Jump to content
[I-B-R-O]

Nogometna reprezentacija BiH

Recommended Posts

[quote name='mraxon' date='17 October 2009 - 16:20 ' timestamp='1255792813' post='344190']
ako se nevaram taj je trener bio trener reala one godine kad su ih igrači REAL .S. dobili 4-2 kod kuce i 4-1 i gostima
sta je real za njegovo vrijeme osvojio ????
kakav je real zanjegovo vrijeme bio??
vidis i sam ,,,,,a pazi kakve je igrače MIROSLAV ĆIRO BLA

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 October 2009 - 16:53 ' timestamp='1255794800' post='344206']
procitaj moj cijeli post :C osvojili su Superkup, dosli su do finala Kupa Kralja koje im je ujedno bilo i zadnje, i cijelu sezonu su se borili za naslov prvaka Spanjolske s igracima koje sam naveo nzks-u, a 65% njih nije bilo sposobno pobjediti pola spanjolskih klubova i sva sreca da su igraci poput Zidanea i Carlosa jos uvijek bili aktivni

Hoces reci da je Ciro prepoznao Mandzukicev talent? Covjek je u Marsoniji igrao odlicno mislim kao 18-godisnjak, i u Zagreb prelazi i tamo nije pokazao nista te je u duplo vise utakmica nego u MArsonij izabio manje golova za Zagreb nego li je zabio za taj klub U DUPLO MANJE UTAKMICA :D

Osim toga, Ibricic i Nadarevic su bili stalni clanovi Zagreba prije nego li je Ciro preuzeo taj klub...

Sta hocu reci? - Hocu reci da je Quierez svjetski trener te da je covjek u svojoj karijeri uspio 100 puta vise od Cire, i zato taj trener sto ga ti smatras seljakom nije trenirao seljacke klubove i reprezentacije poput Cire....

A to za Real Sociedad je istina, dobili su Real na svom terenu ne 4:2 nego 1:0 a u gostima su demolirali, te je to uz onaj od Barce bio jedini poraz Reala na svom terenu te sezone, i jos jednom ponavljam, za Real su u vrijeme Quiereza igrali igraci poput: ernandeza, Portilla, Woodgatea, Gravesena, Raula Brava, Camibasa, Celadesa, Solarija, Pavona, Mejie, Lopeza i Sancheza, Fernanda Morientesa koji je zbog slabe forme pola sezone proveo na posudbi u Monacu

krenuli smo u offtopic, mozemo se slobodno prebaciti na temu Real Madrid ako zelis
[/quote]
ti su igrači sta su igrali u real.madrida u to vrijeme pičkin dim za igrače real sociedad-a

darko kovačević i nihat-najbolji napadački dvojac spanjlske lige u to vrijeme
Xavi Alonso reprezentetivac Spanije i igrač danas Real.M
u to vrijeme su igrali jos Gabilondo,Labaka 21 godina tada,,,,,te jos neki igrači za REAL.SOC...
navest cu jos neke primijere De Pedro ,,,,Valeri Karpin reprezentetivci spanije i rusije
et to su pravi igrači,,,,,,,,ovaj real.soc...vjerujete mi za nekoliko godina ve imati pravu ekipu od igrača za koje niste ni culi
a tu ekipu je napravio trener kome se nesjecam imena a znam kako je izgledao ,,,,,,,,,,i 2002/2003 real sociedadu je izmakkla titula u zadnjim kolima,,,imali su kiks kod kuce od villareala kad su do 90.minute vodili 2-0 i onda primili 2 gola u 91. i 94.minuti,.....tako ako su to ta vremena u spanskoj ligi dobro ih se sjecam i mslm da barcelona tada nije bila nista a da je deportivo se uvijek kretao gore u vrhu tabele

