Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='[LoLLipop]' date='19 October 2009 - 23:03 ' timestamp='1255989802' post='344697']
kao moderator, zadnji put te opominjem zbog vrijedjanja ucesnika diskusije.
[/quote]

jesam ja jos kome sta uvredljivo rekao osim onog sto je bilo upuceno tebi?

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 00:01 ' timestamp='1255989664' post='344695']
vjerujem da ce se i ostati forumasi sloziti sa mnom u vezi tebe mraxon...

veze ti nemas...
[/quote]

zestoko ali ja i kad sam bio u ratu i kad su se pravile akcije,nikad nisam podcijenio protivnika,igre su igre akcije akcije,koliko god bio spreman i iskusan uvjek se moze desit nesto nenadano i pored toliko iskustva i sam se iznenadis,stoji i to da treba znat da je ekipa iskusna ili ima dobrih igraca ali u tome i jest car igre.sve sto na zemlji hoda moze se porazit a moze i izgubit,bitno je da se doslo do ovog da se igra sa igracima koje netreba podcijenit,i opet mislim da izgube treba im cestitat.hej ija sad pijem pivu ali sam smiren,netreba da se onako vatreno pise :icon_cheesygrin: Edited by x-men

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 22:48 ' timestamp='1255988900' post='344688']
Ronaldo je protiv Madjarske odigrao 27 minuta jer je igrao ozljedjen tu utakmicu, a na istoj je zadobio jos goru povredu zgloba, npr gostujucu utakmicu protiv Albanije je takodjer igrao povrijedjen, to je jos ono razdbolje kada je vukao povredu iz Manchestera, te je npr. u Svedskoj (0:0) odigrao cijelu utakmicu s povezima na desnom koljenu, lucky se mora sjecati Clichyevog starta na njegovo vec povrijedjeno koljeno, kada su ga iznijeli sa terena a covjek se ponovo ozljedjen vratio u igru, i radilo se o jos jednoj utakmici, ne mogu ti reci o kojoj, ali ako na AS.com nadjem stari clanak rado cu ti i to postati.
[/quote]

Barone, koliko postera ronalda visi u tvojoj sobi? De mi samo porfavor reci, desil se ikad vako da taj ronaldo igra bez povrijeda :D? Ovako kako ti pises, mozemo ocekivati da nece ni jednu protiv BiH igrati, jer ce ga sigurno dan prije ujesti komarac....znas da su nase ni svinjska gripa nije mogla sprijeciti od igranja... :)

Sto tice dosadasnji kvalifikacija. Znamo da nam nista ne koriste, igraju se dvije nove utakmice u kojima se treba pokazati.
ALI, zasto mi nebi mogli biti za jedan gol bolji od Albanije i u portugalu pobijediti 1:0? Ili, izgubili smo u spaniji samo 1:0, zasto da u portugalu nemozemo pobjediti?

I jos nesto barone, sve vise pocinjem sumnjati u to da si bosanac. Da ti nisi neki spanjolac, koji je zalutao u bosnu, ostao i naucio jezik...?

[quote name='sead_f1' date='19 October 2009 - 23:13 ' timestamp='1255990413' post='344701']
[b]Barone, koliko postera ronalda visi u tvojoj sobi?[/b] De mi samo porfavor reci, desil se ikad vako da taj ronaldo igra bez povrijeda :D ? Ovako kako ti pises, mozemo ocekivati da nece ni jednu protiv BiH igrati, jer ce ga sigurno dan prije ujesti komarac....znas da su nase ni svinjska gripa nije mogla sprijeciti od igranja... :)

Sto tice dosadasnji kvalifikacija. Znamo da nam nista ne koriste, igraju se dvije nove utakmice u kojima se treba pokazati.
ALI, zasto mi nebi mogli biti za jedan gol bolji od Albanije i u portugalu pobijediti 1:0? Ili,[b] izgubili smo u spaniji samo 1:0, zasto da u portugalu nemozemo pobjediti?
[/b]
[b]I jos nesto barone, sve vise pocinjem sumnjati u to da si bosanac. Da ti nisi neki spanjolac, koji je zalutao u bosnu, ostao i naucio jezik...?[/b]
[/quote]

Ne bacam ja njega na Ronalda ne brini...

Izgubili smo samo 1:0 u Spaniji i 5:2 kod kuce... zasto ne bismo u Portugalu primili jednu 7-8?

Bosanac sam ja, bosanac... osim ako moderatori ne kazu drukcije, jer inace sve mora biti po njihovom... valjda me nece sankcionisati zbog ovog posta :unsure:

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 23:16 ' timestamp='1255990565' post='344702']
Ne bacam ja njega na Ronalda ne brini...

