rekord priprema. Jedan od njih je od ucesnika Bundeslige proglasen sa najboljim igracom lige. Jedan kojeg nisi naveo (Ibisevic) je u Medijama dobio najbolju ocjenu (i ako pola sezone nije igrao). Ali naravno, oni to nisu zasluzili, jer ne nose ime RONALDO. Mozda budu bolji ako sebi predio ime...Dzeko bi se mozda jos trebao i prekrstiti...za svaki slucaj. I naravno svi oni bi trebali baciti one ruzne znojke sa BH-zastavom. Neka stave neku na kojoj pise "I love ronaldo, Spain ili brazil".
[/quote]

Opet ti ponavljam, jel jedan od njih uspio zabiti 50 golova u jednoj sezoni i imati preko 20 asistencija? - NIJE!

He, de mi sad objasni, kakvo bi izgledalo to tvoje prvenstvo, ako bi tu trebali igrati samo igraci koji su postigli 50 golova u jednoj sezoni....
[/quote]

Mislim da se nisam bas na taj nacin izrazio, ali bi prventstvo s Ronaldom, Messijem i Rooneyem izgledalo bolje nego prventstvo sa Dzekom, Modricem i Korenom.. na taj sam nacin to mislio

Zato Dzeko i Misimovic nisu morali strepiti da li ce ikako uspijeti uci u Baraz [img]public/style_emoticons/default/wink.gif[/img] uspijeli su to i prije zadnje utakmice, pa cak ni pobjeda u predzadnjoj utakmici nije bila potrebna [img]public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]
[/quote]

Istina, zato Dzeko i Misimovic strepe hoce li Ronaldo igrati u barazu ili ne...

I taj Ronaldo je isto [b]slucajno[/b] zavrsio u barazu [img]public/style_emoticons/default/biggrin.gif[/img]
[/quote]

Zato ce on isto slucajno zavrsiti na SP
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='Dinko' date='29 October 2009 - 23:15 ' timestamp='1256854539' post='346116']
[b]Slozio bi se s nekim od misljena, kako se navodi, da ce nas neuspijeh kumovati sudije[/b]... iskren da budem toga se najvise i bojim.
Znamo svi da portugalska liga nije toliko bogata kao sto su pjedine lige u evropi i njihov ne plasman na svijetsko prvenstvo bi donio veliki minus (financiski) njihovom nogometnom savezu[b] i tu bi Platini mogao umijesati svoje prste kao kod ovog slucaja kod zdrijeba za baraz[/b]...jer on nije ovdje isao samo na ruku ''svojoj'' reprezentaciji nego i ostalim ''velikim'' reprezentacijama evrope...

U jednu stvar sam siguran, nasi momci s Cirom na celu se nece ni u jednom trenutku predati, nisu ni protiv Spanije kad je bilo 0:5...Sto se tice Cristijana Ronalad, bolje mu je da svoju ozljedu produzi na jos koju sedmicu jer bi je mogao obnoviti u duelu sa Spahicem a da ne spominjem naseg Safeta...

PS
[b]Barone gdje je tebi taj Ronaldo bio kad je igrao za Man.Unit, mislim da si ga tad kritizirao ili ga nisi spominjao nikako...[/b]
[/quote]

I ja sam definitivno uvjeren da, ako bosna ne prodje na SP kraj Portugala, glavni krivci ce za vas sve biti sudije...

Kako ti znas da je umjesao prste? - Vjerujem da se niko na to nije zalio 2006. godine, bar niko od nase "raje"

Ja Ronalda nikad nisam htio vidjeti u Realu pogotovo zbog galaktizacije kluba i danas mozete vidjeti sta takav tim donosi, a da ga nisam nikad spominjao to ne vjerujem, mozda nisam ovdje jer nismo imali ovakvu priliku... a da sam ga kritizirao i to jesam na neki nacin, ali eto, nekim slucajem covjek igra sve bolje i bolje i polako pobija moje misljenje o njegovom odnosu prema sudijama i suprotno... ovo nema nikakve veze sa tim sto on igra za Real
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='ne_znam_ko_sam' date='30 October 2009 - 21:08 ' timestamp='1256936890' post='346217']
Ja velim da ce biti zeznuto i tesko otici na SP, ali nije nemoguce. Lopta je okrugla... [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]
[/quote]

Bosna ce otici na SP, to je sigurno kao sto je Bog jedan, mozete slobodno uplatiti listice, prva i druga utakmica Bosna dobija zasluzeno.
Ciro hoce da vidi slonove , majmune i sarenu africku princezu[img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] .Pokazali su Zmajevi i protiv Belgije i protiv Turske, Estonije,Arminije da imaju snagu, volju i nadasve da su sposobni da si priuste safari.Dijamanti su u Africi...