[quote name='omg-It's-BaroN' date='17 October 2009 - 16:53 ' timestamp='1255794800' post='344206']
procitaj moj cijeli post :C osvojili su Superkup, dosli su do finala Kupa Kralja koje im je ujedno bilo i zadnje, i cijelu sezonu su se borili za naslov prvaka Spanjolske s igracima koje sam naveo nzks-u, a 65% njih nije bilo sposobno pobjediti pola spanjolskih klubova i sva sreca da su igraci poput Zidanea i Carlosa jos uvijek bili aktivni

Hoces reci da je Ciro prepoznao Mandzukicev talent? Covjek je u Marsoniji igrao odlicno mislim kao 18-godisnjak, i u Zagreb prelazi i tamo nije pokazao nista te je u duplo vise utakmica nego u MArsonij izabio manje golova za Zagreb nego li je zabio za taj klub U DUPLO MANJE UTAKMICA :D

Osim toga, Ibricic i Nadarevic su bili stalni clanovi Zagreba prije nego li je Ciro preuzeo taj klub...

Sta hocu reci? - Hocu reci da je Quierez svjetski trener te da je covjek u svojoj karijeri uspio 100 puta vise od Cire, i zato taj trener sto ga ti smatras seljakom nije trenirao seljacke klubove i reprezentacije poput Cire....

A to za Real Sociedad je istina, dobili su Real na svom terenu ne 4:2 nego 1:0 a u gostima su demolirali, te je to uz onaj od Barce bio jedini poraz Reala na svom terenu te sezone, i jos jednom ponavljam, za Real su u vrijeme Quiereza igrali igraci poput: ernandeza, Portilla, Woodgatea, Gravesena, Raula Brava, Camibasa, Celadesa, Solarija, Pavona, Mejie, Lopeza i Sancheza, Fernanda Morientesa koji je zbog slabe forme pola sezone proveo na posudbi u Monacu

[b]krenuli smo u offtopic, mozemo se slobodno prebaciti na temu Real Madrid ako zelis[/b]
[/quote]
ewo prebacivamo se nakon ovoga posta moga :D

[quote]Edin Džeko nalazi se u konkurenciji 30 igrača koji su predloženi za Ballon d'Or, nagradu koju će primiti najbolji igrač evropskih liga po mišljenju novinara, objavio je France Football.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine i napadač Wolfsburga Edin Džeko tako se našao među 30 najboljih fudbalera u Evropi, dok se za najvećeg favorita smatra Argentinac Leo Messi, najbolji igrač Barcelone koja je prošle sezone postala prvak Španije i Evrope.

Prošle godine ovu laskavu nagradu dobio je Cristiano Ronaldo, Messi je bio drugi, a Brazilac Kaka treći. Nagrada će se uručiti 1. decembra.

Nominovani fudbaleri za Ballon d'Or:

1. Andrej Aršavin (Rusija, Arsenal)
2. Karim Benzema (Francuska, Lyon, Real Madrid)
3. Iker Casillas (Španija, Real Madrid)
4. Cristiano Ronaldo (Portugal, Manchester United, Real Madrid)
5. Diego (Brazil, Werder, Juventus)
6. Didier Drogba (Obala Slonovačei, Chelsea)
[b]7. Edin Džeko (BiH, Wolfsburg)[/b]
8. Samuel Eto'o (Kamerun, Barcelona, Inter)
9. Cesc Fabregas (Španija, Arsenal)
10. Fernando Torres (Španija, Liverpool)
11. Diego Forlan (Urugvaj, Atletico Madrid)
12. Steven Gerrard (Engleska, Liverpool)
13. Ryan Giggs (Wales, Manchester United)
14. Yoann Gourcuff (Francuska, Bordeaux)
15. Thierry Henry (Francuska, Barcelona)
16. Zlatan Ibrahimović (Švedska, Inter, Barcelona)
17. Iniesta (Španija, Barcelona)
18. Julio Cesar (Brazil, Inter)
19. Kaka (Brazil, Milan, Real Madrid)
20. Frank Lampard (Engleska, Chelsea)
21. Maicon (Brazil, Inter)
22. Lionel Messi (Argentina, Barcelona)
23. Luis Fabiano (Brazil, Sevilla)
24. Franck Ribery (Francuska, Bayern)
25. Wayne Rooney (Engleska, Manchester United)
26. John Terry (Engleska, Chelsea)
27. Nemanja Vidić (Srbija, Manchester United)
28. David Villa (Španija, Valencia)
29. Xavi (Španija, Barcelona)
30. Yaya Toure (Obala Slonovače, Barcelona)[/quote]