Izgubili smo samo 1:0 u Spaniji i 5:2 kod kuce... [b]zasto ne bismo u Portugalu primili jednu 7-8?[/b]

Bosanac sam ja, bosanac... osim ako moderatori ne kazu drukcije, jer inace sve mora biti po njihovom... valjda me nece sankcionisati zbog ovog posta :unsure:
[/quote]
zato

Definitivno, na nama je da docekamo da dokazemo da smo bolji od Portugala...

ja se predje, pa umjesto da ne odgovorim ni na jedan, ja odgovori na svaki post

[img]http://images.mirror.co.uk/upl/m3/jun2008/6/2/776C01BC-D57B-C5A4-DD5CEEC58DCDBFED.jpg[/img] vs. [img]http://www.seeklogo.com/images/B/Bosnia_and_Herzegovina_Football_Federation-logo-1A9945041A-seeklogo.com.gif[/img]= [img]http://i33.tinypic.com/2hi0bxf.jpg[/img]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[url="http://www.reprezentacija.net/site/index.php?option=com_content&view=article&id=963:osim-ne-smijemo-ih-isprovocirati&catid=1:latest-news&Itemid=63"]Ivica Osim o barazu[/url]

ovo je ivica rekao, ja samo prenosim :D

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 23:30 ' timestamp='1255991407' post='344704']

[img]http://images.mirror.co.uk/upl/m3/jun2008/6/2/776C01BC-D57B-C5A4-DD5CEEC58DCDBFED.jpg[/img] vs. [img]http://www.seeklogo.com/images/B/Bosnia_and_Herzegovina_Football_Federation-logo-1A9945041A-seeklogo.com.gif[/img]= [img]http://i33.tinypic.com/2hi0bxf.jpg[/img]
[/quote]

ako bosna prode portugalce molim te neodgovaraj vise ni na jednu...............

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 00:30 ' timestamp='1255991407' post='344704']

[/quote]

;) [b]neznaš ti kako igra Bossanac kad pobisni i kad zna za sto igra,[/b] našima treba lova, vjerovatno će im obećati nešto, vidjeće te kako se igra... Hajmo Bosno Hajmo Hercegovino Edited by knjigovodjE

Ne pratim toliko ovu temu "Nogometna reprezentacije BiH" no moram ipak nešto reći. Nije upitno da je Baron u većini u pravu. Znači - možemo mi željeti nešto ... srce može pucati od želje ali kada si slabiji od nekog onda gubiš. Ne pratim sport toliko.... iz dosta razloga.. no ne mogu reći da mi u srcu nije ostalo kada Bosna i Hercegovina igra. Opet.. to je nešto u jednom aspektu nevažno dok u drugom veoma znači - pa volim od ukupnih 90 min.. provesti bar 70 gledajući NAŠE!

Pa mislim da nema na ovom forumu osobe koja nebi željela da Bosne ide na Svjetsko prvenstvo! I zbog nas i zbog Ćire i svega.. no ljudi moji znate i sami ko je Portugal! Slagao bih kad bih rekao da mi je draži - istinski - Ronaldo od Džeke i volio bih Nato da nisi u pravu.. ni ja ni ti.. no kakve su prilike :) ! Apolo je čini mi se rekao, ne sjećam se, da imamo veoma jak napad - i eto haj - moglo bi se reći da je JAK i protiv Portugala ali nam je ostatak veoma jadan.. ! Kad se samo sjetim i pomislim na ime Luis Figo - trnci mi prodju kroz tijelo :)

[b]Za barona:[/b]

Hala Madriidddd Halaa Madridddd :)

nisi mi odgovorio flekem bekem :D Edited by doktoraider

ronaldi ce nasi par puta zavalit koju u bubrege i propisace :lol:

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 23:16 ' timestamp='1255990565' post='344702']Ne bacam ja njega na Ronalda ne brini...[/quote]Ok, izvini. Samo mislio reci da sa svojim ponasanjem onima koji te ne poznaju dajes taj utiesak [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]Ako nasi igraci prime (nedaj Boze) to tvoje misljenje, da je Ronaldo svemoguci (Boze oprosti), onda nemamo sta traziti. A ti se bas tako ponases. Znamo mi svi da su oni favoriti i da oni imaju imena, i da njihovi igraci imaju vise i klubski i reprezentativni uspijeha, ali to nam sigurno nece biti prepreka da ih srusimo i pred njihovom i pred nasom publikom, ako Bog da. Ako budemo igrali lose, bit ce mo kaznjeni (ne bas sa 10:0), ali primit ce mo koliko im prilika dadnemo, jer sigurno znaju iskoristiti. Ipak sam siguran da su pobjede i tamo i kod nas moguce i da to nasi igraci svojim kvalitetom mogu izboriti. Da li ce to stvarno uspijeti, neznaju ni Baron ni Sead, a tako ni Ronaldo!![quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 23:16 ' timestamp='1255990565' post='344702']Izgubili smo samo 1:0 u Spaniji i 5:2 kod kuce... zasto ne bismo u Portugalu primili jednu 7-8?[/quote]1. U Spaniji smo dobro igrali. Zaboravljas da se radi o zasluzenom evropskom prvaku i jednom od favorita na svjetskom. Igrali smo kod njih!2. Spanija u Zenici: Zaboravljas da smo igrali pod rucnom. I ako je Spanija igrala sa B- ili C-Reprezentacijom, oni se nisu morali cuvati kao nasi. Jos su njihovi zamjenici i te kako imali razloga da se bore i da se pokazu.Pa zamisli baraz bez Spahica, Misimovica i Nadarevica... Nebi nam bilo lakse bez njih.3. Odkad je Portugalska repka jaca od Spanije? Zbog Ronalda jel?4. Ako vec ides na te logike, mislim da smo mi jednu 3-5 golova bolji od Albanije, znaci busimo ih u Lisabonu 3 - 5 puta...!Mislim da je Zenica zesca od Tirane. 5. Ali kao sto sam vec napisao, Kvalifikacije su prosle. Baraz je nesto drugo, sada su vazne i odlucujuce samo dvije utakmice protiv istog protivnika, i igramo ekipom koja ima iskustva u Playoff-igrama (na ispadanje). Bit ce tesko, sigurno najtezi zadatak koji je nas fudbal ikada imao, ali je moguce. Aku su nam sanse 5%, mozemo iskoristiti tih 5%. Ili kao sto kazu "nenamo sanse, ali ce mo je iskoristiti".[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 23:16 ' timestamp='1255990565' post='344702']Bosanac sam ja, bosanac... osim ako moderatori ne kazu drukcije, jer inace sve mora biti po njihovom... valjda me nece sankcionisati zbog ovog posta [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/unsure.gif[/img][/quote] Izvini, sa tvojim pisanjem vise licis na nekog spanjskog patriotu... [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/smile.gif[/img] mozda manje spanjski, realski patriot. Sve sto je REAL je sveto.Da je tebe bilo pitati dali ce se Dzeko pribliziti golu u old traffordu, odgovor bi vjerovatno bio "ma ni bliizoo". I neko ko pise "*ebes Dzeku", nelici mi bas na bosanca: Pa da Dzeko zabije i svom Hasagicu jedan go, on je jedan od cetiri velika razloga zasto se u Bundesligi prica dobro o Bosni i zasto utakmicu POR-BIH i u njemackoj smatraju sa najjacom od ove cetiri...[quote name='x-men' date='20 October 2009 - 09:06 ' timestamp='1256026010' post='344743']ronaldi ce nasi par puta zavalit koju u bubrege i propisace [img]http://forum.cazin.org/public/style_emoticons/default/laugh.gif[/img][/quote]Ma Nadarevic ce ga nauciti kako je kad nesto boli :)

[quote name='sead_f1' date='20 October 2009 - 09:36 ' timestamp='1256027782' post='344747']
Ma Nadarevic ce ga nauciti kako je kad nesto boli :)
[/quote]

TO CARE !!!!!!!!

Dres reprezentacije 40 KM.
Karta za utakmicu 100 KM.
Gledati Ronalda kako place-neprocjenjivo.
Neke se stvari ne mogu kupiti novcem.Za sve ostalo tu je Edin Dzeko!!"

meni je svejedno ali po meni Nadarevic nekad ima cudne izlete u prazno...
Spahicu svaka cast..
sveukupno odbrana nam je jedina mana, sve ostalo je dobro poslozeno, sredina, napad i zbog toga se ne moramo bojati nikoga,ali odbrana me redovno isprepada po milion puta svojom nesigurnoscu..
ovaj put ,u ove dvije utakmice moraju igrati kao da su im posljednje u zivotu ( ne daj boze )..
i protiv turske su kazali da ce tako igrati, ali evidentno je bilo da od 70 minute nisu mogli meda..

u svakom slucaju ostvarili smo golem napredak kvalificirajuci se u baraz, a sad sta bude bude..