MasAllah! :D

U uzi izbor ce uci Messi, Ronaldo, Xavi i vjerovatno Forlan i jos jedan...

Nagrada ce ici Messiju zato sto je osvojio sve sa Barcelonom, al statisticki je Ronaldo na skoro svim poljima bio bolji od njega

Ja bi volio vidjeti Dzeku sa ovom cetvorkom

igramo s Portugalom u barazu..
prva se igra kod njih..

bom,bice cupavo..
Ronaldo je problem..
objektivno njega nema ko zaustaviti u nasoj reprezentaciji..
rusi prodjose najlakse, dobise slovence.. Edited by snake

valjda ce nam svi igraci biti zdravi za baraz ... nadam se prolazu ...

barone , onaj vrac ce morati porduziti ronaldu ozljedu ... :D

[quote name='lucky' date='19 October 2009 - 13:17 ' timestamp='1255954646' post='344565']
valjda ce nam svi igraci biti zdravi za baraz ... nadam se prolazu ...

barone , onaj vrac ce morati porduziti ronaldu ozljedu ... :D
[/quote]

sacekace prvo da izbaci bosnu pa ce onda :P

Ljudi sta je vama? - Poslije Rusije nam je ovo najneugodniji protivnik. Ronaldo ce MORATI dati maksimum pogotovo zbog kluba u kojem igra. Real bi bez njegovog odlaska na SP ostao bez 100-nu miliona ojera :D Jedina prednost koju imamo je gostovanje u prvoj utakmici...Fakticki smo dobili reprezentaciju koja je od svih na tehnickom nivou najvise potkovana... mi nemamo odbranu koja bi mogla zaustaviti Ronalda, Simaoa, Nanija ili Quaresmu... KU

u barazu ce portugal mnogo ozbiljnije igrati nego u cijelim kvalifikacijama..
jedini njihov minus je mozda, kazem mozda, selektor, sve ostalo imaju u plusu...
objektivno mene je najvise strah nase odbrane, jer nekad izgledaju ko talasike..

[quote name='snake' date='19 October 2009 - 13:27 ' timestamp='1255955251' post='344570']
u barazu ce portugal mnogo ozbiljnije igrati nego u cijelim kvalifikacijama..
jedini njihov minus je mozda, kazem mozda, selektor, sve ostalo imaju u plusu...
objektivno mene je najvise strah nase odbrane, jer nekad izgledaju ko talasike..
[/quote]

Ma covjek se je uklapao u igru reprezentacije. Nije ni on prevelik strucnjak da se svemu moze prilagoditi u sekundi, ali zato kako vrijeme prolazi Portugal postaje sve jaci i u vaznim utakmicama BEZ RONALDA su uspjevali izvuci pozitivan rezultat. Pa se i to mozda svodi haman na nista :D

A sto se tice nase odbrane, ko je od njih sposoban zaustaviti Ronalda...kad nismo mogli Silvu...

pa imamo i mi napad koji moze zabiti svakom gol ...

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 13:33 ' timestamp='1255955583' post='344574']
Ma covjek se je uklapao u igru reprezentacije. Nije ni on prevelik strucnjak da se svemu moze prilagoditi u sekundi, ali zato kako vrijeme prolazi Portugal postaje sve jaci i u vaznim utakmicama BEZ RONALDA su uspjevali izvuci pozitivan rezultat. Pa se i to mozda svodi haman na nista :D

A sto se tice nase odbrane, ko je od njih sposoban zaustaviti Ronalda...kad nismo mogli Silvu...
[/quote]
vama je d

Treba se ugledati na njemacku sa europskog prvenstva. Čvrsto jednostavno i disciplinirano. Ne nadigravati se s njima nego igrati čvrsto i jako čak mozda i malo grubo.

mala prednost je ta sto se druga igra kod kuce

skinite sebi hit :) ))[url="http://www.kameleon.ba/Pages/News.aspx?id=zUBAf7ufZVqZIVF7AV361g==&t=HIT_hit_HIT_hit_-_Skinite_pjesmu_A_nama_bara%C5%BE_je_ili_pogledajte_VIDEO_!!!"]hit radio kameleon[/url]

[quote name='mraxon' date='19 October 2009 - 13:56 ' timestamp='1255956976' post='344585']
vama je d
  • Upvote 2

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 15:49 ' timestamp='1255960173' post='344597']
kojeg je jos trenera ciro nadmudrio matere ti :S

haj sad reci kako smo mi pobjedili Belgiju... one bi i San Marino uzo

Ciro da je trener ko sto ti kazes ne bi treniro muke poput Osijeka, Zagreba, Hajduka pa i Bosne
[/quote]

Ali je ipak bio 3. na svijetu s jednom hrvatskom...

[quote name='Incubus' date='19 October 2009 - 15:23 ' timestamp='1255962211' post='344603']
Ali je ipak bio 3. na svijetu s jednom hrvatskom...
[/quote]

istina... a ja bi samo rekao kako bi tadasnja Hrvatska ubila danasnju englesku, danasnji brazil i danasnji portugal

Ovaj put Ciro nema takve igrace...

Ako mi izbacimo Portugal, onda cemo otici i daleko na SP, samo ne vjerujem da ce do toga doci
  • Upvote 2

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 15:42 ' timestamp='1255963320' post='344606']
istina... a ja bi samo rekao kako bi tadasnja Hrvatska ubila danasnju englesku, danasnji brazil i danasnji portugal

Ovaj put Ciro nema takve igrace...

Ako mi izbacimo Portugal, onda cemo otici i daleko na SP, samo [b]ne vjerujem da ce do toga doci[/b]
[/quote]

jezik pregriz'o :icon_cheesygrin:

[quote name='najmladji_sejtan' date='19 October 2009 - 16:13 ' timestamp='1255965237' post='344609']
jezik pregriz'o :icon_cheesygrin:
[/quote]

Mah njega samo sto nisu pozvali ko trenera u realu

Bosna ako izgubi, ovome baronu treba lastnoručno svak sa foruma opaliti plesku po nosu, sto privlaci djaovola

I da, ciro je trener trenera, jel ti vidis idiote sta je on napravio od bosne
  • Upvote 1
  • Downvote 1

[quote name='omg-It's-BaroN' date='19 October 2009 - 14:49 ' timestamp='1255960173' post='344597']
kojeg je jos trenera ciro nadmudrio matere ti :S

haj sad reci kako smo mi pobjedili Belgiju... one bi i San Marino uzo

Ciro da je trener ko sto ti kazes ne bi treniro muke poput Osijeka, Zagreba, Hajduka pa i Bosne
[/quote]
koga bi trenirao real madrid pa covjek nece da se blamira i trenira velike klubove nego hoce da trenira male klubove
real madrid je uvijek imao dobre igrače i ako je to taj trener sta ti ka

ljudi nece biti lako pobijediti portugala koji ima ronalda,nanija,quaresmu,deca,simaoa,carvalhu,pepea ali i ne treba uci u utakmicu s puno respekta pa se povuci,evo cujem da vecina portugalovih zvijezda nece moci igrati u barazu YEAH:D