[quote name='liezen' date='20 October 2009 - 00:14 ' timestamp='1255994095' post='344707']
ako bosna prode portugalce molim te neodgovaraj vise ni na jednu...............
[/quote]

sad cu tebi u inat odgovoriti na svaku tvoju poruku koju postas na sportskim temama

[quote name='doktoraider' date='20 October 2009 - 08:22 ' timestamp='1256023337' post='344736']
Ne pratim toliko ovu temu "Nogometna reprezentacije BiH" no moram ipak ne

ja mislim da je nasima najbolje islo kad su govorili potrudicemo se pa sta bude
vako kad vicu kako su dobri i kako mogu pobijediti dobiju 5 komada u zenici

a na strani bi mogli i 7 dobiti

ipak treba im cestitati na dosadasnjim rezultatima i ako se slucajno plsiraju u afriku a sto je ravno da dodik potpise butmir trebalo bi im svima dati plaketu i zlatni ljiljan

150KM mjesecno

haj nato **bem ti hosaf de cuti,za portugal nece igrati pola zvijezda zbog ozljeda,kad su se namucili s danskom,svedskom ALBANIJOM ona ih mi mozemo jos vise namuciti,nama da je remi u gostima mi bismo bili hadzije s tri kape samo ne znam vrijedil ovde ono ko u LP golovi u gostima ako vrijedi onda remi od 1-1 ili 2-2 i u zenici oni nemaju sta traziti

[quote name='Osman_10' date='20 October 2009 - 13:57 ' timestamp='1256043440' post='344774']
haj nato **bem ti hosaf de cuti,za portugal nece igrati pola zvijezda zbog ozljeda,kad su se namucili s danskom,svedskom ALBANIJOM ona ih mi mozemo jos vise namuciti,nama da je remi u gostima mi bismo bili hadzije s tri kape samo ne znam vrijedil ovde ono ko u LP golovi u gostima ako vrijedi onda remi od 1-1 ili 2-2 i u zenici oni nemaju sta traziti
[/quote]

a koje to zvijezde, molim te?

Odmah da te napomenem da ce Ronaldo igrati...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 14:35 ' timestamp='1256045746' post='344784']
a koje to zvijezde, molim te?
[b]
Odmah da te napomenem da ce Ronaldo igrati...[/b]
[/quote]

Nije ronaldo zvizda on je pizda

[quote name='najmladji_sejtan' date='20 October 2009 - 17:15 ' timestamp='1256055304' post='344804']
Nije ronaldo zvizda on je pizda
[/quote]
ja nznm ali ronaldo nije za mene toliko dobar igrač kakvim ga on predstavlja ,,jer ima jos igrača iste kvalitete kao ronaldo samo cu neke da nabrojim
Gerrad
Xavi Alonso
Messi
Henry
Etto
Iniesta
David Villa
Wright-Phillips
da ne nabrajam benzema,,Puyol ,Arshavin koji je 7000 puta jaci igrač od ronalda i mslm da je bolje da smo dobili Portugal sa jadnim i umi

Ja nadu polazem stvarno na onu utakmicu s njemackom sa zadnjeg eura. Nijemci su bili nikad slabiji iako su dosli do finala (hrvatska ih je nadigrala i predigrala u skupini), a portugal je tad po meni bio jači nego sad jer je i ronaldo bio u top formi sad je izranjavan ozljedama. Ja da sam ciro tu bih utakmicu gledao 100 puta i natjerao igrace da gledaju i da vide kako je ta njemacka nadigrala portugal u svim (bas svim) aspektima igre.

[quote name='mraxon' date='20 October 2009 - 18:25 ' timestamp='1256059522' post='344813']
ja nznm ali ronaldo nije za mene toliko dobar igrač kakvim ga on predstavlja ,,jer ima jos igrača iste kvalitete kao ronaldo samo cu neke da nabrojim
Gerrad
Xavi Alonso
Messi
Henry
Etto
Iniesta
David Villa
Wright-Phillips
da ne nabrajam benzema,,Puyol ,Arshavin koji je 7000 puta jaci igrač od ronalda i mslm da je bolje da smo dobili Portugal sa jadnim i umi

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 19:21 ' timestamp='1256062905' post='344821']
Aha svi su ti igraci uspjeli u jednoj sezoni zabiti 50 golova :D

dobar je taj eto'o eno ga u bog zna koliko kola ima tri gola ... henry vise u bolnici nego na terenu... cuj wright-philips... pa on je imao razdoblje kad je bio nada, sad je on nula.. od tog tvog arshavina kojeg hvalis je bolji i nistarija ribery...
[/quote]
ah sta ja mogu kad je ronaldo tako slab ,on da je dobar ne bi igrao u realu nego igrao bi u manchesteru ,chelsea tj.u najjačoj ligi svijeta a ne u jednom drugorazrednoj ekipi kao sto je real.m

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 13:26 ' timestamp='1256041568' post='344768']
Definitivno smo dobro igrali.. veci dio utakmice smo se branili[/quote] Da da...samo smo se branili...spanci onda jel su smotani i njihova pobjede EP je stela, ili su nasi zabetonirali gol ;)
Na rezultatu ne pise da li smo se branili ili napadali, nego pise da smo samo jedan primili, i to u gostima kod evropskog prvaka. Pricaj ti sta hoces i kome hoces!

[quote name='omg-It's-BaroN' date='20 October 2009 - 13:26 ' timestamp='1256041568' post='344768']
Igranje pod rucnom, kako ti rece, meni nije bilo primjetno.. igrali smo bolje prvih 15 minuta al je onda Del Bosque poslozio svoje...[/quote]I sta smo mi trebali poceti igrati grubo, nebil koji zaradio zuti? Znam ja, da bi ti volio da je do toga doslo...jer stvarno je steta sto su nam igraci na broju.
Al stas, ako ce ti biti lakse, nadji sebi negdje na internetu logo reala, i gledaj sahat vremena u njega, sigurno ce ti biti lakse. A sta znas, mozda ti se ispuni zelja i neki od nasi dobio u Lissabonu zuti i nece igrati u Zenici.

Pa gledaj, ako smo kod kuce primili 5 golova od spanjolske reprezentacije koja je igrala bez svojih najboljih napadaca, onda bi nam lako i jedan veliki Portugal mogao zabiti najmanje 5 komada[/quote]Koji veliki Portugal? Onaj sto je Albaniji kod kuce zabio pet komada?
Ja Spaniju jos uvjek smatram jacom ekipom, e B-ekipu spanije smatram jacom od A-Portugala. Tako da nevazna utakmica protiv spanije, ne znaci puno za vaznu protiv portugala.

I na to pod 5 ne znam sta bih ti odgovorio... al cu samo reci da igramo kosarku il rukomet protiv portugalaca il bilo koje druge zemlje ja cu rado biti optimista kao i vi u nogometu, ali ja bih radije gledao Portugal na svjetskom nego bosnu.. vise cemo lijepog nogometa vidjeti od Ronalda nego od Misimovica, zar ne?[/quote]He stas, mozda FIFA promijeni pravila, pa mozda jednoga dana mozes gledati REAL na EP i SP :)
Sta ti ono rece, da si bosanac? Vjeruj mi, prvi si od kojeg sam cuo, da bi vise volio gledati Portugal od svoji...al haj, svakom njegovo, neko vise voli gledati ekipu, koja jedva pobjedi albaniju ;) neko vise voli gledati svoje....

Sto se tice Spanije... vi ste bili uvjereni kako cemo mi njih pobjediti,,, bas kao i Tursku... al eto na kraju se ispostavilo da ste na sve gledali navijacki.. istina je da ja volim Spaniju i njen nogomet, ne zbog toga sto su evropski prvaci ili bilo sta drugo, nego zato sto tu igra dosta igraca Reala... evo iskren sam... a ja obicno podrzavam reprezentaciju Nizozemske i za njih cu navijati na ovom svjetskom... i nije bitno hocel bosna proci il ne... Sta sam ja htio reci? - Evo procitajte prvi dio mog potpisa i shvatit cete da meni nije do nase reprezentacije, nije mi ni do Grcke a bogami ni do Ukrajine, jer su to zemlje od kojih cu vidjeti manje atrakcije nego od Nizozemske, Spanije, Portugala, Brazila itd itd[/quote]
Bez komentara...

Portugal ce nas pobjediti kod kuce 100% sam siguran.. a sad kako cemo mi izaci na utakmicu, najvjerovatnije u Zenici, sve ovisi hocemol izvuci povoljan PORAZ il ne... jer ako izgubimo prvu utakmicu s 2 ili vise razlike, mozete i sami pretpostaviti kakav ce ishod biti...[/quote]
Bil se ti kladio? Ja nisam siguran...
Posto si ti 100% siguran u pobjedu portugala, znaci nemas sta izgubiti...

Ako Portugal pobijedi, imas od mene 10 Maraka...ako Bosna pobijedi, ja od tebe imam 200 Marak, ako odigramo nerijeseno (jer i to za tebe ne dolazi u obzir), dodjes mi 50. Lucky neka bude svijedok. He, to ti je sigurni 10 maraka dobitka...a ne moras se bojati da ces izgubiti ni 50, ni 200.

Lahko je bubati i vikati da si "siguran"...